Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka - przepraszam ale mały spadł mi z łóżka, nie wiem co mu się śniło ale spadł i się obudził, no i trochę trwało uspokajanie, Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiało Was dziś wszytkich nie dziwie sie pogoda super jest wyobrazcie sobie ze promotorka wczoraj sie nie zjawiła na wyznaczony przez siebie termin a ja jak głupia z tymi kulami p pracą pod ręką czatowałam na nią no poprostu niepoważna kobieta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy pisalam prace i nigy nie mialm takich przygod,ale jak slucham co wyrabiaja to wlos na glowie sie jezy! w morde ja i o glebe i przylac kula po plecach. mam dola i nawet pogoda mnie nie cieszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatniusio bo mnie znów, że tak powiem delikatnie napitala hehe mogę się pochwalić, że mam odnowioną fryzurę i musiałam się ewakuować z knajpy bo miejsc leżących nie było :) a Ty jak tam panno czytająca? :) no i w ogóle co tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by jechac do marketu, bo ja potrzebuje wieksze ilosci...:o🖐️.. [mysle, czy isc teraz czy potem albo jutro ] aha i zaraz zwariuję z braku kontaktu z ludzmi....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżyłam, czyli podcięłam (pani mówi - ukształtować trzeba ;) ) bo już się w ogóle nie układały i zrobiłam białe pasemka coby siwizny nie było widać :) fajne są tylko coś mi grzywkę jakby za szeroką zrobiła, ale pocieszam się, że po kulku umyciach się ułożą :) bardzo lubię te wizyty u fryzjerki :) a ci moi znajomi tutejsi widują mnie tak rzadko, że i tak stwierdzili, że mi strasznie włosy urosły pomimo tego, że świeżo podcięte :) a i dzisiaj zapraszam na chili con carne :D może się się skusisz orzeszki i przestaniesz tęsknić za ryżem ;) podczytująca a kontaktowałaś się z panią telefonicznie? może miała jakiś wypadek losowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebsnieg to przetłumacz na polski co bedziemy jesc? :) napisałm do niej emailaze czekałam ponad godzine a ona na to zebyło mało studentów na dyżurzue to poszła wcześniej no poprsotu to wąłsciwe ten duzur chyba wogóle sie nie odbył bo ja byłam pół godziny po tym jak sie miał zacząć a juz nikogo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja no i mnie lamie w krzyzu :( wywalilam sie na schodach złamałąm wszystkie paznokcie i do tego piszczel mnie nap....... :( kurwa!! ni ema to jak dobre zakonczenia dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie niefajna ta pani...kurcze, mam nadzieję, że już całkiem niedługo będziesz się z tego śmiała :) wiesz przypomniałam sobie jaką pustkę poczułam po obronieniu pracy :) tak jakby ktoś mnie wyrwał z korzeniami i rzucił na wiatr :) tylko, że ja wtedy nie pracowałam i pewnie dlatego tak silnie to odczułam :) jemy wołowinkę z fasolą i pomidorami najkrócej mówiąc :) przyprawione na ostro po meksykańsku :) muszę się położyć albo pochodzić - siedzenie nie jest ostatnio moja mocną stroną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany stracilam watek :( przepraszam, ze nie odpowiadam od razu i nie podtrzymuje dyskusji, ale jakos wolno kojarze od paru dobrych tygodni .... mam klopoty z mysleniem i podejmowaniem decyzji, chociaz jak z Wami pogadam to mis ie poprawia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×