Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość Sabina

Ja w chłodne dni bez rajstop pod spodniami nie wychodzę, ba nawet chodzę tak po domu i mi tak komfortowo. Dużo też od spodni zależy czy jest wygodnie czy nie, ale faktem jest że rajstopy trzeba co jakiś czas podciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

ja prawie nigdy bez rajstop pod spodniami nie wychodzę. A jeśli ktoś narzeka na obsuwanie się rajstop w kroku polecam kupić bodystocking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bela

Mój synek jak byliśmy w górach stołowych a później jak się zatrzymaliśmy w Szczelińcu to cały czas nosił rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chłopacy w rajstopach to babochłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie było za gorąco? W jakim wieku jest syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bela

Nie było mu za gorąco, gdyż to był okres zimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pani Bela mi jak w tym roku jechaliśmy na parę dni w góry to też mama powiedziała żebym spakował sobie jakieś swoje bawełniane rajtuzy wrazie czego. To było na tym majowym wolnym i zdziwiłem się bo normalnie noszę je jak jest już naprawdę zimno czyli na puźną jesieni od zimy do wiosny. Ale okazało się że miała rację bo jak wybraliśmy się na Śnieżkę to miałem je pod spodnie ubrane i wcale nie żałowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bela

Syn kiedyś miał klika razy bawełniane rajstopy, lecz nie polubił tego materiału więc później dostał z mikrofibry i materiał mu przypasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to ja bym znowu innych niż bawełniane nie ubrał. Inne się mi dziewczyńskie zdawają. Ale nie chce tu nikogo obrazić że akurat tak mi się wydaje i niech każdy nosi jakie chce. A w tych górach właśnie te bawełniane mi się przydały bo choć to był maj to na Śnieżce bylo chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość M
Dnia 3.08.2019 o 14:35, Gość Gość napisał:

No to ja bym znowu innych niż bawełniane nie ubrał. Inne się mi dziewczyńskie zdawają. Ale nie chce tu nikogo obrazić że akurat tak mi się wydaje i niech każdy nosi jakie chce. A w tych górach właśnie te bawełniane mi się przydały bo choć to był maj to na Śnieżce bylo chłodno.

Czyli warto słuchać mamy. Z wypowiedzi wynika, że jesteś starszym chłopcem. Do szkoły też bez problemu zakladasz rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
Dnia 11.08.2019 o 23:31, Gość Gość napisał:

Tak 

Ty po prostu lubisz nosić rajstopy ,a nie to ,że słuchasz mamy. Sam chcesz nosić rajtuzy ,to i je nosisz.

To w zasadzie nie podpadasz pod ten temat. Tylko sie na to nie obrażaj zaraz ,jak jakiś szczeniak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ja nie chcę i nie bd się obrażał. No bo w sumie racja że rajtuzy noszę bo normalnie chce. Do szkoły też i choć wiem że nie tylko ja w klasie mam jeszcze bawełniane rajtuzy to ukrywam to i tak jeden przed drugim się kryje. I fakt jestem już trochę starszym chłopcem. A tak przy okazji to parę lat temu mama i powiedziała żeby się zdecydować czy będę jeszcze nosił rajtuzy czy już nie i jakoś tak zostało do teraz. Dla mnie jest to tylko bielizna na chłodne dni i jak jej nie widać to co to kogo obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Nie ma co się czepiać, że odbiega od tematu, jak to już 83 strona... także temat mógł ewoluować i nie tylko się ograniczać do tego, co jest w jej nazwie. Zwłaszcza, że to jeden z żywszych tematów więc czasami warto tutaj uderzyć i coś opowiedzieć, czegoś się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Gość Bela,  a te rajstopy z mikrofibry dla syna to kupiłaś  jakiejś konkretnej marki, czy po prostu "jak leci"??  Pytam, bo pokazałam Twoją odpowiedź synowi, któremu jak już wspominałam mimo, że jest już nastolatkiem również do tej pory zdarza się zimą nosić rajtuzy. Ale  nie takie jak Ty piszesz, tylko  bawełniane, w rozmiarach powyżej 150.  No więc syn po przeczytaniu Twojej odpowiedzi zapytał mnie, czy znam taką markę, która produkuje rajstopy z mikrofibry dla chłopców, czy też takie rajstopy są po prostu uniwersalną bielizną. Dodam, że mnie rajstopy z mikrofibry i im podobne również kojarzyły się zawsze z dziewczęcymi, czy po prostu damskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

 Gość Bela,  (...) Dodam, że mnie rajstopy z mikrofibry i im podobne również kojarzyły się zawsze z dziewczęcymi, czy po prostu damskimi.

A jakie to rajstopy kojarzą się  z chłopcami ? Od lat rajstopy uznawane są za bieliznę damską .

Ktoś tu piszę że rajstopy nosi tylko bawełniane.,bo inne uważa za babskie. Jest to zupełnie śmieszne rozumowanie.

Rajstopy bawełniane nie są bardziej "męskie" niż  inne ,np z mikrofibry. 

Zresztą ta dyskusja jest dziwna.Chłopcy którzy co chcą albo muszą nosić rajstopy,  będą je nosić . A reszta zawsze uzna że to bielizna damska ,tylko dla dziewczyn.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To pewnie o mnie chodzi, że noszę tylko bawełniane. No po prostu tak zostałem nauczony i takie były zawsze mi kupowane. Z resztą bawełniane rajstopy zawsze mi się kojarzyły z bielizną pasującą też do chłopca bo właściwie niczym nie różnią się od chłopięcych getrów, najwyżej tym że mają stopy, a reszta to już wszystko jedno. A z innymi rajtuzami już tak nie jest.  Poza tym teraz już normalnie na opakowaniach rajtuz jest napisane często "chłopięce" i są to rajtuzy bawełniane, a nie np. z lajkry, czy mikrofibry. Dlatego mam takie zdanie i tylko te bawełniane noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

 Z resztą bawełniane rajstopy zawsze mi się kojarzyły z bielizną pasującą też do chłopca bo właściwie niczym nie różnią się od chłopięcych getrów, najwyżej tym że mają stopy, a reszta to już wszystko jedno. (..)Dlatego mam takie zdanie i tylko te bawełniane noszę.

Tak samo może ktoś udowadniać że nosi rajstopy z mikrofibry ,bo właściwie to one są takie same jak bawełniane , tylko że są z innego materiału.,i tak jest rzeczywiście. 

I podobnie z rajstopami z lycry czy streczu .. A po tym wszystkim można tez wytłumaczyć przed sobą że każde rajstopy nadają sie dla chłopca .Chodzi tylko żeby nie były w babskim kolorze. no takim różowym ,błękitnym ,białym -ogólnie pastelowym. Jak się okazuje ,granice tego w jakich rajstopach może chłopak chodzć  mozna przesuwać  dowolnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bela

Rajstopy nie miały konkretnej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 godzin temu, Gość to ja napisał:

Tak samo może ktoś udowadniać że nosi rajstopy z mikrofibry ,bo właściwie to one są takie same jak bawełniane , tylko że są z innego materiału.,i tak jest rzeczywiście. 

I podobnie z rajstopami z lycry czy streczu .. A po tym wszystkim można tez wytłumaczyć przed sobą że każde rajstopy nadają sie dla chłopca .Chodzi tylko żeby nie były w babskim kolorze. no takim różowym ,błękitnym ,białym -ogólnie pastelowym. Jak się okazuje ,granice tego w jakich rajstopach może chłopak chodzć  mozna przesuwać  dowolnie .

W sumie fakt, że jak się postara to tę granicę które rajstopy nadają się dla chłopca, a które nie można przesuwać dowolnie. Dla  tego napisałam, że inne niż bawełniane kojarzyły mi się z dziewczęcymi, a nie ,że to ja mam rację.

Dnia 15.08.2019 o 14:01, Gość to ja napisał:

Dodam, że mnie rajstopy z mikrofibry i im podobne również kojarzyły się zawsze z dziewczęcymi, czy po prostu damskimi.

Poza tym jak najbardziej podzielam Twoje zdanie, że ważne jest by te rajstopy nie były w jakimś pastelowym kolorze, czy żeby nie miały jakichś wzorków. Dla tego mój młody  ma jedynie czarne i szare. Razem 8 par. Wśród tych szarych dwie pary mają w prawdzie wzór, ale na jednych jest napisane MORRO BOY 54, a na drugich SKATE IS FOREVER, więc chyba "oblecą" u chłopca 😉 bo i tak ubiera je przecież  tylko do długich spodni.  Z resztą te konkretne dwie pary rajstop to był właśnie Jego wybór ubiegłej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Życie jest za krótkie by się przejmować tym, czy to co nosimy podoba się innym. Dla mnie nie ma lepszego ocieplacza pod spodnie niż rajstopy i wygodniejszej odzieży do ćwiczeń niż legginsy. Jednak gdy chodziłem do szkoły wstydziłem się tych dwóch rzeczy, bałem się reakcji innych. Zawsze gdy zmieniałem szkołę stopniowo musiałem przyzwyczajać kolegów do swojego ubioru. Gdy przebierałem się przed wf-em najpierw zakładałem pod spodnie kalesony, gdy widziałem że nie ma żadnych głupich uwag - legginsy, a dopiero po upewnieniu się że one też nikomu nie przeszkadzają regularnie przychodziłem w rajstopach. Podobnie z odzieżą do ćwiczeń na WF-ie.. najpierw krótkie kolarki, dopiero potem legginsy (na początku zwykle trochę luźniejsze, dopiero po jakimś czasie mocno dopasowane). Z powodu legginsów w których regularnie ćwiczyłem miałem więcej nieprzyjemności niż z tytułu rajstop noszonych pod spodniami. Jednak teraz wydaje mi się to śmieszne, że w ogóle się tym przejmowałem i zamiast zakładać od razu to w czym mi dobrze robiłem jakieś dziwne podchody. Podsumowując - jak w 1.zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remi

Wszystkie rajstop są dla kobiet. Chłopacy którzy piszą że rajstopy bawełniane są dla chłopaków to się bardzo mylą. Rajstopu bawełniane jak i z mikrofibry są tylko i wyłącznie dla dziewczynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do  gość Tomek mam pytanie te  rajstopy  w których chodziłeś do  dzkoły to były elastyczne  np 40 den czy z mikrofibry  czy też inne    np Gatttai czy  tylko w okresie zimowym  je nosiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Do  gość Tomek mam pytanie te  rajstopy  w których chodziłeś do  dzkoły to były elastyczne  np 40 den czy z mikrofibry  czy też inne    np Gatttai czy  tylko w okresie zimowym  je nosiłeś

Szczerze to nie pamiętam dokładnie jakie - parę lat już minęło. Na pewno miałem jakieś z Gatty, zwykle beżowe i czarne. Były to rajstopy elastyczne bo takie są najwygodniejsze. Nie tylko zimą je nosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do gość Tpmek  a jak nosiłeś  po za  okresem zimowym  to były  też cienkie  np 20 den  czy  były one dość grube około  100 den

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Na pewno nie 20 den, w cieplejsze dni z tego co pamiętam zakładałem około 60 den, 100 den i grubsze to już raczej tylko zimą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Rajstopy grubosci 60 den w cieplejsze dni pod spodnie ? !!! Czy to jakiś żart ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

"Cieplejsze dni" niż te zimowe. Mam na myśli okres wiosenny i jesienny, z temperaturami do 10-15 stopni. Uważam że wtedy lepiej jest założyć rajstopy pod spodnie i nie ryzykować przeziębieniem bo to najbardziej zdradliwa pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscWujo

ja uwazam, ze chlopcu mozna ubrac kazde rajstopki. Dosc czesto opiekuje sie 5 letnim siostrzencem i od jakiegos czasu staram sie aby nie krepowal sie nosic na codzien takich 15-20 den. pierwsze spacery za nami. oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×