Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

właśnie wróciłam od gina:) i mnie uspokoił z ta glukozą, bo powiedział że norma co prawda do 140, ale przy moim 147 wystarczy tylko dieta, czyli koniec słodyczy!:( no ale czego nie robi się dla dzidziusia:) no i 100% dziewczynka:) i waży 1400 i gin powiedział ze kawał baby będzie:) no i wszytsko ok:) położenie oczywiście dalej pośladkowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kareczka, wg mojego licznika to jest to 7 miesiac :-) Zurkowa sliczny ten Twoj synus! To ja CC tylko sie nie przemeczaj U nas walczymy z wirusem w domu. Maz i synek wymiotuja, chodza po scianach doslownie, ale najbardziej mi szkoda Maxia. Juz mi sie dziecko odwodnilo przez te wymioty :-( Przez 3 dni schudl 0,7kg! Mam nadzieje, ze mnie ten rotawirus ominie, choc nie robie sobie zludzen. Co do ciazy, waga nareszcie sie ustabilizowala, mam an mysli ze juz nie tyje jak przedtem. Ale spacerowac nie moge z powodu opieki nad synkiem i juz mnie klaustrofobia powoli zaczyna dopadac. Dalej przyjmuje zelazo, ale i tak ciezko mi wchodzic po schodach. Pewnie tak zostanie mi jjuz do porodu. Moja kruszynka w brzuchu rusza sie jak prawdziwy bokser. Ruchy czuje praktycznie wszedzie, ale najbardziej ciesze sie jak mnie boksuje kolo pecherza, bo wtedy rodzi sie nadzeja, ze moze wkrotce wreszcie ulozy sie glowka w dol jak nalezy :-) Spac podobnie jak Wy tez juz nie moge, budze sie po nocach, podjadam itp. ;-) Goraco pozdrawiam i zycze EWam wszystkim duzo zdrowia i fantastycznego samopoczucia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki w imieniu synka za komplementy:) Taki papuśny :)) Wlasnie mame kopie:) Ja zamawiam dwa komplety pocsieli i chyba w sumie chce miec 3 przescieradla - nie za duzo ??? Czy posciel do wozka jest wg Was konieczna?? Jest tania w sumie bo 28 zl z wypelnieniem...doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz z sikaniem nie daje rady, pije malo a i tak latam non stop do wc, nie moge prawie z domu wychodzic bo zaraz chce mi sie siku - ide nic prawie nie leci ale cisnie mnie jak bym z tydzien nie sikala, porazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam duze parcie na mocz a jak ide to potoku z tego nie ma.Już sie przyzwyczaiłam.Staram sie jednak duzo pic żeby wypłukiwac toksyny z organizmu i żeby nie doszło do zastoju moczu w pecherzu bo wtedy wychodza te bakterie w moczu. Co do długosci ciazy to sprawa jest prosta .Ciąża trwa 40 tygodni czyli +- 9 miesiecy. Kazdy miesiec ma 4 pełne tygodnie ale pozostają jeszcze te dni miedzy 28 a 30 lub 31 lub tak jak w lutym tylko 29.Czyli średnio 3 dni na miesiac.Co w skali całej ciazy robi jakies dodatkowe w naszym przypadku przy terminie na maj- 22 dni czyli 3 tygodnie.czyli tak na oko do 31 tc jestesmy w 7 miesiacu.Głupie to ale prawdziwe.Ja to sobie odliczam teraz tak że majac termin na 12 maja od 12 kwietnia bedzie 9 miesiac a od 12 marca 8.Tak wiec teraz mazm połówke 7 miecha no nie chce byc nic szybciej. Myśle że wam nie zagmatwałam. Dzis mam w majtkach bajzel bo mi nystayna wycieka jak ja tego nie lubie ale jakos sie przemecze te 10 dni.Do tego sobie kupiłam PROVAG taki preparat doustny który reguluje poziom pH w pochwie i mydło AA Help terapia intymne działa p/grzybiczo i bakteryjnie goi zaczerwienienia i podraznienia i jest to pierwszy preparat który mnie nie szczypie. Mam nadzieje że moze choc troche mi to ulzy i do porodu jakos przetrzymam. U nas rano padało a teraz swieci słonko.Zupke midorową jak mówi moja Wika nastawiłam makaron juz tez dochodzi. A na drugie udka i frytki ale to bede smazyc blizej 15.00 jak pan maz bedzie z pracy wracał.Jesli pogoda sie utrzyma to moze skusimy sie na mały spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zakupiłam sobie na allegro ten komplet który zamiawiała też marzenie. Po bardzo długich namysłach wybrałam, a raczej mężuś wybrał pomarańczowe miasteczko. Nie wiem czy nie będzie za jaskrawe ale zobaczymy. Dla przypomnienia wklejam link. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=311320314 Marzenie ile czasu czekałaś na paczkę, bo ja wczoraj po południu zamówiłam i się zastanwiam kiedy dotrze. Mam nadzieje że będe zadowolona bo to mój pierwszy zakup na allegro i wogóle pierwszy zakup dla dzidziusia. Zurkowa ja miałam właśnie ochotę zamówić jeszcze jeden komplet pościeli, bo jeden na pewno za mało, ale wkońcu nie zamówiłam. Jeszcze mam czas i napewno dokupie, a prześcieradła wydaje mi sie że dwa wystarczą. Do wózka kupie napewno jakąś płaską podusie i kocyk wystarczy. Pościeli do wózka kupować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam w piątek pościel, zapłaciłam w poniedziałek, a w środę już miałam, bardzo szybko wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czy Wy też tak dzisiaj podle się czujecie? Nie wiem czy jakaś grypa mnie łapie czy co ale padam z sił. Z sikaniem nie mam na razie tak jak wy. W nocy wstaje tylko raz a i w ciągu dnia czesto nie chodze. Moze dlatego ze ja mam termin na kniec maja i córcia nie jest taka duza jak wasze dzidzie z początku maja. Jeśli chodzi o ilość prześcieradeł to naprawdę mozna by powiedziec ze 2 wystarczą ale z własnego doświadczenia z synkiem wiem że jak ptaszek podwinął na bok to siki bokiem wylatywały i plama na prześcieradle. Nie wiem czy z dziewczynkami tez tak jest. Warto może jednak mieć wiecej niz dwa ze względu na takie awaryjne sytuacje. :) jescze dodam ze bez względu na to jakich pieluch sie uzywa. Z synkiem uzywałam tylko pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt cicho tu dzisiaj:) ja się snuję w kąta w kąt:/ ale w sumie jestem zadowolona bo wylicytowałam dzisiaj wanienka z fishera tą z hamaczkiem, nową za 74 zł. gdzie normalnie kosztuje ok150 zł.:) no to zostaje jeszcze niewiele rzeczy tzn wózek i czekam na kołyskę:) wczoraj przyszła paczka z tymi wszystkimi rzeczami co zamawiałam i wszystkie rzeczy są super:) już nie mogę się doczekać kiedy będę pokój urządzać:) a na razie od wtorku ruszamy z remontem łazienki i kuchni, w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie majóweczki :))))) Troszkę nie pisałam, ale staram sie być na bieżąco z topikami. Zurkowa: gratuluje tak dorodnego synka :) Wiekszość z Was pisze o problemach z upławami. Ja używam płynu do higieny intymnej Lactacyd - musze dodać że przed ciążą miałam bardzo duże problemy. Od momentu jak zaczęłam używać Lactacyd nic mi nie dolega na szczęście. U mnie na 100 % dziewczyna :) W 30 tyg waży 1600 gram i mierzy około 26 cm. Według tabelki centylowej totalny średniak :) Bardzo dziękuję za linki do aukcji na allegro, jest to bardzo pomocne bo od jakiegoś czasu brakuje mi cierpliwości do siedzenia w necie. Mieszkanko już wymalowane, sypialnia przestawiona, łóżeczko złożone teraz tylko czeka mnie pranie i prasowanie rzeczy dla córci. Cały czas mam dylemat z wyborem wózkiem. Rozważam X-landera, Chicco, Implasta - na 3 kołach. Czy może któraś w Was rozważała taką kombinację, będę wdzięczna za uwagi. Poniżej wklejam uzupełnioną tabelkę (mam nadzieję że nikogo w niej nie brakuje, jeżeli jest jakaś nowsza tabelka proszę o info): franceska------ 27-----monachium-----------25.04--C/Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/J eremy-Julien Liliankas--------28------Warszawa-----------30.04--C/ Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/Dagmarka/Kubuś coral bay------ 33--------nowy sącz--------- 01.05---C/ wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- to ja CC-------- 25------Szczecin-------------01.05--S/ arniga---------- 31------Warszawa-----------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05--- Żurkowa------- 24-------Wrocław------------03.05---S/Nikodem plusia-----------31-------Szwecja-------------04.05---C/ Weronika Monia79--------28------Wejherowo----------04.05---C/ Milena malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - Grzybiara-------34-------Przemyśl-----------04.05---S/Se bastianek marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/Filipek magmal----------26---------Opole--------------05.05---S/ Sloneczko5050--23---------Konin-------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/Mi chał , Mikołaj kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/M ichalinka peletka--------- 31-------nowy targ----------12.05---C/Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński------13.05 --S/Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------wlkp-------------15.05--S/ Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------wielkopolska-------22.05--S/ stelka------------ 27------brzeg----------------22.05--C /Julka/ Igor Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/Sebastian madamagda------23------Wrocław. ----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław------------24 .05--S/Kubuś gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-----29.05-- Pozdrawiam wszystkie mamusie i maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o takich woreczkach na pieluszki brudne? sprawdzaja sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie można kupić ten płyn?w aptece? ja tez mam ciągle problemy, a wszelki globułki mi nie pomagają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam laktacyd: jest emulsja do codziennego użytku i płyn w razie problemów z grzybica itp. ten płyn taki bardziej leczniczy jest. W carfeurze emulsja kosztuje 10 zł, a w aptece 13,90 rewelacyjnie się sprawdzają w pielęgnacji miejsc intymnych, stosuję tą emulsję także u mojej córci ;-) Do wózka nie kupuję pościelki, bo przy Malwie miałam dwa komplety i nie używałam, tak jak Czarna będę miałą kocyk i podusię ;-) Wóżek jak pisałam mam X landera sa i bardzo mi się podoba. Pościelki nie kupuję tej co Wy, bo to jest ten mniejszy rozmiar, a ja biorę ten standard 135 na 100 bo taka kołderka starcza do 3 lat, a ja oszczędna jestem ;-) hihi pozdrawiam ps.cała noc miaam skurcze i bolał mnie brzuch okropnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja mam okropny nastrój od kilku dni, chyba to przez te tabletki co mi gin na skurcze niby dał. Wszystko mnie denerwuje, płaczliwa sie zrobiłam:( Pozatym boli mnie po nich głowa, a nie bolała mnie już od listopada(ciąża mnie wyleczyła w pewnym sensie z bólów głowy) a teraz nawrót po tych tabletkach. Wogóle cały czas się zastanawiam czy je brać, bo źle sie ze mną dzieje:(:(:( Nikitka a ty bierzesz coś na te skurcze?? jeszcze do tego cie boli, ja żadnych bóli nie mam, kilka razy mi się na dzień ten brzuch twardy zrobi a gin zaraz takie środki mi dał...już sama nie wiem co mam o tym myśleć...jeszcze do tego to rozdrażnienie pokłuciłam się z moim m i wcale nie gadamy tzn. ja sie do niego nie odzywam....ach szkoda słów.. Nie mogę sie doczekać zamówionej pościeli, może jak ją sobie obejrze to mi sie nastrój poprawi... wogóle to musze sie już udać na zakupy, jak oglądam rzeczy dla dzidziusia to mi się tak miło i ciepło na sercu robi..Miałam czekać z tymi zakupami gdzieś do końca marca, ale zmieniłam zdanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a jakie Ty tabl bierzesz, fenoterol ? Ja też się wczoraj wieczorem pokłóciłam i po kłóti bolesnych skurczy dostałam :-( martwię się bo macica cos znowu mnie boli nie twardnieje ale boli :-( przytulam cie wirtualnie i łączę się w bólu, co my mamy z tymi facetami ... Ale nie martw się minie i zapomnimy, zakupy tez poprawiaja mi humor i ciepło mi na samą mysl o czyms nowym dla bobaska ;-) ja na razie na skurcze biorę magnezb6 i nospę sluchaj a takie bezbolesne stawianie sie macicy jest juz dla naszego okresu ciąży normalnym zjawiskiem, gin pytala mnie 3 raz czy na pewno bolesne są te skurcze i wtedy zlecila nospę 3 razy po 2 tabl i magnezB6 do czasu wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja tych woreczków na pieluchy nie kupowałam i nie będę kupować, uważam, że sa niepotrzebne, można pieluche zapakowac w woreczek jednorazowy z marketu po zakupach zawinąc i na to samo wyjdzie ;-) Co sądzicie o butelkach i laktatorze tommee tippee ?? Chcę kupic butelki i laktator tej firmy, duzo osób bardzo poleca te butelki, ponoc łączy lepiej karmienie naturalne ze sztucznym od aventa ... ja zawsze aventa uzywalam, ale może warto cos zmienić. Co do smoczków do ssania tej firmy to słyszałam, że są za duże dla dzidzi i nosek zakrywają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka no właśnie, podobno to normalne, tymbardziej że bezbolesne, a mój gin od razu przepisał Fenoterol i się po nim męcze:( zamiast wypytać co i jak dokładnie to on tak bez zastanowienia..miał zły humor a jak próbowałam podpytać czy muszę je brać to powiedział że jak nie chce za wcześnie urodzić to mam brać...wkurzył mnie ogólnie, za tydzień ide do niego prywatnie to może inaczej będzie gadał....... Co niektóre z was mają już bolesne te skurcze i tylko magnez albo nospe a mi od razu z grubej rury:( A brak słów na tych lekarzy... Nikitka dzięki za pocieszenie, ja już po prostu wymyślam o co by się pokłucić..oj źle sie ze mną dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tych woreczków też kupować nie będe, podzielam zdanie Nikitki:) Co do butelek to ja pewnie z aventa kupie a laktatora narazie kupować nie będę bo może wcale karmić nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczne od Stelki ,kochana daj mi znac czy te pieluchy tetrowe które kupiłas na tej aukcji sa rzeczywiscie grubsze bo u nas na miescie to same takie szmaty że sie załamałam a ja wole dac wiecej kasy i miec porzadniejsze.Jesli sa spoko to tez zakupie. Co do woreczków to ja uzywałam paklanki ale dopiero jak Wika wieksza była żeby pieluche z kupa zapakowac bo jak dziecko je wszytko to wiecie jak kupa smierdoli prawie jak u dorosłego a one nie przepuszczały smrodu.Ale jesli chodzi o niemowle to ja bym sie wstrzymała od takiego zakupu . Dziewczynki BIBI na szczescie tak nie przesikuja pieluch i łózek jak pisałas o chłopcach. Wszystkie kumpele które maj synków mówiły mi o tym podwijaniu siusiaka i o zalaniu czego sie da-wiec chyba to norma. Ja mam 2 komplety poscieli w tym wiekszym rozmiarze 2 przescieradła i 2 wkłady poscielowe.Wiec mi te zakupy odpadaja. Laktacyd był dla mnie super dopóki nie zaszłam w te ciaze bo w oprzedniej tez go uzywałam i nic mi nie było a teraz mnie normalnie szczypał dlatego nie uzywałam przez pol roku nic a teraz te AA terapi i jest ok.Nie wiem pewnie organizm sie przyzwyczaił albo cos w składzie zmienili a ja jestem alergikiem i wszystkie takie zamiany moj organizm wyłapuje. Ja dzis czuje sie super nie liczac ze mi opryszka na wardze wylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka to miła wiadomość że dziewczynki tak nie mają :) Czyli jak dla mnie to 2 prześcieradła by wystarczyły ale i tak mam po synku chyba z 4 więc nie bede w ogóle kupowała. Dziewczyny muszę Wam powiedzieć że ja teraz mam okropne upławy już od dłuzszego czasu ale moja gin mi nic nie daje na nie bo mówi że są czyste. Ale wkurzają mnie strasznie, sa takie białe, gęste i mam wrażenie że czuję ich zapach. Chyba to od hormonów. Paklanek nie kupowałam i teraz tez nie bede. Uzywałam jednorazówek po zakupach. Czarna nie wiem dlaczego przepisała Ci takie silne leki, jesli tyle dziewczyn ma skurcze i biorą nospe i magnez. Powinnaś pogadać z tą lekarką czy te leki są konieczne jesli ona skurczów nie czuje i szyjka się nie skraca. Ja mojej ostatnio mówiłam ze mam bóle brzucha, ona zbadała mnie i powiedziała że wszystko w porządku. Myslę że nie ryzykowała by że może coś się stać i wie co robi. Ja z mężem ostatnio kłócę sie non stop. Jakoś wszystko mnie denerwuje ostatnio. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinek85
Witam wszystkich chciałabym sie dołączyć do was dziewczyny Mam na imię Paulina ma termin na 7 maja ale lekarz mówił żeby przygotować się na 28 kwietnia bo tak wychodzi z usg. Będę mieć synka Szymonka to już drugi Szymonek jeśli chodzi o waszą listę. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinek85
Witam wszystkich chciałabym sie dołączyć do was dziewczyny Mam na imię Paulina ma termin na 7 maja ale lekarz mówił żeby przygotować się na 28 kwietnia bo tak wychodzi z usg. Będę mieć synka Szymonka to już drugi Szymonek jeśli chodzi o waszą listę. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z wrocka i wydałam chyba z pół wypłaty:) nakupowałam dla malutkiej troche ciuszków bo fajne przeceny były, a nie mogłam sie powstrzymać:) tym bardziej ze wszytkie rzeczy mam uzywane to postanowiłam troche nowych kupić:) sobie tylko jedną bluzke kupiłam bo większość ciuchów ciążowych są szyte chyba na wieloryby:) no i dokupiłam do kuchni talerze miseczki i takie tam:) co do tych pieluch to nie wiem jakie ty widziałaś ale one takie normalne są:) tak mi sie wydaje że te białe są lepsze od kolorowych:) ale widziałam u innego sprzedawcy na allegro takie pieluchy ale trochę droższe, bo podobno są grubsze, ale nie pamiętam juz u kogo i za ile:) co do bóli to ja też mam teraz tylko doraźnie brac nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te domowe klotnie to znow sprawka hormonow, dziewczyny. Moj synek przestal jesc w ogole i pic tez nic caluski dzien wczoraj nie chcial. Juz nawet nie mial czym wymiotowac, a biegunka i tak sie go trzyma 😭 Dostalam szoku nerwowego wieczorem, jak znow zwymiotowal i skonczylo sie na wzywaniu karetki. Rotawirusy to najpaskudniejsza sprawa jaka przezylam w calej histori bycia mama. Strasznie sie poryczalam i bylam ogolnie klebkiem nerwow, na meza napadalam i krzyczalam itp, wiec witajcie w klubie rozhisteryzowanych mam... Mnie znow dopada zgaga, kopniaki czuje co raz wyzej i znow nie moge jesc tego co tak lubie, czyli lazanii. Ja sie nie martwie o przescieradla itd, moja corcia bedzie spala w spiworku, ktory swietnie sie sprawdzil w przypadku synka. Mam dwa spiworki na zmiane i nawet jak mi zasiusia to bedzie miala drugi spiworek suchy. Ja ubranka dla malutkiej w wiekszosci bede miala pozyczane, zwlaszcza te pierwsze rozmiary, ktore kosztuja mase pieniedzy a z ktorych tak szybko sie wyrasta. Moj synek dluzej pochodzil w 74, 80, 86 i to w tych rozmiarach bede czegos ladnego szukac :-) Co do wozkow, ja nie mam doswiadczenia co do trojkolowych, ale kolezanka jest zadowolona. Ja bardziej zwracalam uwage na duze kola, wyglad wozka itd. Sciskam mocno i witam nowa mame :-) Dopisz sie do tabelki, Paulinek i zaczernij nicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka5: a ta posciel 100 na 135 nie bedzie za duza do lozeczka 90 na 120?? bo wlasnie tez mysle czy nie wzisc wiekszej ......ja bym brala od uzytkownika na allegro mamo-tato. te skurcze mocno bolesne mialas?? ja kupuje laktacyd wtedy gdy sa w promocji (czesto), i wtedy za jakies 12,9 czy 13,9 mam 2 opakowania bez pompki bo pomke juz mam w domu. moj sie uspokoil, jak na poczatku cos mu nie pasowalo, poczawszy od tego ze jem za duzoo i bede bardzo gruba ...ale waze juz bardzo duzo ale jest ok, jest fajnie (zeby nie zapeszac) po ciazy bede sie martwic ja tetrakow nie kupuje bo mi kolezanka dala po swoim dziecku, jedne ciensze drugie lepsze ale i tak niech bede. to jak ja synka mam ptrzewijac i wogole zeby posciel, itd nie bylo zalane??? a czy na pieluchy takie zwykle wioreczki sniadaniowe ale wieksze sa ok? czy nie zdadza egzaminu?? paulinek85 : WITAJ :) stelka27***: a gdzie bylas we wrocku i co kupilas dokladnie?/ \"sobie tylko jedną bluzke kupiłam bo większość ciuchów ciążowych są szyte chyba na wieloryby\" no wiesz na mnie sa male ....wiec to chyba na mnie bluzki widzialas...gdzie i po ile? tak wogole musze isc do lekarza bo mam zastroj moczu I stopnia i jak czytalam w necie to fajnie nie jest.....cos o tym wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:))) widze, ze u was zakupow ciag dalszy\"))) my juz tez zaczynamy sie przygotowywac bo to juz tylko 2 miesiace zostaly a nie wiadomo kiedy maly zechce wyjsc:) koszmarnie mi sie spi ostatnio, maly wsadza mi lapki pod zebra a to okropnie boli i cala noc z glowy, mam nadzieje ze jakos dotrwam do konca:) w koncu wybralismy tez szpital, zdecydowalismy sie na oddzielna sale gdzie maz i dziecko beda mogli ze mna byc 24h na dobe:)) chcialabym zeby maz byl przy porodzie, ale jak bedzie cesarka to niestety nie bedzie mogl ostatnio dziewczyna na cwiczeniach opowiadala, ze jej kolezanka jak rodzila to jechala na porod naturalny a dziecko w ostatniej chwili sie przekrecilo pupka w dol i byla cesarka, wiec to w sumie chyba do konca nie wiadomo zostaje mi tez jeszcze wizyta u okulisty bo moze z moja wada sn wcale nie bedzie mozliwy, juz mi jest wszystko jedno, co ma byc to bedzie, nie mam zamiaru sie tym zadreczac, pogoda dzis brzydka, ale przynajmniej przestalo wiac, juz niedaleko do wiosny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny a ja przedwczoraj miałam totalnie koszmarny dzień...cały czas mdłości i brak apetytu...aż wieczorem zwymiotowałam wszystko co się tylko da....żeby było śmieszniej to nie mamy teraz łazienki (w remoncie) i zwymiotowałam do kosza na śmieci...bleeeee do teraz pozostał mi brak apetytu a każde mięso nie ważne czy usmażone, ugotowane czy surowe śmierdzi mi na padlinę.... nie wiem skąd te wymioty ale podejrzewam, że dzidziula mogła mi uciskać na żołądek... Pozdrawiam Was serdecznie i witam nową mamę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareczka- ja mialam cesarkę 2 razy i żyję - nie ma co się bac - zawsze próbowalam naturalnie ale pupa- jak rodziłam zuzke- najpierw z mężem ustalilismy że nie chcę żeby był przy porodzie- on tez się bal- jak zaczęlam rodzić to jednak stwierdził że mnie samej nie zostawi - tylko że był poza miastem- jechal do mnie pks-em:D w polowie drogi dowiedzial się że jego córka juz jest na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×