Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wkrótce będę piękna

6 I 2008 rok - zdrowe odżywianie - do końca życia

Polecane posty

ja właśnie niedawno wstałam i zjadłam sobie sniadanie ale wczoraj a wlasciwie dzis poszlam bardzo pozno spac wiec musiałam troche duzo pospac chwilka odpoczynku i siadam do ksiazek:( cwiczonka beda wieczorkiem:) wczoraj bylo ladnie pocwiczylam sobie około godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! ja niestety na razie nie mam możliwości się zważyć, więc żyję w niepewności.... a wcale nie jestem taka pewna czy chudnę. ale to byłoby dziwne, w końcu ćwiczę godzinę dziennie nie jem słodyczy ani białego pieczywa , nie smażę... ale może za dużo jem? A może , któraś z was mogłaby policzyć ile kalorii zjadłam wczoraj? tak przykładowo? bo ciekaw jestem ... -4wasy z serkiem i ogórkiem zielonym i kiszonym, kawa -sałatka z pomarańczy(główny składnik) -warzywa na parze i ryba(tłusta) -ok. 150g chudego twarogu z jogurtem nat. +2 wasy -pół butelki wina + sałatka z pomarańczy łoo matkoo duzo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, twoim problemem może byc to że ćwiczysz za duzo - godzinna codziennie, sprawi ze urosną ci mieśnie, a pamiętaj, ze mięśnie rosną pod tłuszczem, wiec będziesz miała wrażenie, że tyjesz... Jeśli chodzi o kalorię, to mieścisz się w normię, myślę - na oko - że zjadłaś ok 1200 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że ok 1200? wydawało mi się ,że więcej....:) a co do ćwiczeń to już tak się przyzwyczaiłam, że źle mi jak nie ćwiczę:P, ale może naprawdę ograniczę się i będę cwiczyć co 2 dzień callanetics a codziennie skakanka ok 10-15 min, w końcu to ćw. aerobowe na spalenie tłuszczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jak zwykle nagrzeszylam od wczoraj, bulka na noc, dzis owsianka o 7 rano, bo musialam wczesnie wyjsc z domu, a wracajac ok 12 bylam juz tak masakrycznie glodna, ze zjadlam 4 kromki razowca, na szczescie dosyc male byly, ale do tego kupa majonezu.....dzis planuje zjesc juz tylko zupe warzywna, ale niestety mam juz wieczor zaplanowany i beda czipsy i alkohol, wiem, ze moglabym nie jesc, ale w takiej sytuacji jaka bedzie dzis to cholernie glupio byloby odmowic. Troche chaotycznie to napisalam, ale trudno. W ogole to podziwiam Was, tak ladnie sie trzymacie, a ja to szkoda gadac. Pewnie wszystkie niedlugo ladnie schudniecie, a ja sama bede prowadzila topik odchudzajac sie w nieskonczonosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, nie martw sie bloom, będzie dobrze! a dziś wieczorkiem kup wino dla siebie i zrób jakąś lekką sałatkę(bez majonezuuuuu) i przeżyjesz:) szczególnie jeśli to imprezka domowa! za to ja mam problem, bo dziś wieczór wychodzimy na koncert i piwo trzeba będzie wypić:P.. oj ja biedna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zroibiłam sobie w necie na paru stronkach test ile powinnam ważyc... wprawdzie BMI jest w normie ale wg netu moja idealna waga to 54-56kg, czyli musiałabym schudnąć 7-9kg... no jakos da sie to zrobic, ale zebym wlazła w stare ciuchy oraz zeby one na mnie nie wisiały wystarczy mi 5kg. Natomiast usmiałam sie bo mojemu męzusiowi nadwaga wyszła hahaha bede mu zamykac lodówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko na necie jest kilka tach testów ktore daje rozne wyniki według jednego z nich powinnam wazyc 53 czyli jest ok bo waze 52:) ale wg drugiego powinnam wazyc tak 47-48:( a mnie w sumie jest dobrze w obecnej wadze z czego korzystalas przy liczeniu?? podaj stronke.... moze to jeszcze jakas inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny .. ja dziś mam koszmarnie paskudny humor.. czuję się jak gruba beczka ;( matko jak ja nienawidzę PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specyficzna!! właśnie weszłam tu żeby wyżalić się z tego samego powodu! tylko, że ja właśnie dziś okres dostałam.. bleeee, ja nie wiem co jest niby tablety powinny wszystko łagodzić a ja tam różnicy nie widzę, znaczy się i tak źle nie jest ale mogłoby być lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta łączę się z Tobą, ja to jutro dostane bo zawsze dzień przed tak mi humor siada, ze nawet ryczę bez powodu i aż mnie roznosi nie mówiąc o tym, że jakieś objawy mam już tydzień przed.. a może powinnaś zmienić tabletki na inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawiam, bo naprawdę maiłam straszne \"objawy\", ale nie wiem czy tylko tabletami spowodowanie, bo żyłam w strasznym stresie i źle się odżywiałam. a teraz od tego opakowania czyli prawie cały grudzień odpukać przeszło mi.... a dziś taka jakaś złą się czuję i zjem czekoladę o:p, całą:), idę niedługo do gina to porozmawiam i się spytam co ona o tym sądzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cześć kobitki ach ja również łącze się z wami w bólu!!! :(:(:(:(:(:( 2 dzień okresu , wyjątkowo paskudnie sie czuje bo przewaznie nie mam bolesnych miesiaczek tylko jak kilka kilo przybieram na wadze to cierpie niemiłosiernie 😭 Ugotowałam zupe brokułowa na 1 udku kurczaka dawno miesa nie jadłan :P to 2 miseczki zupy , 1/2 udka , i w sumie 3 kawałki razowca z twarożkiem i 1/2 pomaranczy dzisiaj w sumie zjadłam KIlka kaw wypiłam z mlekiem , herbaty . Czuje sie jak balon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dlaczego ja sie jak zwykle nie uczyłam w czasie semestru dlaczego????? znowu jest jak zawsze czyli zakuwanie zakuwanie zawsze daje rade ale ile mnie to zawsze kosztuje dzis od rana jak widzicie jest 22 a ja zamiast gdzies szalec siedze nad ksiazkami a jutro to samo ale na cwiczenia znalazlam godzinke czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---wpisalam w google: ile powinno się ważyć i podobne, wskoczylo mi pare stron, zrobilam pare i rzeczywiscie wyniki sie różnią. Ale faktem jest ze do zrzucenia mam pare kilosów :( A propos jedzenia, to jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja tez dzisiaj znowu nad ksiazkami na sniadanie zjadłam 2kawałki razowca z serkiem naturalnym i pomidorem i wypiłam kawe z mlekiem jestem jakas taka słaba i mam mało energii chyba sobie 2 kostki czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chcialabym tak jak Wy siedziec w książkach... Wprawdzie niedawno \"zakończyłam\" edukację ale życie (beztroskie) studenckie a juz normalne to już róznica. Życze powodzenia podczas sesji:) Wczoraj poszłam spać a tak mnie ssało... ale nie dałam sie i nie zjadłam nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzis siedze na ksiazkami sniadanko standardowe w oczekiwaniu na obiad przegryzłam sobie marchewke:) jutro mam wolne to znowu sie ucze no coz ale i tak kocham studenckie zycie wiem ze juz nigdy potem nie bedzie tak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale dzis ładnie jest:) aż chce się zyc:)!!!! u mnie z dietką bez zmian, czyli jakoś idzie i ćw również.. ale waga... jestem w szoku, bo wskazuje, że przytyłam..hmm.. mam nadzieję, że to chwilowe i od wyrobienia mięśni.., bo nie wydaje mi się, żebym grubsza była niż wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke zameldowac sie :) Jestem w miare grzeczna, chyba wrocilam do figury sprzed swiat, bo spodnie znowu przyjemnie luzne sie zrobily :) Poza tym ustalilismy z moim Kochaniem, ze jeden dzien w tygodniu bedzie luzniejszy, w sensie, ze jemy np pizze albo cos w tym stylu, a tak caly tydzien trzymamy fason. U mnie to sie powinno sprawdzic, bo bede \"pilnowana\". To chyba nie jest zly pomysl, prawda? ritta, ja mysle, ze to od cwiczen, nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko na chwilke bo nauka nauka nauka grzeczna w miare bylam bylo cosik slodkiego ale w koncu mamy niedziele zmiescilam sie w limicie 1400 poza tym jak zwykle zdrowo i pelnowartosciowo do tego mimo natłoku zajec znalazlam godzinke czasu na cwiczonka wiec niby czemu mam miec wyrzutu z powodu małej przyjemnosci ktora sobie zafundowałam:) a od jutra 1500 kcl chyba bede na niej przez dwa tygodnie potem zobaczymy:) sama nie wiem ile powinnam jesc zeby nie tyc ale i nie chudnac 2000 to moze byc dla mnie za duzo jestem mała i nie waze za duzo( w tej chwili 51-52 kg) gdzies znalazlam ze taka osobka powinna jesc ok 1700-1800 przy malej aktywnosci fizycznej do tego w sumie dochodzi ruch ale mam coraz wiecej nauki i i nie wiem naprawde nie wiem ak to bedzie w nastepnym tygodniu nie mowiac juz o kolejnym wiec na razie 1500 chyba faktycznie pociagne przez dwa tygodnie Ritta nie przejmuj sie jak zaczelam cwiczyc mialam to samo po ciuchach widzialam ze jest zdecydowanie lepiej a po wadze... masakra.. nic.. zastój.. ale potem ruszyło nic kobietki wracam do nauki bo duzo pracy jeszcze dzis przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jakoś nie mam dziś ochoty na obiad, chyba chlebek sobie zjem, albo jajecznice:) jak u was? dajecie rade? ja właściwie nie mam jakiś problemów, nic mnie nie kusi... szczególnie słodycze!! aż dziwne!!!!!!!!!! a apropos ćwiczeń, to chyba się uzależniłam, bo jak pomyślę ,że mam ćwiczyć co 2 dzień to jakoś dziwnie smutno :) mi się robi!!!! więc chyba jednak codziennie! ale callanetics więc chyba nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny jak tam??? na cały weekend siedziałamw ksiazkach dzis tez sie cały dzien ucze ,nie mam dzis zajec dzis zaczynam jesc 1500 kcl a wlasciwie planowalam ale na obiad zjadłam mniej kcl niz zakladalam wiec chyba z racji tego ze dzis siedze w domu i jedynym ruchem bedzie to co pocwicze to chyba 1500 bedzie od jutra dzis jeszcze 1400 pozdrawiam i wracam do nauki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziś się ważyłam i jest 1 kg mniej ale mam nadzieję, że jak zejdzie ze mnie opuchlizna będzie lepiej :) dziś zaczynam więcej się ruszać. Też mam sporo nauki i nie wiem jak to wszystko rozplanować, żeby ze wszystkim się wyrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetką ja tez cały weekedn nad ksiazkami spedziłam ale opłacało sie ;) egzamin dosyc dobrze mi poszedł troche w ostatnim czasie nagrzeszyłam ale nie jakos strasznie ;) w niedziele troche czekolady , a dzisiaj 1 ciastko , a tak to zywie sie zupa brokułowa i kanapkami z razowego chleba itd. troche za dużo i za pozno :/ ale to przez tą sesje jak jestem głodna to nie moge sie skupić :( W piatek jakde na weekend do domu nie wiem co tam bede jadła hmm ale wykabinuje sobie cos zdrowego ;) w środe kolejny egz. 😭 kłade sie już spac :) głowa mnie boli :/ ale jutro mam wolne to :O bede znowu cały dzien w ksiazkach . dobranoc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć! Gratuluje zdanych egz. i 3mam kciuki za następne! a ja dziś duuuuzo CV wysłąąłm, zobaczymy czy ktoś na mnie uwage zwróci. a teraz jestem po treningu- fat crunch pilates, kurcze nawet niezłe! ale męczące, no ale skoro te aeroby są potrzebne to będą, a jutro callanetics. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×