Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

czesc laski:)i o to nastal wieczor:), ja dzis w pracy nic nie tknelam, tzn slodyczy, przszlam do domku po 18, zjadlam obiado-kolacje a teraz czekam godziny 20 i zaczynam cwiczyc:)) juz nie moge sie doczekac, a i jeszcze kuzyn na ferie do mnie przjechal i kusi mnie swoimi lakociami:P, ale ja mu sie nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems nie smuc buzki swojej 🌼 Skusiłas sie na rogalika... Trudno! Bylo minęło... To była taka mała wpadka ;) Trzymaj się cieplutko... I nie rezygnuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka 🌻 i tak trzymaj ;) Margolenka 🌻 ja dzisiaj tez nie tanczylam :(:(:( 6 dzien mysle,ze mamy zaliczony. Ja juz uciekam. Dobranoc 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Emenems 🌻 nie smutkuj mi tu. Jeden rogalik wybaczymy. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh najgorsze,ze zawiodlam sama siebie :|... No nic rzecza ludzka jest upadac:(.wstaje, otrzepuje sie- Walczę dalej dzieki dziewuszki... nawet nicka mam' słodkiego' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) No to zaczynamy 7 dzień walki ze słodyczami, mam nadzieję, że pójdzie równie gładko jak dotychczas :) Emenems nie przejmuj się, dzisiaj jest nowy dzień i na pewno będzie lepiej :) Miłego dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dhalii ❤️ No to juz tydzien dzisiaj,fajnie oby tak do Palmowej Niedzieli. Dziewczyny jak myslicie przez te 40 dni,to sie schudne z 5 kg? No bo ja mysle,ze chyba tak :) Milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) no mam nadzieję,że będzie lepiej ze nikt nie wystawinie na pokuszenie..swoja droga- jednak ten sen ciasteczkowy byl snem w pewnym sensie proroczym :P:P zuczczek-myslisz o 5 kg?:) ja bed zadowlona nawet 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny..mnie wczoraj nie było na kafeterii ale trzymam się i nie daje pokusom ;-) idę na jakieś śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 no co Ty tylko 3 kg. Ja juz po tych siedmiu dniach mam - 2 kg. Agutkal 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczek ❤️ gratuluje :) Ja też bym chciała tak z 5 ale na razie nie widzę efektów... mam nadzieję, że to tylko przejściowe, bo trzymam się twardo :) Ja już po śniadanku, teraz jeszcze jakaś kawka i trzeba brać się do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jak tam zycjecie w 7 dniu?? :)) u mnie ok, daje rade, :)) jestesm z siebie dumna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no żartujesz?!-2? u mnie zero efektów- to w sumie bardziej ideologicznie i dla pracy nad charakterem ;)...Może dlatego,że normalnie słodzę a tylko nie jem słodyczy :p... też sie trzymam.Jestem wlasnie por yzu z jogurcikiem. może ktoś poleci jakieś pyszne, zdrowe, sysace a jednoczesnie lekkie dania? ja polecam wlasnie ryz z jogurcikiem.Spelnia powyzsze kryteria jak mało co.Pyszooota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja oczywiscie melduje sie po pracy... Żuczku pewnie, że uda się zrzucic do świat 5 kg. Ja w czwartek będę się ważyła i zobaczę ile udało mi sie do tej pory schudnąć. Kurcze normalnie nie wierze, że taka uparta jestem ;) ale skoro obiecałam sobie i Wam, to trzymam sie twardo... oby tak dalej! Buźka dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mnie też jeszcze nic nie skusiło ;) No dziewczynki nieźle się trzymamy, oby tak dalej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka laski niewiem czy dobrze widze ale stracilam troche boczków od 7 dni nie jem nic po 18 godz serie brzuszków:) Jupi:P ale nie chcę zapeszać!! Ale narazie bez słodyczy dobrze mi sie żyje, chociaż rodzinka mnie kusi heh POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja siostra zajada milke .. z ZRESZKAMI!!! eh... zamykam oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jeszcze w pracy, a u mnie kolezanki dzis paluszkami i cukierkami sie objadaja, a ja nie skusialam sie na nic, tylko na jablko sie skusilam, hurraraa, a dzis basenik i tez czuje ze mam mniejsze brzuszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ehh rzadko to zaglądam z braku czasu :( ale jest dobrze! :) nie jem nic słodkiego a wszędzie one sa niestety :P ja tam efekty to może minimalne... ale chyba dlatego że reszte jem normalnie a powinnam ograniczać ale i tak się staram :) ważne że nie jest gorzej :) małymi krokami do celu :) życze wam powodzenia nmo i sobie też :D buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa 🌻 co sie dzieje Kochana.To juz drugi dzien smutkujesz :(:(:( Tak nie mozna! Wez psa i idz na spacerek :):) Dla Ciebie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Trzymaj sie cieplutko 🌻 Jutro bedzie lepiej. Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :D Przeziebiona jestem, a jak jestem chora, to najlepiej leczy mi sie herbatnikami z goraca herbata- taki niedobry zwyczaj :) Dziewczeta, jestem z nas dumna, 7 dzien mija !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dacie radę spokojnie,trzymam kciuki.tez miałam taka próbę i się udało od tamtej pory słodycze mogą nie istnieć dla mnie,no i dostałam uczulenia na czekoladę:) ale niewatpliwie są to zalety,nie ruszają mnie zadne slodycze.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna ---> DZIĘKUJEMY 🌼 Mam dzisiaj mega dobry humor :) Trochę potańcowałam, aż mnie kolka złapała ;) kondycja zerowa. Dobrej nocki Kochane... Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy Welna :) Dobranoc Zuczczku :) Margolenka, ja tez wczoraj tancowalam :D Czulam sie swietnie :D Ide sobie pospac :) Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro u Was takie swietne efekty- potzucam cukier w herbacie.Nie ma rady :P. to już hmm 7 dzień? łau:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×