Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość Maria

Cienkie, bez sensu grube zakładać, aczkolwiek wszystko zależy od struktury materiału. Ale mój syn założył dzisiaj cienkie beżowe matowe chyba coś w okolicach 15 lub 20  do spodenek do kolana bo mają wycieczkę rowerową (praktycznie nie są widoczne na nodze). Jeśli chodzi o szczupłość, to jest jak większość młodych typowy szczawik czyli chudziutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

do Marii ,twój syn sam chce ubierać te rajstopy ,czy ty go jakoś , powiedzmy delikatnie, motywujesz?

Bo wiesz ,w tym wieku to chłopcy w większości raczej unikają rajstop ,nawet pod spodnie ,a tu bez skrępowania rajstopy do krótkich spodenek ,to mi się nie chce wierzyć.żeby chłopak sam tak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Zmotywowałam go ze 4 lata temu, natomiast sam chce je zakładać i do tego sam wybrał krótkie spodenki. Jak na razie to się cieszę (choć nie do końca bo rajtki tanie nie są i lubią się rwać), bo w tym roku nie chorował poza przeziębieniem w postaci kataru, a kiedyś to non stop chory, nawet w lato potrafił się zaziębić. Mój mąż tez zresztą jesienią zimą i wiosną nosi getry lub rajstopy pod spodnie więc może się na nim wzoruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ale baby z twojego syna i męża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do Gość  Maria   czy dla chłopaka nie sprawia kłopotu zakładanie  tych rajstop  jak napisane jest  że to 15  den  lub 20 den  bo trzeba troche uważać  zeby nie zaciągnąć   i czy teraz jak jest cieplej to też  nosi rajstopy pod spodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Do Gość  Maria   czy dla chłopaka nie sprawia kłopotu zakładanie  tych rajstop  jak napisane jest  że to 15  den  lub 20 den  bo trzeba troche uważać  zeby nie zaciągnąć   i czy teraz jak jest cieplej to też  nosi rajstopy pod spodnie ?

Tak, nosi je przez cały rok a więc również teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

  A jak są  upały  to chyba wtedy  te cieńkie 15  albo 20 den bo pod spodniami z rajstopami będzie za gorąco   bo jak cały rok nosi  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja

Nie piszcie bzdur .Jaki chłopak będzie zakładał rajstopy przy tem.+15 stop. albo i wyższej .Nawet najcieńsze rajstopy do spodenek to mogą zagotować człowieka,a  co dopiero pod długie spodnie .Kobiety, niektóre,ubierają rajstopy do  spódnic, ale  to są wyjątkowe sytuacje. Jeśli chłopak zakłada rajstopy pod spodnie w upały to musi to być rodzaj jego fetyszu .Tylko z takiego powodu może nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.05.2019 o 14:40, Gość Gość napisał:

Do gościa z 18 .05 który pyta czy wstydzę się zakładać rajstopy do szkoły. Nie o to chodzi że się wstydzę do szkoły, albo że wstydzę się rajstop ogólnie. Noszenie bawełnianych rajtuz nigdy mi nie przeszkadzało, do teraz, jako nastolatek noszę je chętnie, ale jak wcześniej napisałem jest jeszcze dużo ludzi którzy uważają to za dziwne.Dla tego do szkoły wolę ubrać getry, takie rajtuzy, tylko bez stopek, jak kalesony.


To jaki problem ubrać do szkoły? Na pewno nie jesteś sam, co nosi rajstopy. Dać dobry przykład. Na pewno znajdziesz naśladowców

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rajstopy są dla dziewczynek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Rajstopy są dla dziewczynek 

Też, to prawda, ale i dla kobiet. W rajstopach chodzą też chłopaki i mężczyźni bo też mają nogi. Jeśli chodzi o pytanie czy nosi cały rok, to wiadomo że przy upale tego nikt nie robi bo i po co. Rajstopy są po to aby zapewnić komfort termiczny ewentualnie/i wizualny ale to bardziej dotyczy wtedy płci żeńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 A jeżeli nosi się cieńkie  20 den pod spodniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W takie upały już chyba nawet najzagorzalsi zwolennicy rajstop chwilowo ich nie ubierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gościa niedziela 18:38

Pytasz "To jaki problem ubrać do szkoły? Na pewno nie jesteś sam, co nosi rajstopy. Dać dobryprzykład. Na pewno znajdziesz naśladowców."

No na bank nie jestem jedyny co jeszcze w tym wieku nosi bawełniane rajstopy jak jest zimno. Ale właśnie dla tego że dla większości by byłem dziwolongiem boję się do tego przyznać. A zamiast jak to piszesz naśladowców bym sobie tylko przypału  w szkole narobił. Dlatego tam zakładam co innego pod spodnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nosi ktoś teraz rajstopy w ten upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek
18 godzin temu, Gość gość napisał:

Nosi ktoś teraz rajstopy w ten upał?

noszę ale legginsy, nie rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka
1 godzinę temu, Gość tomek napisał:

noszę ale legginsy, nie rajstopy

To jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek
8 godzin temu, Gość Migotka napisał:

To jeszcze gorzej.

Niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość tomek napisał:

Niby dlaczego?

Bo jak jeszcze masz na tym spodnie to strasznie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Bo jak jeszcze masz na tym spodnie to strasznie gorąco.

Niestety tak musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość tomek napisał:

Niestety tak musi być

Ma być komfortowo a nie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Ma być komfortowo a nie gorąco.

czasami warto wyjść poza strefę komfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość tomek napisał:

czasami warto wyjść poza strefę komfortu

W jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.06.2019 o 11:41, Gość Do gościa niedziela 18:38 napisał:

Pytasz "To jaki problem ubrać do szkoły? Na pewno nie jesteś sam, co nosi rajstopy. Dać dobryprzykład. Na pewno znajdziesz naśladowców."

No na bank nie jestem jedyny co jeszcze w tym wieku nosi bawełniane rajstopy jak jest zimno. Ale właśnie dla tego że dla większości by byłem dziwolongiem boję się do tego przyznać. A zamiast jak to piszesz naśladowców bym sobie tylko przypału  w szkole narobił. Dlatego tam zakładam co innego pod spodnie. 

 

To co innego zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek
13 godzin temu, Gość gość napisał:

W jakim celu?

Między innymi w celu zwiększenia samodyscypliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.06.2019 o 18:14, Gość tomek napisał:

Między innymi w celu zwiększenia samodyscypliny

Bardzo dobrze, tak trzymaj. Grzej się, męcz i noś rajtuzy. Nie myślałeś o założeniu dodatkowo legginsów na rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz problem ze ktoś rajstopy nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

rajstopy som dla bab i gejow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.06.2019 o 11:33, Gość Gość napisał:

To co innego zakładasz?

Jeszcze w tym roku szkolnym w te dni co mieliśmy wf ubierałem zamiast rajtuz bawełniane getry, które też mam i zresztą też o tym pisałem. Trochę to wszystko mnie nawet śmieszy bo np. w szatni nikt z kolegów nie robi tajemnicy że ma ubrane takie getry, ale jakby ktoś przyczaił drugiego w bawełnianych rajtuzach to zaraz by był przypał. A jedne od drugich prawie się nie różnią. Tylko że rajtuzy mają stopy. Z resztą wiem że i tak kilku kolegów ciśnie ścieme tak jak ja nie ma rajtuz, a ma i chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to

tak jakbym widziała mojego syna. Jest nastolatkiem (jeszcze w podstawówce). Też w życiu by się przed kolegami, czy kimkolwiek obcym spoza domowników nie przyznał, że nadal ma bawełniane rajstopy. Jedynie moja siostra z mężem wiedzą i od niedawna ich córka też, bo  się przypadkiem natknęła na młodego w rajtkach 🙂 ,ale powiedziała, że wg niej takie rajstopy u chłopaka są w porządku, ale zachowa to dla siebie, żeby mu nie robić siary. Więc  młody dalej przez całą zimę, a czasem nawet już późną jesienią, ubiera je z własnego wyboru przed wyjściem z domu, czy to na dwór, czy do szkoły; z tym że z tym ubieraniem do szkoły jest własnie tak, jak już wiele osób pisało, pod warunkiem, że w danym dniu niema wf. Wtedy absolutnie nie rajtuzy, tylko getry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×