Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

cześć śpiochy :) wstawać :) a ja ostrzegałem żeby tyle nie siedzieć ni i są skutki jak się starszego nie słucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu🌻 - nie dzisiaj robie sobie wolne od życia . Muszę tylko kilka spraw z lekarzami pozałatwiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko-------- wiesz że teraz to musy , spokojnie bedzie dobrze:) ale uśmiechaj się bo on zawsze tak chciał oglądać Twój uśmiech . Dobra starczy prywaty :) Przebiśnieg jak tam u Ciebie nie zasypało Cię śniegiem:) piękna zima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ale wiesz jak ciężko w takich chwilach uśmiechać się . Ale masz rację Mały mój uśmiech uwielbia .Chociaż ja uważam że w nim nie ma nic szczególnego :) Kurcze , u nas zima normalnie - dopiero odśnieżają ulice a ja zaraz będę musiała pewnie jechać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam wrażenie że to maja być inne święta niż wielkanocne :) chyba trzeba po choinkę się udać do lasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jechać w taką pogodę , pewnie na zakupy o ile pamiętam to płaszcz i buty miałaś sobie kupić :)to pamiętam z wczorajszego podczytywania : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie wyrobię Mały - najpierw muszę załatwić sprawy z lekarzami , to priorytet . Potem może za płaszczem się rozejrzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ perełki czytam,ze u Was wszystkich zima w pełni, no u mnie zimno, zimno ,zimno ale sniegu nie ma i nie pada. CO bedzie dalej nie wiadomo:) Dopiero się dzień zaczyna. Zapraszam na herbatke :) ja musze zjesc sniadanie bo jak mawia mam zołądek mi do kregosłupa przyrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy jest teraz jeszcze chory :( Ma zapalenie ucha i musi mieć płukania . A wczoraj udało mi sie go zarejestrować na 16.kwiatnia :( Mamy jeszcze jednego laryngologa , ale bliższego terminu raczej sie nie spodziewam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka.....czarna kawa? boj sie boga kobieto:) mam nadzieje,ze przy tym nie palisz:) ja nie moge kawy :( zapomnialm sie zapytac lekarza wiec oszukuje i zaczelam pic cappucino:) polskii specjal z torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - jeszcze o tym nie wiesz ;) - ale coś bardzo mi sie wydaje że jesteśmy do siebie w ogóle podobni :P Tylko na pewno ja jestem mniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ależ oczywiście kawa , papierosek i ranek można uznać za dobrze rozpoczęty ;) A cappucino uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×