Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

stelka27*** - super!!! No to musisz teraz kondycje szykować :) Jak mała zacznie biegać, zresztą wszystkie chyba musimy. Mój niestety jeszcze nie chce za bardzo stać, ale już się boję jego raczkowania i biegania. Fizycznie to już czasem wymiękam jak się bawimy na dywanie a on przecież w miejscu jest. No i super usłyszeć słodkie MA-MA. Buziaczki dla cureczki, zdolna bestia z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie normalnie poraża ta jej szybkość:P:P:P co do jedzonka to chyba przerzucimy się na słoiczki z gerbera i bobovity bo te z hippa przestały już małej smakować, co się dziwić jak te z bobovity sa dosładzane sokiem z winogron, na razie daje te po 5 miesiącu, jeszcze bez grudek i na raz zjadła by ze 2 słoiczki ale ograniczam i daje tak 1,5 co by jej żołądek sie za bardzo nie rozciągnął:P:P:P:P Marena a urodziłaś naturalnie czy cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris do jakiego kina chodzisz? bo ja też z Gdyni to bym się wybrała:) a można iść z mężem i dzieckiem bo mój też chce iść:)) Karola witaj:))) Mój nosi ubranka na 80, ale rzeczywiście rozmiarówki są bardzo różne i ostatnio kupiłam mu ogrodniczki na 68 i też dobre:)) Fifek już zaczyna tyłek podnosić jak leży na brzuchu :) ale nie siada sam, leniuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cyna ---> moja teściowa była kilka dni temu i oczywiście musiała skomentować zakup nowego dywanu. Żal jej czy co? Powinna się cieszyć a ona tylko przyłazi i wynajduje co nowego my kupiliśmy. Nawet zabawki dla córeczki wypatrzy i gada: o jaką nową masz zabawkę, niedługo nie da się do domu wejść tyle ich masz. I gada tak niby do Niuni ale żebym wszytko słyszała. Co ją obchodzi. Karola ---> jak ty to robisz, ze masz tyle optymizmu w sobie, ja też bym tak chciała :-) Liliankas ---> superowo, może to tylko chwilowe zniechęcenie do cyca było Stelka ---> no proszę, proszę :-) jaką masz silną dziewuszkę :-) ja to nawet nie chcę myśleć co będzie jak moja zacznie chodzić, kask na głowę i ochraniacze :-p :-p Ja tu sobie do was piszę, patrze a Wiki już przy stoliku i za obrus ciągnie!!! Dobrze, że zdążyłam, na szczęście tylko książki na tym stoliku leżą. Ale to chyba znak, że trzeba mieszkanie \"przystosować\" do mojego szkraba. A teraz leży na łóżku obok i narzutę ściągnęła!! O jennyyyyyyy Co do sprawności to Wiki opiera się na wyprostowanych rączkach i odrywa brzuszek od podłoża i na kolankach się podtrzymuje. Ale jeszcze nie obczaiła, że aby przesunąć się do przodu to trzeba pracę rączek i nóżek połączyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się jeszcze was zapytać o gluten:) W jakiej formie wy go dajecie swoim dzieciom? bo ja wczoraj dałam 2 łyżeczki kaszki manny z bobovity do zupki i Fifek ulał tą zupką kilka razy i zrobił 2 małe wodniste kupy:( jedną już podczas jedzenia zupki:) co to może oznaczać, że ma uczulenie? Ja daję słoiczki ale od stycznia będę gotować bo tak jak któraś z was napisała kiedyś musi zacząć jeść warzywa z warzywniaka, na słoiczkach się nie da cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kareczka ---> ja daję kaszę manną do zupki, raz na 2 - 3 dni. Gotuję i dodaję do gotowej zupki. A ta kupka to mi się wydaje, że od czegoś innego, bo przecież musi mieć czas na strawienie tego co zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a jest kasza manna bobovity, a ja nigdzie nie widziałam u nas:( dziewczyny a po ile kupujecie obiadki z gerbera ale te większe po 190gram??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka ja w biedronce kupuje po 3,39 a w makro po 3,49 w sklepie osiedlowym u nas są po 4,50 !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Stelka, ale ta Twoja dziewusia silna. Mój to nawet jeszcze nie wie, że nóżki chodzna się do chodzenia, ale chociaż zaczyna się już przekręcać z brzuszka na plecki. A ja urodziłam naturalnie. Rodziłam w wannie. Bardzo jestem zadowolona z tej decyzji. Jak będę rodzić ponownie też się na taki poród zdecyduję. Jest o wiele mniejszy ból i człowiek czuje się bardziej odprężony. Mój mały jest praktycznie od początku na mleku modyfikowanym, aktualnie pije Nestle NAN 2. Na początku karmiłam piersią, ale okazało się, że Mały za mało przybierał na wadze i przeszłam na mleko sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka ale wypas Twoja córcia!! Ja czekam na to mama ale chyba szybko nie nastąpi bo jakoś mu sie nie spieszy do gadania. Stać jeszcze nie lubi i na palce gównie staje jak go trzymam. Za to do raczkowania się zabrał ale tylko do tyłu skacze.To co Elunia pisze jeszcze jest konieczne hehe Kareczka kino jest w gdańsku - multikino obok opery ale już od stycznia nasze gemini tez będzie multi więc też będą takie seanse :) Ja dziś dam tej kaszy manny do zupki mojemu synciowi - ciekawe co bedzie. Kasze manne to ja mam zwykłą błyskawiczną z Kupca chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrana ja myśle ż ejakbyś do nas szybciej dołączyła to zmobilizowałybyśmy cię do cyca i Karola też by poogła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
npo właśnie u nas te te duże po 4,50, będę musiała wybrać się do makro i do biedronki, akurat mamy kilka więc może gdzieś coś kupię, i tak myslę że jedne słoiczek na dwa razy, tzn do każdego pół słoiczka będę dodawać moich warzyw, bo takie coś zje, ale same moje to ble...:P:P i wyjdzie mi trochę taniej, tzn o połowę taniej na miesiąc:) a jeszcze z bobovity po ile kupujecie, ale też te większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, tak narzekałam że moja córcia nie wiele potrafi, a tu z dnia na dzień coraz więcej:P a co do chodzenia to faktycznie jak ona ma zamiar tak szybko chodzic to niestety będzie potrzebny chodzik:( a od paru dnia ma taką energię w sobie że szok, mąż się śmieję że tankuje Vervę:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sie wku.. przed chwilą, już pisze o co chodzi...mała sobie spi a ja tu słyszę muzyka jak by ja ktoś w drugim pokoju puścił a podłoga chodzi, może i by mi to nie przeszkadzało gdyby nie fakt że karola z tego powodu się wybudzała co chwilę, okazało się że to sąsiad dwa!! piętra niżej tak dudni, poszłam i grzecznie poprosiłam i wyjaśniłam że w bliku sa małe dzici i to bardzo przeszkadza taka muzyka, a ona że toNIE CODZIENNIE tak będzie!!! i on wyznaje zasadę że cisza nocna po 22, no ale zciszył, normalnie jakiś gówniarz, kurcze jak on będzie miał małe dzieci ciekawe czy będzie taki mądry, z swoją droga to chyba jakis nowy ten sąsiad. miał szczęście że nie była sąsiad co mieszka bezpośrednio nad nim on też ma małe dziecko, wic też pewnie by sie zdenerwował. no musiałam się wyrzalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz mamy wyciagniety chodzik i Majka pomału orientuje sie o co kaman i ze moze sie tym poruszac .Nie daje jej na długo wole jak bawi sie na podłodze ale jak przygotowuje obiad to ona sie bawi w nim w kuchni. Dziura po zebie pomału sie goi ale ciagle pobolewa mimo to wciagnełąm obiadek i teraz zdycham z przezarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka ---> ja też zajrzałam na NK. Nikoś wymiata !!! Jestem pełna podziwu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy przyjmiecie mnie do swoich znajomych na NK chętnie zobaczyłabym Wasze Maluszki, ja wprawdzie dopiero zaczęłam ze zdjęciami i mam dopiero jedno, ale jak mi prześlecie namiary na maila to chętnie odpowiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej, ściskam wszystkich ciepło, czasu nie mam, kołowrót jakiś, bo mam zajęcia ze studentami, i to kumulację 9h, trzeba coś przygotować, żeby ludzie nie ziewali.... no i do pracy wróciłam... Juleczek rośnie jak na drożdżach, czytam Was sobie cały czas, u mnie -pożalę się - spanko od 20 do 7 nieco się skończyło, Julek budzi się w nocy, ale nie wybudza, tylko pogada i dalej usypia..no i znajduję do w poprzek łóżeczka np... wczoraj Julkowi urodził się sąsiad z góry, Szymek :) lubię takie wieści pozdrowienia!!!! także dla nowej majowej mamy :) czasu nie mam nawet na nk wejść i sobie pozapraszać, pooglądać dzidziulki, ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja właśnie wstałam, trroszeczkę się zdrzemnęłam i nakarmiłam Małego. Nie wiem, ale ma problem z kupkami, próbuję go dodatkowo poić sokami z Bobovity, ale on nie chce za bardzo ich pić. Jak Wy sobie radzicie z takimi problemami? A czy ja też mogę się przymilić i otrzymać kontakty z NK?Mój adres e-mail to: jemiola6@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka 27- pozwoliłam wejść sobie na Twoją stronę na NK-. Ale ta Twoja córcia fajna i jak już pięknie siedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie tabelka nie doszła:-( Szymuś marudzi zdążyłam tylko wysłać Ci zaproszenie i jeszcze fotek nie oglądałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana ---> a próbowałaś dać soczek jabłkowy? albo śliwki Gerbera? Nie wiem jak inne girl ale ja soczek rozcieńczam z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześĆ dziewczyny!!! Na razie WAS nie poczytam,bo dopiero co wróciliśmy z Poznania ( kontrola wizyta u ortopedy). Wszystko jest dobrze.teraz chce go widzieC jak zacznie chodziĆ. No i powiedział mi,ze im dziecko póŹniej wstaje i chodzi tym lepiej dla niego (mówił coś o kręgosłupie i stawach biodrowych).Przypuszczam,ze mój za prędko nie xacznie chodziĆ ze względu na swoją wagę.Był wazony wczoraj ( ostatnie szcvzepienie ENGERIXEM) 9200g czyli juz przystopował.A waga wyjściowa toooo 2880g nieźle poszybował.Przegonił nawet te cięższe bobaski :-). Ale do rzeczy,bo chciałam Wam napisaĆ,że kupiłam w AUCHANIE body z długim rękawkiem.Zwykłe białe (jako podkoszulki) Lub np. w domu zakładam body z długim rękawkiem a na to bluzeczkę z krótkim albo do spania do śpiocha lub półśpiocha,więc szukałam takich własnie podkoszulek no i CENA 3,50 SZOK a bardzo dobry gat. bawełny. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdyby która była to tak dla informacji. Widzę,ze sporo naskrobałyście :-) jak położę maluchy spaĆ to poczytam. POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×