Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga , masz rację u nas teraz to na prawdę porażka . Ale rano pięknie było , wszędzie bialutko jakby prawdziwa zima była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wychodziłem ale z tego co widze przez okno to tnśnieg co spadnie zaraz topnieje więc pewnie chlapa to bedzie na pewno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga------------ To ciesz się , mi taką pogodę Pomorzanka podsyła choć nie wiem czemu :)nie dobrusek z niej :) Taka ładna dziewczynka a taką pogodę mi podsyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały nasz szczęście że to rzeczywiscie ode mnie ta pogoda idzie , tak jest to urządzone że z zachodu na wchód głównie opady idą :D Inaczej musiałabym nakrzyczeć na Ciebie za niesprawiedliwe oskarżenia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jakie buty bo rozmiarówka nie zawsze jest taka sama 47 -46 to zależy :)ale wioseł do nich nie dają :)szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , Mały jak ja dobrze już Ciebie znam :D ;) Przebiśniegu - ale zaglądaj częściej - nie można samą pracą żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu--------:) zaglądaj zaglądaj bo Pomorzanka prześwietla mnie :) jest lepsza od rentgena ach te babki :)nic przed nimi się nie ukryje :) A może ja jestem zbyt otwarty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na świetny pomysł... na pytanie - co by tu z tym życiem zrobić? wymyśliłam niezłą odpowiedź ;) najlepiej zakończyć :D:D:D nie wiem smoku czy jesteś otwarty, ale myślę, że pomorzanka ma Twój typ rozgryziony do ostatnich kostek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg powiem krótko :( głupi pomysł :) Pomyśl jeszcze troszkę :) pewnie znajdziesz lepszy :) Przebiśniegu ----główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Przebiśniegu ....ale nie wiem czy to mnie cieszy . Przebisniegu - nie zgodzę sie z Twoją teorią -życiem należy się cieszyć choć czasami tak trudno . Buuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko-----------jakiego pech coś znowu nawala w domu jakiś sprzęcik pada :( A jak lodóweczka śmiga pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×