Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

to ja cc gratulacje:):):):) ja tez juz chcwe rodzic!!! czuję sie źle i czuję że za tydzień będzie już po.. skurczy nie mam, ale dzisiaj oprócz bólu w kroczu to nie dobrze mi i głowa boli:( a na dodatek mała tak uciska na pęcherz że boli jak przy jakimś zakażeniu:( no i ta rózowo-brunatna wydzielina..to chyba szyjka się skraca... i jak całą ciążę byłam na chodzie teraz leże i nic mi się nie chce:( a takie ładne słoneczko dzisiaj myślałam że poleżę sobie na słoneczku, ale nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka trzymaj się !!!! Wygląda na to że faktycznie już niedługo :)) :)) :)) Już wszystkim nam ciężko... choć to mało pocieszające.... Ja mam taki bajzel w chacie, że szkoda słów... Oczywiście zrobiłam to świadomie- bo znów zaczęłam porządki :)) :)) Najgorsze że dookoła same budowy i kurzu jest od cholery... Co wytrę to za pół godziny znów mam co wycierać... Dosłownie można oszaleć... A uczulenie mam tak straszne, że dosłownie wyć mi się chce :(( :(( Z nosa kapie, oczy swędzą i kicham co 2 sekundy... Mam wrażenie że jeszcze raz kichnę i mi maluszek po prostu wyskoczy... Najgorsze że nie bardzo wiem jak bez leków sobie pomóc... Może jutro kupię coś homeopatycznego... dzięki Bogu, że choć krople do oczu sterydowe jakoś działają, bo inaczej to bym oszalała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja CC ja tez gratuluje. Własnie widziłam Rufinka na naszej klasie, jest poprostu cudowny. Franceska Tobie połozna powiedziała ze poród Ci sie niebawem zacznie. Mnie od tygodnia też wieczorami bardzo boli podbrzusze i moja ginka powiedziala ze musze naprawde lezec zeby nie urodzic wczesniej. Staram sie lezec ale z moim charakterem to jest trche trudne. Na szczeście został mi jeszcze tydzien bo dzis jest ostatni dzien 36 tygodnia wiec mam nadzieje ze sie uda. Dzisiaj oprócz obiadu nie robiłam nic tylko lezałam . Ja mam taki charakter ze zawsze wszystko wole sama zrobic. Własne sie zastanawiam czy dzis nie poprasowac bo zostalo mi jeszcze jedno pranie dla Michalinki. Nie wiem czy maz dobrze poprasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola Ty ciągle nam rady dajesz ale my niestety nie mzemy w zaden sposób się zrewanzować. Jak Ty sobie nie pomozesz to chyba nikt Ci nie pomoz. :) Chciałam zapytac jeszcze o Claritine bo tymuś bierze raz dziennie i nie wiem czy przy tej flegaminie mu dawac. Nie znam tego syropu, pierwszy raz go bierzemy. Ja na szczęscie z obrzękami ma juz spokój, dzięki tym tabletkom. Teraz dopiero smiesznie wygladam bo jak miałam nogi jak balony to przynajmniej byłam proporcjonalna a teraz mam takie chude łydki, grube uda i cała resztę. Kaczka taka jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cukirka
witam jestem zaniepokojona ze wpdałam , uprawialam z chlopakiem petting , nasienie bylo w okolicy pochwy , od tamtego czasu niemialam zadnych kontaktów seksualnych , to było jakies 7 tyg temu, zrobiłam 5 testów ciążowych pierwszy 7 dni po petingu drugi 12 dni po petingu -(dzien spodziewanej miesiaczki) nastepny 28 dni po pettingu nastepny tydzien po terminie nastepnej miesiaczki i natepny 2 tyg po terminie nastepnej miesiaczki robiłam PRE-TESTY i QUIK VUE2 TESTY WYSZŁY NEGATYWNE wszystkie! robilam z porannego moczu , a po terminie miesiaczki z moczu w środku dnia jednak boje sie ze jestem w ciazy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cukirka
odpowie mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cukirka
bibi dzieki za odpowiedz ale martwie sie bardzo masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cukirka
mialam normalnie dwie miesiaczki po tym petingu ale boje sie bo przeciez mozna krwawic tez w ciazy:O i chce nie zyc SERIOOOO MAM DOSYC , BO TEN FACET MNIE ZOSTAWIL , POLECIAL DO KANADY DO MATKI NA STALE I ZMIENIL NUMER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cukirka
DLATEGO MAM DOŁA I sie ciaza martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja CC gratulacje:):):) zdrowia dla maluszka i w ogole wszystkiego naj!!!! hmm do pomarnczowej: to podpucha jakas czy jaja sobie robisz??? ladna niedziela a ja ciagle nienajedzona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE, Miałam wizytę we czwartek wieczorem: rozwarcie 2cm, ale lekarz powiedział, że mogę chodzić z nim 2 dni albo 2 tyg. HMM... Mam tylko przepowiadające, czopa nie widać. Zapytałam go, kiedy główka zacznie się układać w kanale, a on na to (cytuję): że u pani przy porodzie. Karola, może umiesz wytłumaczyć, jak to w końcu jest? U każdej inaczej czy jak? Normalnie wkurzające, człowiek zadaje proste pytania, a lekarz odpowiada, jakby politykiem był...i po co ta demagogia?? Chociaż jestem polonistą, to zawsze byłam jak najbardziej za prostotą wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cukirka
nierobie se jaj , po co? poprostu pytam , niejestem jzu z tym facetem zostawil mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi brzuch twardnieje dziś bardzo, ale nic mnie nie boli więc chyba jeszcze nie rodzę, naprawdę się boję, że to przegapię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal ja tez nie rozumiem jak to z tym rozwarciem i czopem i wstawieniem. ja w poniedzialek mialam juz miekka szyjke ale rozwarcia nie mialam, czopu juz nie mam, głowka chyba wstawiona bo na usg szyjki widac bylo jak sie ruszała przy samej szyjce. Jak szłam rodzic w pierwszej ciazy to szyjke mialam twarda i rozwarcie tylko na 1 palec. Kareczka ja w pierwszej ciazy tez bałam siie ze to przegapie a skurcze miałam dopiero w szppitalu po wywołaniu i teraz wiem ze tego raczej nie da sie przegapić. Chyba ze u każdej inaczej to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza dzisiaj. Zurkowa coś się nie odzywa, mam nadzieje ze wszytsko o.k. u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z porodem jest jak z loterią... nigdy nic nie wiadomo :)) Dlatego lekarz może tylko tak wymijająco odpowiadać... Znam przypadki, że dziewucha zbadana, ktg w porządku, wszystko \"pozamykane\", do terminu 2 tyg, więc lekarz uspokaja,że jeszcze ma sporo czasu, umawia się za 2 tyg na wizytę, i... tej samej nocy przychodzi na świat maleństwo... Dlatego nikt się nie chce autorytatywnie wypowiadać. Najlepiej zapytać położną- one mają 7 zmysł :))) ponoć rysy twarzy się zmieniają na kilka dni przed porodem :))) Co do Claritine, to bardzo dobry lek, niech mały go bierze. Dobra lecę po małego do babci :))) Chata całkiem nieżle już wygląda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola dzieki wielkie :) za claritine. To mi się chyba rysy zmieniłiły. Jakaś taka brzydka sie czuje, sińce pod oczami mam, moze sobie tylko to wmawiam, sama nie wiem. A swoja droga to jak dostac sie do połoznej? Czy trzeba miec skierowanie? Nigdy nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi, ja uważam że brzydziej wyglądam już od tygodnia, a dziś to pryszcze nawet zaobserwowałam...Nie znoszę takiej niepewności,ale cóż, od naszych dzieci zależy, kiedy zechcą wyjść. Chyba najlepiej mi, jak myśli czym innym zajmuję, bo tak, to się tylko siebie obserwuje czy to aby nie już...można dostać schizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal ja w perwszej ciazy miałam takie schizy, wyczekiwałam skurczy przepowiadających ale ich wcale nie miałam. po poniedziałkowej wizycie znowu zaczełam wpadac w jakas paranoje ale magmal od nas chyba niewiele zalezy. Magmal a ty chodzisz do połoznej? chodzi po głowie zeby póśc do połoznej albo na ktg ale moja gin nic nie mówiła jak to sie załatwia czy trzeba skierowanie. Dajcie znać dziewczyny jak to z tymui połoznymi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojecia jak sie dostac do połoznej, chyba najszybciej przez szkołe rodzenia. Mam jutro wizyte u giny i jestem ciekawa czy cos sie wyklaruje.Dzis miałam ciezki dzien ale zniosłąm go dzielnie .Pojechalismy do Szczawnicy na spacer potem na bacówke do znajomych a pozniej jeszcze do jednych na działke i jak sie połozyłam o 19,00 to dopiero teraz sie zwlekłam na chwile przed kompa ale w zasadzie ide juz spac.Rano jeszcze badania mam nadzieje że to juz ostatnie.Zauwazyłam tez wieksza ilosc wydzieliny sluzowej ale przezroczystej moze to czop pomału rusza.Brzuszek nie zmeczony kopie i przeciaga .Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi, mam kontakt z położna, bo chodzę do szkoły rodzenia - w zeszły poniedziałek na ćwiczeniach byłyśmy tylko we trzy więc dało się pogadać. Położna mi ost. powiedziała, że patrząc na mój brzuch to dzidzia ma ok 3kg nie więcej, bo jej powiedziałam, że mój gin stwierdził w końcówce 36 tyg. wagę dzidzi 3400. Okazało się, że miała rację, bo we czwartek powiedział że dalej ok 3400, więc z tego chociażby widać, że położne mają sporo racji w tym co mówią, bo wynika to z ich doświadczenia. Kazała nam też pić ten wywar z liści malin, ale nie mogę go nigdzie dostać coś. Jutro popytam w zielarskim sklepie, jak taki znajdę w Opolu. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ktg, to u nas wystarczy przyjść na izbę przyjęć i odczekać swoje :)) :)) Ja we czwartek czekałam 5 godzin, bo w maju chyba wszystkie dziewczyny w Białym mają termin :)) :)) czyżby powakacyjne wpadki :)) :)) :)) A co do rysów twarzy to ja nie znam się na tym zbytnio, ale ponoć rysy stają się bardziej ostre... Ja wyglądam od wczoraj okropnie, jestem cała zapuchnięta od uczulenia, oczy czerwone, na nosie dwie wielkie opryszczki... czysty sex- mówię wam... Mam nadzieję że choć oprychy mi zejdą, zanim trafię do szpitala... Mały wrócił od babci narzekając, że nocował tylko jedną nockę :)) Cały dzień spędził w ogrodzie, głównie w piaskownicy i na zjeżdzalni, więc teraz odmaka w wannie :)) :)) :)) A mój brzusio cały przelewa się z boku na bok :)) główka i kolanka tak sterczą, że chyba zaraz skóra mi popęka :)) :)) :)) Dobra, biorę się za prasowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi2 co do położnej,to najlepiej mieć jakąś z polecenia. Popytaj koleżanek... Albo swojego gina. Oni często mają \"swoje\" położne,z którymi pracują od lat i tworzą zgrane zespoły. Ja właśnie tak zrobiłam. Spytałam gina,on polecił mi położną,z którą spotkałam si dwa razy,w miarę możliwości odpowiedziała na moje pytania,oprowadziła po oddziale. Mam z nią kontakt telefoniczny,o wszystko mogę zapytać. Rodzić też będę z nią,chyba,że nie będzie mogła dojechać to wtedy trafię w ręce jej przyjaciółki - też położnej. Dzięki temu czuję się trochę pewniej... o ile to w ogóle możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ty to masz zapał jeszcze masz siłę żeby prasowac teraz, ja to już o tej porze to padam z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE franceska------ 28-----monachium-----------25.04--C/ Daria Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/ Dagmarka/Kubuś wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ Żurkowa------- 24-------Wrocław-------------03.05---S/ Nikodem plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - kk_78 ---------- 29------ Białystok------------04.05-- synuś marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/ Filipek magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/ Michał, Mikołaj paulinek85------23-------ok.Wrocławia------07.05-- S/ Szymonek kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/ Michalinka peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------Wielkopolska--------22.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/ Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław-------------24 .05--S/ Michałek gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --25.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIBI TO SKAD WIEDZIALAS ZE RODZISZ JAK SKURCZE MIALAS WYWOLYWANE?? KURCZE KLAWIATURA MI SIE POPSULA NIE WIEM JAK PRZEJSC NA MALE LITERKI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek- siedzę ogldam CSI, więc przy okazji prasuję :)) WLaśnie robię przerwę na przekąskę owocową, bo jakoś mi się zachciało jabłek i śliwek :)) nie mm już czasu, żeby odkładać cokolwiek na następny dzień, bo jutro zaczynam 40 tydzień :)) :)) i mimo że od chyba miesiąca robię porządki, to ciągle jest mnóstwo do zrobienia... jak już wydaje mi się, że poprasowałam wszystko, to zrobię kolejne prania i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA JA TAK SAMO JUTRO ZACZYNAM CZTERDZIESTY TYDZIEN:)) CIEKAWE KTORA Z NAS PIERWSZA SIE ROZSYPIE HEHE A MOZE W TYM SAMYM CZASIE HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×