Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

kk wyjasnij mi prosze czym sie rzostepy roznia od tych jakichs tam naczynek co zaczelas wczesniej pisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo powaznie. w czewcu w gliwicach będziemy mieli powtórnie PET-CT i mam nadzieję że dowiem się z tego badania tylko super pozytywnych informacji. Tak naprawdę nie biorę innych mozliwości pod uwagę :) inaczej zwariowałabym. dlatego w czerwcu bo teraz w ciazy nie mogłabym z nim isc a nie mogłabym się z nim rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze gdyby purelan byl do przechowywania w lodówce to chyba nie mozna by go kupic przez internet, chyba ze sie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępu wyglądają jak podskórne pęknięcia, linijne, nieregulerne, jak się je uciska to czyć jakby zagłębienie, są dość wyrażne, bordowo-fioletowe. To o czym ja pisałam, to po prostu żyły i tętniczki podskórne, które są też niebiesko-fioletowe i na dole brzucha z daleka wyglądają jak blade rozstępy. Ja mam jasną karnację i u mnie widać dokładnie każde naczynie :)) Napisałym o tym, że może to naczynia, bo jak oglądasz się w lusterku, to może wydawać ci się że to rozstępy... Ja co chwila mam takie wrażenie i wtedy każę mężowi dokładnie się przyjrzec :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi, wynik będzie dobry!!!! Ale rozumiem że przeszliście piekło... Też się zastanawiam, co z tym przechowywaniem w lodówce. Jak coś mogę jutro zadzwonić zapytać do Poradni Laktacyjnej- Ania powinna wiedzieć. Miłej drzemki :)) :)) :)) Ja za chwilę po małego a potem pewnie na spacer- mam nadzieję że nie zechce na rower bo nie mam tyle siły... Jeszcze hulajnogę jakoś zniosę :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wynik moczu i sie załamałam teraz mam Urobilinogen ++, a do szpitala mam jechać na 18, Karola co znaczy ten wynik i czy zostawi mnie lekarz w szpitalu prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy napisałam i mi ie pokasowało. Karola dziekuje za słowa otuchy. Daj znac co z ta lodowka jak sie doiesz. martwi mnie ze boli mnie brzuch na dole a ja nic na to nie biore. lykam tylko witaminy i tabletki na obrzeki. Lekarka powiedziala ze mam lezec zeby wytrwac do ukonczenia 37 tygodnia a brakuje mi jeszcze 11 dni. Powiedziala ze dziecko urodzone przed tym terminem ma cechy wczesniactwa i zabrzmiało to jakos groźnie choc wydaje mi sie ze juz przeciez niewiele zostalo. O co chodzi z tymi cechami wczesniactwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu gorąco hehe, mnóstwo czytania, gratuluję wszystkim mamusiom:))))) czarna odezwij się co i jak weronixx ja też mam urobilinogen wzmożony + i moja gin nic mi nie powiedziała, że coś może być nie tak, poza tym mam ślad ciał ketonowych i mam też podwyższone krwinki białe, może powinnam się tym zainteresować, ale lekarz nic nie powiedział, byłam w szpitalu i też nic nie mówili, a przecież wyniki widzieli żurkowa ja myślę, że powinnaś troszkę odpuścić, wiadomo, że to co nas czeka nie jest przyjemne, ale ludzie są różni, położne przemęczone bo mają wiele pacjentek i czasem możesz chcieć dla siebie dobrze, a może się to obrócić przeciwko tobie, bo trafisz na złośliwą położną albo złośliwego lekarza, a po co komu dodatkowy stres w i tak już stresujących chwilach, ja jak byłam w sobote w szpitalu to leżałam \"rozłożona\" w pomieszczeniu gdzie było kilka osób i nawet przez chwile nie pomyślałam o wstydzie bo bałam się o dziecko, robiłam wszystko co mi kazali bo sprawdzali czy z dzieckiem jest ok, nawet jakby tam przeszedl tabun słoni to i tak bym nie zauważyła))) co do rozstępów to gdzieś czytałam, że jak są jeszcze w I fazie tzn sa czerwone to można je jeszcze zlikwidować, ja smaruję brzuch różnymi specyfikami ale jakoś nie znikają chociaż nie wyglądają jak typowe rozstępy, nie są tkie głębokie, ale to moze dlatego ze skora jest naciagnieta i jak maly wyjdzie to sie pewnie zrobia rowki:(( ale mój mąż też ma rozstepy na brzuchu wiec bedzie nas dwoje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku od rana to tu jak na bazarze, tyle czytania klejam tabelkę coraz częciej bedzie trzeba to robić. co mam z klaiatura brakuje mi literek CIĘŻARNE franceska------ 28-----monachium-----------25.04--C/ Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/ Jeremy-Julien Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/ Dagmarka/Kubuś wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ Żurkowa------- 24-------Wrocław-------------03.05---S/ Nikodem plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - kk_78 ---------- 29------ Białystok------------04.05-- synuś marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/ Filipek magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/ Michał, Mikołaj paulinek85------23-------ok.Wrocławia------07.05-- S/ Szymonek kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/ Michalinka peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------Wielkopolska--------22.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/ Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław-------------24 .05--S/ Michałek gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian Czekamy na dalze odcinki czarnej :) przezyamy to razem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa ja też nie lubie jak ktoś mi tam zagląda, a przed ciążą chodziłam tylko do gin-kobiety bo się wstydziłam, ale jak zaszłam w ciążę dla dobra maleństwa poszłam do faceta, bo ponoć najlepszy w każdym razie ordynator... a w sobotę jak byłam u mojego chrzestnego to musiałam dać mu się tak zbadać, choć myślałam że jak trzeba będzie to spalę sie ze wstydu, bo to przecież wujek, ale jak przyszło co do czego to nie zdąży.łam nic powiedzieć i było po...a przecież dla niego to chleb powszedni:) z tymi rozstepami to ja właśnie przed chwilą zauważyłam tak na biodrze właśnie takie krechy ale fioletowe i sama nie wiem czy to rozstępy, bo u mnie jak kiedyś miałam to raczej czerwone były, a one na dodatek jak sie je dotknie to są wypukłe?? kk czy to mogą być te żyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi - faktycznie obie jestesmy na koncu tabelki - ale ja juz wiem ze wczesniej bede miala cesarke ( okolo 12 maja ). Czarna daj znac co tam? PIszecie o rozstepach dzisiaj. Ja taka zadowolona ze nie zrobil mi sie w tej ciazy ani jeden nowy.... poszlam sobie w wannie posiedziec no i jak sie rozebralam zobaczylam 3 nowe :(. No trudno - nie to najwazniejsze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna teraz zobaczyłam że jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciąży:) ja tez mam mieć cc tylko mój gin upiera się na 7 maja a ja się z nim nie zgadzam, mi sie wydaje że im później tym lepiej dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam informację od czarnej. Jest na porodówce i rozwarcie ma na 4 cm. Trzymajmy za nią mocno kciuki zeby dzisiaj zobaczyła syneczka. joanna ja tez raczej wczesniej zakoncze bo brzuch mnie boli, głowka wstawiona chyba i czop odpadł. Modlę sie tylko zeby wytrzymać do 5 maja bo wtedy minie 37 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam ze bardzo nisko juz mam brzuch od niedzieli chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka a ja mam juz tak serdecznie dosc ze chetnie zgodzilabym sie na 5 maja. Bede rozmawiac z lekarzem w piatek. No to Czarna trzymamy kciuki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak czarna rodzi, to jak w końcu ten poród rozpoznać????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia447
Oj oj cos sie czrna nie odzywa?!!! Co do rozstepow to mialam juz pare na bokach czyli na biodrach przed ciaza od rosniecia i po wewnetrznej stronie piersi ale juz bardzo blade to wszystko bylo. Wiedzialam od mojej pani dermatolog, ze jak zajde w ciaze to nie mam co liczyc na codowne dzialanie kremow nawet tych najdrozszych bo i tak mi posci skora i bede miec rozstepy. No niby bylam oswojona z ta mysla i moj maz takze ale nie sadzilam ze bedzie ich az w tak zastraszajacej ilosci!!!! I to nie tylko na brzuchy ale i na posladkach ( od niedawna sie mi tam porobilo lecz wygladaja jak siniaki bo nie maja formy kresek jak wszedzie), no i po wewnetrznej stronie ud calkiem u gory ciagnace sie do kolan!! No trudno sie mowi, dobrze ze narazie obeszlo sie bez rozstepow na biuscie bo ja zawsze lubilam nosic wieksze dekoldy,bo tak czy tak nie moglam ich zakryc bo mialam zawsze spory rozmiar i tak lepiej zawsze wygladaly z lekka odsloniete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia447
oj to faktycznie czarna juz nawet dzis moze zostac kwietniowa mamusia!!! Szok tk sie wzbraniala, ze nie jest pewna czy to juz, czyli ja moge tez tego nierozpoznac? Az sie boje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tez sie teraz boje ze nie poznam, a juz bylam w szpitalu i nie chce znowu za wczesnie jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzis u lekarki i KTG super, czopa juz nie ma wcale caly zszedl, rozwarcie na 1 palec tak na 1,5 cm:) dzidzia nisko, brzuch tez:) wiec mam czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę że teraz to chyba hurtowo poleci :) Ciekawe jak tam czarna to znosi. Mam nadzieje ze wszystko w porzadku u niej. Moze juz przytula swojego dzdziusia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzicie ze jak juz rozwarcie na 1,5 cm to juz blisko??? tak wgole poklocilam sie dzis z mama.... wiec mowie mamie ze po porodzie w szpitalu tylko rodzice i brat i juz...w domu to moze po 2 tyg ktos inny typu babcia dla dziecka prababcia....a ona zaczela sie nabijac ze wogole to co, ze przeciez sie obrazi, ze wogole moze zapisy zrobie itd. Wkurzylam sie na maksa bo wogole nie umie uszanowac ze ktos ma inne zdanie i moze chce inaczej, poza tym mam male mieszkanie, dzieco trzeba karmic piersia ja sie wstydze i nie bede tego przy kim robic poza tym jak ktos przyjdzie to raczej jakas kawa czy cos ja nie bede miala czasu ani ochoty jeszcze kolo kogos chodzic, dlatego powiedzialam ze tylko rodzice i brat i koniec na razie, ze jak dziecko sie zaklimatyzuje i jak dojde do siebie po porodzie to wtedy i jak ona zaczela sie nabijac z tego co gadam nie wtrzymalam i powoedzialam jej ze albo sie uspokoi bo zaraz ja walne ale tak w zarach ona sie obraziala poplakalam i tyle - ja wyszlam wiec jest fanjie nie ma co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×