Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Mnie tez brzuch nadal twardnieje, mam nospe na recepte ta mocna ale mi nospa nigdy nie pomagala, poza tym biore ja rzadko. Kiedys brzuch twardnial ale jak reki nie przelozylam to nie czulam tego ze jest twardy a teraz nie to ze boli ale czuje sie robi sie twardy... w czwartek znow ide na usg 3D, zobaczymy malego i zobaczymy co u niego. poza tym bez zmian duzo spie, nie mam sily na nic, w brzuszku to ja juz mam 120 cm...kregoslup na dole mnie boli, nie moge dlugo stac, zgaga mnie nieraz meczy ale wtedy biore Rennie i pomaga (gin pozwala), sikac tez latam w nocy tak 2 - 3 razy a potem zasnac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od dwóch dni jestem w 30 tyg ;-) ale ten czas leci ... znowu się nie wyspałam, Malwa kaszłała w nocy, a ja chodziłam siku 4 razy i mierzyć cukier ... do niczego takie spanie, oczy mi się same zamykaja, a do lekarza musze zaraz wyjść z córcią. Słuchajcie nie wiecie gdzie we wrocławiu mozna kupić rzeczy firmy drewex ?Chce kupic pościel i śpiworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja narazie w miarę się czuje tylko te tabletki mnie osłabiają:( Każda ma to twardnienie i z tego co czytam to jeszcze gorsze jak ja, bo mnie ani nic nie boli ani za często mi sie to nie robi i dlatego nie rozumie po co te tabletki. Serce mi po nich wali i tak dziwnie się czuje... Z tego co słyszałam to to napinanie dzieje się wtedy gdy brzuch sie tak obkurczy że widać przez skórę ułożenie dziecka...u mnie czegoś takiego nie ma i teraz sie zastanawiam czy gin dał mi te tabletki tak bez zastanowienia czy co... 3 marca ide do niego na prywatną wizytę to może mi coś więcej powie, bo państwowo to się za bardzo ci lekarze nie przejmują ciężarną kobietą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita o ile się nie mylę to rzeczy drewexu sprzedają w hurtowni Bajka przy ul.Długosza2-6 właśnie wczoraj tam byłam:) no i na pewno w sklepie koło ul.Lotniczej (z boku Hali Gądowskiej) sklep nazywa się Paulinka, mają też swoją stronkę, ale nie jestem pewna jak to leci, ale chyba www.e-paulinka.pl ( mają 2 sklepiki jeden z wózkami, kołderkami, łóżeczkami, materacykami itp a drugi z ciuszkami itp) Pozdrawiam wszystkie Majóweczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ale Ci zmieniłam nick, przepraszam :) miało być oczywiście nikitka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.e-paulinka.pl zgubił się ten adres w pośród literek,więc podaję jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a teraz nie działa, ale za to, ten pierwszy działa:D :D :D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) piekna dzisiaj pogoda i zaraz idę na jakis spacerek bo dawno nie wychodziłam:) czarna faktycznie dziwne że lekarz tak od razu takie tabletki Ci przepisał? ja też miałam jakieś dziwne bóle itp. ale najpierw poszłam na badanie a pożniej lekarz kazał barć nospę tak na wszelki wypadek, choc niby wszystko ok:) ale w piatek bęę miała usg to zobaczymy:) ja dzisiaj zamówiła sobie tzn dla malucha, na allegro parę rzeczy tzn kocyk, rożek, pieluchy i inne bajery i jestem w sumie zadowolona bo połowa listy sie skróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka pokaż co zamówiłaś fajnego ;-)) Ola dziekuje za info, koło astry mam teściów to podejde tam i na stronke zerknę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moj lekarz mi nic nie przepisal jak mnie bolało, okreslilam tylko jak i gdzie boli, a ze nie bylo uplawow itp, to on powiedzial ze to normalka bo macica sie powieksza a dzidek sie rozpycha, odpoczywalam wtedy duzo i lezalam z nogami uniesionymi ponad glowa, tzn na poduszkach,jejku dzis to nie moge nawet usiedziec takie mi maly laduje kopniaki, strasznie jest ruchliwy, a mowia ze in pozniejsza ciaza tym ruchy zanikaja a ja mam wrazenie ze na odwrot, pamietam jak czytalam na necie o objawach ciazy a teraz czytam o objawach porodu ale ten czas leci!!! koncze juz 29 tydzien, to juz gowrki, w moim otoczeniu duzo sie dzieci w lutym urodzilo, codzien prawie slysze o nowym dzidku, i mi smutno bo ja tez bym chciala juz miec swojego, oczywiscie w terminie ale ogolnie bym juz chciala, glaskam brzuch jak jakas nienormalna i gadam jak najeta do niego, wy tez??? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam m.in. to: http://www.allegro.pl/item316425202_mieciutki_sliczny_gruby_kocyk_akrylowy_80x110.html taki kocyk, brzoskwiniowy http://www.allegro.pl/item314258828_pieluchy_pieluszki_flanelowe_mega_niska_cena_.html kilka tych pieluch http://www.allegro.pl/item314252616_super_rozek_becik_spiworek_z_kokosem_80x80_k.html http://www.allegro.pl/item310505487_plywajacy_termometr_do_kapieli_rybka_super.html http://www.allegro.pl/item310028629_sliczne_kolorowe_pieluchy_pieluszki_tetrowe_hit_.html no i takie pieluchy no i jeszcze pare innych drobiazgów, jak moskitiera, białe pieluchy itp. a i zamówiłam taki kocyk ażurowy na lato, zresztą to soczek dała ten link http://www.allegro.pl/item312164427_kocyk_azurowy_mothercare.html teraz jeszcze kos,etyki, ale to w aptece, wózek oczywiście no i laktator i podgrzewacz ale to jak mi sie trafi jakaś okazja:) a jak będę miała już wszystko poukładane w szafach to wtedy na koniec dokupie jeszcze brakujące rzeczy i jakieś ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj czułam sie dobrze a dzis znowu jakas domeczona jestem.Chyba juz jestem zmeczona ta ciaza albo to przesilenie wiosenne. Jesli chodzi o brzuch to nic absolutnie go nie odczuwam oprócz kopniaków małej.Krocze mi troche dokucza ale to juz chyba mam na tle nerwowym bo jak sie tylko żle poczuje to zaraz mnie lekko swedoli w kroku, Rano czułam sie dobrze i było wszystko ok a popołudniu jak mnie dopadło zmeczenie to i swedolenie doszło. ja pieluszek tetrowych kolorowych nie kupuje bo widziałam takie sprane i wygladały koszmarnie juz wole gładkie nawet jak zszazeja.Może jutro podjade do hurtowni albo poszukam na allegro.Flanelowe mam w dobrej kondycji wiec nie kupuje.Jeszcze szukam szcotki z naturalnego włosia miekkiej do włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majóweczki :) byłam w poniedziałek wieczorem u ginka tylko nie miałam kiedy Wam o tym napisać....bo zaczął się u nas na całego remont łazienki....wszędzie syf...cały czas gdzieś jeździmy i zamawiamy różne materiały i akcesoria łazienkowe... Mam nadzieję, że do świąt uda nam się z tym uporać...Powiem Wam szczerze, że cieszę się, że mój mąż jest po budownictwie...bo wie co i gdzie ma kupić i większość rzeczy w domu zrobi sobie sam...a to jest ogromna oszczędność..a więc dzidziulka ma już całe 1441 gram:) Gin potwierdza wciąż i nadal, że to dziewczynka a ja mu wierzę:) Serducho bije miarowo, i jest zdrowe, żołądek drożny, echo mózgu prawidłowe...gin podczas usg zauważył, że mam lekkie skurcze...co prawda ja ich nie wyczuwam...czasami tylko czuję twardnienie i to jest chyba właśnie to...przepisał mi magnez z wit B6...szyjka macicy zamknięta...dzidziulka ma bardzo długie nogi :) kość udowa 6 cm co wskazuje na 31,2 tc :)to chyba po tatusiu, który ma 195cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będzie rwała facetów na te długie nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zakupy na całego. Ja dzisiaj tez coś kupiłam - tylko 2 pary skarpetek. Jedne niebieskie z beżowym, a drugie białe z zielonym. No i jako doświadczona mama jedne kupiłam malutkie, takie na pierwsze dni, a drugie to prawie takie, że mój synuś jeszcze by założył :D więc muszą sobie poczekać. Czekam na męża (wraca w piątek) i wtedy dopiero pokupię, bo samej ciężko mi wybrać się na większe zakupy. Cały czas poluje na koszule na allegro i jakoś nic nie mogę trafić. 🌼 mam 10 kg na plusie. Ale to chyba od tego słodkiego, chociaż tego po mnie nie widać, bo mam tylko brzuszek :D ❤️ Cycole mam większe chyba od brzuszka, bo jak pytam się synusia gdzie jest dzidzia, to pokazuje na cycolki, a jak się pytam gdzie mamusia ma mleczko, to pokazuje na swoje cycolki. Ciekawe kiedy w końcu zacznie mówić.................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia mój malutki też jest tak ruchliwy, non stop mi sie wierci, w sumie to fajne tylko jak pod zebra mi sięga to nizbyt miłe jest, jak leże to musze wstać bo mi te kopniaczki przeszkadzają.. Marzenie fajna ta pościel a w kolorze tym pomarańczowym kupiłaś czy innym, bo mi właśnie pomarańczowe się podobają.. Stwierdzam że co lekarz to inna opinia, jeden mówi że to normalne z tym brzuchem inny że nie..i teraz być mądrym...już sama nie wiem co mam myśleć..... Dobrze chociaż że dziś się czuje lepiej po tych lekach, mam nadzieje że tak źle nie będzie.... 🌼 Iskierka ja mam 9 na plusie też tego aż tak nie widać, cycki spore i brzuszek..ciekawe ile jeszcze mi przybędzie........mam nadzieje że nie więcej niż 6 kg bo na 15 w sumie bym chciał skończyć...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam \"misie na drabinkach w kremie\", zastanawiam się jeszcze nad przewijakiem oraz zasłonkami :)) ale chyba będzie tego za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie31: ja tez kupuje komplet poscieli misie na drabincie krem :) bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie pościel sliczna- zastanawiam sie czy tez sobie nie zamówic, podobaja mi sie te w kolorach kremowych i ekri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wysłałam do Was na maile listę wyprawkową z komentarzem, sprawdzoną, od tegorocznej Styczniówki. Maile miałam z listy od Żurkowej \"nasza klasa\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie właśnie zastanawiam czy nie zamówić tego kompletu, bo bardzo fajny i dużo rzeczy w nim.. Marzenie a ta kołderka i poduszka to fajne są, bo takie cienkie to sie wydaje???[ ..i też misie mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie właśnie zastanawiam czy nie zamówić tego kompletu, bo bardzo fajny i dużo rzeczy w nim.. Marzenie a ta kołderka i poduszka to fajne są, bo takie cienkie to sie wydaje???[ ..i też misie mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wysłałam do Was na maile listę wyprawkową z komentarzem, sprawdzoną, od tegorocznej Styczniówki. Maile miałam z listy od Żurkowej \"nasza klasa\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderka i poduszka są cienkie, ale na nasz okres kiedy będziemy rodziły, nie potrzebna chyba gruba, czytałam różne opinie, że najlepiej i tak będzie kocyk, albo pieluszka flanelowa. Tak twierdzą też moje koleżanki. Polecam bardzo ten zestaw, jest naprawdę ładny, co potwierdza też Żurkowa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×