Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wkrótce będę piękna

6 I 2008 rok - zdrowe odżywianie - do końca życia

Polecane posty

ja dzis znowu długo byłam na zajeciach:( ale po zajeciach poszłam na zakupy wiadomo mamy okres wyprzedazy i powiem wam ze przezyłam szok bo kupiłam sukienke w rozmiarze XS jakas chyba ta rozmiarowka dziwna normalnie mam S a nie XS chyba to jakis chwyt marketingowy ale humor mi sie przez to poprawil no dzis w sumie bylam grzeczna jem zgodnie z założeniem jem zdrowo zjadałam tak jak teraz zakłądam około 1400 tyle ze ostatni posiłek ok. 20 był inna sprawa ze bardzo zdrowy posiłek bo sałatka z marchwi jabłak i otrab wiecie nie chce juz chudnac wiec musze jednak jesc ta okreslona ilosc kalorii i zeby zjesc tyle ile dzis zaplanowalam musialam jeszcze cos zjesc ale ze pozno chodze spac mysle ze nic sie nie stanie poza tym zamierzam jeszcze troche pocwiczyc pozdrawiam papapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihi, a propos zakupów wyprzedażowych to kupiłam sobie dziś w reserved 2 pary majtek za 12zł, przecenione o 50%, z reszta prawie wszystko było przecenione, ale tylko na majty kasę miałam:p kuurede! powiedzcie! jak ściągnąć sobie callanetics z netu? wiecie? bo na takiej str megauploud nie da się a niby tam jest...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, co wy z tymi płatkami tak szalejecie - czy to jakaś dieta o której nie słyszałam? :D U mnie do przodu - nie zgrzeszyłam, a teraz zabijam głoda kielichem martini ;) to są uroki diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej sprawie ja nie pomogę bo sama nie posiadam :) a z innej beczki jak pielęgnujecie ciało? ja mam na udach brzydką pomarańczową skórkę :( i nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takorzeczy witaj :) a wiesz ja dzis też sobie zakupiłam martini wytrawne warto spróbować, apłatki owsiane są bardzo zdrowe, o wiele zdrowsze niż takie np fitnes a i ow iele tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da się włączyć ten callanetics, tylko jakąś durną reklamę wstawili. Musisz nacisnać na strzałkę nie w centrum ekranika, tylko pod ekranem, tą po prawej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylączam się
schudłam już 3 kilo zmieniając diete na zdrowszą...waże juz 44,7 kg to dosc mało jak na wzrost 157cm ale wierzcie mi mozna mało ważyc i wyglądać grubo dzieki małej masie miesniowej....w badaniach wyszło mi ze mam ponad 30% tłuszczu a norma to ok 20% wiec musze stracic tłuszcz a budowac mięśnie wiec co 2 dni treningi siłowe na siłowni, zdrowe odzywianie i dziś kupiłam sobie Clarinol CLA strasznie drogie ale mam nadzieję ze pomoze mi pozbyc się tłuszczu z ud i bioder..mam nadzieję ze za kilka miesiecy moja sylwetka bedzie zupełnie inna i ja będe czuc się inaczej, lepiej:-) staram sie jeśc co 2-2,5 godz.. niestety ciezko jest kiedy wraca chęc na cos niezbyt zdrowego.. ale przeciez świat chyba się nie zawali jesli się zje mała porcje "zakazanego" 2 czy 3 razy w miesiacu...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak wiem, ze się da.., bo otworzyłam ale to chyba tylko na brzuch jest, bo na tyłas nie zauważyłam.... a co do specyfików to kupiłam sobie jakiś krem eveline , taki zachwalany tu na forum ale nie widzę róznicy,znaczy się odrobinka jest ale to chyba zasługa ćwiczeń:) kiedys używałam ATV na cellulit balsam i działał, ale tylko w trakcie używania ... póxniej wszytsko wróciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:), no włąśnie widzę, ze nic innego nie ma w tym cholernym necie:P, napaliłam się an filmik, bo kiedyś książkę miałam, ale to nie to samo! lepiej zobaczyć na żywo:p zobaczę czy w merlinie albo empiku mają:), chociaż i tak pieniędzy na razie nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lipaaaaaa, na merlinie pilates widzę a w empiku callan aktualnie niedostępny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch na topiku, fajnie :) Odnosnie callanetnisu - ja mam taka stara kasete, z Mariola Bojarska, pozyczona od przyszlej tesciowej i musze przyznac, ze dziala! Jakis czas temu cwiczylam ze 3 razy w tygodniu bez zadnej diety, co prawda nie schudlam, ale cialo jedrniejsze i w ogole ladniejsze, miesnie mocniejsze. Dlatego mysle, ze zachowujac diete napewno rezulaty bylyby lepsze. Kosmetyki z Eveline tez stosuje i porownujac z innymi - sa naprawde niezle. Mam do biustu i serum i krem antycellulit. Poza tym mam dosyc zarcia takiego jak dotychczas, doszla mi tez baaaardzo mocna motywacja, nie bede tego opisywac, bo to troche zbyt osobiste, ale jestem na maxa zmobilizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pocwiczylam, potem zrobilam co mialam zrobic na studia, szybka kapiel a teraz spac:) jak widac juz pozno a wiec mam nadzieje nawet pozna kolacja nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mogę dołączyć? szkam jakiegoś miejsca na kafe :) topici szybko umierają a tu widze ze coś i ktoś jeszcze żyje :) w wolnej chwili przeczytam wszystkie posty i napisze wiecej o sobie Pozdrawiam i zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na razie żyjemy.. chyba, ze tak schudniemy, że znikniemy:P bloom , ja tez ostatnio dość osobista motywację ;) odnalazłam i się jej trzymam... spróbuje poćwiczyć ten callanetics z wizzazu, tylko sobie wydrukuje, bo inaczej to nie da rady:) a na śniadanko było musli z jogurtem naturalnym i teraz jest kawa z mlekiem, nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ritta a moze nie znikniemy jak schudniemy ja juz chudnac nie hcce a ciagle tu jestem w koncu naszym celem jest nie tylko schudniecie ale i zdrowe odżywianie do konca zycia:) dzis siedze w domku mam same wyklady nie chcialo mi sie wstac poza tym mam troche pracy do zrobienia ah ten koniec semestru na razie jestem po sniadanku - czyli standtardzik jogurcik z muesli otrebami i siemieniem a do tego ogoreczek, przed chwila byla tez marchewka:) pozdrawiam i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś ładna pogoda , więc zaraz idę na spacerek i wydrukuje sobie ćwiczonka po drodze :), w ogóle dostałam obsesji callaneticsowej i ściągnę go z netu choćbym miła czatować na niego sto lat:):);):p niedługo szpinak na obiad, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieczynki u mnie do przodu :) Zważyłąm się - nie wytrzymałam - po dwóch dniach 1,5 kg. myślę, że to dobrze. Ósemeczke w dwa tygodnie napewno styracę ;) później przejdę na dietę plaż. A, dziś zaczynam dietę amerykańską: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=858949 ze względu na to winko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, taka obsesja to najlepsze lekarstwo na utyłość :) Pamietam, że też tak miałam kiedyś i efekty byłu zdumiewajace... JA dziś trzeci dzień callaneticsu. Ćwiczę sobie rano, po ok 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, zastanawiam się nad założeniem konta premium na rapidshare na 48h, albo na 1 miesiąc, dużej różnicy w cenie nie ma, albo 4.5 , albo 7 ojro :P! i wtedy ściągnę sobie wszystkie callaneticsy, pilatesy jogi i inne:) tylko nie wiem tak naprawdę na czym to polega:)ihhi, Takorzeczy gratuluję zrzuconych kilogramów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :)ja dziś też na wykłady nie dotarłam bo czuję się fatalnie.. -śniadanko mleko 0,5% plus płatki owsiane i mała kanapeczka z szynka i ogorkiem, zielona herbata -II śniadanie banan, kawa ricore z mlekiem -(obiad) wcześnie bo koleżanka wycodziła do pracy a razem robiłśmy mięsko mielone z papryką i cebulką (duszone) plus makaron pełnoziarnisty, zielona herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobijcie mnie nie dosc ze mam duzo pracy to sie jeszcze zdołowałam w chwili odechu( bo juz wariowalam od tych wszystkich analiz i licz- projekt na jutro do oddania) weszlam na cafe i co zobaczylam topik nastepujacy http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3431204 wychodzi na to ze według panow powinnam wazyc 45 kg max a najlepiej 38-40 kurcze jak kiedys wazylam 42 kg to wygladalam na wychudzona czy naprawde faceci maja takie zdanie na ten temat?? waze te 52 kg i wszyscy mi mowia ze jestem szczupla ale... chyba bede rzadziej odwiedzac cafe bo tylko sie dołuje :( a taki mialam dzis dobry bo przymierzylam jeszze raz nowa kiecke i stwierdzilam ze wygladam zaje...cie a moze sie jednak łudze:( buuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka nie dołuj się :) po pierwsze to widzę, że w większości wypowiadały się kobiety po drugie żaden facet nie ma w oczach wagi i ocenia ogólny wygląd, a nie kg atakie topiki są bez sensu bo npo jak są dwie kobiety 165 cm i to zarówno ta co waży 65 i 55 mogą równie dobrze wygladać,różna jest struktura kości, ilość masy mięsniowej czy chociażby budowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem z wami 🌼 NICK................ BYŁO ......... JEST.......... BĘDZIE ....... WZROST Takorzeczy ...... 71,5 ............ 70 ............ 58 ........... 167 Ritta -----> ja mam książkę i muszę ci powiedzieć, ze na tym wizażu jest wszystko i solidnie opisane. W książce, jest jeszcze zestaw dla zaawansowanych, ale my będziemy na nie gotowe za jakiś rok. Po co ci te wszystkie gatunki ćwiczeń? wiesz jak to jest, jak masz tylko jedne ćwiczenia, to będziesz sie ich trzymała, a jeśli sie ma kilka, to sie kombinuje, zmienia i wkońcu wszystko rzuca na półkę... Smerfetka -----> twój powód do \"dobijania się, potraktuje jako dowcip\" chyba sama w to nie wierzysz :) Specyficzna ---> masz rację! A jeśli chodzi o jadłospis, dobrze się spisujesz, tylko nie zapominaj o grzeszkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie poza ilościami nie mam zbyt wielu grzechów, na pewno za dużo bylo tego makaronu z mięskiem i warzywkami :) nawet nie mam ochoty na słodkie co u mnie jest fenomenem ;) może to ta choroba tak na mnie działa.. specyficzna......81kg......?kg........67kg........176cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcacawidziec
hej dziewczynki mam do Was pytanie jak jecie muslie to ile dajecie mleka i ile do tego kyzek tego muslie ja kupilam w biedronce to fit i leje 200 ml mleka 0,5% i do tego 3 lyzki plaskie tego muslie ale szczerze to wole zjesc kromeczke chlebka pelnoziarnistego z serem bialym bo bardziej mnie zapcha niz to muslie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm , witam :) wpadam na sekunde żeby zdac relacje , jak zwykle jestem strasznie zabiegana ;) śniadanie o 6 1 kawałek chleba razowego z sałata pomidorem chudym tważożkiem troche soli 2 sniadanie ok 11-12 duży jogurt malinowy 300ml = 230kcal + bułka mała razowa pełnoziarnista godz ok 17 30 2 jajka na twardo + sałata + pomidor + ogórek kiszony + troche jogurtu naturalnego przed chwilą wypiłam kawe z mlekiem 0,5% no i zabieram sie za naukę 😭 3 kolosy w przyszłym tygodniu , nie wspominam nawet o egzaminach :P chce wiosne :P , chcę spacerować :P nienawidzę zimy :O buźka :* trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×