Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

franceska--------27-------monachium-------------19.07-- -------25.04--C Mickey-----------32--------Gdynia------------------20.07 ----------28.04--S coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07----------01.05--C wiolaj------------28--------warszawa-------------- 25.07 ---------01.05--C mała82----------25--------Skierniewice------------25. 07---------01.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 01.05 inez_82---------26----------elblag-------------------28 .07---------03.05 Żurkowa----------24------Wrocław-----------------26.07-- -------03.05--S plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07----------04.05--C Monia79----------28------Wejherowo--------------26.0 7---------04.05--C malagorzalka----33------Poznań-------------------28.0 7---------04.05 Grzybiara--------34------Przemyśl------------------28.07 --------04.05-syn marzenie31-----31--------słupsk-------------------30.07- ---------05.05--C kareczka--------26--------Łódź---------------------30.07 ----------05.05--S magmal-----------26---------Opole------------------30. 07----------05.05--C Sloneczko5050--23---------Konin------------------28 .07----------05.05 kathi81----------26---------Łódź--------------------01.0 8 ----------08.05 zizusia-----------24---------rzeszów---------------03.08 ----------10.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08----------12.05--C czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--S bajabaja---------29----śląsk cieszyński-----------22.07----------13.05 sysunia27--------28------ok. Gliwic-----------------06.08---------13.05--C Alexxxandra-----28----------Śląsk-------------------07. 08.--------14.05. iskierka..........27........wlkp......................08 . 08.........15.05--S madeline80------27--------kraków------------------09.08 ----------15.05 weronikx........33.......Wrocław...................08.08 ..........15.05 olinkaka----------28------Wrocław------------------8. 08-----------16.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- ---------22.05--C stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08-----------22.05--C madamagda------23-------Wrocław. --------------15.08----------24.05 JoannaWM----34-----------Wrocław----------------18.08.-- -------24 .05 bibi2--------------29--------Dąbrowa Górnicza----19.08---------26.05--C soczek37--------27------Ostrowiec św.------------22.08----------29.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:) Wczoraj w nocy dostalam takie skurcze w udce ze myslalam ze niewytrzymam, az misie porud przypomnial... Tylko ze ten böl tak dlugo trwal, i od tej pory mnie nie przestaje bolec co to jest moze zelaki? Nogi mi zgrubly, napewno jeszcze 10 kg przytyje i wtedy bede niedzwiedziem:) Biust mam tez duzy ale mi nie przeszkadza... Brzuch tez twardy czasami ale mydle ze to od jedzenaia ;) A tak pozatym to tez mam tu fajna pogode tyle ze dopiero z pracy przyszlam i nic z tego niemialam zato mala sie wylatala na dworze... Wie ktöras z was od kturego tygodnia serduszko bedziemy sluchac, ja mam na mysli kiedy bedziemy do tego aparatu podlaczone (niewiem jak to sie nazywa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że do ktg podłaczają pod koniec ciąży. Ja słuchałam serduszka przez usg w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak möj lekaz mnie zawsze serduszko daje sluchac ale z mala to za kazdym razem podlanczal tylko nie pamietam kiedy zaczol... Tylko sie pytam bo bym chciala nagrac jak u malej.... Ale maly teraz skacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickey fajnie ze to sobie nagrywasz. W pierwszej ciąży wydaje mi sie ze pod koniec podłaczala. Nagrywa mi plyte za kazdym razem ale niestety bez glosu. Musze ją zapytac czy jest taka mozliwosc. Fajna pamiatka takie bicie serduszka. A na co to nagrywasz? Na dyktafon? Moze sie glupio pytam ale nie wem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTG to dopiero po 30 tyg ciazy. Ja dzis kupilam na swoje zylaki Hirudoid maść i tam jest napisane ze mozna w ciazy stosowac. Na ciezkie obrzmiale nogi tez. Pytalam w aptece o masci z kasztana ale pani powiedziala ze to nie bardzo pomaga a ten hirudoid to sama w ciazy przetestowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sama nagralam jak oni mnie sami zostawili. Przed siedmiu latami to nawet niewiedzialam ze 3D mozna zrobc a lekaze sami od siebie nic nie powiedza... Teraz to napewno juz mozna lekarzowi powiedziec zeby nagral... Waro sie zapytac...Ja dla malej to zrobialam jak bedzie miala 18 lat to na urodziny kartonik dostanie pare zeczy jej tam wsadzilam, pierwsze ubranka, ta bronzoletke z nazwiskiem sukienke zchrztu itd... Mysle ze t fajna pamiatka, ja bym sie cieszyla jak by mama mit takie cos dala...:) Tylko musze to bicie serduszka jakos na CD przegrac bo niewiadomo czy sie nie zniszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak mam nastepny termin na 04.02 to napewno bedzie ktg robil... No to musze sobie jakas masc zalatwic pujde do apteki zobaczymy co mi dadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickey ja też mam dla mojego synka taki kartonik z pamiątkami. Najbardziej podoba mi się jego pierwsza koszula w krate rozmiar 56. Dla córci też tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo ładnej pogody czuje sie dzis jakos dziwnie zle taka wypompowana.Połozyłam sie na chwile i spałam jak kamien nic mnie nie ruszyło i nadal teraz mi sie nic nie chce-jakos tak dziwnie. Plusia wkładki laktacyjne odpadaja nie mam az takich plamien z piersi tylko czasami jak gdzies przygniote i głównie rana jak jeszcze w pizamie sie miotam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam która pisała że mąż mówi na nią ...Inkubator....bo mój nazywa mnie ....Opakowanie na dziecko....ostatnio wyrwało mu się przy mojej znajomej ,która była oburzona jak to usłyszała. Byłam dziś na zakupach i mam nowe spodnie ciążowe ,dwie pary wielkich majtek ,i biustonosz dla karmiących rozpinany z przodu ale jeszcze nie mierzyłam więc nie wiem czy wygodny. Cycki smaruję preparatami przeciwko rozstępom kilka razy dziennie bo mam na to czas ,ale nie widzę żadnej pomocy i tak robią się rozstępy narazie jeszcze cieniutkie ale po całych piersiach ,kilka mam bardzo brzydkich sinych ,ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral nie przejmuj sie .Jak ja sie zaliłam za mam rostepy i tyje to mi powiedzieli ze co sie martwie jak dupa na zycie nie zarabiam.Maz mnie akceptuje taka jaka jestem gorzej ze mna dlatego lubie pojezdzic w wolnycjh chwilach na rolkach i czasem wieczorkami bywałam na siłowni to troche pomogło w modelowaniu ciała po porodzie .Najgorzej było z biustem ale dobry biustonosz załatwia sprawe wiec głowa do góry rozstep zjasnieja a z czasem sie do nich przyzwyczaiłam byle tylko nie wylazły w innych miejsach a bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickey: ja juz sluchalam serduszka dwa razy w 21 tygodniu:) super 140 uderzen na minute:) ale nie bylo to ktg ale tez nie usg... bylam dzis na glukozie...fujj...w polowie zaczelo mnie cofac....ale dalam rade bo mi babka powiedziala ze jak zwroce to badanie do powtorki czyli klucie jeszcze raz...wiec zmobilizowalam sie. wyniki mam nadzieje beda w pon....boje sie och odebrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickey: ja juz sluchalam serduszka dwa razy w 21 tygodniu:) super 140 uderzen na minute:) ale nie bylo to ktg ale tez nie usg... bylam dzis na glukozie...fujj...w polowie zaczelo mnie cofac....ale dalam rade bo mi babka powiedziala ze jak zwroce to badanie do powtorki czyli klucie jeszcze raz...wiec zmobilizowalam sie. wyniki mam nadzieje beda w pon....boje sie och odebrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzisiaj idę na chrzciny mojego bratanka :). Matka chrzestna nie jestem na szczęście. Co do tabelki: biedne te nasze dziewczyny taka konkurencja, a tak mały wybór :). Rozstępy na biuście również mi się pojawiły (mimo smarowania kremami) :( mam nadzieje ze zejdą po porodzie lub chociaż zjaśnieją. Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majóweczki:) ja nie ma w sumie problemu z rozstępami ale z celulitem:( zrobi się przeooogromny na udach, jak to zobaczyłam ostatnio to się przeraziłam:( cały czas smarue specyfikiem na rozstępy a o celulicie nie pomyślałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja sie smaruje kremem Mustela - drogi ale dobry. Na razie nowe rozstepy mi sie nie robia ... ale cellulit niestety mam , no ale ja mocno papusna jestem :). Wczoraj przelezalam wiekszosc dnia i jakos moje nogi sa w lepszym stanie. Jutro do pracy biore stoleczek rybacki - postawie pod biurkiem i bede mogla oprzec nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pogoda cudna a ja zaraz ide na spacer. Jak wrócę to przeczytam wszystko co pisałyście dokładnie. Słońce świeci jak szalone, najchetniej bym się położyła znów i udawala że za oknem lato :). Coral bay, nie zapytałam się na szkole rodzenia o te ćwiczenia dla ciebie bo nie byłam. Był mój kochany a jego już nie obarczałam tym. Grunt, że mi pięknie zreferował wszystko co się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)) pogoda rzeczywiście śliczna, grzech siedzieć w domu, trzeba się gdzieś wybrać:) ja też mam problem z cellulitem, no i tymi paskudnymi rozstępami, mam zamiar zapisać się na ćwiczenia aktywne 9 miesięcy, żeby trochę się poruszać i porozciągać, ale to dopiero po jutrzejszej wizycie u lekarza, mam nadzieje, że te bóle brzucha okażą się wzdęciami albo czymś takim a nie skurczami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie czuje zle.Niby nic mi nie ma ale tak jakby mi pecherz zaczoł dokuczac ale nie boli ani nie mam parcia na mocz tylko takie uczucie jakbym go czuła cały czas.Chyba przyspiesze moja wizyte u giny o tydzien bo nie chce sie stresowac. Badania zrobie we wtorek rano a popołudniu pojde do lekarza no chyba ze mi prezjedzie.Staram sie duzo pic i trzrymam sie w cieple do tego pogoda u nas jakas beznadziejna tak ze człoweik doła łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CC nie martw się tymi cwiczeniami i tak mi się wydaje żę mnie nic nie jest wolno. Dziewczyny celulitem już przestałam się przejmować ,chociaż uda wyglądają okropnie,trudno coś za coś . Po urodzeniu dzidzi będziemy się martwić jak pozbyć się rozstępów i zbędnych kilogramów. Ja dziś nic nie gotuje bo mąż zabiera mnie do chińskiej restauracji z czego bardzo się vcieszę bo dawno nie wychodziliśmy razem. pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Super pogoda :) Mala poszla do kina z babcia wiec zaraz jedziemy do tesciöw na obiad i z pieskiem na spacer... Dziesiaj bedziemy grac z cöra zobaczymy na co sie zdecyduje Napewno monopoly....:) A tak z rozstepami to problemöw niemam cale szczescie no ale zobaczymy... Po malej niec nie mialam moze teraz mnie tez omina..:) Wiec milego dnia wam zycze narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majówki, to ja jeszcze ponawiązuję do starszych postów :). Jeśli chodzi o tabelkę to chyba fajniej jak jest tak z danymi które się raczej nie zmieniają (bez kilogramów i tc). Teraz jak jest kontynuacja topicu to myślę, że dziewczyny się mocno nie obrażą za tą nową tabelkę. Na poprzednim temacie byłam za starą tabelką. Mickey, owszem mój synek ma się nazywać Rufin. Tak sobie wymyśliłam gdzieś w LO a imię z kalendarza, ale nie tak wybierane tylko dłuższa historia dendrologiczna ;). Kochany o dziwi nie zgłaszał żadnego sprzeciwu! ! Wyjaśniło się szybko, miał kolegę w klasie o takim imieniu, więc zupełnie normalne :). Ma jakieś 10% szans, że zgodnie z imieniem będzie rudzielcem (ja mam rudego brata, mąż rudego wujka)! Soczek, też kupiłam spodnie prawie nówki na allegro i jestem z nich bardzo zadowolona. Odkryciem wczorajszego dnia jest że jeszcze włażę w jedne spodnie sprzed ciąży a tu już 25tc - rozciągliwe są :P. Stelka, nie martw się tylko jedz białko. Granica normy to też norma, nie ma się czym martwić. Plusia, nie śpij na plecach bo niedługo maleństwo będzie ciężkie i będzie ci przygniatać żyłę wrotną a to skutkuje kiepskim dotlenieniem malucha a częściej kiepskim samopoczuciem mamy. Dalsza część odpisywania po zakupach. Lecę z mamą do Leroy Meriln. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale ten weekend szybko minął:( jutro do pracy, a tak mi się nie chce, ale jeszcze 3 tygodnie i ide na chorobowe do końca ciąży:) cieszę sie bo 4 lutego jedziemy ze znajomymi do zakopanego:)co prawda oni będą jeździć na nartach, a ja będę tylko patrzeć ale i tak się cieszę:) a propo mojego białka...to mam już serdecznie dość kurczaka bo nic innego nie jem tylko kotlety z kurczaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamiętam, że miałyście problem ze zgagą, mnie już też to dotknęło, co polecacie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama poradziła mi rodzynki, ale nie lubię:((( próbowałyście ???? jakby miało pomóc to się przemogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tylko mleko pomagalo.... Cale szczescie ze teraz niemam bo to niefajne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×