Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wkrótce będę piękna

6 I 2008 rok - zdrowe odżywianie - do końca życia

Polecane posty

mogę się przyłączyć do tabelki, ale tak naprawdę to nie wiem ile ważę... wydaje mi się ,że ok 67-69kg.. może w weekend uda mi się zaważyć:) a dziś tez mai łam dość intensywny ale za to bardzo miły dzień i zdrowy:) Smerfetka.. z tymi wagami to jest tak różnie , ze szok!!!!! np przy moim wzroście 172 laski chcą ważyć ok 55kg albo i mnie.. a dla mnie to mało, mi odpowiada ok 60kg:) dziś chyba odpuszczę ćwiczenia...ale zobaczę jeszcze.... może się porozciągam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie robię to czego nie powinnam i zjadam resztę makaronu penne ze szpinakiem:).. lipka! ale ważne , ze zdrowe.. ale tak późno..olaboga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak to jest jak się robi więcej niż na jeden posiłek coś o tym wiem ;) ja to teraz nie wchodzę na wagę po pierwsze za wcześnie po drugie jestem tuż przed okresem a wtedy puchnę i tyje :( poza tym jestem nieznośna i płaczliwa i jedyne co mnie ukoić potrafi to cała tabliczka czekolady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, ja tez przed okresem jestem i jakaś tak opuchnięta poczułam sie dziś.. ale biorę tabletki anty, więc tak źle nie jest jak normalnie.. a reszta obiadu była dla mamy tylko, że nie zjadła.. więc ja dokończyłam..ale co tam, ważne, ze słodkiego nie zjadłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też powinnam niedługo dostać okres :P zrządenie losu :D Za chwile połoze sie spać jakos tak niewyraznie sie czuje prawie cały dzien biegałam , pewnie dlatego ;) W sobote ugotuje zupe brokułową :) będę miała na 3 dni :D jutro ;) na obiad tuńczyka w sosie własnym zjem , jakies 2 jajka na sniadanie no i oczywiscie warzywa :) i jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kiedyś brałam anty to źle musiałam mieć dobrane bo cały miesiąc był jeden wielki PSM mój luby mnie prawie błagał żebym je odstawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mała załamka mi przeszła w koncu to głupie wyznaczac jakies standardy ja sie obecnie dobrze czuje przy tej wadze która mam w sumie jakbym jeszcze schudła te 7 kg to naprawde wyglądałabym na wychudzoną nie będe się więdej przejmowac jakimis głupimi tematami kurcze ale dzis miałam roboty masakra ale w koncu mamy styczen nie ma sie co dziwic ide juz spac bo jutro mam na 8:( aha grzeczna byłam 1400 mysle nie pzrekroczylam a nawet znalzzlam czas zeby pocwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zaczęłam dzień własne i popijam kawe, jem płatki owsiane+otręby+pól banana+jogurt naturalny- takie sniadanko :) Widze ze Wy staracie się jeść mało i rzadko, ja na razie mam plan mało a często + cwiczenia. NIe waże sie bo sie załamię :( moze jak poczuje po gaciach trochę...Wazyłam sie w ost. niedziele, nastęny raz moze za 2 tyg Pozdrawiam, P.S. Smerfetko--- nie brałabym do serca tych głupich uwag które czesm pojawiają sie na kafe- Ci ludzie chyba nie mają sie jak wyładować to piszą takie głupoty zeby dobijac innych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 9 zjadłam sniadanie w postai 1 jajka na twardo , ogórka kiszonego i odrobiny chudego białego sera . Teraz pije kawe z mlekiem 0,5% za godzine wychodzę . ok 14-15 zjem obiad tylko nie wiem o to bedzie bo planowałam tuńczyka ale nie mam otwieracza do puszek :P aaaa prawie zapomniałabym popełniłam 1 maly grzech dzisiaj , przed sniadaniem zjadłam 1 cukierka czekoladowego ale w sumie nie żałuje bo ;) zaspokoiłam pragnienie , a tak to by za mna chodziło ały dzień . Odezwę sie później :) miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) będę pisać pod koniec dnia cały jadłospis z dnia Wiecie mam plan.. teraz mojego lubego nie będę widzieć prawie trzy tygodnie i chce w tym czasie zadbac o siebie no i sesje zdać ;) nawet mam w planach jakąś małą zmianę fryzurki (hmm może jakieś refleksy we włosach?) no i muszę popracować nad brzuszkiem bo mój luby się podśmiewa z mojej oponki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salana ja tam jem raczej dużo, ale zdrowo, fakt niezbyt często..wtedy gdy poczuje głód i również na ćwiczenia stawiam! dziś biorę się za poszukiwania pracy i wysyłanie CV, bo z mojego stażu raczej nici, a mam dość bycia zbywaną.. zapewnianą , ze tak, ale kurde nic w tym kierunku nie robią:( tylko co w takim CV napisać jak doświadczenie marne, jakieś trzy na krzyż promocje... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, ale dziś pyszny obiad zjadłam:), rybkę(pangę, więc tłustą jakoś te chude mi nie podchidzą)+ziemniaczki na parze i warzywka na parze...wszystko super doprawione! mniaaam! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku! ja dziś prawie cały dzień przed netem spędziłam!!!!!! ale udało mi się ściągnąć callanetics w końcu zaraz się biorę za gimnastykę a później Trini i Suzana:), oglądacie ten program? ja gp bardzo lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasłużyłam na manto : śniadanie: owsianka plus 1/2 banana 2 śniadanie kajzerka z wedlina i ogorkiem obiad 6 pierogow z serem pozniej przyszla kolezanka i przyniosla babeczki i pluszki ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specyficzna, no coś TY!!!! odrobina przyjemności jest wskazana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfteka21
co dzis zjadłam sniadanie: otreby i muesli z mlekiem i połową jabłka( starte) ok 350 kcl na uczelni: kanapki z chrupkiego chleba z serkiem tym co 100 g ma ok 100 kcl ( razem ok 160 kcl) + jabłko ( ok 80 kcl) + danone gratka( 105 kcl) obiad: sałatka z tunczyka - ok 350 kcl podwieczorek- moja surówka- 150 kcl kolacja- jogurt malinowy (mnniam)- 140 kcl razem 1335 do tego dochodzi troche tic takow i herbatki owocowe i mamy ok 1400 kcl kurcze żarcia duzo a kalorii nie az tam strasznie co wazne nie tyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfteka21
w ogóle dziewczyny jaka mi sie dzis udało kiecke na wyprzedazach upolowac za 29 zł w orsayu sliczna tylko w orsay to jest tak ze cos tam codziennie do tych przecen dokladaja ja mam to szczescie ze mam go po drodze na uczelnie mało tego była to jedna jedyna przeceniona kiecka w jednym jedynem rozmiarze ale pic z wszystich stron sprawdzilam czy jakiejs wady nie ma ale nic nie znalazlam naprawde mówie wam cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski ja ciągle z wami. dziś miałam cały dzień załatwiania, więc melduję się dopiero teraz- właśnie wróciliśmy od znajomych i niestety dałam ciała, ale zawsze dużo chudłam postanawiając sobie, ze na imprezkach dieta się nie liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specyficzna--- za co manto? chyba nie za owsiankę z bananem tylko to co wieczorem? ja co dzien na sniadanko własnie wcinam owsianke i pół banana... Jutro weekend i chyba ktos musi stać nade mną z batem bo bede miala kuchnie pod nosem...W pracy jakos daje rade i trzymam sie a w domu zawsze mam cos do zrobienia w kuchnie;) Najlepsze bo zaczęłam \"odchudzać\" męża. Nie jest gruby ale w krotkim czasie dużo mu się przytyło i nie chcemy zeby za jakis czas znów tyle przbyło bo wtedy bedzie gruby:) Smieje sie ze za dwa dni bedzie trzy dni jak sie odchudza ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:). ja juz po śniadanku! nawet smaczne i pożywne.... szukam dobrego callaneticsu, jesli ktoś czytający to ma, to czy może podzielić się na RAPIDSHARE? będę wdzięczna!!! :) Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudlam 1 kg po wieluuu dniach..mysle, ze to dlatego, ze wlasnie jestem o okresie i odpuchlam, ale sobie zapisalam w stopce na poprawe humoru :) Dzis na sniadanie 1 bulka ciabata i dwa jajka na twardo. Rano zawsze jestem okropnie glodna, chyba nie bedzie tak zle jak bede jadla jedna taka buleczke tylko na sniadanie? Zaraz ide cwiczyc, troche callaneticsu ( nie robie cwiczen na nogi i posladki, bo jakos mnie denerwuja, od czasu do czasu tylko) + cwiczenia na nogi z plyty. Za pare dni zamieszkam z moim narzeczonym, boje sie, ze bedziemy ciagle jesc, bo on tez taki lasuch..ale rozmawialismy o tym i obydwoje bedziemy sie starac jesc zdrowo ( moje wielomiesieczne ! gadania przyniosly skutek) i bedziemy sie razem odchudzac. Moze bedzie mi latwiej niz samemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bloom fajnie masz:), ja tam nie wiem ile ważę nawet tak naprawdę! a jeszcze fajniej masz z narzeczonym:), że zrozumiałą, że zdrowe odżywianie jest ważne.. bo ja mam wrażenie że mój chłopak martwi się tym, że nie jem mięsa, że jadam jakieś sałeteczki, suróweczki... że ostatnio nie jem białego pieczywa,,,tak na przyszłość się martwi!!! no cóż.... a teraz małe przesłuchanie: a długo już jesteście ze sobą? a kiedy ślub? a ile macie lat? :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i myślę, że nie będzie problemu jak będziesz jeść na śniadanie bułkę, bo przecież na śniadanie trzeba jeść dużo!! i aaa2 ;) ja właśnie lubię te ćwiczenia na uda i tyłek:), kurcze jestem złą, bo ściągnęłam sobie callanetics z rapidshare ale w jakimś dziwnym języku i zamiast skupiać się na ćwiczeniach to ciągle podglądam czy to już koniec ćwiczenia, bo nie wiem co ta kobita mówi.. i właśnie tam mało na uda jest ćwiczeń, niestety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joellla82
Hej dziewczyny, ja też postanowiłam zrobić rewolucję w moim jadłospisie, ale ja nie chcę schudnąć (164 cm- 49 kg) tylko oczyscic organizm ze śmieci i szczególnie poprawic cerę. Znacie może jakieś produkty które dobrze wpływają na cerę. Czoło mam w małych krostkach i buzia zaczęla mi sie świecić- pewnie od konserwantów:( Życzę Wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, moj narzeczony rok temu schudl 30kg na bardzo niezdrowej diecie, ile sie wtedy nagadalam..teraz dopadlo do jojo, ma znowu jakies 10kg na plusie i zle sie z tym czuje, pewnie dlatego bedzie latwiej jesc w domu dietetycznie. A to, ze dal sie przekonac do zdrowego odzywiania to nie wiem jak osiagnelam :) Grunt, ze jest chetny na jedzenie salatek, gotowanego mieska, brazowego ryzu.. Odnosnie przesluchania :) znamy sie od ok 6 lat, jakies 4 lata jestesmy juz razem, slub w wakacje, a lat mamy po 24. Bardzo mi zalezy, zeby poprawic sylwetke do lata, w sukni slubnej w sumie ukryje sie np duze uda, ale potem wybieramy sie w podroz poslubna w jakies tropikalne miejsce i chce super w bikini wygladac, a teraz jest nienajlepiej. Ja mam bardzo stara kasete z callaneticsem z mariola bojarska, wiec neistety nie mam jak sie nia podzielic. Robilam te cwiczenia na uda i tylek, pamietam, ze kiedys bardzo ciezko bylo mi zrobic nawet 20 powtorzen, teraz tylko z malutkim problemem robie 100 i moze dlatego juz mi sie znudzily. I prawda, ze na nogi jest tego troche za malo. Ostatnio sobie kupilam w empiku plyte \"szczuple uda bez wysilku\" i dzis robiac je spocilam sie jak mysz i ledwo ruszam nogami, wiec wysilek jest raczej ogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zobacz takie ćwiczenia z Tamilee ? wczoraj oglądałam chcę mieć takie pośladki i wyglądają na skuteczne:) chociaz ja na razie nie mam ochoty na wymachiwanie kończynami więc poćwiczę jeszcze callanetics! pojechałabym sobie w jakieś tropikalne miejsce.. bo ta zima mnie już denerwuje!!! a macie coś upatrzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej :P to znowu ja . Biegam i biegam ;) az mnie nogi bolą , byłam na herbatce u koleżanki i zjadłam u niej 1kostkę gorzkiej czekolady ;) miała jeszcze chipsy i paluszki :P ale nie dałam sie . Głównie to dzisiaj zjadłam od 6 rano z jakies 5 małych kawałków razowca z chudym twarożkiem ,pomidorem , jajkiem itp . , a teraz troche łososia zjadłam z pomidorami z puszki . Mam @ :( jak mnie brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki ja dzis miałam wolne bo z jakiegos powodu oglosili u nas dzis dzien rektorski nice:) no dzis sie duzo uczyłam poza tym znalalam tez godzinke czasu zeby pocwiczyc byłam tez wieczorkiem w centrum handlowym znowu w sklepach:) wiadomo wyprzedaze udalo mi sie upolowac dwa fajne ciuszki w reserved wiecie jak byłam na diecie to sobie planowalam ze jak skoncze diete to sobie w nagrode zjem jakies dobre ciasteczko albo ze sobie ugotuje pierogi a teraz nie czuje takie potrzeby najwieksza nagroda jest dla mnie jak sie bez problemu miesczeze w 36( a bywa ze i w 34 jak dzis np i wczoraj zreszta tez), albo w S ( czasami XS) i to dla mnie lepsze niz jakiekolwiek ciastko:) co najwazniejsze 1400 zachowane ale od poniedzialku chyba bedzie 1500 potem zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) zalatany dzień dziś z małym słodkim grzechem ale przez to nie zjadłam kolacji, w weekendy bedzie cięzko bo z lubym zawsze jemy jakieś smakołyki :( tyle, że on może jesc duzo (9 kanapek na sniadanie np) i jest chudy a mi sie zaraz odklada i gdzie tu sprawiedliwosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie najgorsze te weekendy, ciągnie do grzeszków :) Ale po wczorajszym wysiłku byłabym debilem zeby coś zjeść czego potem bym żałowała... i to jest jakas motywacja Wchodze na wage dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×