Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

dziewczyny czy wy też jesteście takie rozdrażnione!? ja normalnie przez tego mojego chłopa to zwariuje, wszytko robi nie tak, i zamiast się spytać co i jak to ja sie sie tylko później denerwuję. dziś np odkryłam że po tym remoncie użył odkurzacza do wysprzątania no i co? zepsuł go. a ja teraz nie mam jak posprzątać! normalnie ręce mi już opadają!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola to tak jak ja. Też wstaje już tylko 2 razy w nocy na siku i rano wcześnie się budzę. A ze mnie niezły śpioch. Pewnie organizm przygotowuje się do opieki nad dzieckiem :) Ja wizytę mam dopiero 05.05, więc wtedy dowiem się co i jak się dzieje z szyjką. Wtedy mam mieć też założony HOLTER. Do fryzjera umówiłam się na 09.05, a 11.05 idziemy na komunię. Mam nadzieję, że plany zdążę zrealizować :) Od 12.05 mogę rodzić - już nic nie planuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusike- niezłe plany :)) :)) :)) My też mamy komunię w rodzinie 11.05- ale ja raczej się nie załapię :)) :)) :)) Jak patrzę na mój suwaczek (zostało 5 dni :p :p :p ) to mnie ogarnia przerażenie... Dom ciągle nie wygląda tak jak bym chciała... Zaraz biorę się za porządki, choć wolałabym chwilę poleniuchować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przykro mi ze nie sypiacie lub żle sypiacie.Ja przez cała ciaze nie spałąm w ciagu dnia a teraz padam na pysk o 20,00 wstaje rano o 7,00 żeby młoda do przedzszkola wyprawic , po czym kłade sie znowu i wstaje tak jak dzis koło 10,00 11,00.I w ciagu dnia jakbym mogła to tez bym zwłokami gdzies walneła ale sie nie da. Żurkowa -tule cie mocno nie strofuj sie juz.A co do biustu to cie rozumiem ja moze nie mam ogromnego ale tez sie okropnie poci pod co doprowadza mnie do szału.Musze sobie tam puder nakładac bo mi sie odpazenia robia.Co do obwisłosci to ja sie juz zupełnie nie wypowiadam bo ja cycuchy mam wyzarte przez młoda z rostepami i nie chce myslec jak beda teraz wygladac po tym karmieniu.No i ostatnio znowu zaczeły mnie bolec wiec licze na szybkie albo przynajmniej w terminie rozwiazanie. Karola masz racje to ta laksa co jej nie lubiłam wiec jeden problem mniej.ja sie tylko obawiam że ona tak namaci szwagrowi w głowie że wyladuje w wariatkowie przez nia.Oni sie juz raz rozstali i szwagier mówił że juz nie popusci i do niej nie wróci ale po 3 miechach zmienił zdanie.Tym razem tez sie tak zaklina ale ja mu nie wieze.Juz raz mu starałam sie delikatnie zdjac zasłone z oczu przyznał mi racje po czym zrobił swoje a teraz znowu to samo -tym razem sie nie wtracam. Karola a moze czopki z hydrocortizonem by ci pomogły czy tez nie chcesz? Nie wiem od czego zaczac dzis dzien do tego kumpela zadzwoniła że przygotowała mi pudła z ubrankami do roku żeby maz podjechał- chetnie bym odmówiła ale mi nie wypada, moze je poprostu wrzuce w piwnice jak bede miała czas i checi to bede w nich grzebac.Do tego przyszłą mi paczka z Avonu tez bym musiała posegregowac kosmetyki no i kupa parsowania przez te pralke zepsuta tak mi sie nawarstwiło.Juz wiem zaczne od kawy i tv hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie. Samopoczucie mi dopisuje. Tylko ostatnio często w dzień muszę się położyć i odpoczęć. Do tej pory nie miałam takiej potrzeby. Mąż jest super i bardzo się stara i mnie wspiera w moich zachciankach ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petelka - dobry plan. Ja też zrobię sobie kawkę. Obiadek już zrobiłam - żureczek, pycha. A na sprzątanie mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka to podsuń szwagrowi jakąś ekstra laseczkę, jak trzeba to przekup koleżankę :)) :)) :)) :)) :)) Na facetów trzeba mieć sposób :)) :)) :)) Mego brata wyleczyła pewna Ula- teraz ma już chyba 5-tą z kolei... jakąś małolatę 22 letnią- on ma 33 :) :)) :)) Ale niech korzysta - 5 lat był w toksycznym związku... Wiesz myślałam o sterydach, ale chyba jeszcze trochę poczekam... Mam bardzo wrażliwy na sterydy organizm i tyję w oczach... A i tak mam sporo do zrzutu... Dziś łaskawa pogoda u nas- padał deszczyk, jest pochmurnie, więc może jeszcze pokropi. Pocieszam się, że brzoza i olszyna pylą intensywnie ale krótko... Potem jeszcze będę musiała przeżyć pokrzywę i koniec.. Na szczęście trawy mi prawie przeszły, więc może przetrwam.. Jeju miałam sprzątać a leżę przed kompem jak kłoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczyny chodze ostatnio rozdrażniona i wszystko mnie wkurza, głowa mnie znowu boli - moze przez pogodę bo jakos pochmurno i chyba popada, a podobno cieśnienie ejst niskie, wiec ja tez włąśnie robię sobie kawke , moze pomoże na głowe a przy okazji zacheci mnie tez do wziećia się do roboty. niby obiadek mam bo zrobiłąm wczoraj ale taki bałagan w domu że masakra a wczoraj wysprzątałam...ale tak to jest jak się ma małe dziecko w domu. ja już oczywisćie po spacerku jestem, brzuch odpukać troche nadstał.. bardzo chciałabym wiedziec ile mój szkrabik już ma wagi, ale mój gin nigdy ni epodaje wagi tylko sprawdza czy wymairy zgadzają się z tyg ciąży. a ja chciałabym wiedziec czy w razie jakby mnie wzięło wcześniej to mały jest na tyle dojrzały zeby wszystko było ok. dla mnie najwazniejsze żeby miał conajmniej 2500 to byłoby ok, moja córa po terminie rodziła się z waga 2600 i było dobrze... uciekam pić tą kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam sie przspac przebudzilam sie na chwile ale czuje sie jakas nieobecna, mine to mam taka ze hej, nic mnie nie cieszy, jakas paranoja od wczoraj staram sie wyciszyc i srednio mi wychodzi.... oczy mam sliczne po polakalniu po prostu :(( ale stram sie tym nie przejomowac bo wiem ze za kilka dni bedzie na swiecie nasz skarb i to sie tylko liczy. Juz sobie postnowilam ze jak ktos (tzn ktoras z babc) bedzie chciala na ten temat gadac to powiem wprost ze albo konczymy temat albo odkladam tel bo znow tego samego nie zamierzam przechodzic.. wogole juz bylam dzis 2 czy 3 razy w kibelku nie wiem czy z nerwowo czy cos mnie przeczyszcza... poza tym jakos tak plecy mnie troszke bola iu brzuch na okres ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj i dzis w nocy wzielam apap extra bo dawalam rady z ta glowa, czy dzis tez moge cos wzisc??? wiem ze nie powinnam ale nie daje rady juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa, jak nie dajesz rady to łyknij... Paracetamol jest bezpieczny. Co do rozdrażnienia to ja też już chyba jestem na skraju wytrzymałości.... Mój miał mi pomóc sprzatać, szczególnie odkurzać i myć okna... o ile w sypialni już umył, to z odkurzaniem jest gorzej. Mamy w domu zwierzyniec, więc trzeba odkurzać codziennie... mi jest dosyć ciężko, bo mam okropny refluks i jak się troszkę pochylę wszystko wraca mi do gardła... ale cóż, choć dostałam zakaz dotykania odkurzacza i tak ciągle ja odkurzam, bo jest albo za późno, albo zapomniał, a rano też nie ma kiedy.... Mam wrażenie że mimo okularów on po prostu nie widzi z odległosci 1,7m i dlatego nie dostrzega ile na dywnanach jest sierści... :)) :)) :)) :)) :)) Właśnie skończyłam godzinny maraton z odkurzaczem, jest mi niedobrze, mam zgagę i cała jestem mokra... idę się kąpać\...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, Zurkowa, czy moglabys mi polecic jakis biustonosz do karmienia? Ja tez mam dosc duzo w biuscie i nie bardzo moge cos znalezc. Jedyny jaki udalo mi sie dopasowac to z firmy Tufi. Ja juz sie powoli szykuje na pobyt w szpitalu. 2 maja mam dostac skierowanie i 5 ide , cc pewnie zrobia mi w ciagu kilku dni. Bardzo kiepsko sie czuje, boli brzuch, mam jakies skurcze, biore nospe. Moj maz jutro ostatni dzien w pracy a potem ma dluuuugi urlop :) bardzo sie ciesze. Z cukrzyca nie moge sobie poradzic, no ale to jeszcze tylko kilka dni. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godziny maraton ?? tyle odkurzalaas?? ja zaraz ide zetrzec kurze i odurzyc tez...bo zmienialam zwierzakom (swniki i krolikowi) i syf jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Wczoraj wieczorem miałam pobolewnia podbrzusza ale później w nocy to mi minęło. I od rana znowu mam takie boleści jak na okres. Wydaje mi się że nad ranem sączyły mi się wody ale nie dużo takie przezroczyste były jak woda i toszkę lepkie_ sorki za taką dokładność... Boli nadal i to bez przerwy więc jak nie dzisiaj to na dniach chyba urodzę. Mam teraz takie upławy zabarwione na różowo czasami na beżowo (gdzieś tak od godzinki). A wcześniej nie miałam czegoś takiego Czy to jest normalne?? Nie wyobrażam sobie jak mają wyglądać skurcze co kilka minut skoro już teraz ciągle pobolewa mnie brzuch i nie jestem nawet w stanie policzyc co ile te bóle mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie 4 dni a ja 14 szok.Wcale mnie to nie motywuje własnie spedziłam 35min uruchamiajac pralke.Niby prosta rzecz a człowiek głupieje.obiad ugotowany -to dosc odwaznie powiedziane bo tylko ugotowałam ryz do zupy od wczoraj i zrobiłam skwarki bo odkopałam w zamrazarce pierogi mojej mamy. KK ja musze sprawdzic na karcie na co ja dokładnie jestem uczulona, wiem że na mlecze siano tzn trawy i topole sery plesniowe to najbardziej teraz w sumie mi mało dokucza ale wiem ze jak urodze to mi sie strasznie nasili.Ja łzawie kicham i mam pokrzywke tak że sie drapie az do krwi jak mi kiedys alergolog napisał recepte na te swiady to myslałam że padne ale ilosci juz nie pamietam skład ci napisze; Rp. ephedrinum hydrochloricum, hydroxisinum, polcortoloni , clemastini i calci lactici a jakby nie pomagała to do tego Metypred -fajna nie.Nie miałam odwagi tego połknac zostałam przy wapnie i claritinie do tego masci robione i jakos było ze łzawienia wyleczyła mnie cena kropli do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak od razu mowie ze uzywam bez fizbin bo mnie do szalu doprowadzaja przed ciaza tylko z fiszbinami nosilam. brzydkie sa ale coz...kupilam sobie dwa jeden czarny i jeden bialy w askocie na sztabowej po chyba 20 zł jeden czy 30 nie pamietam, polskiej firmy z wrocka, moga byc - najgorsze jest to ze mam te cycki duze i brzuch tez wiec nie leza on na brzuchu bo nie maja jak tylko na boki mi sie rozlaza :((( i jeszcze kiedys na allegro kupowalam zaraz poszukam moze znajde on jest z fiszbinami ale ja je wyciagnelam http://www.allegro.pl/item355602024_biustonosz_90_b_z_fiszbinami_bialy_i_czarny.html taki mam bialy chyba 90 E wiem ze capola sa beznadziejne wg mnie cienutkie bawela tragiczna, zle leza, zreszta uzyywam ich majtek pod brzuch cala ciaze i tez sa jakosci kiepskiej ale coz innych nie moge znalesc wiec te uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakies karuzele nad lozeczko? czy faktycznie to przeszkadza przy wyciaganiu dziecka z lozeczka?? nie wiem czy warto miec cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zurkowa, ja tez nie znosze fiszbin, teraz to i nawet koronki mi nie leza. Ten co Ci napisalam jest caly z bawelny i bardzo wygodny. Kosztowal 45 zl. No piersi przy takich gabarytach nie sa za atrakcyjne...masz racje o tym rozchodzeniu sie na boki ;). Ale pomysl sobie jak beda fajnie wygladac jak brzucha nei bedzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karuzeli nie kupuje - przynajmniej rodzinka bedzie miala co kupic ;). A najlepsza taka ktora mozna latwo zdjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka to ja jestem posiadaczką tych 115 płytek nic nie znalazłam w necie jak można je podnieść ale widze że karola doradziła rutinoscorbin więc trzeba brać, może to coś da już nie musi podnieść ale żeby chociaż zatrzymało je. Ja z kolei na poczatku ciazy miałam 166 plt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ten co Ci napisalam jest caly z bawelny i bardzo wygodny. Kosztowal 45 zl. " gdzie mi napisalas?? :) bo nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam karuzele.Przy Wice sie sprawdziła ale ona zaczeła na nia reagowac jak miała jakies 2-3 miesiace.Ja ja przyczepiłam jakby w nózkach łózka tak ze mi nie przeszkadzała.jak chciałam miec troche spokoju to młodej puszczałam albo przed spaniem.Zreszta moja ma takie zapiecie że szybko ja sciagniesz i załozysz.Na razie daj sobie spokój kupisz sobie pozniej, zreszta sa tez takie fajne pałaki interaktywne z melodyjkami do zaczepienia nałózeczko albo wózek i dzieci to bardziej lubia .Ja własnie zamierzam taki zakupic ale pozniej jak dzidzius bedzie bardziej że tak powiem kumaty albo poprosze znajomych zeby mi kupili zamiast kolejnych ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z płytkami jest tak, że to nie produkcja ich w ciąży spada a raczej krew ulega rozrzedzeniu. Nie przejmujcię się tym zbytnio, bo znam dzieciaki którym przy zwykłej infekcji spadają do 6-10tys i też nie mają krwotoków :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) A co do godzinnego odkurzania- to niestety wynik posiadania żywych futrzaków- psa i kota które linieją... koszmarnie się tę sierść odkurza z dywanów i wykładzin... Dobrze że dużą część mieszkania mam w terakocie bo bym oszalała... Wiecie jacy faceni są wspaniali ???? Ja w niedzielę albo w pon kładę się do szpitala przed planowanym cc. Myślę, że Basia potnie mnie w poniedziałek... Dzwonię więc do mojego m zapytać, czy może wziął urlop na ten dzień... Pewnie domyślacie się, że nie wpadł na to :)) :)) :)) :)) oszaleję!!!! A ja zamiast zrelaksować się pod prysznicem - poprasowałam górę prania :)) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo czy ktoś mógłby mi napisać apropo tych upławów czy nic się nie dzieje skoro są rózowawe czy to normalka mąż już pojechał do pracy a dzidziuś powoli chyba chce wychodzić. Czy jak wody już odchodza powoli czy trzeba od razu udać się do szpitala. Moj lekarz mówił niby że nie. Ale tak się zastanawiam czy to nie jest niebezpieczne jak te wody odejdą. Karola poratuj mnie napisz cokolwiek bo się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedyny jaki udalo mi sie dopasowac to z firmy Tufi" - tak napisalam ;). Ja kupilam 90 D i nie wiem czy jak zaczne karmic nie bedzie za maly. Poki co jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę z tym rutinoscrbinem:) tylko chyba najpierw poradzę się gina, bo jakoś mam opory przed braniem leków bez zalecenia mojego lekarza, a nawet jak zaleci np te leki na odwodnienie to i tak brałam je w ostateczności:) kurcze z tym odkurzaczem zrobiłam alarm, a tu sie okazało że... korki wywaliła...a ja męża oskarżyłam o najgorsze..ale sie nie przyznałam i zadzwoniłam i powiedziałam tylko że sama naprawiłam:) jakos mi głupio było, on i tak jest bardzo wyrozumiały:) ja tez jestem ciekawa ile moje maleństwo wazy, a półtora tygodnia temu ważyło 2300 więc myślę że przy porodzie będzie blisko wagi 3 kg:) i sie zastanawiam kiedy nastapi ten dzień, bo ja te różowo brunatne upławy mam od dłuższego czasu... chciałabym wytrwać do 8 maja bo 7 mam wizytę u fryzjera:) a wypada iść bo odrosty mam okropne:( no ale sprzatnie mam juz z głowy więc od dzis tylko leżę i odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - dobry ten Twoj ;-). Nie wpadl na to by wziac urlop i tyle:):):). Moj juz zaplanowal ze ok 3-4 tyg bedzie ze mna. Teraz wypisal urlop, ale jak bede po cc to dostanie na mnei zwolnienie.... Jak ja sie ciesze ze bedziemy razem z maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk_78 : to pieknie :))) moj bierze na dzien porodu potem na kolejny dzien a potem zalezy jak sie bede czula a jak juz wyjde ze szpitala z synkiem to bierze jakies 10 dni posiedzimy 1 trojke w domku:)) ja wlasnie sprzatam caly czas co jakis czas stronke odswiezam z tymi wodami...jak rozowe to chyba cos sie zaczyna wg mnie...ale karola wie najlepiej http://www.allegro.pl/item343001859_biustonosz_dla_mamy_karmiacej_do_karmienia_90_e.html taki masz?? ja dobrze widze on ma pod biustem taki pasek jeszcze podtrzymujacy ?? Ty masz mowisz 90D a napisz ile masz w biuscie (bez stanika jak wisza:))) i ile pod biustem - jak mozesz a Ty we Wrocku go kupilas? gdzie? czy allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×