Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Witam. Ja na szczescie nie slodze, ale kiedys ....2 lyzeczki. Oduczylam sie kilka lat temu, stopniowo schodzac z 2 do 1,5, potem do 1....dzis juz nie lubie innej herbaty niz gorzkiej :) Ostatnio jak sprobowalam od kolegi slodzonej, to mi bylo niedobrze. :) Gorzka herbata to kwestia przyzwyczajenia :) 6 Weidera jest meczaca, ale mam nadzieje, ze nam wyjdzie (cwicze z mama podczas ogladania \'\'Wiadomosci\'\'. Dobre to jest, bo nie musze liczyc, bo mama to robi (:P) i nie mysle o tym, ze juz nie moge, ze boli etc, bo skupiam sie na ogladaniu i malpuje jedynie to, co robi moja mama :) ). I nie chce mi sie jeszcze slodyczy :P A to juz moj....6 dzien bez slodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje za wytrwałość w tych ćwiczeniach :) zawsze razem raźniej.. :) a ja własnie skonczyłam kręcić, ale po wczorajszym miałam takie zakwasy że ledwo dziś mogłam się ruszać. oby jutro było lepiej :) tak to jest jak się zrobi dłuższą przerwę :O teraz hulam po 30 min, a w wakacje była to cała godzinka (niestety teraz brak czasu - szkola.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka ja tez bez slodyczy jakos mnie nawet nie kręcą heh zuje gume sobie ciągle jestem juz po kolacyjce platki z mlekiem nie jem nic po 18 mam nadzieje ze za miesiąc będą jakies wfekty tak chcę schudnąć z ud:( bo chce sobie kupic wymarzone spodnie. Dziewczyny damy rade!! Bez słodyczy też da się życ:):) Widzę ze nasz topic prowadzi w rankingu:D Pozdro! Sorki ze tak rzadko pisze..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że damy rade :) w końcu razem zawsze jest raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa fajnie ze Twoja mamuska tez cwiczy. Ja namowilam meza ale z tych naszych cwiczen to wyszly wyglupy:) Uciekam juz i do jutra. drugi dzien zaliczony:) Dobranoc 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) AnuloPP moze zadam glupie pytanie, ale jakie cwiczenia Ty robisz ta hulahoop ?:) Fajnie to jest, bo jakos nigdy nie mialam okazji :PP Dziewczyna123 ja tez zuje gume, slyszalam, ze wtedy ,,oszukuje\'\' sie organizm, ktory ma wrazenie, ze ciagle cos jesz i szybciej trawi :PP Zuczczek bo ja mam bardzo suuuuper mame :D:D Super,ze cwiczysz z mezem...bo rzeczywiscie w 2 to zawsze razniej sie pomeczyc niz samemu :) Ktos tu mowil, ze jest z Wroclawia :P Kto to byl ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to drugi dzień za nami :) Do jutra :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie tez wyjatkwoo bezslodyczowo :) i nawet ochoty wielkiej jakiejs nie mam, cos mnie bralo wieczorem ale to jabluszko, potem harbatka i zyje ;).I trzymam się :) ja tez sldzilam 2 lyzeczki, teraz pije pkrzywowa, mietowa- bez cukru.Pokrzywowa nie jest za smaczana, ale naprawde rewelacyjnie dziala na wloski i paznokcie... Byly wiecznie kruche, rozdwajaly sie strasznie, nic nie pomagalo, olejki, odzywki, capivit, belissa, od 3 tyg pije pokrzywke i stal sie cud! polecam :) Takze na wlasnym ptzykladzie mowie,ze slodzenie to kwestia przyzwyczajenia, jak ktoras z dziewczymn mowila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 No i zaczął się trzeci dzień... Zmykam do pracy Życzę Wam miłego dzionka i wytrwałości... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam do tych słodyczy dodać jeszcze coś: zero jedzenia po 18!!!! nie wiem czy też tak macie, ale ja wieczorem dopiero mam ochotę na coś dobrego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tradycyjnie na dzień dobry woda z cytryną... a po wczorajszym aerobiku ledwo chodzę ;p teraz uciekam na egzamin (trzymajcie kciuki). wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!! to jest dobry pomysł!!! kiedyś też tak piłam przed śniadaniem wodę z cytrynką i mniej wtedy zjadałam;) czas do tgo wrócić... na razie zaliczylam już poranną gimnastykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Agutkal ja mam tak samo,ledwo t lozka wstalam:) Trzymam kciuki za egzamin:) Ja tez po 18h nic juz nie jem. Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nona ja zawsze rano pije 2 szklanki wody. Nie mam w domu cytryny.Masze kupic i od jutra sprobuje tak jak Wy pic wode z cytrynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zrobiłam wodę z cytrynką taką wysokąąąąąą szklankęęę (0,5l) i sobie piję... wiecie co dziewczynki, bardzo gubi mnie wieczorne jedzenie... No czlowiek wróci do domu taki zmęczony... odrazu przydałaby się glukoza na poprawę humoru:D muszę z tym zawalczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dbry...:) Kolejny dzien przed nami... Jak rano wstalam, to myslalam, ze mnie przewierci, tak nagle strasznie chcialo mi sie czegos slodkiego. Ale zjadlam sniadanie i w sumie juz przeszlo. Powodzenia na egzaminie. Mi sie sesja skonczyla i teraz sobie odpoczywam...:) Ja nie jesm po 18. Ciezko mi to przychodzi, bo wszyscy pytaja sie czy moze cos zjem a to a tamto....Chyba nie moga sie przyzwyczaic, ze jestem na diecie...wrrr...:/] Od jutra tez bede pic ta wode z cytryna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a u mnie dziś na sniadanko ryż na mleku.Zamiast wody z cytryną -pokrzywka :D. POWODEZNIA NA EGZAMIE- ja mam jutro ;| i w niedziele, a niesttey przygotowania nie sprzyjaja odchudzaniu, bo iw domu trzeba siedziec, ajak wiadomo wtedy zawsze coś sie skubnie.Ochoty na slidycze jakiejs wiekszej nie mam... pozdrosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nona34 - ja również nic po 18 nie jem:) i później jak ide spać to taka pusta jestem heh;P A wode dobrze pić bo wypłuka wszystko co niedobre również piję ale przegotowaną. Teraz leżą obok mnie delicje biale i tak na nie patrze i nic;) Naprawde mam sillną wolę;P i mam sie z czego już cieszyć 2 dni bez słodyczy oczywiście herbata gorzka, chyba ze skuszę się na paluszka słonego:) Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj rano jak wstałam, tak mnie nabrało na cos słodkiego, że szok... ale luz zjadłam jogurcik z bananem i przeszło :) Mnie trochę trudniej jest nie jeść po 18, bo do 18 pracuje i jak wracam do domu to jestem taka głodna, więc 18 przesunęłam na 19 :) Miłego dnia Wam życzę 🌻 agutkal powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem z powrotem i dopiero jem śniadanko..póki co mnie nie bierze na nic słodkiego ale to dopiero 3 dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silva75
Cześć dziewczyny, zapraszam do zmagań na forum www.diety.pl Sądzę, że tam będzie Wam łatwiej wytrwać w swoich postanowieniach. pozdrawiam Silva75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy dziewczyny wszystkie ucieklyscie? Powiem Wam,ze gdyby nie ten topik to juz dawno bym sie rzucila na cos slodkiego. Ale nic z tego.Trzymam sie:) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma:(:(:( Ide sie troszke kimnac:) Wiadomo jak czlowiek spi to nie je:):):):) Czekam na Was!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobranoc zuczku..ja też chyba dzisiaj prześpię pół dna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×