Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Nie , niestety mój aparat nie działa . Więc nic nie mam . Fajnie ,że moze sie ułoży Tobie w życiu :). Ja też muszę pomyśleć w końcu o swoim , myslę niestety o rezygnacji z pisania na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane i kochani 👄 takiego obżarstwa to juz dawno nie było,teraz to chyba miesiąc głodówki sobie zaaplikuję hahahahaahahahahhahhahhahahaaaaaa jak po świętach??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy mojej mamie się tak nie da tak pyszne żarełko zawsze zrobi,że aż grzech zostawiać,zresztą tatuś mój tez..... :) oboje bardzo dobrze gotują i póki jestem u nich to nie ma mowy o diecie hihihiihihiiiihihihihihhiihihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, to Ty w takim razie chyba nie masz takiej potrzeby, bo gdybyś miała to nie zważałabyś na to, czy ktoś ugotuje coś dobrego. :) Zazdroszczę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lingerku nie mogę jeszcze dojść do swojej wagi po porodzie a mała juz ma 1,5 roku, ale jakoś przez świeta mi to nie przeszkadzało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co konkretnie spędza Ci sen z powiek? Jakie partie ciała? Może po prostu ćwicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja fizycznie nie mam czasu żeby usiąść na chwilkę a co do poiero pocwiczyć......... tak to jest jak jesteś ze wszystkim sama i masz trutnia w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez masz takiego???????????????? mój jest już na wylocie,tylko jeszcze jedna sprawę załatwie z nim do końca i juz go nie bedzie z nami,wystarczy juz męczarni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Makarenko, ja nie mam, ale wiem, że wiele kobiet się z takimi męczy. :( Chyba nie ma już porządnych facetów na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządnych facetów na pewno jest wielu na tym świecie, tylko tak to niestety jest, ze zło jest bardziej widoczne i mocniej zapada nam w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od przysmakow swiatecznych zaczęły a skoncyzły na facetach :) no ja pozostane przy swoim Facet to kaban... niektore lubieja takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko do czasu, Przebiśnieżku, ale oczywiście życzę Ci szczęścia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie????????? czasem słyszę jakie to kobiety sa głupie,bo tkwia przy takich i nic nie robią żeby to zmienić................ :( ale czasem,a ostnio widzę że coraz częściej kobiety sa bez wyjścia, z róznych powodów,dlatego nie mozna oceniac kogoś z góry nie znając jego sytuacji,powodów itd. nie bronię rodzin patologicznych,alkoholików- bo tu szkoda słów na takich...... ale jest tez grupa innych kobiet bez pomocy skąd kolwiek i tkwiących w swoim koszmarze bez wyjścia.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga nie do końca zaprzeczyłam ;) to było takie bardziej zadziorne stwierdzenie :) po prostu pomimo wszystko staram się wierzyć, że ludzie są w porządku (tak samo kobiety jak i mężczyźni) :) makarenka w sprawach ewidentnych - czyli np alkocholiźmie - też często ciężko jest podejmować decyzje jeśli zna się sprawę z wielu stron i od podszewki - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×