Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szukajmy jakiegoś szejka naftowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oni moga mieć po kilka zon,zawsze bedziemy razem,bedzie nam raźniej,a jeszcze na tym skorzystamy,a jeden mąż nam wystarczy- i tak razem do kupy go z torbami puścimy hahahahaahahahhahaaaa ale co uzyjemy to nasze hahahaahahhahahhahahahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś ale to nie przeszkadza mieć faceta na boku,ten szejk to najlepiej jak będzie miał za żony tylko nas,bedzie do tego stary i bardzo,bardzo przeraźliwie bogaty hahahahahahaahahahahaaaa my juz się jego majątkiem zajmiemy odpowiednio hihihihihihihihihiiii także nie bądź zaborcza,damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) 🌻 Dzisiaj już jestem w lepszym nastroju .... :) ale w dzień niestety będę dzisiaj tylko na chwilkę ,imprezujemy w pracy ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeesc.... ;) u mnie znowu jest piękne słońce ;) mało tego.... jutro mam wolne :D:D:D normalnie szaleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - u mnie słoneczka ni ma ;) - ale nie jest żle ;) Szefowa ma jakiś dzień dobroci ?;)- wolna sobota no, no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pestko tak oficjalnie? Witaj Pomorzanko :)wolne nie tak na godzinkę może a potem lecę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------u mnie dobrze choć wiesz jaka sprawa mnie męczy piszę @ do Ciebie i troszkę postaram się tam opisać co wiem . Pestuś------------------- a dla Ciebie buziak i tak Cię lubię i nie ważne czy to oficjalne czy grzeczne masz buziaka czy chcesz czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co napisałes moze wynikać ze ja Cię nie lubię ....a to nie jest prawda.... ;) dziękuję za buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka :)---------------nie przesadzaj myślę że mnie lubisz :) troszkę ......może, troszkę więcej jak troszkę, może.........a co si.ę bedę czaił lubisz mnie bardzo hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Maleństwo zawsze taki byłem ale uważaj bo strasznie wrażliwy jestem i mogę się zamknąć w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) zupelnie zapomnialam,ze przed nami 8 marca. Ale za to mam rewelacje:) kolezanka ciagnie mnie na pokaz garnkow :) taka przysluga za przysluge. nie wiecie ile to cholerstwo trwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka ------------a co myślisz że to może postępować i bedzie jeszcze gorzej z wiekiem?:) Witaj Stonoga 3 godziny to masz jak na bank nasiadówy ale są i plusy takich pokazów można coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×