Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

a ja właśnie zjadłam chyba z 5 kromek chleba z gorącym boczkiem. Coś pysznego. Teraz też bym loda wrąbała ale nie mam i nie załatwie juz dzisiaj. Mam dobra czekolade to ja zaraz opędzluję. To ja zmykam na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickey gratulacje!!!!! Co do cięcia to nie dajcie się zastraszyć... :)) :)) :)) :)) to nie takie straszne!!!! Ja dopiero wróciłam do domu... Jak poszłam o 11 na ktg, to czekałam do 16.00!!!!! myślałam że szlag mnie trafi!!!! Do tego okazało się, że nie ma miejsc w szpitalu i wszystkie dziewczyny odsyłali do miejskiego!!! Położna mnie nasraszyła, ze nawet jak mam planowe cięcie to może się okazać, że nie będzie miejsca i tyle... Zapis KTG mam dobry, a mimo to lekarka na izbie chciała mnie badać :p :p :p Zdziwiła się jak nie wyraziłam zgody :)) :)) ;)) Wytłumaczyłam, że za pół godziny jadę do swojej lekarki i jak będzie widziała wskazania to mnie zbada :)) :)) :)) No i mam wpis na ktg że nie wyraziłam zgody :)) Basia (gin) się uśmiała, ale stwierdziła, że mądrze zrobiłam, bo po pierwsze boli, może wywolać skurcze i krwawienie, a przecież nic się nie dzieje. Jestem głodna jak pies, bo jak wyszłam po śniadaniu, to dopiero będę jadła obiad :(( :(( :(( Co do bycia przewrażliwionym o dzieci, to fakt nie pozwalałam nic małemu ślinić, pić z jego naczyń, itd... ale mam bardzo zdrowe podejście jeśli chodzi o urazy, upadki, wywrotki itd.... W ogóle się tym nie przejmuję, wszyscy sąsiedzi się śmieją, że on nigdy nie płacze ja upadnie, bo nikt się nad nim nie lituje. Pytam czy jest cały, każę wytrzepać spodnie i lecieć dalej... Dzięki temu mały jest bardzo odważny, jęździ na nartach, na rowerze na 2 kółkach od 4 roku życia, na hulajnodze itd... Dobra mąż podał mi obiad, to skończę później :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi o masz, to widze ze my sie zdrowo odzywiamy hihih jak wpierdzilialam kielbase z patelni taka prawie zweglona, z musztarda i keczupem i pomidorem,...... nie ma to jak zdrowa zywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dziś już leżę plackiem do soboty wieczorem :)) :)) Bo nie mam prawa teraz zacząć rodzić :)) :)) Mąż robi wszystko a ja jak kłoda na kanapie przed laptopem :)) :)) :)) Super!!!! Ale mi narobiłyście ochoty na lody!!!! Albo czekoladkę!!!! Ale jak zjem, to będzie mnie męczyć całą noc zgaga :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle że Czarna jeszcze nie urodziła.Mickey gartulacje!!!!!!!!!!! Musze sie przyznac ze ja nie mam zadnych zachcianek nadal ale lubie duzo pic waga stoi w miejscu +7,5 kg tylko jakby brzuch był nizej. Czop mi przy Wice nie odszedł i teraz mimo pilnej obserwacji tez nic nie zauwazam wydzieliny jest wiecej ale głównie rano. Maż mnie dzis znowu załamał w tablece mam napisane 2 imiona Hania Maja.Hania sie mezowi przestała podobac i stwierdził ze bedzie Maja a dzis spotkał ciocie z psem i mu sie przypomniało że ten pies sie wabi Majka i on juz nie da młodej tak na imie.Stwierdził że bedzie Sandra ale to troche bedzie dziwnie bo ja jestem Ola czyli Aleksandra a tu nagle Sandra.Powiedziałam zeby mi dał spokoj i bedziemy sie nad imieniem zastanawiac jak sie urodzi bo teraz mnie to doprowadza do szewskiej pasji.Ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK chyba do niedzieli wieczorkiem i wyslij kogos zeby ci miejsce w szpitalu trzymał.A u mnie podobnie ciasno bo zakopane ma porodówke zamknieta czekaja na sanepid zeby odebrał po remoncie ale nawet nie chce myslec zeby mnie mogli gdzies odesłac ,najblizszy szpital Limanowa nowy sacz i kraków a to odległosci od 40-80km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłam dziś w Poradni Laktacyjnej i pytałam o Purelan- nie trzeba go przechowywać w lodówce. Ponoć można go już kupić w niektórych aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka, ale ja leżę przed laptopem :)) Więć jestem przez najbliższe 48 godzin z Wami :)) :)) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickey gratulacje 🌼 Pozbierasz się po cesarce. Ja też ciężko przechodziłam i jakoś żyję :D ❤️ dostałam dzisiaj opryszczkę na ustach. Pierwszy raz w życiu i nie wiem co mam robić, bo mnie boli. No i naczytałam się, że to jakiś wirus i boję się, żeby Bartuś się ode mnie nie zaraził. Nie wiem czego moge użyć, co jest skuteczne????????????????????? ❤️ ❤️ Najbardziej denerwują mnie te pytania: kiedy rodzisz? Jak się czujesz? Chyba zniosę je jeszcze przez te prawie 2 tygodnie. Kobietę w ciąży wiele rzeczy wkurza. 🌼 Mam pytanko: czy jecie czekoladę, bo czytałam, że nie należy z nią przesadzać. W poprzedniej ciąży jadłam no i Bartuś urodził się zdrowy. No i jeszcze jedno: ile czasu spędzacie przed kompem? Bo niby w normie jest 4 godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka czekolade to srednio zajadam , preferuje np dzem truskawkowy, albo kit kata:) haha, no i owoce tez jem w duzych ilosciach co do kompa to odwiedzam tylko pare stron bo net juz mi sie przejadl, w zasadzie komp caly czas wlaczony ale tylko doskakuje i zerkam po pare razy a nie zebym siedziala:) kk jak fajnie, ze bedziesz miec\"dyzur na kafeterii\" ,ja ostatni weekend przelezalam w wyrku, ten pewnie tez chociaz ladna ma byc pogoda wiec szkoda bedzie, tymbardziej ze w nast niedziele ide do szpitala chyba ze maly wczesniej wyjdzie, acha co do imienia sandra to moj typ dla dziewczynki tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilki
słuchajcie.ja mam 3tyg do porodu,ale wolę go przyspieszyć przez sex.myslicie,że to możliwe na 3tygodnie przed terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilki jak kobieto masz sile to szalej, ja nie mam:( nie wiem czy to cos pomaga czy to prawda ponoc sperma ma tam jakies takie wlasciwosci, ja nie przyspiesze przez sex bo po 1: nie moge rozlozyc nog, po 2 za leniwa jestem a po 3:chyba sie tam skurczylam na maxa bo nawet jak gin bada to mam dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed kompem całą ciążę siedzę :)) Najpierw w pracy - bo 90% czasu lekarz robi papiery - teraz w "formie komputerowej" :))). Teraz w domu :)) Ale mam nowy laptop, promieniowanie małe, więc się nie przejmuję... Trochę tylko ciężko się pisze jedną ręką, leżąc na lewym boczku :))) Co do opryszczki... ja polecam jakiś medyczny płyn dezynfekcyjny, lub żel do bezwodnego mycia rąk.. trzeba przyłożć na 10 minut i wypali wszystko :)) niektórzy zalecają trzeć świeżym czosnkiem. Zawsze zostają maści typu Zovirax, wratizolin, Activir... Co do synka, to go nie całuj, a nie powinien nic złapać. Uważaj też na męża :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilki
no ja mam już rozwarcie na dwa palce,ale wiem,ze z takim można chodzić nawet miesiąc czasu.ponoć sperma ma jakies estrogeny przyspieszające poród.szaleć nie będę ale troszku bzykanka nie zaszkodzi.Bo powiem szczerze:mam już dość tego wielkiego brzucha.a podobno w długi weekend ma być 26stopni,a ja nawet teraz nie mam czym oddychać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilki
zizi-tez masz problemy z oddychaniem?na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilki- sperma zawiera prostaglandyny, które faktycznie mogą pomóc :)) a na pewno nie zaszkodzą :)) ale pamiętaj wszystko i tak zależy od maleństwa, choć zabawa może być pierwsza klasa :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilki
a nie wiecie czy mozna zarezerwować wcześniej w szpitalu salę o podwyższonym standardzie?bo chyba przez to przepełnienie w szpitalach-to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilki
hehe,dobre pytanie.czyli to pewnie zalezy od tego czy jest wolna w danej chwili,a wiedząc ze w szpitalach jest takie przepełnienie-pewnie nie da radyy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilki a no mam okropne dusznosci:( szczegolnie w nocy i czasem w dzien tez oddechu nie moge zlapac, to znaczy ze brzuchy sie nam jeszcze nie obnizyly:( ja mam za 2 tyg termin 9 maj, ale mam miec cc 5 maja jak sie nie zmieni nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilki
czemu masz cc?zizi-to mój drugi poród będzie,więc brzuch tak naprawde może sie obniżyć nawet w ostatniej chwili,niekoniecznie na kilka tygodni przed porodem(tak jak w pierwszej ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia to jak dobrze pójdzie 5.05 dzieci się posypią jak grzyby po deszczu :)) :)) :)) :)) :)) Ja też ma cc tego dnia- jak dotrwam :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola super ze masz dyzur. Jesli chodzi o 5.05 to trzymajcie za mnie kciuki zeby nie urodzic przed tym terminem. Czarna dzisiaj została szczęśliwą mamusią, Ze względu na to ze maluszek się źle kierował do kanału to miała cc.Kubus wazył 3330 i dł. 57 cm. Wysoki męzczyzna z niego wyrośnie. :):):) Czarna jeszcze raz gratulje. Chłopcy urodzeni 24.04 to naprawdę super faceci na co mam dowód w domu. Dowód właśnie usnął i wygląda przesłodko. :) Paulinek dopisz Kubusia do tabelki jak mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko z tą radosną nowiną i teraz idę spać. Umęczyło mnie to jedzenie boczku i czekolady chyba. Jutro zerknę. Miłej nocy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilki
ostatnio mam kochaniutkie moje ogromniaste GAZY bączę jak kobyłka chłopska az mąz kinola zatyka UFF wlasnie puscilam jednego grochowego bengala alez ulga tez sobie bączniejcie jakiegos polecam goronco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickey Czarna i reszta swiezoupieczonych mamusiek gorace gratulacje! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ U mnie narazie bez zmian, oprocz bolu w krzyzu i takiego na okres w dole brzucha. Glowka ponoc juz sie ustawila, ale mam troche watpliwosci :-P Bywa ze w nocy jak sobie poleze na prawej lub lewej stronie to wyczuwam glowke nie tam gdzie powinna... No ale w dzien wraca wszystko na swoje miejsce :-) Skurcze sa tez jakies takie bardziej intensywne i dlugotrwale, wec trening na calego... W duchu chcialabym urodzic w terminie, ale bedzie co ma byc. Jakies 10 dni jeszcze ;-) Trzymam kciuki za Was! Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszamz e wam sie wtracam w temat. zrobilam ostatnio porządki w szafie córeczki. Mialam ciuszki trzymać dla 2 dziecka, ale okazalo się ze bedzie synuś wiec sprzedaje to co rozowe :D Jesli ktoas bylaby zainteresowana to wkleje link do bloga z ubrankami. Moja córeczka urodziłą się w kwietniu wiec ubranka byly by jak znalazl na majową dziewczynkę. Za ten zestawik chcialabym okolo 200- 250 zl Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt. Mój mail Uti1@o2.pl http://ciuszki123.blog.onet.pl/ Ubranka od zera do 12 miesiecy :) sa naprawde śliczne i można z nich robic rozne zestawy bo pasują do siebie. Mogę wystawić na allegro jeśli ktoś bylby zainteresowany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia,teraz powinnambyc ja,a dopiero piec dni po mnie cala gromadka 1majowa.ale tu sie chyba wszystko poprzestawia...ja bym sie cieszyla,gdybym chociaz 1ego urodzila,ale coz...nie wiadomo.nie zebym jakos sie strasznie meczyla,ale jednak czekanie po terminie jest juz dosyc stresujace.dzis spedzilismy pol dnia na szukaniu kuchni do nowego mieszkania i chyba w koncu znalezlismy.w sobote mamy podpisac umowe.a wieczorem bylismy na kolacji u znajomych imyslalam o tym ze czekalam na nadejscie tego dnia,a tu siedze sobie calkiem wyluzowana,opowiadam zarciki i czuje sie tak...normalnie.no nic, jutro bedzie ciezki dzien,pewnie odbiore setke telefonow,ale postaram sie byc cierpliwa.planuje isc zmezem na jakis wspolny lunch, to powinno mnie wprawic w dobry humor. i ide na ktg,w koncu to moj termin i trzeba skontrolowac mala. zauwazylyscie ze plusia sie nie odzywa?hop hop,wszystko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry,przegapilam wpis plusi;) to dobrze ze jestes jeszcze znami1 czarna,gratulacje!!!!jak to dobrze otrzymac kolejne dobre nowiny!! my probowalismy seksu od 3tygodni moze juz z 3 razy i na mnie to nie dziala,niestety.jak i herbata z malin.niestety decyduja bobaski-od poczatku sa panami sytuacji!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×