Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Witam was kobietki :) . Po tak długiej nieobecności ( 2 tyg ) nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ???? :( Niestety nie mogłam pisać bo leżałam w szpitalu. Na wizycie kontrolnej okazało się że mam bardzo wysokie ciśnienie ( 180/110) i mój gin nie wypuscił mnie już z gabinetu :(. Odrazu musiałam jechac do szpitala.Mimo że trwało to bardzo długo ale w końcu wczoraj wyszłam do domu.Teraz musze leżeć, brać garść leków :) i oczywiście zero pracy.Muszę jeszcze wytrzymać 8 tyg . Tak powiedział mój lekarz bo w przeciwnym razie odrazu cesarka.A wiadomo że malutki jest jeszcze zamalutki żeby przyjść na świat . No gdyby trzeba było to trudno ale lepiej niech tam siedzi jak najdłużej :) Ide sobie leżeć .Pozdrawiam was gorąco :) odezę sie póżniej Całuski w brzuszki ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arniga
ps. aha boli mnie jak leżę na boku i zmieniam pozycję- tzn przekręcam się na drugi bok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybiara to trzymaj się cieplutko i oszczędzaj się ile mozesz, nie zwariuj w łóżku, zajmij się czymś czytaniem gazetek o ciąży i dzieciach czy coś... ja właśnie czekam na zalożenie krążka na szyjkę macicy bo tez mi grozi poród przedwczesny a u mnie to dopiero 26 tydzień, wiec jeszcze hoho... podaję kolejny ciekawy link dla was, tym razem 70szt ubranek dla dzidziusia http://www.allegro.pl/item311371461_mega_zestaw_dla_malej_zabki_od_0_12_70_sztuk.html http://www.allegro.pl/item311368592_zestaw_dla_chlopca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara...dobrze że już jesteś w domu...uważaj na siebie i dużo odpoczywaj...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przewiduja ze w polowie kwietnia moge nawet urodziec wiec musze juz na poczatku kwietnia wszytsko gotowe. no wlasnie ja mam wszytko GDZIES nie mam miejsca w domu zeby wszytsko bylo w jednym miejscu...wiec w razie czego zamieszanie bylo by takie ze nic bym nie znalazla tzn ja tak ale maz napewno nie Grzybiara33: witaj !!! to nie zazdroszcze ale co to jest 8 tyg.....zobacz ile juz za nami... arniga: mnie tez tak boli wlasnie nieraz nie jestem w stanie jak leze na plecach czy jednym boku no nie daje rady sie na drugi przkrecic tak cos mnie boli, ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniga a boli Cie dół brzucha, bok, czy z tył tez ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taki własnie bol tylko ze w zasadzie całego boku - promieniowal na dól brzucha i tył . Przedewszystkim w nocy . Okazalo sie ze to od nerki - jakies bakterie w moczu . Dostałam antybiotyk i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam mocz, posiew moczu, wymaz z szyjki macicy wszystkie wyniki idealne...gin mowila ze dziecko jest glowa w dol i moze mnie uciskac i dlatego boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Witaj Grzybiara, właśnie całkiem niedawno wspominałam o tobie i zastanawiałam się co sie z tobą dzieje.. Ja dzisiaj wieczór bez mężusia spędzam, wróci dopiero ok 20 ale niestyty to nie jego wina...był już jednak w domku w południe i podarował mi piękny bukiecik z czerwonych tulipanów przybrany w serduszka...❤️ ja mu dałam czekoladki w kształcie serca❤️ Dzisiaj rano złapała mnie okropny skurcz, najpierw w jedną nogę, później w drugą..zastanawiam się kiedy to minie..jakoś te skurcze i zgaga nie chcą mnie opuścić... idę poprasowaś ciuszki ..pa miłego wieczoru wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, miałam dziś wizytę, nadal potwierdza się wersja, ze to będzie dziewczynka. Jak na 29 tydzień mała swoje waży 1400 g i gin nie pocieszył mnie, bo powiedział, że może być to duże dziecko. Przesunął mi termin na 26/04 (tak się składa, że w tym dniu mam imieniny), czyli podobnie jak Żurkowa będę najprawdopodobniej kwietniówką. Tak też przeczuwałam, że może być to wcześniej :) Nadal mam dręczące mnie nocne drętwienia rąk, nawet magnes i potas nie pomagają, gin powiedział, że od tego tylko o krok do drętwień nóg. Ale mnie pocieszył. Zaczynąją, podobnie jak u Was, dokuczać mi bóle na dole kręgosłupa, ale na szczęście tylko wieczorem, jak dłużej leżę. Musimy dać radę, przeżyłyśmy już tyle, więc i to trzeba przeżyć. Soczek - jak miło, że o nas dbasz w kwestii zakupów, nie omieszkam z czegoś skorzystać Trzeba poważniej się wziąć za zakupy, na razie tworzę własną listę, a czas płynie. Miłych Walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziweczyny! \"Stare i nowe\" Pospieszne przeczytanie teog, co przez tydzień napisałyscie zajęło mi prawie godzinę:-) Ciekawe wątki sie pojawiły Interesujący temat z listą zakupów. Jak niektóre z Was, jeszcze 2 tyg. temu nie miałam nic dla bobaska. Ale ostatnio dostałam tyle rzeczy od znajomych - nawet śliczne dwa wózeczki: gondolę i spacerówkę kupiliśmy od kolegi okazyjnie za grosze, a w bardzo dobrym stanie. Koleżanka z pracy uzyczyła mi fajny przewijak z szufladkami trzema na różne rzeczy dla małego. Jest na kółeczkach, łatwo go przesuwać no i ma blokadę. Nawet mam od niej wyparzacz i podgrzewacz. Ciągle jesteśmy z mężem w wirze remontowania mieszkania, sporo to kosztuje, dlatego bardzo mnie cieszą rzeczy dla dziecka, które dostałam. Imienia dla chłopca nie podam,bo nie umiemy się zdecydować... Dla dziewczynki miałam wybrane dawno - Hanna. Mój bębenek jużspory - mały się rusza, smiesznie czasem też się ułoży na jedną stronę brzucha i ten wygląda wtedy zupełnie nieforemnie... Również mam te skurcze, o których piszecie, co dzien, ale kilka - bezbolesnych. Brzuch mnie też czasem pobolewa, krótko to trwa. No i te bóle w kroczu, a najgorsze - jak wstanę, a śpię na bolku rzecz jasna, to obolały mam bok i muszę chwilę rozchodzić żeby przestało. Pozdrówki dla Wszystkim mam. Z walentynkowymi życzeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na kontroli, ale jak na razie wszystko ok, tylko p.doktor mówiła ze ciężko sie maleństwo ogląda bo mam zbita tkankę nie wiem czy to dobrze czy źle ale dla mnie chyba dobrze, bo mi się przynajmniej rozstępy nie robią wcale Dzidzia waży już 1560 gram, i widzieliśmy jak sie bawiła nóżkami, jakby je zjeść chciała słodkie to było... Trzeba tylko niestety tabelkę uzupełnić też o kg bo tych to sporo przybywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska------ 27-----monachium-----------25.04--C/Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/J eremy-Julien Liliankas--------28------Warszawa-----------30.04--C/ Laura Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/Dagmarka/Kubuś coral bay------ 33--------nowy sącz--------- 01.05---C/ wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- to ja CC-------- 25------Szczecin-------------01.05--S/ arniga---------- 31------Warszawa-----------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05--- Żurkowa------- 24-------Wrocław------------03.05---S/Nikodem plusia-----------31-------Szwecja-------------04.05---C/ Weronika Monia79--------28------Wejherowo----------04.05---C/ malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - Grzybiara-------34-------Przemyśl-----------04.05---S/Se bastianek marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/Filipek magmal----------26---------Opole--------------05.05---S/ Sloneczko5050--23---------Konin-------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/Mi chał , Mikołaj kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/M ichalinka peletka--------- 31-------nowy targ----------12.05---C/Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński------13.05 --S/Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------15.05--S/ Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------wielkopolska-------22.05--S/ stelka------------ 27------brzeg----------------22.05--C /Julka/ Igor Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/Sebastian madamagda------23------Wrocław. ----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------24 .05--S/Kubuś gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-----29.05--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) coś widzę cisza ostatnio? ja jakos sie dziś czuje jak na początku ciąży tzn mam zawroty głowy, dziwne:/ ale tylko tak w sumie godzine po wstaniu i później przechodzi. nic mi się nie chce, nawet ubrać, a chętne bym pojechała do miasta:) grzybiara to słuchaj lekarza i odpoczywaj:) a ciekawe co z renką, ostatnio sie odezwała i znowu ciusza a amy ten sam termin porodu? ciekawie ile moja dzidzia teraz waży, ale za tydzień idę do gina to zobaczymy, a swoją drogą nad ranem tak zaczeła mnie kopać że nie mogłam spać, a teraz w najlepsze śpi a ja chodzę niewyspana:) może gin w końcu się zdecyduje co bedzie chłopak czy dziewczyna, bo widzę że wszystkie dziewczyny juz wiedzą tylko nie ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja milczę, bo cukry mi skaczą :-( mam doły, jestem ciągle głodna ... zakupy dla maluszka w polu, dalej nie mam spiworka-becika, fotelika, wanienki i wiele jeszcze rzeczy nie mam ! Szukam prześcieradeł tanich na gumce teraz ;-) Stelka nie martw się, poznasz płeć .. ja poznałam w 14 tyg ale serio tego nie wziełam do serca i potem czekałam aż do 25 tygodnia bo nie chiał sie wczesniej pokazać synek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesłałam wam dziewczynki trochę ciekawych linków , narazie musze uciekać trochę posprzątac i obiadek przygotować. trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczek, ale te śpiworki które znalazłas nie nadają się dla noworodków, ani na lato, bo sa za ciepłe po pierwsze (nie moga być polarkowe itp)a po drugie są za duże i nie mozemy kupowac takich rozmairów jak 123 cm np. to grozi wpadnięciem dziecka do spiworku i uduszeniem się !Pierwszy spiworek rożek musi być co najwyżej o 2 rozmiary wiekszy od dziecka czyli 68-74 cm nie wiekszy !! dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie tez koniecznie na rozmiary pościelek, bo te niestandardowe sa do niczego, potem ciężko dokupić do nich nowe pościelki, albo nie dokupi się wkładów czyli podusi i kołdry ;-) najlepiej kupowac standardowe wymiary tych rzeczy, pozdrawiam i znikam po wyniki mojej niuni do laboratorium. buźki przescieradełka są ok i dzieki za wyszukiwanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Ja wczoraj bylam na usg. To co mnie tak uciska ze nie moge chodzic to glowka. CO prawda dzis juz mi troche lepiej ale sie oszczedzam. Synus wczoraj pieknie pokazal klejnoty :) wiec juz wiemy ze na 100% chlopczyk :). Grzybiara lez i niech cisnienie nie skacze :). Bedzie dobrze. Nikitka czy Ty bierzesz insuline? Mnie sie cukry uspokoily na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jestem juz po godzinnym spacerku. U nas bardzo zimno i wiatr wieje. Synuś dzisiaj wymarzł na dworze, ale myślę, że dobrze mu to zrobiło. ❤️ Jeszcze tydzień bez mężusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie biorę, a co ty jesz ?Napisz jakies przukłady swojego menu proszę ;-) brzuch mnie boli .. i cos po prawej mnie kłuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka, ja nic specjalnego nie stosuje oprocz tego ze jem mniej a czesciej, staram sie nie jesc tego po czym mi sie najbardziej cukier podnosil ( np miód, kluski ). Teraz mam wrazenie ze mi sie ta cukrzyca jakby cofnela ( i dzieki Bogu ), mam nadzieje ze juz nie wroci i nei bede znow brala insuliny. Co do kłucia i bóli - to ja mam gdzies tak od tygodnia bo mi synek chyba jakis nerw uciska. Lekarz na to kazal mi brac nospe 3x dziennie po 1 ale biore tylko jak bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×