Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

lista jest bardzo długa, szczególnie ta z komentarzem, podaj maila to prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja bo to akurat na lato prawie będzie, też mi się wydaje fajny ten zestaw i chyba zamówię..tzn musze poczekać bo brat mnie dziś odwiedzi to mi zamówi bo ja nie umie kupować na allegro:( tylko nie wiem czy z tego linka pierwszego czy drugiego z przjrzystym baldachimem.... a do tego jeszcze rozek jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie fajna ta pościel, na razie i tak nie będę kupować bo będziemy mieli kołyskę na te pierwsze miesiące a później sie zobaczy, no chyba że kołyska nie dojdzie na czas to trzeba będzie przyspieszyć ten zakup:) moje maleństwo dziś rano mnie obudziło i tylko widziałam jak brzuch zmienia kształty:) ja najczęściej czuje kopnięcia po lewej (choć ma być dziewczynka) albo na środku, ale w dolnych częściach brzucha, czasem w okolicahc pępka ale sa słabe bo to pewnie rączki a na dole nóżkami kopie, czyli wynika że cały czas sobie siedzi na pupci:)mąż tylko jest zawiedziony bo jak chce mu pokazać to akurat wtedy maleństwo się nie odzywa:) i zauważyłam wczoraj pierwsze wycieki z piersi, co prawda nie wielkie ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis przy kasie jestem bo dostałam zwrot z urzedu skarbowego.jestem w szoku bo w zeszłym tygodniu pita złozyłam a dzis kasa jest.Chciałam kupic pieluszki tetrowe ale sa tak słabego gatunku ze na razie sie wstrzymam.Chciałam tez kurtke na wiosne dla Wiki ale dowiedziałam sie że kolekcja wiosna jest juz wyprzedana i maja tylko lato. Do tego że kombinezon kupuje w sierpniu to jestem przyzwyczajona ale żeby w lutym nie było ju kolekcji wiosennej to szok.Za to wychaczyłam fajny komplecik dla dzidziusia przeceniony dosc sporo bo ma na kieszonkach łyzwy naszyte .Jest w kolorze rózowym spodenki i bluza rozpinanna z kaprurkiem takie polarkowe przydadza sie bo cieplejszych ciuchów to nie mam. Dzis tez taka domeczona jestem piersi mnie swedza wkoło brodawek i spac sie chce ale teraz juz za pozno żeby sie połozyc za chwilke musze mała kompac potem kolacja i spanko dopiero.Ale jutro mam na popołudniu to sie wyspie. Jutro tez moja mama z kumpela leci do egiptu na 2 tygodnie ale jej nie zazdroszcze chyba nie mam nastroju na wyjzady przez te zime za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o tą listę wyprawkową. To mój mail olech_6@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetta27
sprzedam 56/62 i inne np ciązowe zapraszam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za maile do Was:) Bylam dzis znow na usg 3D i....dziecko jest zdrowe (jutro dam Wam linki do fotek nowych), mial synek akurat czkawke, otwieral oczka, ale zdjecie jest takie sobie bo troche sie zakrywal ale widac:) poza tym jest papuśny:) o duzy....30 tydzien a on wazy 2352 !!!! ostatnio jak bylam tez byl duzy ale teraz ma jeszcze wieksze odchylenie od normy, jak tak dalej bedzie to bedzie okolo 4,5 kg i pewnie cesarka tak lekarz mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jakis zastroj w prawej nerce I stopnia musze wiecej wody pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) widzę, że zakupy robicie na całego:D Ja nadal Was sobie podczytuję:) Narazie z mężem szukamy wózka.Zastanawiamy się na Mikado Ox-ford lub X lander, ale tak naprawdę ciężko wybrać. Łóżeczko już wybraliśmy, na pewno z Drewexu takie zwyczajne i proste, bardzo nam się podoba.Ubranek, pościeli itd jeszcze nie kupujemy, ale myślę, ze zaczniemy robić zakupy pod koniec marca. Mam pytanie do dziewczyn z Wrocławia, jaki szpital wybrałyście na poród?Czy słyszałyście o tym, że we Wrocławiu ciężko o znieczulenie zewnątrzoponowe?Zmroziło mnie jak to usłyszałam. Ja jakoś nie mogę spać.. Pozdrawiam Was serdecznie🌼 a i jeszcze jeden news, na szk.rodzenia babeczka mówiła, że warto kupić takie dmuchane koło do pływania żeby w pierwszych dniach po porodzie ułatwić sobie siadanie.Takie koła są tańsze od tych specjalnych no i moga posłużyć za kilka latek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa no to kawał faceta masz w brzuszku, nie przejmuj sie najważniejsze żeby był zdrowy a to że jest duży to przeciez nic. co do tych pompowanych kół ratunkowych po porodzie to ja wam kiedyś już o tympisałam, ja właśnie takiego używałam po moim porodzie i było ok. już trochę się przyzwyczaiłam do tego krążka \" we mnie\" tj z każdym dniemlepiej sie z nim czuję i nawet śmiem twierdzić że prawie wcale go nie czuje a daje spokój że nie urodzę za wcześnie : ) ja prawie wszystko już mam dla dzidzi i dla siebie do szpitala, pozostały mi tylko rzeczy typowo higieniczno - kosmetyczne. teraz dokupuję tylko na allegro jak trafi się jakaś okazja tanio jakieś body czy rampersiki - które sa na lato świetne. wczoraj udało mi się wylicytowac fajniutki rampers za 1,99zł + 4zł przesyłka : )jest zółty więc pasuje zaróno dla dziewczynki jak i dla chłopca. jestem jednak pewna że jak juz poznam wreszcie płeć dzidziula to kupię coś typowo dla tej właśnie płci - to chyba każdy ma zawsze taki odruch : ) dzisiaj w nocy miałąm pięny sen - śniło mi się że jest już wiosna i było tak cudownie cieplutko i unosił się w powietrzu taki cudny wiosenny świeży zapach - ale to było realne i cudne - mogła by już ta wiosan przyjsć , żeby chociaz już koniec marca był - tak bym chciała byłoby bliżej do porodu, bo ja to już się doczekać nie mogę... napiszcie dziewczyny czy któraś próbowała na sobie te ćwiczenia na plecy któe wam przesłałam? ciekawa jestem czy pomogły tak jak mnie pomagaja zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie dzieki za maila, cc również Dziewczyny widzę ze zakupy na całego robicie, ja narazie mam ubranka tylko, bo nie moge sie oprzec jak widze jakas sliczna sukieneczke na lato. Duzo ciuszków mam po synku więc moge szaleć z takimi typowo dziewczyńskimi ;) Pobolewa mnie brzuch na dole i kilka dni temu wyleciał mi taki jakby czop śluzowy i się wystraszyłam ze to ten czop co przed porodem wypada ale wczoraj byłam po L4 i zbadała mnie ginka i wszystko z szyjka ok. na szczęście. Trochę natomiast zmartwił mnie nowy cennik mojej lekarki bo do tej pory płaciłam 150zł a teraz wizyta 200zł, chyba powiem jej zeby nie robiła mi USG na każdej wizycie bo całkiem zbankrutuje. Tylko że ona w cenniku nie ma opcji wizyta bez usg. Szkoda mi kasy bo naprawdę jest sporo wydatków. Dziewczyny czy którejś z Was minęły juz te 182dni? Ja mam to przedluzone na 3 miesiace od 16.03 i lekarka mówi że od tego dnia juz nie bede miała L4 bo oni sami beda wiedzieli że mają mi płacić. Troche to dziwne dla mnie. W pierwszej ciąży miałam normalnie L4 ale to było 4 lata temu. Zurkowa Twój synuś naprawdę zapowiada się duzy, ale grunt żeby był zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mój maluch też szaleje w brzuchu, chyba też sporo urósł - a ile, to się dowiem w przyszły czwartek. Robiłam wczoraj badania moczu i morfologię, a także HBs - lekarz powiedział na ostatniej wizycie, że to już półmetek tych istotnych badań. Też przeglądam allegro i kupiłam kilka rzeczy, rożek, okrycie kapielowe,pieluchy, ale sporo juz mam, bo dostałam. Czuje się coraz bardziej zmęczona, ale to pewnie przez ten remont, którego coś końca nie widać, a tu taki bałagan, no i od poniedziałku do pracy - więc chyba będziemy jakiś czas w takim bałaganie mieszkać, bo nie dam rady wszystkiego uprzątnąć. Żurkowa, waga twojego synka naprawdę piękna! będziesz mieć chłopa na schwał! Pozdrawiam Majóweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) odebrałam dzis wyniki z glukozy i nie wiem co myslęc, na czczo ma 81 to chyba ok, ale po glukozie 147? czy to nie za dużo? a pamietacie jakie miałyście wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już 31tc i przytyliśmy z małym 6,5kg. Właściwie to wszystko OK, oprócz mojego stanu psychicznego po tej wizycie. Pani ginekolog odreagowała na mnie stresy tego dnia. Skutek taki, że się poryczałam w gabinecie. To prowokuje dalsze "szykany" typu "Kiedy pani dorośnie?". Przed wizytą mierzyłam ciśnienie w domu było 110/64 tętno 91, na wizycie 132/92 tętno 142. Wizyty mam mieć już co 2 tygodnie, nie wiem jak to zniosę. Ogólnie nienawidzę tej niestabilności mnie jako baby w ciąży. Jak się zdecyduję to jadę dziś na weekend do Poznania :). I pójdę w sobotę na spotkanie chuściarskie bo tam robią dziewczyny :). Za to w poniedziałek zaczyna się układanie paneli. Kartony z książkami już są w wc i kuchni bo tam nie będzie paneli. Przestawianie wszystkich mebli w mieszkaniu jest jednak straszne. Wiem, że do części z was mój mail nie dotarł, pewnie przez za duże załączniki. Tym dziewczynom co podały dziś maila też wyślę :). Pozdrawiam, CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na czczo 71 a po godz 100 dostałam 50 gram glukozy .Patrzyłam na wyniki ale nie mam tam norm.To ci nie pomoge. Ja juz nie wiem co jest.Ciagle mnie swedzi srom.Mam troche upławów białąwych ale nie jest tego duzo. Pewnie mam nawracajace grzybice przez zmiane ph w ciazy na bardziej zasadowe.Juz mam dosc zakłdania tej Nystayny bo pomaga tylko na chwilke a potem jazda od poczatku.Na innym topiku dziewczyny pisały włąsnie o tych nawracajacych że wyleczyc je mozna dopiero po urodzeniu przez kuracje doustne.Mam nadzieje że znajde tyle zaparcia w sobie i wytrzymam.Nie jem słodyczy nie pije piwa nie współzyje wiec wszystkie zewnetrzne czynniki zakazne wyeliminowane.czy którejs tez to dokucza? Ide zrobic sobie kawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cos net nie trybi wiec e-maila którego napisałam godzine temu teraz dopiero macie.CC co za głupia ta twoja lekarka niech wyluzuje stara rura a ty sie nia nie przejmuj.Mnie tez sie szkla oczy przy byle sytuacji. Teraz jeszcze mnie zaczeły znowu cycuchy bolec-tez jestem na skraju wyczerpania psychicznego w tej ciazy ale juz coraz blizej Kinder niespodzianki wiec staram sie myslec pozytywnie chociaz ciezko mi sie jest samej do tego przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z wrocka i zamierzam rodzic na kaminskiego, chcialam w wodzie ale z uwagi na wage mojego synka nie wiem jak to bedzie...nie chce cesarki ale tez nie chce duzego dziecka rodzic, bo nie chce byc porozrywana lub na maksa pocieta poza tym niech sie dziecko zaklinuje czy cos, jakies kleszcze czy cos nie napawaja mnie optymizmemem. powiedzcie mi jak to jest po narkozie (bo jak cc to tylko w pelnym znieczuleniu),: - czy dadza mi tlen usne i wtedy dopiero jakies cewniki i cuda bede mi zakladac?? - czy jak sie obudze bede miec jakas rurke w nosie czy ustach ?? jak taak to czy dluga,gruba? - po ilu bede mogla wstac? - jak to jest z mlekiem wtedy? chce karmic piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słodki ten mały .No i znowu mi łzy leca a dopiero sobie make upa strzeliłam. Żałuje że i ja nie mam takich fotek ale nie bede sie tułac 100km żeby takowe zrobic szczególnie teraz na koncówce-musze wytrzymac.Ale fajnie jest widziec dzidziusia swojego.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka ile brałaś tej glukozy, bo widze, że niektóre dziewczyny miały 50, mi ginka kazała zrobic test na obciążenie z glukozy 70. Nie pamietam juz moich wyników dokładnie ale miałam obok napisane normy i sie miesciłam. Pamietam tylko tyle, ze wynik powyzej 140 jest juz nieprawidłowy. Ginka mi mówiła, ze jak wyjdzie mi ponad 140 to mam sie wczesniej niz za miesiac zgłosic na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze cos widzicie bo balam sie ze ciezko cos bedzie zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jednym ma oczko otwarte, wogole widzialam jak mrugal nimi:)) i mial czkawke podczas badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa no faktycznie fajny ten mały:) ja miałam obciążenie glukozy 50, ale jak dobrze pamiętam to tak sie im spieszyło że nie wiem czy zrobili mi po pełnej godzinie czy trochę wcześniej? idę dziś do gina to zobaczymy?pewnie bede musiała powtórzyć badanie, a czy któraś z was miała wynik powyżej 140?? mam nadzieję że to nic poważnego, ale od dziś koniec słodyczy, bo jak przeczytałam na jakimś forum przy takim wyniku powinno to wystarczyć, bo to nie jest jeszcze cukrzyca ciążowa? kurczę a do tej pory wszystko było ok, i teraz to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka ja tez mam problem z nawracajacymi uplawami, bralam juz clotrimazol, polseptol, lactovaginal, poprawa jest zawsze na krotko i po paru dniach abawa zaczyna sie od nowa, nie wiem juz co z tym robic, zobaczymy co teraz lekarz mi zapisze to ja cc- zazdroszcze ci 6 kg w 31 tyg, ja w 25 mialam juz 8 na plusie a teraz to strach sie wazyc, ale chodze na cwiczenia wiec moze nie bedzie tak zle zurkowa co to za pani doktor, kto jak kto ale ginekolodzy powinni w szczegolnosci rozumiec kobiety w ciazy i ich zachowania ja zaczynam miec problemy ze snem, maly sie tak wierci jakby wcale nie spal, i wklada mi łapki pod zebra szczegolnie jak leze, a nie est to przyjemne, czasem wrecz bolesne i tak sie przewracam z boku na bok cala noc:( ale juz niedlugo:)) nie moge sie juz doczekac jak w koncu poloze sie na brzuchu i sie wyspie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Żurkowa ale kawał chłopa z tego twojego synka, naprawde jestem pod wrazeniem, mój jest o połowę mniejszy...będziesz miała co dźwigać. Dzisiaj bede zamawiać ten komplet pościeli, tylko zastanawiam sie nad kolorem, zamówię albo pomarańczowe miasteczko albo beżowy miś z kwiatkiem..ciężko się zdecydować.... Mnie dziś po tych tabletkach troche sie niedobrze zrobiło, serce mi waliło i wogóle dziewnie się czułam, ale teraz już jest lepiej... Stelka nie wiem jak jest z tą twoją normą, ja miałam 3,85 przed wipiciem a po wypiciu 50 g 5,65 i sie w normie zmieściałam, a ty masz jakieś inne jednostki. U mnie lekarz zwraca uwagę jak ten drugi wynik wynosi powyżej 12 a więc może u ciebie to by był 120...nie wiem naprawde.. Bibi ja wiem że jak mijają te 182 dni to zus wypłaca tzn. zasiłek rehabilitacyjny, to już nie jest to l4 ale też jest 100% płatne...ja to wogóle nie wiem jak u mnie będzie bo mi 182 dni mijają 13 maja a na 12 maja mam termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, To ja CC nie zazdroszcze remontu, co ogolnie jest meczace a tym bardziej teraz , moj M tez cos ost planowal ale go zjechalam i dal spokoj:) nie mialabym sliy tego zniesc, czarna ja tez jak leze to szybciutko wstaje bo kopniaczki sa bolesne co niektore, w ogole okropna dzis mialam noc, pfff nie spalam tylko stekalam, budzilam mojego a on sie wkurzal bo on rano na 7 do pracy, w ogole w tej ciazy to jakas marudna teraz jestem, malo co mi smakuje, mam napady placzu, chyba brakuje mi juz slonca i wiosny, juz wolalabym snieg, anie takie ponuro deszczowe dni, Liczyla ktoras z was ile tak w zaookragleniu kosztuje wszystko razem co trzeba kupic?? bo mnie to przeraza zwlasszcza ze ja nie mam rzeczy po dzieciach, bo to 1 ciaza, a i od znajomych raczej liczyc nie moge bo wszyscy maja male dzieci albo sie spodziewaja pff, ja tak na oko to mysle ze 3 tysiaki gdzies , zalezy jeszcze jakie rzeczy sie kupuje, zagladnelam na allegro bo idac waszym tropem tez chcialam cos pokupic w necie....no i kupilam :x 2 bluzki dla siebie, porazka, zamiast o dziecku ja o sobie,;) ale musze sie juz powaznie ruszyc za reszta rzeczy bo niedlugo sie nie przejde, nie chodzi o grubosc ale o to ze mam zadyche jak cholera. pozdrawiam :) caluje wszystkie z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, Żurkowa - gratuluję, u mnie w 29 tc mała miała 1411 g i mój gin stwierdził, że będzie duża, a Twój maluszek jest większy o kg!!! kawał chłopca z niego będzie, oczywiście waga nie ma aż takiego znaczenia, najważniejsze, aby był zdrowy :) u mnie też pojawiły się upławy, gin zalecił clotrimazolum globulka 500 mg (2 x co 5 dni) oraz nystatynę (globulki), jakoś miałam obawy przed braniem leków, ale dla dobra maleństwa lepiej być zdrowym :) nadal latam kilka razy w nocy do ubikacji :( no i coraz gorzej zaczyna mi się spać, brzuszek rośnie, na szczęście w ciagu dnia mogę normalnie funkcjonować :) dziś na dworze więtrznie, jak to nad morzem, więc siedzę w domku i szukam oczywiście czegoś ciekawego na allegro, zakupy u mnie się zaczęły !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 30 tydzień to który to miesiąc, 8 już??? ja nie wiem jak to się liczy bo wychodzi, że niby 8 ale zostaje jeszcze 10 tyg, więc który to w końcu jest???? a jak jest z tym macierzyńskim, trzeba coś przed porodem do zusu zanosić czy dopiero po odpis aktu urodzenia i to wszystko?? ja jestem zatrudniona u teścia i oni się wszystkim zajmują więc nie wiem a nie chciałabym przegapić:// zurkowa rzeczywiie duzy twoj synus jest, :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×