Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no i mamy wojne :( widzisz a wyjasnienie tej osoby jest takie,ze to poki co jej sie wymsknelo i nie chciala tego powiedziec! Ale jak sie nie chce to sie nie mowi, no chyba,ze ja jestem jakas inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne:) Twoje i moje,wazne,ze mamy wojne choc wcale tego nie chcialam :( nie rozumiem. to inteligentna osoba a zachowuje sie jak 5 letnie dziecko.Nie stara sie zrozumiec nic,wazne sa tylko jej uczucia i pragnienia nic i nikt sie nie liczy. jak mozna tak zyc ? chyba chce sie upic a mam okazje dzis i chyba tak zrobie. choc to najglupszy sposob na zapominanie o klopotach. chcialbym jak Ty przespac to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo , niestety ani alkohol ani przespanie nie rozwiąże problemow . A ja już wspominałam tutaj ostatnio ,że przez to moje nadmierne spanie życie mi troszkę przecieka miedzy palcami . Teraz to już jest mój problem , jak oduczyć się spać jak zwala mi sie coś na głowę . Niestety co poniektórzy ludzie - pozostaja do końca życia wiecznymi dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nie sa klopotami w jakims wielkim znaczeniu tego slowa. tylko nie lubie takich sytuacji.dreczy mnie to. A wlasnie nie rozumiem jak mozna cale zycie byc dzieckiem majac obowiazki,zobowiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - to pytanie Twoje można zadać mojemu eksowi .Ale nie sądzę żeby sam na nie odpowiedż . Dla niego było z nim wszystko ok :O - wiec teraz ma dużo czasu na zabawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegadam Podczytująca do Gnomka - mozę będzie miał teraz chwilkę . Stonoga - moja wiara w facetów mimo wszystko jest . Tyle że pewnie ze świecą trzeba szukać porządnych egzemplarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche a zaczne myslec,ze to ja za duzo oczekuje,ze to ze mna cos nie tak,ze ja za duzo oczekuje. Ale zeby cos dostac trzeba dac. chyba,ze ja znowu sie myle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisniegu sorry ale nie widzialm tego wpisu a nie to,ze cie olalam juz mowie kupilam 4 torebki sukienke bluzke i troche kosmetykow i moje ulubione czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga a jakie te czekolady? herszeya? a co do dawania i brania to myślę, że się nie mylisz, ale często jest tak, że jedna strona sobie bierze i bierze i nie daje w zamian zbyt wiele niestety 🖐️ podczytująca -> z cyklu prawdziwe historie ->"wiecie jak poznałam miłość mojego życia? pomyliłam nr gg kolegi..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×