Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

otulona_snem:) witamy--1 facet nam gdzies uciekł ale moze sie pojawi;) A romantyków juz nikt nie lubi?tylko rycerzy z mieczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może i ja coś zboczonego napiszę... chyba nikt mnie nie wyrzuci jeśli zbyt rozkosznych słów użyję....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zamian jakiś nieodpowiednich wyrazów wstawię :P to może jakieś opowiadanie erotyczne bo na wiersz nie mam natchnienia :P tylko mi proszę mężczyźni nie chorować po przeczytaniu opowiadania...:P:P:P przyjdę do Ciebie...ale nie bój się...czasami ból może być przyjemny;-)... już ja Cię wyleczę z tej twojej choroby...:P jakoś to przetrwasz...a co byłoby najlepszym lekarstwem????:P oczywiście sex... na Twoje schorzenia najlepszy... no to mnie sobie wyobraź...filigranowa, zgrabna, ubrana w króciutką sukienkę odsłaniającą moje nogi...włosy spływają na ramiona a jasna cera uwydatnia moje śliczne oczka:P i malinowe usteczka:P... nie możesz oderwać ode mnie oczu...pochylam się kusząco a Ty bezczelnie zaglądasz mi w dekolt...zdejmiesz moją sukienkę...będziesz piescił moje piersi...weźmiesz mnie na ręce i położysz na łóżku...będziesz głaskał moje ciało dzielnie powstrzymując pożądanie, które rosnąć w tobie będzie z minuty na minutę... a dalej to jutro opowiem :P:P:P ooooooj nie było :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaaalutka;)gdzie jesteś?:( chce znowu dotykać Twoich krągłych piersi jezykiem zataczać na nich koła wsłuchiwać sie w Twój oddech całowac kazdy zakamarek Twojego ciała chce znowu poczuc ciepło Twojego ciała i usłyszec kocham Cie T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochałyscie sie kiedys w lesie?ja tak ale obok mrowiska:(moja dziewczyna krzyczała a ja myslałem ze to orgazm a to mrówki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he eh... nie tu :P gdybym miała to wstawić tutaj to dalsza część wyglądałaby tak: :P:P:P także przykro mi Bucusiu ale nie przeczytasz dalszego ciągu... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ jeszcze gotów byłbyś zmienić swój pogląd co do blondynek... a do tego nie możemy dopuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy dotykają mnie Twoje dłonie zatracam się rozpływam.. z każdą kolejną w Twych ramionach spędzoną godziną z każdym kolejnym pocałunkiem z każdą czulszą pieszczotą, choćby najdelikatniejszym dotykiem... z każdym gorącym na mym ciele oddechem.. o całym świecie zapominam zatracam się... rozpływam.. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×