Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej Skarby moje, teskniłyście choć troszku za mna????hyyy??? :P Po pierwsze witam nowa kolezanke JUSTYNKE juz pozwolilam sobie wyslac zaproszonko na NK widze ze wioska gdzie mieszka moja siostra takze swoja Baba :D :D :D Po drugie juz pisze co to sie u mnie podzialo, otoz mąz zjechal juz na "stale" zapowiadala sie wieksza przerwa w pracy wiec M mial szukac tutaj pracki, ale walek sie z tego wszystkiego zrobil i Misiek juz od tygodnia na eksporcie i narazie nie zapowiada sie nawet na zadny urlop...ech... takze zycie!!! Od poniedzialku znow ruszylismy z budowa tym razem ciagniemy juz do dachu, do tego wszystkiego rozchorowala mi sie Siksa i skonczyla na antybiotyku ale jest juz lepiej a zeby nie bylo znow za pieknie to mnie ponaglila choroba i tez wcinam antybiotyki, ale poki co to pije se kawke :D troszku Was podczytalam i jak zwykle nie w temacie :D ale ja tam nadrobie oj nadrobie :P Kasiu ja nie wiem co Ci sie w tej lepetynce powywracalo bo naprawde slicznie wygladasz i naprawde nie ma potrzeby zebys zyla jak krolik na zielonym .... lepiej powiedz jak sobie radzisz z fajeczkami, czy juz sa w kacie na stale??? :) Olus sloneczko dzieciaczki chyba zdrowiusie juz wiec sle duze buziaczki dla maluchow 👄 Anegelinko juz niedlugo i bedziesz miec mezusia przy sobie, pewnie juz odliczasz co??? :D Justyś a u Ciebie co tam, kiedy masz mezuska w domku, hy? Gosia??? cos chyba nam znikla, a moze ma M w domku??? Buziam Was moje kochaniusie mocno :* Dzis u mnie tak strasznie leje deszczyk ze szok... i jakos tak smutno na serduszku i teskno...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oponeczki Wam w głowie :P ja też mam choć chuda się zrobiłam ja palec.. teraz przytyć by się zdało :P kobitki tyle nastukałyscie żem przeczytać nie mogłam :) my juz po spacerku... słoneczko gdzieś nam zwiało :( obiadek sie gotuje... i dla chłopaków i dla Malutkiej ❤️ zatem chwilka relaksiku :) Anulka zdrówka dla Was 👄 trzymaj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia :D 🖐️ kuruj się robaczku ,to kiedy planujecie wprowadzić się do nowego domu hyyy , mój M przyjedzcie 28 maja ,jak zleci kwiecień to maj już z górki :) Moje słoneczko też raz się pojawia raz znika ,i tak jakoś zimno się robi :o Ej no nie mogę z tej foty co B wstawił na Nk jest tak odlotowa że ymmm achhhh i echhhh :D gdzie ten twój pan cię tam łapał hyy a piesio zajebisty wie jak wczuć się w sytuacje i nam gapiom jęzor pokazuję :D:D :D kto chce jeszcze kawy to moja ostania dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój już tym mężom i nie trujcie im już tyle hihi kasia i jak po spotkaniu były ciacha i kawusia? trzeba się zmywać bo moja olusia woła mamusie miłej nocki i pięknych snów kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zniknęło wsio :( wszystkie robaczki już pewnie leżakują :p j też zaraz wskakkuję do wyrka.. jeszcze tylko Mała pójdzie lulu :) zatem kolorowych senków Wam życze i słonecznego jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przegięłam trochę z tym siedzeniem przy kompie, to sobie odpuściłam i popatrzyłam na tv co się w świecie dzieje :p Pogadałam z Misiorkiem teraz mogę iść hajulki :) 🖐️ do jutra MILYCH SNÓW 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani kawy ani ciacha nie dali ...to tylko szychy dostają ciacha dostają w szkole :-P Tez spadam już spac Spokojnej nocki dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna II na doła jest najlepsza czekolada, lody no i MY czyli cała nasza ekipa babiszonków:D Pamiętaj jak masz doła i chcesz się wygadać to siadasz do kompa i piszesz;) Jejku ile ja dziewczynom żali swoich wypłakałam...książkę by można było napisać...a dziewczyny nigdy mnie nie zostawiły w potrzebie,zawsze mogłam na nie liczyć,zawsze poradziły i dodały kilka słów otuchy:) Jesteśmy po to żeby sobie pomagać i poplotkować!!:D 3maj się słońce,wiemy co czujesz. A u mnie nic nowego,mąż dzwonił,pogoda taka sobie bo się coś zimniej zrobiło.Małemu mojemu zrobiło się zapalenie na prawej powiece oczka i całe ma czerwone,wygląda jak jęczmień:( wkropiłam mu kropelki,żeby zapalenie się zmniejszyło i bidulek się nie męczył.Ogólnie cisza i spokój i oby tak zostało...bo chyba nie jest to przedsmak ciszy przed burzą ?? dziewczyny jak zmykam bo już późno,dobrej nocy Wam życzę:) ps: Justynko II jesteś już dodana do naszej listy;)Dziewczyny wiedzą o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac nocne marki, kto to widzial zeby chlopa nie bylo w domu a te siedza po nocach na internetach... :P No to co pyszna kawusia!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Angela za dodanie mnie do listy. na mojego doła nic nie pomoże ani czekolada a nawet wygadanie się a obawiam się że mój stan potrwa conajmniej do wtorku bo w tedy to czeka mnie egzamin na prawko (niestety to już 5) i mnam stracha i derilke juz od wczoraj a tak wogóle gdzie się wszystkie podziały prócz Ani. nie sprzątajcie tyle bo dzieciska i tak zrobią swoje idę gotować obiadek miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No ja akurat od rana sprzątałam :) teraz przerwa na kawunie , zjemy obiadek i później jadę z M brata żoną na zakupy :) chce młodemu kupić łańcuszek z medalikiem i mnie ciągnie za dupą żebym zobaczyła czy taki czy sraki ,jaki by kupiła taki by był no nie ;) no ale przy okazji zrobię zakupy :) Imienniczko oj wiem jaki to stres , testów się nie bałam bo się tak wykułam ,jak już wsiadłam na miasto to było ok ,jak wróciłam do word-u to nie mogłam uwierzyć że zdałam ,radość bezcenna :) Nie daj się stresowi bo to najgorszy wróg !!!! Andzia i kto to mówi :p Miłego dzionka pełnego słonka i ciepła ,u mnie tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze a ja idę w rejzy bo do mnie lato zajrzało :) no prawie lato :P ale ciepełko dziś jest wiec trzeba to wykorzystać :) zajrzę wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i troszkę przesadziłam z tym latem.. chłodek niestety się czuło, mimo że słonko pięknie świeciło.. no i ten wiaterek.. ale wiosna już jest :D :D :D a co tam u Was...? miłego weekendziorku... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.jak humorki po sobocie? ja właśnie wróciłam z dzieciaczkami z kościółka i biore się za obiadek. wkońcu i u mnie zaświeciło słoneczko i człowiekowi odrazu raźniej na seru. miłego dzionka i pysznego obiadku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus i fliudki pomogly :D łepetynka juz nie boli :D dziekuje Ci Sloneczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Justynko II w takim przypadku to wcale się Tobie nie dziwę,ale jesteśmy z Tobą !!!!:) U mnie dziś wymarzona pogoda,że w domu się nie chciało siedzieć:) Za to wieczorem zmęczenie się odezwało zwłaszcza w nogach...nawet gorący prysznic nic nie dał:/ a teraz siedzę i gadam z moim M,ale coś czuję,że 5 min i zmykam spać. Także kolorowych snów życzę:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :P jak tam?? już po śniadanku?? ja od 6:06 na nogach jestem... malutka mi zaserwowała pobudkę :) pogoda taka sobie mam nadzieje, że się poprawi bo cosik pochmurno się zrobiło :( a na spacerek chętnie by się poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ najpierw kawka ,później śniadanko :) nie chwalę pogody z rana bo może się popsuć ,jak na razie ciepło i słonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki. u mnie na dworze pochmurno i pada deszcz a i ja się czuję do du.. jutro ten cholerny egzamin i boje się jak cholera ale nie będę smęcić i psuć wam nastroju. właśnie wmusiłam w siebie kanapke i ide poszukać sobie jakiegoś zajęcia to może troche się uspokoje. miłego dzionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miski, a ja dzis cholera caly dzien zalatwien i jestem taka wkurw.... ze szok,nie przyjma mi Malej do zadnego przedszkola bo ja nie pracuje, a jak niby mam isc do pracy jak ktos musi sie opiekowac Mala???? Alez jestem zla....wrrr.... a juz myslalam ze zrobie sobie staz ze sie zahacze w zawodzie a tu dupa zbita..... ech... Czestuje kawka bo se pije na stresa, u mnie dzis pogoda dosc nawet wiec zaraz obiadzio i z Mala biegniemy nalapac sie swierzego powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie zniknełyście na cały dzień. ja dalej w podłym nastroju ale jutro będzie już dobrze. trzymajcie jutro za mnie kciuki mocno i nie puszczajcie tak między 8.15 a 9.30 mam nadzieje że mi pomogą. miłego wieczorku i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi cały dzionek minął niewiadomo kiedy :) spacerek za spacerkiem, jakieś zakupki i wieczór nastał... Justyna to ja trzymam mocno kciukasy abyś to na pewno zdała to prawko :D i jutro jak tylko zdasz to nam się tu chwal wszem i wobec :) a co zresztą też wygrzewałyście się na słońcu??? żeby tylko jutro tez tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×