Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

mam taka zagadkie w zyciu taka fajna kobietka i nic nie mogie zrobic niestety!!!!! jak zwykle pech pod gore jak zwykle heheeh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam cie mariusz:) niepoklikam z tobą ,niepociesze cię ,tak strasznie mnie boli głowa,wezme tabletki i sie położe :) gdyby była tu o tej poże kaśka🌻 (gapiszonek) napewno by ci coś mądrego powiedziała :) papa dozobaczenia 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUstynko ty i tak pomagasz i sie interesujesz troszkei sie mna poprzejmujesz fajniej az sie robi no ciekawqe czy gapiszonek bedzie chcial ze mna porozmawiac okaze sie to lec poloz sie i kuruj sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was !Ja dopiero teraz jestem,mam taki kolowrot z mala ze masakra.Rozchorowala sie znow,tym razem to uszko:(.Teraz juz zasnela,wiec wpadlam do was dac znac ze mnie nie zwialo z powierzchni ziemi hihihi.Tylko tak to jest ze nie ma tu zbyt wielu \'\'nocnych markow\'\'.No nic to ,pogadamy jutro,bo pewnie slodko spicie.na dobranoc😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
SORRKI, ze nie pisalam!!!!!!!! Czuje sie z tym zle 😭:-(. Mialam, a wlasciwie to NIESTETY jeszcze mam, MASE roboty:-(, nie wyrabiam sie z tym, a bardzo chce wrocic na Swieta, chocby z papierami, ale chce jechac, ale jak nie zrobie sporo, to bedzie ciezko:-(. W ramach kary wlasniej przeczytalam topik, ale duzo tego, zdolne bestie jestescie;-) i zbyt wiele nie zapamietalam. Ja mam na imie Ania. Bede sie starala zapamietac Wasze imiona o ile Wam to pasuje? Dla Wszystkich piszacych w watku 🌼 Niedzielka bardzo dziekuje za Twoja pamiec!!! ❤️ Sunshine77 o ile dobrze zapamietalam, to Twoj Maz juz niedlugo wraca na stale:-)? takiii jeden, fajnie zakrecony jestes i powodzenia z panna:-) Niedzielka, mam nadzieje, ze dzis lepiej sie czujesz? Gapiszon76, ojej szkoda, ze masz taki zawrot glowy i zycze duzo zdrowka dla Corusi!!! Czyzby kolejan Kawoszka;-)? poprostu zona, a u Ciebie chyba akurat jest Maz, przyjemnego czasu razem!!! **Akloj**, paulinkaa*, Mala, takamaławalętynka, smutek123, jak tam u Was??? Wybaczcie, jak kogos pominelam! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 **akloj** --- JOLA 🌻 gapiszon76 ---- KASIA 🌻 poprostu zona ---- AGNIESZKA 🌻 suunshine77 ---- ASIA [kwiat ] takiii jeden ------ MARIUSZ 🌻 kariaaa ----- ANIA 🌻 niedzielka ---- JUSTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ania{kwiat] miło że zajżałaś do nas bo juz myślałam że opusciłaś nas :) a co do kary to racja dobrze że taką sobie wymyśliłaś ,bo kara powinna być długa , uciążliwa i bolesna:p co do imion napisałam ci sciąge ;) reszte dziewczyn niepisałam bo nieznam imienia i niepiszą tu już długi czas myśle że uda ci się wrucić na święta do domku :) kaśka - jak córeczka z uszkiem już lepiej ?szkoda skarbeńka !! jolka - co z tobą że niezajzysz tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Witaj serdecznie Justyna! Dziekuje za kwiatuszka kwiatuszkiem 🌼:-) "a co do kary to racja dobrze że taką sobie wymyśliłaś ,bo kara powinna być długa , uciążliwa i bolesna" ojj, masz racje byla baaaaardzo dlugasna, macie wene tworcza do pisania:-D uciazliwa, to troche faktycznie tez, bo czasami sie niezle gubilam w watkach;-) "co do imion napisałam ci sciąge" dzieki wielkie:-) ja zupelnie nie mam pamieci do imion, choc zasze sie staram:-O Jak dzisiaj Justyna, lepiej sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! jestem,jestem...ale jakby mnie nie było zabiegana jestem ostatnio jakoś, czuję się marnie, wcześnie chodze spać.... KIEDY TA WIOSNA NADEJDZIE WRESZCIE???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lepiej już, to pogoda na mnie działa tak wczoraj :) jak tam pobyt w domku był ? wymęczyłaś męza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DAWAJ...!!!! jestem, ale w laśnie śmigam małego wymoczyć! potem zajrzę...jak dzieciarnia pośnie! chwilka ciszy mi potrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ...dobrze... uciekaj popluskać maluchuw !!! a kare jaką by ci tu wymyślić... hmm... niech pomyśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Justyna, super, ze lepiej sie czujesz:-) na mnie pogoda tez dziala, a ostatnio juz tak ladnie bylo, a teraz znow brzydko:-O W ogole doczytalam cos, czy Twoj Maz jest przypadkowo w najwiekszym miescie tego regionu na M., tylko ciiiii;-)? Jak tak, to ja tez;-). Jakby co to nadaje sie na Sherlocka:-D. Witam serdecznie Jola, teraz jakos wszyscy niezle zabiegani:-(. Chce tez WIOSNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - mój mąż jest na bawari miasto Feutschw..... nienapisze jej całej , może skojażysz czy nie kojażysz tej nazwy? ja też chce WIOSNY ale umnie bardziej na jesień sie ma wiatrzysko i pada , az niemiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Justyna, niestety nie kojarze, ja tu niewiele miast znam:-(. Wczesniej bylam gdzie indziej, to moze tez dlatego, ze mi tu tylko robota albo tesknota w glowie i nigdzie sie nie ruszam;-). Tutaj tez jesiennie, a wczoraj niezle padalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musicie być daleko od siebie ,ja teraz na wakacje jade do męza tam z młodym , niebyłam tam na bawari ale słyszałąm że tam jest pięknie latem , oczywiscie jak mąż niewruci do tego czasu bo chce jeszcze tylko z 3 miesiące tam pobyć i wrucić na stałe do domu :) choć ja niewieże dopuki nieprzyjedzie z manatkami :) wiesz teraz stara się o zwrot rodzinnego z tych szeciu lat taka ustawa weszła że muszą zwrucić bo sie należało cały czas rodzinne a ja niedostawałąm tu w polsce ani on tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam już do łóżeczka , jutro ciężki dzień mnie czeka , najpierw z bratową jechać to tu to tam , potem ze szwagierką to tu to siam a potem po tate do szpitala (był na badaniach , ma cukrzyce) i cały dzień w dupie . chyba założe sobie na samochodzie taxi i będe kasować za każdy kurs to im się odechce zemną jezdzić :p:p:p jolka 🌻👄 kasia🌻👄 ania🌻👄 aga🌻👄 asia🌻👄 mariusz🌻👄 🌻 dobrej nocy i miłych snuw 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Justyna, na pewno te regiony tu sa bardzo ladne, tak wszyscy mowia:-) Tak, postarajcie sie o rodzinne, bo Wam sie zapewne naleza:-). Super, jezeli bylyby to tylko juz 3 m-ce:-), jak tam bedziesz to zacznij sama mu pakowac manatki;-):-) Kolorowych snow ❤️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też życzę wszystkim dobrej nocy nie wiem co się ze mną dzieje, ale lecę z nog normalnie.... 💤 do jutra!!! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Jola, kolorowych snow ❤️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariaaa
Witam Wszystkich 🌼 Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wiosennie{kwiat] wpadłam sie tylko narazie przywitać umnie WIOSNA się zrobiła jak miło...:).... ciekawe na jak długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, witam wszystkich!!! na chwilkę zajrzałam, przewitać się tylko🖐️ coreczka mi paskudnie zachorowała... a co tu tak pusto ostatnio? nie sprzątajcie tak dziewczyny mocno!!!! zmęczycie się i zamiast świętować będziecie musiały odpoczywać!!! hihihi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOBóJ
JA SIę KURWA ZEMSZCZę. NIE CHCę BUZI. WYPIERDALAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samoboj a ty co gosciu tak wchodzisz bez pokania ni nnic i jeszcze krzyczysz toszkei milej i grzeczniej prosimy pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×