Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Halooo Emiczko jestem jeszcze na lądzie :P aaaa i w koło mojego domku lataja bociany :D:D:D iiiiiiii uwaga uwaga moja sąsiadka jest w ciązy :) moj mezus stwierdzil ze kierunki pomylily :P ja tez mam to wstertne pcos lecz prolaktyne mam idealna 13,99 mimo tego ja narazie sie nie staram narazie sie odchudzam schudlam 10 kg w miesiac :) @ mi sie uregulowaly :) a starac sie zaczne moze po wakacjach bo ja bardzo chce miec dzidziusia z czerwca lub lipca :) Estelkooo no opowiedz troszke czy dopadla Cie "zemsta Faraona " :P:P:P Papaptki :D ide sie zwijac z bólu i pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_psik :) miłego wypoczynku:) Ja tez chciałam dziecko z maja/czerwca, urodziłam w styczniu:p tak to jest z tym chceniem i realiami:p teraz będzie jak dobrze pójdzie z lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, jak Wam dobrze z tymi wakacjami. Ja z pewnością nigdzie nie wyjadę w tym roku. Zazdroszczę Wam, choć jestem również wdzięczna losowi za Miłoszka i co tam mogę siedzieć w domu :) Emiczko, Twoje wpisy są zawsze pełne optymizmu i Ty zawsze odnosisz się do każdej osoby, jak Ty to robisz? :) A tak w ogóle, to faktycznie z tą komunikacją miejską to jest tragedia. Emiczko nigdy więcej!!!!!!!! Emika, no i macie już wybrane imiona? Zabajona, teraz to już jesteś doświadczona mama. Z drugim dzidziusiem to już gładko pójdzie :) Apsik, ja nie wiem jak Ty wyglądasz, podeślij może jakieś zdjęcie? Dziewczyny zobaczcie, Maklady się ukrywa. A ona albo już urodziła, albo lada dzień. Macie jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsik, ale ja nie byłam w Egipcie, ja byłam na rejsie morskim u wybrzeży Czarnogóry + zwiedzanie Czarnogórskich miast portowych. Niektórych uczestników dopadła...ale nie zemsta Faraona, tylko Nepetuna ;-) (ja na szczęście choroby morskiej nie miałam, chyba jako nieliczna :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) nie odzywałam się, bo 9-go lipca o 12.05 przyszło na świat moje szczeście największe: Magda :D poród miałam trudny i stresujący, byłam dłużej w szpitalu (ze względu na bezdechy małej), ale juz jesteśmy w domku i uczymy sie siebie nawzajem, razem z meżem:) teraz ciągle cos robie pierwszy raz he he i stresa mam ogromnego:) na szczeście mała jest na razie grzeczna i cierpliwa, muszę kupić monitor oddechu, bo martwie sie o nia strasznie... miałam problem z pkarmem, ale już sie stabilizuje i mam nadzieję, że będzie dobrze:) pozdrawiam was serdecznie kurde, zestresowana jestem, ale serce mi sie ze szcześcia rozpuszcza, mówie Wam:) przesyłam pozytywne fluidki, jak będe miała zdjecia małej, to wyslę:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! NARESZCIE:):):):):):):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ NO to mamy kolejna mamuśkę:) Nie przejmuj się:) ja pamiętam moje początki uczenia się Misi:) jedno co Ci mogę polecic to silikonowa nakładki na sutki!!! niewielki koszt a ulga niesamowita:) Ja wróciłam z Wakacji:) trzy tygodnie luzu , nic nie robienia:) i @ przyazła o 3 dni wcześniej:) A juz myslalam ze ten bociek co leciał to wleciał na mnie:D:D:D:D ale widac jeszcze nie:P i dobrze bo gdybym zaszła to urodziłabym w marcu i Miśia mialalby roczek ..to troszkę zapierdzielu byłoby:P Iwona:) jak mały skonczy 3 miesiące to spokojnie mozesz gdzieś wyskoczyc:) aaa podeslij mi jego fotki bo nie dostałam:(:(:(:( enigmaa@tlen.pl Emiczko:) ja od początku nie przejmowałanm sie ciązą i wszystko było dobrze:) Apsik :) miłego urlopu!!!!!! i moze wrócisz juz z lokatorem?:) zyczę Ci tego...aaa własnie poslij fotę:) Ana i estellka!!!! no własnie naprzód marsz!!!!!! do roboty baby!!!!! Zabajonku:) pamięam Twoją 1 ciązę.... wtedy 100 pytan i codziennie jakiś niusik:) a teraz to taki luzik hehhehehehe nie ma to jak \"wieloródka\" :D:D:D:D taka doświadczona:):):):):) hihihihihihi Asik :) hopla co z Tobą?:) foli :) a Ty ???? chyba teraz Twoja kolejka hihihihihihih do wieloródek?:):):):):):) boziniu:) serdecznie pozdrawiam:):):):):) milutko sie Ciebie czyta:) Paula:) Ty się nie stresuj!!!!! z tego co pamiętam Tyś ostra baba wiec i pracę znajdziez szybko:) masz jaja !!!! więc pewnie ktos czeka na takiego babola:) głowa do góry!!!!! wierzę w Ciebie i wierzę ze znajdziesz pracę z ktorej bedziesz zadowolona:) Lara :) ja jestem zwolenniczką szybkich badan i dzialania!!!!! więc nie zwlekaj:) rusz zadek i rób co trzeba:):):):):):) Gosiaczek:) a Ty jakies kaszki dajesz małemu???? bo ja poki co narazie samo mleczko ,aaa od tygodnia karmie tylko butlą bo maja mała wypluwała moje cyce i olała mnie:) A ze konczy 4 miesiac to będę podwała juz bebilon 2 i cosik musze chyba zaczac dodawac? foli:) pisłaas abym poczekała do 6 msc a ja juz nie mogę sie doczekac:) sysia 🌼 no nic spadam do łozeczka:) aaaaaa dzis skonczyłam 36 latek i stawiam Wam szampana wirtualnego:):):):):):):):) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estella1
Enigma! wszystkiego najlpeszego i szybkiegoi "bociana"! Makłady z całego serca gratuluję Magdusi i czekam na fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-D Enigma - dużżżżoooo zdrówka, szczęścia i radości, pociechy z córci i mężusia oraz synusia do kompletu :-D sto lat!!!! Maklady gratuluję córeczki - niech się wam dobrze chowa!! nic się nie martw, każda mama musi dojść do wprawy, najważniejszym skarbem Magdusi jest wasza miłość, więc cała reszta już niedługo się ułoży :-D Emiczko -dziękuję Ci bardzo za miłe słowa :-D kochana jesteś i będzie z ciebie super mamusia!! na pierwszej wizycie mnie lekarz powiedział, że szczególnie na początku trzeba bardzo na siebie uważać, bo maleństwo jest jeszcze \"mało\" zagnieżdżone, więc pierwsze tygodnie najlepiej sobie dużo odpoczywać i unikać komunikacji miejskiej i wstrząsów jak się da. więc odpowczywaj i nic sie nie martw, będzie dobrze, tylko tak musisz o tym myśleć!!! Ana - dziękuję ci bardzo za miłe słowa :-) mój mąż też ma urodzinki, odprawiam mu je w niedzielę i siedzę cały dzień w siecie i szukam czegoś ciekawego bo to są okrągłe urodzinki, więc chcę coś nowego. Estelko - tylko gratulować takiej morskiej kondycji, Czarnogóra pobodno jest piękna, ja widziałam ją tylko na zdjęciach. a jak tam wygląda pod względem turystycznym? chodzi mi stan zabytków, nastawienie na turystów? o Twoje Szczęście się nie martw, niedługo też będziesz nam o Nim pisać - głowa do góry, cuda krążą wokoło aż wreszcie i do nas trafiają, będzie dobrze!!!!!! całuski dla ciebie! my już jesteśmy po urlopie byliśmy na przełomie maja i czerwca w Egipcie, było super, zemsta nas na szczęście minęła, trochę nas przeczyściło ale kaźdego tochę i tylko w jeden dzień (każdego innego dnia) . mieliśmy ze sobą nifuroksazyd dla dzieci i dużych i po podaniu zaraz było ok. na faktyczną zemstę najlepiej iść szybko do apteki egipskiej i powiedzieć że boli brzuch - nawet po polsku! i oni od razu dają lekarstwo po którym zaraz przechodzi. chyba, że nie przechodzi po kilku tabletkach to trzeba się skontaktować z rezydentem z biura i on umawia wizytę z lekarzem. A psik więc nie ma się co martwić, udanego urlopiku!!!! no i znowu się rozpisałam, ale tak tu u Was milutko :-) pozdrowionka dla Was Wszystkich i całuski dla maluszków, tych rozrabiających i tych jeszcze w brzuszkach :-) Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już znad kanapki witam się, ale inaczej się nie da - szczególnie z rana. Musze coś zjeść, zeby na chwilę zapomniec ze mam żołądek, który przypomina o swojej obecności. Enigma - 100 lat Mamuśka!!!! Hehe, powiadasz, 100 pytań do ... było :p Ano tak, teraz mało co mnie zaskakuje, wiec masz rację - doświadczenie :p:p:p hehe, dziwnie brzmi, bo to zaledwie druga ciąża, no ale w tym przypadku traktuje się to jakby to było co najmniej 10-ty raz:p maklady - ogromne gratulacje ! O trudach porodu zapomnisz, a patrząc na Madzię będziesz juz tylko się rozpływała ze szczęscia:) Tak to juz jest :) Nauczysz się wszystkiego - zobaczysz :) To samo przychodzi z czasem:) Iwonka - aleś wywołała maklady:) no na samo wspomnienie ... :-D Dla wszystkich kochanych forumek buziaki i przepraszam z góry jak coś istotnego ominęłam, ale z moim samopoczuciem obecnym - to tylko prosze o wybaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a wiecie, że przez te cuda topikowe troszkę się nakręciłam i pomyslałam, a nóż mi się uda naturalnie ;-) głupia ja :-( tym bardziej, że okres mi się spóźnia 2 dni (ale \"dużo\" ;-) ) ...ale wiem, że nic z tego, bo już mam podbarowiny śluz, @ idzie...to nauczka, żeby się głupio nie nakręcać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, wielkie gratulacje :):):) ten monitor oddechu polecam przy tych problemach z odechem, lepiej dmuchać na zimne. no i czekamy na zdjęcia :) Enigma sto lat !!!! spełnienia marzeń i rodzeństwa dla Marysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja na koniec dnia :-D 🌻 jakaś niemrawa się czuję ostatnio, ale to upragniony stan błogosławiony więc mam co chciałam :-) Zabajonku👄to rzeczywiście jak tak piszesz, widzę że zupełnie inna ciąża jest u Ciebie niż przy Olci, może tym razem synuś będzie :-) Powiem Ci, że ja podobnie się czuję, jak tylko oczy otwieram już czuję ssanie żołądka, i mulenie, zjem ale i tak za parę minut znów się źle czuję i tak potrafi być aż do późnej nocy, póki nie zasnę, budzę się około 4:30 na siusiu, potem męczę się godzinę by zasnąć i budzi mnie budzik 6:30 - mężusia na wstawanie do pracy, przygotowuje mu śniadanko - on w tym czasie moją ulubioną bawareczkę i zmykam do łózia, leżakuję jeszcze do 9:00 a potem to i tak w południe przychodzi 2-3 godzinna drzemka :-P też staram się jeść małe ale częste posiłki... Iwonka👄przybij piąteczkę bo ja miałam plany związane z Egiptem, ale za dużo tego wszystkiego tez nie można chcieć, cieszę się z upragnionej ciąży i bałabym się teraz podróżować tak daleko i to samolotem, tak więc jeśli gdziekolwiek uda mi się wyjechać to może na Mazury:-o albo w weekendy poza miasto gdzieś na łączkę lub do lasu :-) Co do Twoich pytań jak to robię? hmmm, nie wiem nawet trudno mi to napisać, mam Was przed oczami, czytam co piszecie i słowa same lecą jakbym z Wami rozmawiała :-) tak jakoś :-) Tak imiona wybrane, jeśli będzie synuś to będzie Szymon🌻, a córcia Lilianna🌻 A_psik👄 kochana, to nie ma nic innego jak Cię w tym roku bociany uszczęśliwią :-D hahahahhahah wierzę w to :-) ..... wiesz co, ja jestem osobą która podziwia innych za to co robią i jakimi są, ale szczerze mówiąc przeraziła mnie Twoja informacja na temat 10 kg zrzuconych w miesiąc???????? z pewnością wynik imponujący, ale czy to dobre dla Twojego zdrowia i to jak chcesz się starać o dzidzię, rozumiem 5 kilo ale czy Ty w ogóle cokolwiek jadłaś? :-o zmartwiłaś mnie tym troszkę...... Maklady👄 kochana, ja wiedziałam w duchu że jesteś już z maluszkiem:-) tylko czekałam aż nam to napiszesz 🌻SERDECZNE GRATULACJE🌻 widzę, że nie zawsze może być lekko, ale najważniejsze że wszystko jest w porządku, zanim ja urodzę, to kochana będziesz tak sprawnie opiekowała się córcią że będę po rady do Ciebie przychodziła jak świeżo upieczonej mamy :-) całusiam cię serdeczniutko❤️ i czekamy na zdjęcia Twoje również👄 enigmuś👄 hmm silikonowe nakładki na sutki? a w czym pomagają? Spokojnie poczekaj z tymi boćkami u siebie, przecież tu w Warszawie jeszcze czekają na Ciebie maluszki - tym razem bliźniaki jak nic będą :-D ale tym razem małe urwisy-chłopcy, niech Ci nie będzie tak lekko :-Dhahahhahahah i dziękuję Ci 👄 postaram się niczym nie przejmować.... no i oczywiście PRZESERDECZNE ŻYCZENIA URODZINOWE🌻 dużo radości i miłości w życiu a za rok upragnionej ciąży bliźniaczej :-) Bozinko👄no na bieganie i skakanie to ja zupełnie nie mam ochoty, energii we mnie zupełnie nie ma :-P nawet przy kompie nie mam siły siedzieć :-P Wy zawsze wiecie jak dodać otuchy, dziękuję ❤️ foli👄 Estelko👄 wierzę, że w tym roku Cię to szczęście spotka, nie ważne w jaki sposób zajdziesz będziesz równie szczęśliwa👄 zmykam bo mężuś wraca z pracy, a obiadek jeszcze niegotowy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ a ja umieram, od wczoraj boli mnie brzch, mam jakies skurcze małpowate, a tej francy nie ma :-( jeszcze na twarzy mi jakieś guzo-krosty wyskoczyłu buuu, czuję się jak wrak czlowieka i chce do domu...cos mi się chyba toatalnie poprzestawiało :-( poprzedni cykl 21 dni, ten już 30. i do tego te bóle :-( echhh, ponarzekałam sobie ;-) niech ta @ wreszcie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko👄współczuje kiepskiego samopoczucia i przytulam..... a dla wszystkich starających się mam wierszyk, który znalazłam na innym topiku :-) 🌻🌻🌻 Z procą w kieszeni, smokiem na smyczy biega po Raju Adaś zdyszany... Dobrze mu tutaj... jednak dni liczy, kiedy przylecą z Ziemi bociany... Niby spokojny, niby wesoły uczy się w Rajskiej Szkole grzeczności, ale codziennie pyta anioły: Czy przysłał dla mnie Bóg wiadomości... Z nogi na nogę drepce przy Bramie, w tę i z powrotem po Niebie chodzi, marzy o tacie, marzy o mamie i o tym, że się wreszcie... urodzi 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laski! Estelko - a cóż u ciebie się pomieszało? A moze zmiana klimatu wpłynęła ogolnie na przesunicie wszystkiego, w końcu tydzień w raju byłas :) Emiczko - powiem ci, ze i inna i podobna ta ciąża, ale ja nie obstawiam już nic ;) Poprzednio przecież cykl monitorowany, więc teoretycznie wiedziałam, ze idealnie w owu trafiliśmy, byłam na 90 % pewna, ze facecik mały nam wyjdzie .... a tu surprice - dziewuszka:) Naprawdę byłam zaskoczona! Teraz nie mam pojęcia na ile przed owu wsio było, pamiętam, ze ostatni dzień to był zdaje się 7-8 dzien cyklu, potem mieliśmy post bo tak wychodziło i nie składało się i potem dopieor po 17 dc jakoś, wiec ponad tydzien posuchy. Owu jak zaobserowowałam miałam zwykle około 12 dc (cykle 26 dniowe), więc skoro od 8 dnia do 12 coś przertwało ... to tylko babeczka wg tych wszystkich \"mądrości medycznych\", ale że pewności nie mam kiedy dokładnie owu, to biorę pod uwage przesuniecie. Hehe, a biorąc pod uwage przewrotnosc natury to nie zdziwie sie jak jajka zobacze:p:p:p A samopoczucie dosyć podobne, choć narazie bez wymiotów, acz te są momentami bliiiskoo.Muszę sobie wtedy wmawiać \"nie bedziesz rzygała, nie jest ci niedobrze, jest ci DOBRZE\". Jak głupia :p ale muli mnie cały dzień, jak przy Oli, jedynie jak śpię to mam chwilkę ulgi. ALe tak to non stop. I dodatkowo jak nie zjem na czas, to potem niby przy wielkim głodzie ale jeść nie mogę :-o bo zołądek zaciśnie się i lipa, jak jem od razu mi źle. Wiec i podobnie i nieco inaczej, bo ciut lżej. No .. tom sie rozpisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki :):):):):) już prawie weekend :):):):):) mój M ma dziś urodzinki, imprezkę organizuję mu jutro a ddziś kameralnie będziemy świętować razem przy lampce szampana :):):):) kupiłam mu zegarek i dyskografię T.Love (jego ulubiony zespół) jutro przyjdzie rodzinka i przyjaciele, myślę że będzie fajnie :):):):):) Maklady GRATULUJĘ !!!!! ależ maleńka ta Twoja Perełka, a jak słodziutka :):):):):):) Enigmuś 10000000 lat :):):):):):) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużooooooo zdrowia, szczęscia i spełnienia marzeń kochanie :):):):):):) Zabajonku, skoro czujesz się troszke inaczej niż w pierwszej ciąży to może teraz rośnie u CIebie w brzuszku braciszel dla Oleńki :):):):) moze zobaczysz małe jajeczka :>:>:>:> buziaczki babeczki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki! Enigma mój mały też olał moje cyce jak to napisałaś>JUż mu się nie chce ssać jak mu z butli ładnie leci.A jak to się stało że ona nie chce cycków?Tak nagle przestałaś karmić?Bo mój to tak stopniowo odstawia.JUż coraz mniej i mniej ssie.Ale i tak troszkę pokarmiłam.Chciałabym jeszcze ale jakoś mó chłopak nie bardzo.. Otóz ja swojemu wszystko zaczęłam szybciej dawać i myślę że jak Twoja Marysia tak głodomorek to nic się nie stanie jak jej zaczniesz już dawać jakieś słoiczki.Ja swojemu już od 3,5 m-ca daję obiadki i zupki a kaszki właśnie teraz już nie chce woli same mnleko albo obiad.Szczególnie przepada za miśem bardzo mu smakuje.Już się przymierzałam żeby dawać mu już od 6 m-ca ale jeszcze poczekam bo zmieniłam taktyke karmienia nie karmię już dużymi porcjami co 4 godziny ale mniejszymi co 2.Bo tak na raz potrafił dużo zjeść ale potem przy jakiejś lekkiej gimnastyce potrafił sporo ulać a tak to jak dam mnniej nie ulewa. W ogóle na sztucznym dzieci szybciej przybywają ciekawe jak Marysie zacznie przybierać mój przybrał dużo odkąd daję sztuczne dostał takie grube uda i poliki:) Pozdarwiam brzuchatki-Zabajonka i Emiczkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ja prędziutko tylko pragnę sie pozegnać 🖐️ i do poklikania za tydzien :) trzymcie za mnie kciuki cobym nie spanikowała w samolocie :o Emiczko dzieki za pamięc ale nie martw sie o mnie mnie by sie jeszcze tak z 20 przydalo :P na minus :) a dietka była spoko "normalna" nie żadna tam cud :) Kochane moje zdjęcia podesle Wam z Egiptu :) jak tylko wroce :) oki ??? Trzymajcie sie :D Pozdrowienia i całuski dla wszystkich od Apsika :D 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was Kochane Moje! Nie pisałam już chyba 12334 godzin i 23345667 minut i zajrzałam dziś na forum po tak długiej rozłące a tu ....................jakaś REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!! Po pierwsze primo EMICZKA JEST CIĘŻARÓWĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana moja,to normalnie news stulecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Bóg jednak słucha naszych próśb:):):):):):):):):):):):):) Jestem tak szczęśliwa jakby to mi się przytrafiło!!!!!!!!!!! Cud powstania życia jest nieodgadniony i tak niesamowity że ciarki przelatują po plecach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie muszę Ci nawet gadać żebyś dbała o siebie bo ty to doskonale wiesz:) Ale i tak pogadam sobie DBAJ O SIEBIE MALUTKA!!!!! Maklady GRATULUJE MADZIUNI WSPANIALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To musi być cudowne,takie poznawanie się nawzajem.Teraz ona bedzie się zmieniała kazdego dnia z niemowlaczka w dzidziusia!!!!!Przesyłam buziaczki dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko, no no, niezła z Ciebie laseczka :) Ale teraz to już kragłości Cię czekają :) Maklady, ale Twoja Madzie jest urocza, a jakie ma fajne czarne włoski :) Estelko, moja siostra już wróciła, niestety nie udało jej się sprawdzić tej ceny. Za późno jej powiedziałam. Natomiast napisałam do mojej uczennicy, ale ona się nie odzywa. Jak coś będę wiedziała to dam znać. Kasia kula, no to częściej do nas zaglądaj. Apsik do zaobaczenia za tydzień. Z pewnością przjedziesz pięknie opalona. A ja wracam do formy. Malutki jest 100% grzeczniejszy. W nocy budzi się o 4 a później po 5. Nie jest źle , tyle razy to mogę wstawać. Zwłaszcza, że o 5 to mąż go karmi mlekiem, które wcześniej ściągam, nie ma jak to pomocny mężuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) Jestem okropnie zaganiana i nie mam czasu na nic :( i dzisiaj pomimo, że padam już na ryjek to piszę do Was bo nie wiem kiedy później znajdę chwilkę czasu :) Maklady - gratuluję Wam z całgo serduszka tak śliczniutkiej córeczki, bardzo dziękuję za jej cudne zdjęcie :) ma bardzo dużo włosków i jakich ciemnych, super, będzie z niej ładna kobietka :) niech się Wam zdrowo chowa :) ❤️ A jeśłi chodzi o bezdechy to mam nadzieję, że szybciutko dojdzie do siebie i wszystko będzie ok! ❤️ Emiczko - tymi zdjęciami to walisz wszystkie modelki na łeb! SUPER, laseczka z Ciebie na całego a kreacje masz fantastyczne, ta czerwona suknia jest czaderska! Pięknie! a mężuś jaki dumny, że ma taką piękną kobietę, no no no! Cud miód malina :) Acha ZAKAZ JEŻDŻENIA KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ - MĄŻ MA RACJĘ!!! Enigmuś - spóźnione ale szczerze życzonka urodzinowe, dużo zdrówka, miłości i zdrowo chowającej się córci! 🌻 Estellko - nie pamiętam już czy CI pisałam czy nie ale drugi raz nie zaszkodzi! Zdjęcia z wakacji fantastyczne, widoki niesamowite, tylko pozazdrościć, mam nadzieję, że solidnie wypoczełaś i naładowałaś akumulatorki :) A o tym, że laska z Ciebie to już chyba pisac nie muszę bo pewnie słyszysz to na codzień, super, a czerwony jak najbardziej Ci pasuje! 🌻 A powiedz mi czy przyszła ta \"franca\"?? no i czy Ci przeszły te bóle?? Bozinko - witaj wśród nas :) troszkę czasu minęło ale dobrze, że jesteś. Pierwszy raz slyszę o zemstach itp. ale dobrze wiedzieć, może mi też kiedyś będzie dane tam polecieć, po urlopiku to pewnie wypoczęta i opalona i tak być powinno :) buziaki dla dzieciaczków 👄 Zabajona - cieszę się , że wszystko ok po wizycie i powiem Ci szczerze, że całkiem inaczej teraz piszesz o tej ciąży, tak na luzie, co bardzo mnie cieszy bo naprawdę jak człowiek ma już to drugie to jakoś tak łatwiej przejść tą ciążę :) dobrze mi się wydaje?? AnA - jak tam po imprezce?? :P udała się?? Apsik - udanych wakacji! :) KAsiula kula - wpadłaś po takim długim czasie a wcale nie napisałaś co u CIebie!! Pisz tu prędko!!! Iwonka - dobrze, że Miłoszek daje Ci już pospać w nocy bo zawsze to lepsza jedna pobudka niż kilka :) choć mężuś też pomaga to zawsze jest Ci lżej! Buziak dla małego 👄 Paula - pisz do nas częściej jak już będziesz miała dojście do internetu! A co do pracy to na pewno znajdziesz taką z której będziesz zadowolona, głowa do góry! Foli ❤️ Gosiaczek ❤️ Asia - odezwij się ❤️ kkkkasia ❤️ nadwislanka ❤️ Lara ❤️ Przepraszam jeśli kogoś pominęłam ale piszę już to od godziny bo czytałam i pisałam, pisałam i czytałam i napisałam! DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! maklady - śłiczna córunia:) Gratuluje raz jeszcze:) Jeszcze na poczcie nie byłam, wiec zdjec nie widziałam, ale pochwlę już, bo wierze, ze Emika to laska na 150!:) sysia - no faktycznie, pisze nieco luźniej teraz o ciązy, może dlatego, ze to co kiedys mnie niepokoiło, teraz juz wiem, ze to nie jest nic złego. Przynajmniej narazie. A obawy i strach są jak i w pierwszej, tyle, ze umiem sobie wytłumaczyć, ze nic mi to nie da i tylko nastresuję się, a co ma byc to przeciez i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu kochana,chciałam napsiać, co u mnie tylko mi wcięło wpis i się wnerwiłam,jakoś ostatnio brak mi cierpliwości a to dlatego ze u mnie jakiś sajgon.:(:(:(:(:( Dziś lokatorzy budynku w którym wynajmuję lokal nasłali na mnie nadzór budowlany.:(:(:( Nieźle,co? Wszystko było bez zarzutu i panowie,mili zresztą ,sprawdzili co trzeba i sobie poszli ale ile za to miałam kupę niepotrzebnych stresów.Szkoda gadać!!!Mówię Wam,już dawno bym otworzyła swoją knajpeczkę gdyby nie te paskudne zawistne staruchy...Aż nie mogę uwierzyć że starsi ludzie mogą być tak zawistni i chamscy... Koszmar A poza kontrolami z urzędów fundowanymi mi przez życzliwych sąsiadów to działam,zaczeliśmy remont i powoli się kręci BAAARDZO POWOLI!!!!!!!!!!! Co do staranek to próbujemy,na razie bez skutku...3 miesiące na razie,ale to dopiero poczatek więc sie wogóle nie stresuje:):) Wiecie,po poronieniu strasznie mi się cykl wyregulował i jest bardzo bolesny,mam na myśli owluację i @ -wcześniej prawie w ogóle nie odczuwałam a teraz bez nospy nie daje rady, czy to normalne?? Mam nadzieje że tak. No to tyle co u mnie,postaram sie częściej wpadać,BUŻKA:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Sysiu, na szczęście dostałam @ w sobotę. Kasiula, mi ostatnio też cykl zwariował - przed urlopem 21 dni, teraz 31 dni, poprzedzony koszmarnymi skurczami i bólami brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roslyn
Witam wszystkie starające się, przyszłe mamusie i również te, którym już się udało ściągnąć na świat nową duszyczkę. Ja staram się o dzidziusia już ponad rok i powoli tracę nadzieję. Opowiem wam coś... Przez ostatnie miesiące mój narzeczony przebywał w Irlandii a ja w Polsce, miałam sporo spraw do załatwienia, kończyłam studia, wiec miałam sporo stresów związanych z obroną tytułu i inne. Ale po obronie wyluzowałam się maksymalnie, odpoczęłam, rzuciłam palenie, zdrowo się odżywiałam, dużo spacerów i świeże górskie powietrze. Mój narzeczony przyleciał do Polski 6 lipca a ja dokładnie wtedy miałam dni płodne, wiec znów wróciliśmy do starań. Od kilku dni jestem razem z nim na wyspie. Troszkę za szybko (tydzień wcześniej) dostałam okres, właściwie to nie okres tylko plamienie, zawsze mam obfite krwawienia, teraz coś nie chce się rozpędzić. Odczuwam lekkie kłucia w podbrzuszu a sutki bolą mnie od kilkunastu dni i dość często chodzę siusiu, oprócz tego popsuła mi się cera. Najbardziej zaniepokoił mnie wczorajszy wymiotny odruch na cebulę, którą normalnie uwielbiam, zjadam jedną dziennie. Za to mam ogromny apetyt na inne rzeczy, wciągam jak odkurzacz. Dziewczyny czy to dzidziuś? Czy po dwóch tygodniach od zapłodnienia już mogą występować takie objawy? Czy to może zmiana klimatu tak na mnie wpływa? Sama już nie wiem, tak bardzo chce mieć dziecko! Proszę o jakieś mądre wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ❤️ :D Witaj Kasiu :D życzę Ci powodzenia :) ja też miałam @ rozszalały bez dolegliwości, ale od dwóch lat mam regularny ale za to z bólem. No cóż: coś za coś. Estella 🌼 bardzo dziękuję Ci za zdjęcia Dziś rozpłakana jestem, mój kochany mąż pojechał do Hiszpanii na dwa tygodnie, wysłali go z pracy by przejął jakiegoś robota. I ni ma go 😭 i nici ze staranek w tym cyklu 😭😭😭 zresztą spodziewałam się na dniach @ i przyszła trochę taka dziwna, bo są tylko plamienia brązowawe. Ale za to co chwila muszę się drapać delikatnie bo gilgocze mnie brodawka na cycuszku prawym... okroopnie mnie gilgocze :) szkoda że Go nie ma :( Foli, Ana, A_psik, Iwona, Gosiaczek, Zabajona, Nadwiślanka, Bozina , Sysia :D:D :D jaka szkoda, że nie mam Twojego daru Emika pisania do wszystkich dziewczynek z Naszego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM WITAM Lara, Ty na pewno ode mnie dostałaś zdjęcia z wakacji a nie fotki Emiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki!!!! Ja jak zwykle wpadam jak po ogień czytam że wszystko ok i juz mnie nie ma.Mam prosbę tylko do Emiczki:kochana prze slij mi jakieś zdjęcia bo wszyscy piszą o Twoim brzuszku a ja go jeszcze nie widziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A tu cisza jak makiem zasiał! Każda pisze króciutkie pościki i zmyka! BABOLKI KREJZOLKI GDZIEW Y WSZYSTKIE JESTEŚCIE??? a u nas nic nowego, poza tym, że Tomek już sporo zaczął mówić, próbuje powtarzać każde słowo i czasem mu wyjdzie a czasem nie ale to i tak dobrze jak na niego! o rozrabianiu już nic nie piszę bo ręce opadają :) chciałam chłopa to mam!!! Pozdrowienia dla Was kochane PA gosiaczku ❤️ estellka ❤️ lara ❤️ Kasiula Kula - współczuję takich sąsiadów bo przez nich to się aż odechciewa pewnie otwierania biznesu, a znając te stare stonki to nie popuszczą, im to wiecznie głośno ale jak na regulator słuchają radia maryja to wtedy to im głośno nie jest! Pieprzone moherowe chmury! Nie poddawaj się masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×