Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Matki Polki- zony na emigracjii.

Polecane posty

od wrzesnia to wiem ze pojdzie moja cora myslalam ze mam ja teraz od stycznia zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie słoneczko ślicznie świeci (niewiarygodne)i jutro ma być podobnie... Dokupiłyśmy młodej adidaski (wymóg-białe)do szkoły, zjadłyśmy obiadek, dzidzie robią miksturkę na ślimaki... Acha Dara to ten angielski w Niemczech też na takim zblizonym poziomie do tego w Polsce (podstawówka)... Aśka czy Ty byłaś z zębem u dentystki, czy szczęśliwie ból sam Cii przeszedł...?bo ja w Anglii tylko młodym uzębienie kontrolowałam, i...poprawiałam w Polsce robotę pakistańsko-angielskiej doktorki... Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentystka na urlopie polka a ja biore antybiotyk a zab ewidentnie do kanalowego leczenia brr boje sie tego strasznie i chyba go usune chociaz tego tez sie boje nigdy nie mialam kanalowego ale jka go robilam ostatnio to cos wspominala dentystka ze jesli bedzie bolal w przyszlosci to nastepne bedzie kanalowe juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyTarget
Leczenia kanalowego nie musisz sie bac :) Jesli jest przeprowadzone DOBRZE,jest praktycznie bezbolesne:)Masz przeciez znieczulenie;)Nie wiem skad ten lek u wiekszosci ludzi.... Na lekarzy-Polakow uwazaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki asia-to córka-a ja pisałam synek .Ale im szybciej zapiszesz tym lepiej.Moja kuzynka zapisywała syna jak się tylko urodził . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Jestem tylko eee nic sie nie dzieje, w sumie to raczej dobrze ze kataklizmy nas omijaja;) Zimnawo sie zrobilo,pracy nadal brak...tu juz od 26 .09 sa dwutygodniowe ferie...M wziol tydzien urlopu wiec moze gdzies skoczymy:D milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapisłą mi mego postu świnia! Sorki już mnie cholercia bierze na ten komputer, dlatego tak rzadko ostatnio zaglądam, on mi ciągle jakieś numery wycina...zawiesza się, musimy kupic nowy!wreszcie! U mnei oki, bez większych zmian, do młodej dzisiaj koleżanka przychodzi na gołabki (hi hi hi!)czekać będzie na Mamę bo one dzisiaj wcześniej wychodzą (a Mama pracuje jest sekretrką w szkole)też bym chciała (choć może nie w szkole bo tam hałas).. Dara to gdzie pojedziecie?do Polski?a może do Anglii się wybierzesz, zapraszam! Leczenie kanałowe, ja się nie boję w Polsce ostatnio 200 zł zapłaciłam i jakoś bezboleśnie przeszło choć przyjemnie nie było::lepsze to niż strata zęba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mursiana, tyle czasu, chyba telepatycznie Ciebie dzisiaj ściągnęłam, bo byłam w ogródku wieszam pranko i sobie myśle, Mursiana nasza Hiszpanka pewnie bardzo zapracowana w swoim biznesie, nie pisze do nas, wielka szkoda...(słowo honoru, tak dzisiaj k.12 g. myślałam). Bardzo bardzo się cieszę:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Moja wieksza dziecina raczke sobie zlamala...:O Wczoraj wrocil ze szkoly i juz reka byla obita,przewrocil sie na reke jak grali w pilke.Opuchnieta az milo,beee-od strony malego palca ,tak po \"grzbiecie\"Posmarowalam Altacetem ,palcem ruszac mogl wiec myslalam ze tylko obita.. Dzis nie poszedl do szkoly bo bolalo(prawa raczka)ale mowi ze jakby mniej...no ale moj Mpo pracy pomacal i zabral go do lekarza bo mowi ze jakies zgrubienie wyczol...no i dostal jakis drut do srodka,ktory podtrzymuje kosc zeby rowno sie zrosla i gips...na 4 tyg.a ten drut na 6 tyg.😭 Ja myslalam ze przy zlamaniu to nie poruszy za chiny ludowe palcem a jednak nieprawda_mamuski w razie co to jazda na przeswietlenie!!!! Bidulek moj obolaly i teraz te ferie,sobie nie pobryka.Z jednej strony dobrze ze na ferie bo i tak w szkole nie bedzie przeciez pisal... Chyba pojedziemy w te ferie do tesciow,na stare smieci...podroz jakby sentymentalna;)(mieszkalam kolo nich 10 lat a potem wybylam 700 km.dalej-to tak dla przypomienia:D) Mursiana witaj ponownie Jutro rano znowu do tego chirurga mam isc...po co to nie wiem ,M.mowil ze chce sprawdzic czy wsio oki jest...Jak on to zrobi,przez gips???no nic zobacze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:-) Mursiana,gdzie Ty się podziewasz -zapracowana kobitko???? Podaj nam znowu słoneczko z promiennej Hiszpanii :-) Y.śniłas mi się,że sprzedawałaś na ebayu swoje meble z polskiego mieszkania i jakieś rzeczy tu w Anglii.Nieżle co? Chyba ten sen poprzedziło moje siedzenie na ebayu chciałam kupić sofę ze skóry-no i dzisiaj wreszcie po paru dniach kupiłam-jutro mi M.przywiezie.Sofka z brązowej skóry i ma rozkładane podnóżki i jeden duży puf-jest prawie nowa-tak się cieszę,bo w salonie straszy pustką:-P Teraz dokupię ławę i fajnie będzie. Mój M. właśnie jest na \"wódce\" u kolegów.Puściłam go,bo pije 2 razy do roku.Jedyny minus,bo rano do pracy idzie i będe musiała go odwieźć.Trzeba rano z bąblami wyruszyć :-O Dara-bądź dzielna,wszystko szybko się zrośnie-młode kosteczki więc będzie ok.Tylko wiadomo,że w gipsie na początku trochę boli,bo opuchnięte jest.A jeśli chodzi o ten pręt-to pod gipsem tylko jest-czy pod skórą ? Zmykam spaćku-jakoś senna jestem.Wampirki już dawno śpią:-) Dobrej nocki i miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dara-oni robią zjęcia kontrolne z gipsem-także nie martw się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drut czy tam pret jest pod skora ale nie rozcinali reki tylko jakos tam go wkrecil...brrrr. Koszmar synus chodzi i narzeka-dotarlo ze wielu rzeczy nie moze robic(rower,polka,i...granie na konsolach!)i tak marudzi caly nieszczesliwy ze juz nie moge...wiadomo chlop;) Y-co z wami????? milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie szykuje sie przeprowadzka zaniedlugo juz mamy dom i za kilkanascie dni sie przeprowadzamy takze bede bez internetu do czasu podlaczenia w nowym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zżarło mi posta-odezwę się później bo zaraz przyjdą goście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty masz za sny Ninka?w Polsce mam w wiekszości stare graty kto by je chciał kupić. Fajnie Ci nowe mebelki,Facet na wÓdeczce(i mój 2 razy w roku...!), a my dzisiaj lataliśmy ibiurkaszukaliśmy i...nie było takiego jak byśmy chcieli., Młode były u angielskich koleżanek,spokój! Biedny Twój mały Dara, he he typowy facecik! Asia - przeprowadzka,oj!urwanie głowy Cię czeka...będzie nam smutno bez Ciebie:( Ninka Ty zobacz jak to Forum Katki się zmieniło (hm!!!!). Narazie miłej niedzieli,idę kolacyjkę robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sie odezwe jak podlacza mi neta a jeszcze bede tu zagladac 2 tygodnie pozniej moze do momentu podlaczenia gdzies od kolezanki cos skubne chociaz nie wiem jak to bedzie z tym moim czasem bo teraz bede niania slodkiego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello girls, Nina trochę jestem zaskoczona nową formą Forum... Dzisiaj w domu (odpoczywam),takie tam prace porzadkoweitp, nigdzie nie biegam (bo kasy mam mało):( Dara z naszej szkoły jedna mała Lady emigruje na 3lata do Niemiaszków (Tato ma kontrakt)dobrze, niech pozna uroki emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmamuśka
Mam sprawe,mieszkam z chłopakiem,mamy synka i on nas utrzymuje,bo ja zajmuje się dzieckiem. Ale na nic nam nie starcza kasy. Mamy working tax i mielismy doplate do chaty,ale to jakies 250 f razem na miesiac,strasznie malo,a rachunki mamy na 1000f miesiecznie. Słyszałam,ze mozna powiedzieć że się rozstajemy i ja bym dostawała kase jako samotna mama,ale też sie obawiam,bo słyszałamze mogą sprawdzić czy faktycznie nie mieszkamy razem.Czy wie moze ktos jak oni to sprawdzaja,czy przychodza do mieszkania,w jakich godzinach?itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się i znikam.....ale to taki zwriowany okres.Musze nadrobić stracony czas i poczytać co tam sie u Was działo....trochę się tego nazbierało ale to dobrze przyjemny relaks w miłym gronie jest jak najbardziej wskazany.U mnie nieciekawie zwłaszcza ten biznes to straszny niewypał na cwaną oszustkę trafiłam a wiec sporo pracy i kasy poszło w zapomnienie.Ale trudno się mówi.Słoneczko jak najbardziej Wam przesyłam bo tego to akurat nadmiar.Buziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaXXXXXX
Witam,sa tutaj jakies dziewczyny z Niemiec?Trafilam przypadkiem na ten topik ,nie mam czasu czytac wszystkiego bo zaraz sie przerwa skonczy:(( Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Witaj Mursiana-daj troszke tego slonka....Tu zimno,mzawkowo,beee-ale ma sie poprawic;) My od poniedzialku 2 tyg.ferii-sama nie wiem po co te ferie akurat teraz,nie lepiej by bylo letnie wakacje przedluzyc????? No nic ,na tydzien do tesciowej-mam nadzieje nic nie robic nie gotowac itd:)a potem przyjedzie moja kolezanka( jeszcze z liceum)z corkami -wiec pewnie bedzie wesolo...nie wiem tylko jak mojM to przezyje bo bedzie mial nocna zmiane:P Natalia-mieszkam w Minden(NRW)... Moj polamaniec coraz lepiej sobie radzi-nawet mate wczoraj robil-wpisywal wyniki lewa reka.Jutro brykamy na kontrole...acha ostatnio jak bylam to rozcieli mu ten gips,sprawdzili i potem znow ten sam gipi tylko zawiniety bandazem elastycznym- milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:-) Ja dzisiaj w nienajlepszym humorku.Mój M.rzucił pracę-bo się wściekł.Już tak parę razy rzucał i wracał-ale teraz to chyba na poważnie.Mam tylko nadzieję,że szybko coś znajdzie :-).Teraz śpi:-O Witaj Mursiano:-) Witajcie nowe koleżanki:-) Od wczoraj jestem taka senna,że ledwo siedzę-a zaraz po starszego do szkoły jadę. Jakoś nic mi się nie kleji ostatnio-chyba mam \"smrodaaaaaa\".....(dla niewtajemniczonych jeszcze -depresja,dołek) zmykam do szkoły pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dont worry NInuś jejku i mój ciągle gada że rzuci to wszystko w ... j a nie wiem co bym wtedy zrobiła...musi się wszystko ułożyć Ninka. zżarło pół posta wrrrr!Q!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca baby
Mam prosbe mieszkam w UK i szukam takiego forum dla mam w uk baby mam czy cos takiego zna ktos moze plis pilne:) Z gory dziekuje to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zagladam dopiero teraz bo nie mam czasu zajmuje sie malutkim szkrabem no i moja pociechac wiec wiecie jak to jest przy dwojce na szczescie dziecko grzeczniutkie i kochane poza tym nuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:-) Wszystko wróciło do normy :-) :-) M.jest w pracy-ale ma się dużo tam zmienić.Już dzisiaj szef kawkę przywiózł,nowy czajnik i zasady nowe :-) Także dobrze jest ich nauczyć szacunku do innych :-) trwa to rok-ale powoli przynosi efekty:-P Zmykam nakarmić małego wampirka pa babeczki :-) Aha Y. ja zaczęłam kopiować-bo mi często zjada posta-przeważnie jak mam natchnienie i dużo naklikam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×