Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

Gość brożka
Ola455 GRATULUJE!!!! ale Ci zazdroszcze, mam nadzieje, ze i dla mnie nadejdzie TEN dzien! Ale tez jestem zadowolona, poniewaz znalazlam NOWY CEL, mianowicie wybralam sie wczoraj na zakupy w celu kupienia prezentu urodzinowego dla kolezanki i zobaczylam CUDO, na ktore polowalam od roku, sliczna MALA CZARNA...ale tylko jeden rozmiar:38. O dziwo wcisnelam sie, ale...o siadaniu nie ma mowy:-)Pomimo wszystko kupilam ta sliczna sukieneczke, teraz musze trwac w swoich postanowieniach o gubieniu kilogramow, bo ONA czeka na wieszaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie nie ma czego zazdrosic bo te spodnie byly z czasow kiedy tez bylam pulchna , ale napewno nie az taka jak ostatnio:-P ale i tak sie ciesze i to jak! :-D ej dziewczyny co tak cichoo.. piszcie cos tutaj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin xD
hejo !!! ja juz schudłam 2 kg !!!! waże 43,5 ;D a miałam 45,5 ;D taki efekt tylko po 4 dniach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-co z tego,ze z okresy jak byłaś pulchniejsza?To jest super efekt,ze sie nie mieścisz i niedługo będą na Ciebie za wielkie jasmina-gratuluje,ale coś czuje,ze bedzie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sie w nie miescisz a nei ze sie nie miescisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmin ile masz wzrostu?Jak mozna sie odchudzac wazac 45 kg???????????????????????czy z Toba wszystko aby wporzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowja- dzieki . w sumie to tak:-D oj.. chcialabym zeby byly za duze. Ale jeszcze troche to potrwa:) Wogle chcialabym miec spodnie o rozmiarze 38 ..mmm.. o 36 juz nawet nie marze:) Za pare miesiecy nam sie udaaa :*:* jasmina- to zahacza juz o anoreksje... chyba ze masz 1,50 wzrostu. Zdecydowanie za malo wazysz. ZNowja ma racje- jojo pewnie bedzie. niestety. Wlasnie czekam na gotowane brokulki...;D Pozdrawiam :)! PS: zle doswiadczona, wracaj!:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mni ni jak niestety jem malo ale juz nudzi mnie ta dietka a jak wasze biusty wygladaja? chudna czy nie? martwie sie ze mi zejdzie zbiustu a bym nie chciala tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estis spróbuj sobei troche urozmaicic i jesc od czasu do czasu cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estis juz tyle jestes na tej dietce nie mozesz sie poddac i wszystkiego zaprzepascic... oj mi tam na biuscie nie zalezy.. (ale jakos nie widze zeby cokolwiek zmalal) ...bo przeciez bede miala szczupla sylwetke:) A o to mi chodzi!. Sluchaj moze to glupio zabrzmi ale ten biust co masz to jest od hamburgerow. A ten ktory dala ci natura bedzie jak schudniesz. Tak samo z nami wszystkimi :) Ja swoj dzisiejszy zawdzieczam ciastkom, bulkom, czekoladzie itd. Wiec wybierz czy wolisz jesc slodycze ale miec duzy biust czy miec szczupla sylwetke. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze napisze tak nie mam nadwagi mam 170 i waze 64 kg to jest waga dobra wedlug tych przelicznikow szczuple nogi tylek zgrabny tylko ten brzuch schudlam te pare kilo i jak narazie biust nie zmalal ale boje sie :( ps fastfoodami nigdy sie az tak bardzo nie obzeralam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj już tydzień nie cwiczyłam,musze sie wziac do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam dzisiaj 3 posilki i na tym koncze ide na basen jutro lub silke wykupuje karnet i bede cwiczeniami sie meczyc:D bede poprostu jadla wiecej warzyw i owocow zero slodyczy i duzo wody;] musi poskutkowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie moja waga wreszcie ruszyła:))hura 71,5 kg troche mało ale wreszcie coś sie ruszyło:) no strasznie sie cieszę nie poddawajcie sie u mnie zeszło ponad miesiąc i wkońcu coś sie ruszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie moja waga wreszcie ruszyła:))hura 71,5 kg troche mało ale wreszcie coś sie ruszyło:) no strasznie sie cieszę nie poddawajcie sie u mnie zeszło ponad miesiąc i wkońcu coś sie ruszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sory estis:* Uwazaj z tymi owocami bo maja duuzo cukrow. A co do biusti- to ja mam od hamburgerow hehe:) Gratuluje tyjaca!:) 17- minie miesiac od dietyy... a 14 wazenie ale jestem ciekawa ile schudlam!:) codziennie cwicze (wczoraj zrobilam tylko troche brzuszkow) bo glowna mnie straasznie bolala;/ Ale dzisiaj biore sie za siebie!:) no i , duzo wody, warzyw i pozytywnego myslenia..Wiecie co? podoba mi sie ta dietka :-D Pozdrawiam : ) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyjąca wreszcie:) to teraz bedziesz raczej regularnie chudła,a moze w cm coś ubyło? A ja schudłam kolejny kilogram:) a w pasie i biodrach straciłam jakies0,5 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki:) nie wiem czy coś ubyło cm bo sie nie mierze regularnie bo sie boje poza tym wczoraj w galerii kupiłam takie zarąbiste spodnie i troszkę są takie obcisłe nawet bardzo więc mam cel zmiescić sie w nie tak na luzaka:) wiec jak sie w nie zmieszcze to będzie mój sukces:) ale jak ja sie wczoraj cieszyłam ze już nie widze tych 73 kilo łoj:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak się czujesz,ja teraz tydzien nie ćwiczyłam i byłam pewna,ze nei schude a wrecz przytyje a tu bum kg spadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamka, dzisiaj dałam rade ledwo 10 minut cwiczyc w domu i juz mi sie w głowie kręciło. A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj duzo cwiczylam, ale moj blad ze zjadlam o 20;/ pozno zdeka:pno ale mniejsza o to...bo to tylko salatka:) Widzialam sliczny zakiecik idealny na zblizajaca sie wiosne...kupie go w rozmiarze M i poczekam. Tak jak wy, dobry pomysl i motywacja. :-D znowja ja przez ostatnie dni tez prawie wogle nie ciwczylam, dzisiaj duzoo wiecej ale tez mi bylo nie dobrze ;/ niewiem czemu tak jest. ALe nie zalamuj sie kochana jest jutrzejszy dzien;d jutro pocwiczysz. :) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś z ciekawości stanęłąm na wadze bałam sie stanąć żeebym czasem nie zobaczyła więcej no i zobaczyłam znowu 73 kilo ale dostałam okres więc mam nadzieje ze to z tego powodu bo znowu sie powoli załamuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonia
to przez okres....ja tez tak miałam 66.5 dzis skonczył mi sie okres i stanełam na wage i juhuuuuuu 64 heeee juz 2.5 kilo w sumie jestem zadowolona ale to poczatek jeszcze 6 kg i bedzie dobrze wróce do swojej wagi...u mnie juz robi sie wiosna dzis jest 16 stopni ale cudna pogoda.....az sie odchudzac chce....pozdrawiam i zycze wytrwałosci...cmokasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjąca jak ja miałam okres to wazyłam 84 a soie okazało,ze po okresie waze 81,5:). A ja tez mam ciuch w który chce sie zmiescic - swietne spodenki biodrówki na lato ,takie krótkie szorty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze to tylko okres:) no z tymi ciuszkami to ciężka sprawa mam nadzieje ze w niedługim czasie sie zmieszcze w superowy zakup: ale nie wiem teraz mam takie zachciewajki ze szok normalnie kupiłam takie super ciacha i je wcinam już trzeci dzień ale musze po dwa trzy dzinnie ale musze bo mnie skręci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonia
no tak ja tez mam ciuszki z którymi tu przyjechałam.....wszystkie w rozmoarze 36 i w niektórych dzinach sie niedopinam wrecz oddychac niemoge jak sie nawet dopne....wiec w nich niechodze...dzis ubrałam rybaczki w których tez mi było ciasno chodz to niby 38 i juz oddycham heheee jednak cwiczenia duzo daja...ja codziennie cwicze po 30 min krece sie na twisterze juz teraz robie 100 brzuszków po 2 serie gdzie zaczynałam od 40 jest naprawde lepiej...tez miałam ostatnio zachcianki podczas okresu i tez jadłam jak głupia...ale wcale niezaszkodziło...najwazniejsze zeby po 2 dniach laby znow sie wziasc do roboty i za diete no moze dieta bedzie trwała troszke dłuzej...ale czasem trzeba sobie na cos pozwolic bo człowieka by skreciło....ja dzis zjadłam jogórt z rana i na odiad zupe warzywna i cos głodna jestem ale do 18 postaram sie wytrzymac....potem wyskocze na solarium to mi tez pomaga...ciało wyglada o niebo leciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj waszwielki dzień-wazycie sie:D. I sądze,ze dzisiaj na lizaczka i małą czkeoladke mozna sobie pozolić:),jeśli ktos oczywiście dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj chyba nasz topik powoli umiera smiercia naturalna:( Ja szczerze mowiac zapomnialam sie zwazyc dzisiaj haha!;d Jutro rano staje na wage to sie dowiem ile kg za mną:) Pozdrawiam:* i lece do cwiczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jeden topik mi upadł,na ten nie pozwole.Tez musze wziąc sie do cwiczeń,ale naprawde jestem taka zmęczona,ze wolałabym położyc sie spac,ale mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×