Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Karola ,ponawiam pytanko: czy jeżeli mała była szczepiona Hepavaxem w szpitalu i potem raz w przychodni +INF IPV HIB, to czy teraz,ten ostatni raz mogę zaszczepić Engerixem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulcia sorry, wydawało mi się że odpowiedziałam :P :P :P Tak, możesz. Zapewne żaden lekarz w najblizszych dniach nie bedzie szczepił Hepavaxem czy Euvaxem z obawy oczywiście... My się szczepimy we wtorek, bo w piątek nie było pielęgniarki szczepiennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pomóżcie, wiem, że już byłe ten temat, ale nie chce mi się szuakć bo starsznie dużo tego - co na odparzenia dla maluszka jest dobre, wiem, że wietrzenie, no ale co jeszcze, jaki specyfik, moja mała między pośladkami ma taką czerwoną skórę, papa, miłęgo wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juusta- Bepanthen (moim zdaniem najlepszy :P ), Clotrimazol, Linomag, Alantan.... i Tormentiol. Mi najbardziej pomaga bepanthen, zresztą to jedyny kosmetyk który używam małemu :P Dziewczyny a używacie jakichś kremów od wiatru i chłodu??? Musze jakiś kupić ale nie bardzo wiem co teraz jest na rynku :P Wcześniej używałam u Matiego Bubchen i byłam zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Karola:D, własnie coś mi świtało, że tormentiol, ale nie wiedziałam czy to na odparzenia czy na coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! szczęśliwa mama---ja też za dobę płaciłam 4zł. to chyba wszędzie taka stawka obowiazuje.Dodatkowo dostawałam jeszcze pełne wyżywienie ,bo KAjtek nie miał skończone 6 mies. a ja karmię piersią. Karola----- ja używam krem na kazdą pogodę z serii NIVEA BABY.Używałam cały czas dla KAroli (od 6 lat) no i wierna mu pozostanę,bo jestem bardzo zadowolona. Jest dośc tłusty ale dobrze sie rozprowadza i ładnie delikatnie pachnie. KArola----- napisz mi proszę (chodzi tu o moją koleżankę a własciwie o jej dzieciątko). Jeśli dziecko ma 5 mies. i wazy 7300g a waga urodzeniowa wynosiła 3900g to czy dobrze przybiera???? Karmi piersią i pediatra jej powiedział,ze musi dokarmiac ,bo dziecko kiepsko przybiera.Koleżanka jest załamana,bo jej maluszek dużo ulewa.Jest bardzo ruchliwy a przy tym pogodny i wesolutki-taki śmieszek.Nie wyglada na zagłodzonego.No i próbowała dokarmiac ale mały nie chce pic tego mleka (enfamil czy jakoś tak). Byliśmy dziś z KAjtkiem na kontroli i okazało się,ze wszystko jest już dobrze.Kazał do czwartku utrzymac inhalacje i to wszystko ale zapomniałam s ię go zapytac czy mały moze byc szczepiony??? Dostałam wezwanie na III dawkę engerixu na 05.listopada. No i znów pytanie do Ciebie PANI DOKTOR :-) Moge iśc na to szczepienie?? Czy przesunąc na inny termin????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola --> Ja na razie nie używam żadnego kremu ale zamierzam. Myślałam o tym Nivea \"Na każdą pogodę\", ale biorąc pod uwagę nasze azs, to chyba będę smarować \"specjalnym\" z Emolium bo on dość tłusty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyna -ja kupiłam ten krem no i Mały ma czerwone poliki, ale narazie obserwuję bo nie wiem czy to od tego. Nutramigen jest ohydny zdążyłam spróbować :P i nic dziwnego że Hubik nie chciał jeść.Jutro mieszanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal jak jesteś czy pamiętasz gdzie były te sklepy z ekologiczną żywnością bo nie zapisałam sobie a teraz nie wiem na której to stronie może być:):p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ten sklep jest na POZNAŃSKIEJ 20 A, jak masz bunkier kolo niego jest dawna szkola (teraz jakis sad) i obok tego masz budke ŻYWNOSC EKOLOGICZNA Karola, kurcze ja myslalam ze to mleko mam rozmrazac tak powoli tzn np. cala noc w lodowce ale fajnie ze moge od razu z zamrazarki do cieplej wody i czekac...a wlasnie jak mam tak z 250 ml...moge to na dwa rozdzielic dac troche reszte do lodowki i potem za np. 6 h kolejna porcje czy musze od razy wszystko co rozmrozilam.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, z tego co pamiętam, jest taki sklep na Reymonta, koło sklepu mięsnego\' żeberko\'. W każdym razie był. W poniedziałek napiszę Ci namiar na gospodarstwo pod Opolem, facet sprzedaje warzywa w takiej normalnej cenie bazarowej, a są bez nawozów. Kolega mi na gg napisał, że ma kumpelę co się u niego zaopatruje. Jak da namiary - napiszę Ci tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa możesz spróbować kilka godzin potrzymać w lodówce, ale proponuję zrobić tak, że zimne jeszcze po rozmrożeniu mleko przelać do drugiego pojemnika i podgrzać tylko tę część którą zamierzasz dać. Dzięki temu unikniesz dwukrotnego grzania tej porcji na później.. Rozmawiałam z mężem mojej mamy, on jest z waszych okolic i Wrocław zna całkiem dobrze :P Mówił że na Hali Targowej są stoiska warzyw ekologicznych :P :P :P A co do cen- to u nas podobnie, ale dziecku kilogram ziemniaków i 2 kg marchewki to chyba na miesiąc wystarczą :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku magmal byłabym wdzięczna, i napisz też co maja, fajnie tym bardziej że muszę systematycznie wprowadzać po kolei a te słoiczkowi nie zawsze mają taki skąd jak bym chciała:):) Karola ale na której hali targowej???:):) Żurkowa dzięki, a w tych faktach jest o tych szczepionkach co niby powodują autyzm u dzieci. ja zdecydowałam się zamóić materac kokos-pianka-gryka, o i do tego pościel, bo jeszcze nie mam, na razie przykrywam kocykiem, albo dwoma i na razie tak mi jest lepiej bo te kołderki to duże są, ale za 3 miesiące sie juz przyda :) i pytanie czy Wasze dzieci które lubią spać na brzuszku w nocy sie same na nie obracają czy jakoś daja znać że chcą na brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Niki od dluzszego czasu spie w dzien i w NOCY TYLKOO na brzuszku inaczej nie ma mowy, budzi sie nie zasnie... spi sam w lozeczku chyba ze bardzo nie moze zasnac to do nas go bierzemy ale to jest gorsze wg mie bo on jakos dopelza do mojej poduszki i sie nia wtula twarza a nie ma wtedy za bardzo jak oddychac wiec sie boje, lepiej jak spi sam w lozeczku w spiworku bez kolder i innych miekkich rzeczy, bez poduszki. a jak spi ze mna to straam sie wtedy tez bez poduszki spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj sie sam nie obraca jakos w sumie nie mam jak cwiczyc bo nie chce byc na plecach, a domaga sie tak ze ma plecach marudzi dam na brzuch spi od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stekla, kurdę mówił jakąś ulicę ale ja oczywiście zapomniałam...A Wrocławia to ja nie znam. Zapytam go jeszcze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jak zasypia to ostatnio bardzo lubi na boku zasypiać. później przekładam go na plecki a czasami to sam robi. jednak w nocy często przekręca się sam z plecków na brzuszek i śpi na nim. ja to odkrywam w nocy jak wstaję do karmienia albo nad ranem :) ma płaściutką poduszkę i przykrywam go kocem powleczonym w poszwę, ale muszę mu kupić kołderkę bo ten koc mnie wkurza bo zjeżdża. w sumie mam kołderkę ale ciągle jej używa mała i za chiny nie chce jej oddać ;) a mój synuś już o 3 nocek śpi ładnie do rana w łóżeczku sam z jedną pobudką na mlekczko około 5 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Karola tez lubi na brzuszku a ostatnio jak si ę sama nauczyła przewracać na brzuszek to w nocy tez próbuje wygina się, przewróci na bok a dalej nie da rady i się wkurza i sie budzi, już sie nie moge doczekać momentu jak już sprawnie jej to będzie wychodzić to wtedy w nocy sama będzie spię przewracać a nie mnie budzić i ja w sumie z tego powodu śpię z nią, bo nie chce mi sie 10 razy w nocy wstawać, a że śpimy same :p to mamy dużo miejsca:) Żurkowa spróbuj dać mu może pieluszkę, bo może Nikos potrzebuje przytulanki, moja lubi się wtulić w kocyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hala Targowa to chyba tam na przeciwko Placu Nankiera.Pomiędzy Placem Dominikańskim a Ostrowem Tumskim.Takaduża hala z czerwonej cegły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na noc, w trakcie której uda mi się przespać ciurkiem choć 4 godziny, bo jak na razie to mam pobudki co godzinę lub półtorej... Rano wsatję padnięta, do tego ze strasznym bólem kręgosłupa, bo całą noc dopasowuję się do Ludwisia... Do tego mam trochę dosyć bycia matką samotnie wychowującą dwójkę dzieci, bo ostatnio mam męża w domu od 1.30 w nocy do 10.00 rano :( :( :( :( :( :( :( Nie powiem już że chłopców to on prawie nie widuje- szczególnie Lusia, bo on potrafi spać do 10.30.... :( :( :( :( Ale nadrobi to za tydzień bo ja idę do pracy więc będzie pracował od 16.00 :P Całuski i miłej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×