Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

a ja zjadlam jednego paczka chipsy i popcorn bosko ;/ nie mam silnej woli ale dzisiaj sama woda naszczescie chce wayc te 60 kg w koncu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estis : nie martw sie każdemu zdarzają sie wpadki... trudno zapomnij o tym co zjadłaś i trzymaj diete dalej!! damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estis- najwazniejsze to nie zrezygnowac, po tym jednym razie!! nic sie strasznego nie stalo, postaraj sie tylko nie dopuszczac wiecej do takich sytuacji :) Dziewczyny!!!! znikam na caly tydzien i pojawie sie dopiero w przyszly weekend, trzymam kciuki, trzymam diete i staram sie nie tracic sily i entuzjazmu!!! tego i Wam zycze. Pamietajcie nie ruszamy wagi do walentynek:D buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estis- nic sie nie stalo ,kazdemu zdarza sie zgrzeszyc:) , zyje sie dalej, a dietke nadal trzymaj i sie nie zalamuj!:) zle doswiadczona- dziekujemy my rowniez ci tego zyczymy!:) DO zobaczenia za tydzien!:) .. ide poogladac tv a potem biore sie ostro za cwiczonka!;] a jak tam u was?:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle doswiadczona: dziękujemy i wzajemnie:D:D taaa-->wagi ani rusz:P:P ola455 : a u mnie bardzo dobrze dzisiaj 900 kcal rano cwiczenia, niedawno godzinny spacerek, teraz jeszcze sprzatanie mnie czeka... wiec jest ok:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle doswiadczona: dziękujemy i wzajemnie:D:D taaa-->wagi ani rusz:P:P ola455 : a u mnie bardzo dobrze dzisiaj 900 kcal rano cwiczenia, niedawno godzinny spacerek, teraz jeszcze sprzatanie mnie czeka... wiec jest ok:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam duzo,ale sama juz nie wiem ile to duzo a ile mało dzisiaj nie bede w domu cwiczyc bo padam juz z nóg. w skzole zapiernicz na wfie 45 minut gry w zbijaka Dopiero co do domu wróciłam i padam ide spac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, ze zmeczona :P hehe ;D zbijak dobrze kaloryczny muahah ;D a ja tez trzymam sie i nie rusze wagi dziewczynki nie zapominajcie o piciu wody to bardzo wazne ;) ja dzisiaj kupilam czerwona herbatke ;D mniammmm smaczna jest ;D a ja dzisiejszy dzien uwazam za udany :) z rana cwiczylam troche, wieczorem biegalam 4 km i z jedzeniem tez dobrze ;D gitttt buśśś;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam parę dni mnie nie było ale miałam jakiś kryzys \"wielu średniego\":):)haha ale poważnie jakiś taki dziwny kryzysek mnie wziął:( miałam dość tego ze musze sie odchudzać musze bo chce ale nie potrafie zaakceptować tych 73 kilo no nie potrafie ale mysle ze dam radę mimo ze bardzo mało jem i katuje sie wodą zadnych efektów nie ma ale jeszcze sie nie poddaje:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyjaca nie martw sie! nie poddawaj sie a niedlugo beda efekty jakie chcesz widziec!:-D Troche sie pomeczysz na diecie, ale przeciez warto dla ladnej sylwetki. Ja sobie mowie ze tyle lat sie obzeralam to teraz musze miec jakas pokute za to:-P Jak patrze na batonika to mowie sobie ze tyle ich w zyciu zjadlam ze teraz MUSZE sobie odpuszcic, wiem ze to glupie..ale na mnie dziala. Niedlugo napewno waga ci ruszy.Niestety wszystko wymaga czasu. Ojj ale mnie wczoraj naszla ochota na marchewke.. zjadlam 6marchewek surowych :O troche sie \"zalamalam\" jak zobaczylam ze jedn ma ok.40kcal..(razy 6= 240kcal)...nie tak starsznie duzo ale jednak jakies wykroczenie:-P pierwsze. i pewnie nie ostatnie, no ale:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dzisiaj 2 kanapki na sniadanie i teraz na obiad 2 steki tylko ciekawe ile one wazyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nuda nawpieprzalams ei owocow dzisiaj na obiad kasza i kurczak sniadanie dwie bulki teraz ide pic herbate zielona powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczęta, mogę się przyłączyć? :) Ważę 60 kg przy wzroście 162. Mam ogrooomny tyłek i uda, także planuję jak na razie dojść do 55 kilo :) Zaczynam od jutra, bo dziś, to za dużo grzeszków było... :> Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona parasolko-zapraszamy,za duzo grzeszków?To zacznij chociaż dzisiaj ćwiczyć.Ja zacznę gdzieś o 22:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobilam ok.250brzuszkow i 350 podskokow na skakance.. jestem wykonczona.. ale zadowolona:-) Hej zielona_parasolka! No chociaz cos pocwicz:) bo takie myslenie \"od jutra dieta\" nie jest dobre uwierz! Powodzenia zycze!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj:):) radze posluchac rad koleżanek od jutra nie warto zaczynac...bo bedzie jutro po jutrze i jeszcze tak kiedyś...bez sensu ...sama to przerabiałam... ola no no to poćwiczyłaś trzeba przyznać:D:Dzazdroszcze ja sie dopiero biore za cwiczonka:):) 3majcie sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowja i ola maja racje lepiej zaczac juz dzisiaj niż od jutra.. ola:wow to sie nacwiczylas niezle... ja wlasnie sie biore za cwiczonka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super mam za soba 25 minut cwiczeń:). Ale czuje ,ze w pon na wadze bedzie wiecej niz bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka133
kurcze pisalam te komentarze i wyswietlało mi błąd a jak weszłam z innej przeglądarki to okoazalo sie ze są:/:/ bez sensu... ale nic... dobranoc:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie :) Porobiłam trochę wymachów nogą i \"jeździłam\" rowerkiem w powietrzu, jak oglądałam TV :D Niestety, macie rację. Z przekładaniem dietki nie warto lepiej zaczynać... Skąd ja to znam... Zabieram się już do niej od Nowego Roku, a mamy już luty! Zawsze wstaję rano i mówię sobie \"no to dzisiaj zaczynam!\" a kończy się jak zwykle na słowach... Mam nadzieję, że teraz to już wszystko na poważnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o laski nie wiem czy u was tez taka świetna pogoda jak u mnie, jeśli tak to wyciagajce rowery i na przejazdzke!!! ha nareszcie juz nie moglam sie doczekac, dzisiaj moje cwiczenia to ze dwie trzy godzinki jazdy na rowerku!!:D:D a w sumie brzuchy zrobie:D:D :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parasolko swoje 5 kilo zrzucisz bardzo szybko:). A ja już jestem po śniadanku 2 jajka na miękko i 2 kromki chleba razowego. Teraz ide sie pouczyc,a wieczorem poćwiczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam taką nadzieję, żeby poszło mi szybko :) Ale znając moją motywację, pewnie trochę to potrwa ;) Idę na śniadanko, a potem czeka mnie BodyForming :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej no nacwiczylam sie niezle! Dzisiaj mam zamiar zrobic 400razy na skakance , brzuszki -ok.200 troche na stepperze i jesli dam rade to godz. aerobiku. Dzisiaj mam wolny dzien wiec trzeba troche sie za siebie wziac;d! wiecie co skakanka to super rzecz:-) ! Pewnie Ameryki nie odkrylam, ale naprawde polecam wam dziewczyny:) Ja tez juz po sniadanku- jogurt nat. zmusli;] Parasolko tym razem napewno ci sie uda:) Znowja ja mam to samo, boje sie ze tego 14 nie bedzie tyle ile bym chciala widziec, wiec biore sie oostroo za cwiczonka!:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej no nacwiczylam sie niezle! Dzisiaj mam zamiar zrobic 400razy na skakance , brzuszki-ok.200 troche na stepperze i jesli dam rade to godz. aerobiku:). Dzisiaj mam wolny dzien wiec trzeba troche sie za siebie wziac;d! wiecie co skakanka to super rzecz:-) ! Pewnie Ameryki nie odkrylam, ale naprawde polecam wam dziewczyny:) Ja tez juz po sniadanku- jogurt nat. zmusli;] Parasolko tym razem napewno ci sie uda:) Znowja ja mam to samo, boje sie ze tego 14 nie bedzie tyle ile bym chciala widziec, wiec biore sie oostroo za cwiczonka!:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko kromka chebka żytniego i jajecznica z 1 jajka :) Potem obiadek... Potrawka :) Czyli w 150 g jakieś 225 kalorii :) Jeszcze dzisiaj trochę ćwiczeń rozciągających, do tego brzuszki i rowerek :) Jak na razie nie podjadam! A to mój największy błąd... :0 Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja89
Witam :) przeczytałam cały topik i świetnei sie tutaj wspieracie dziewczyny :) można sie dołączyć? ja chciałabym zrzucić jakieś 5 kg. Waże 62 ;/ mim oze mam 173 cm wzrostu to widac to po mnie. Masywne i obtłuszczone nogi ;/ i coraz wieksza oponkac na brzuchu :( Najlepiej wygladąłam ważac tak 57 kg, na poczatku liceum. Teraz matura, mam nadzieje że przez stres troche mi zejdzie. Ale przyąłczam sie. Ja - Woda, zielona herbata, mniej jedzenia, słodyczy i tak nie lubie i chipsów. Moją zmorą sa pyszne obiadki mojej mamy i pizze, fast foody w knajpkach. Koneic trzeba sie brać :) Powiem,że po cichu licze na wsparcie:) daje również swoje!! Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×