Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Nadwiślanko życzę CI tego, żebyś się zaraziła jak najszybciej :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny dzięki za rady. Ja juz sama nie wiem co robić. W nocy z reguły ściągam pokarm i na noc następnego dnia daję z butelki. Przynajmniej wiem ile zjadł. Zjada tak mniej więcej 110-130 ml. A i tak budzi sie o 11. Może faktycznie przejść na mleko sztuczne, ale wszędzie piszą, ze mleko matki jest najlepsze. Sama nie wiem, bo pokarmu mam chyba wystarczająco, a jak brakuje to piję karmi i herbatkę mlekopędną i wtedy znowu jest wystarczająco. Dzisiaj od rana jest u mnie siostra, bo ja z katarem i bolącym gardłem już nie dałam rady sie Miłoszkiem opiekować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, współczuję przeziebienia :( co do mleka to nie przechodź na sztuczne jeśli masz dość pokarmu, twój pokarm jest dla Miłoszka najzdrowszy i ma przeciwciała, co sprawia, ze jest szanse, że Miłosz nie będzie łapał infekcji. Trzeba chyba to przeczekać, mojej koleżanki synek budził się co 2 godziny w nocy i nawet jak skończyła go karić to tak było, skończyło się to dopiero jak miał 15 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - ale super załącznik przysłałaś! no tak się cieszę kochana 🌻 foli, przykro mi, że dostalas @, ale za to mrozaczki czekaja w gotowosci ❤️ Iwona, współczuje Ci tego czestego karmienia ❤️ Madzia akurat jak na razie je co 3 godziny, czesto jak w zegarku, w nocy co 4-5 godzin;) mam czasem takie dni, że mam wrazenie, że sie nie najada, pije wtedy herbatke laktacyjną i dużo wody i jakoś mi sie ten pokarm stabilizuje.. jak nie dojadała, to probowałam dokarmiac nan1 active, potem zmieniłam na bebilon 1, zjadała po moim mleku jeszcze z 60 ml modyfikowanego, ale potem strasznie wymiotowała.. chyba pediatra wypisze mi recepte na jakieś mleko z AR, bo sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!! Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale miało na to wpływa kilka czynników. Przede wszystkim pracowałam ciężko z mężem na budowie by jak najszybciej wprowadzić się do naszego domku i od tygodnia urzędujemy w swoim królestwie. Od dzisiaj mam też internet i kilka dni byłam odcięta od świata. Podczytywałam Was w wolnej chwili w pracy i może pomyślicie, że jestem samolubna, ale cieszyłam się ze szczęścia II kresek dziewczyn, ale jednocześnie miałam wrażenie że przestałam tu pasować. Wszystkim się udaje a ja jedyna z tych starych staraczek nadal nic. Naprawdę się cieszę, że miałam szczęśliwą rękę i ten topik zaowocował tyloma ciążami szczególnie tymi najmniej spodziewanymi. Tylko czasami troszkę bym chciała tego mojego szczęścia dostać. Wiem, że wszystkie moje dobre uczynki są tam u góry odnotowane tylko czasami brakuje mi cierpliwości. Tak więc drogie moje zaciążone koleżanki - MOJE OGROMNE GRATULACJE. MOC BUZIAKÓW PRZESYŁAM. I ŻYCZĘ ZDROWYCH DZIECIACZKÓW. A tak z innej beczki, jestem w tej chwili na urlopie i próbuję uporządkować wszystkie szpargały. Mam jeszcze u teściowej kilka kartonów i worków z ciuchami, które muszę w końcu zwieść. Czekam jeszcze na szafę bo nie moge poukładać ubrań. W domku jeszcze wiele rzeczy brakuje ale fundusz już się wyczerpał i musiemy cieszyć się tym co mamy. Mój mąż to cieszy się jak małe dziecko na myśl że kolejne marzene się spełniło. Teraz planuje posadzić drzewka i kupić mi psa bym nie bała się spać sama i miała kim opiekować. Też cierpi z powodu braku dziecka ale ma nadzieję, że kiedyś będziemy mieli czy to własne czy adoptowane. Przepraszam, że nie odpisuję każdej pokolei ale nadrobić tych kilkanaście stron jest ciężko. Jeszcze raz gratuluję nowym mamusiom, buziaki dla obecnych mam i ich pociech i trzymam kciuki za przyszłe mamuśki, które w najbliższym czasie plaują podejść do in vitro lub strają się naturalnie. Całuję Was mocno. Może odezwę się za jakiś czas. Postaram się porobić kilka zdjęć i przesłać je na pocztę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za pustki tu dziś? :):):):):):) Emika dzięki za fotki wyglądasz kwitnącą:):):) Słoneczko nie smuć się kochanie ta częsć będzie szczęsliwa prędzej czy później dla wszystkich:):):):) ja juz spadam do domciu buziaki babeczki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ja też chce fotki. mail pod nickiem :) buziaki a mnie dzisiaj znowu głowa boli - ja juz chce urodzic !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Czuje sie fatalnie, najgorsze są mdłości, które dokuczają najbardziej wieczorami. Pobolewa mnie brzuch, tzn. rano jak jestem wyspana to jest ok., dopiero potem jka zaczynam się krzątac po domu to popołudniu i wieczorem, czuję jakbym miała kamienie w dole brzucha, cos mnie ciągnie, kłuje, pachwiny bolą itp. Mati chory, od ponad tygodnia siedzi w domu i nadal nie jest wyleczony Mąż też chory Buuuu............... Byle szcześliwie do kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ale i tak Wam fajnie , że macie brzuszki :-) ale wiem, jak to jest...tak to czeka się z upragnieniem na ciążę, a jak juz jest to się stęka i jęczy ;-) ja pamiętam, że miałam doły i wpadałam w furię, że gruba jestem, że w nic sie nie mieszczę :-o a teraz chętnie bym tak ponarzekała, z powodu rosnącego ciążowego brzuszka :-) dziś dzwonię do klieniki zapisac się na wizytę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :):):):) Suzinka ojjjjj współczuje tych nieprzyjemnych dolegliwości, mam nadzieję, ze szybko Ci miną no i że Mati wyzdrowieje :):):):) Estelko to ja już trzymam kciuki abyś jak najszyciej ni mieściła sie w swoje ciuszki :):):):):) ja cały weekend przespałam nic mi się nie chciało robić, pobolewał mnie brzuch i oczy same się zamykały, jutro wizytą i jż czuje lekki stres co mi powie?:):):) pozdrowienia dla wszystkich :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ana no to mamy ten sam staz rocznikowy w starankach :) super ze Ci sie udało :) tak ma być :D czy mogłabys przeslac mi zdjecia jeszcze raz bo nie wysweitlily sie :( Emiczko wyglądasz slicznie , bombowo :) ciąza Ci słuzy - piękny ten stan :) moze i ja kiedykolwiek pochwale sie takim brzusiem :D Pozdrawiam wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale tu cisza straszna się zrobiła!!!!!!!!! Emika dziękuję za fotki - ślicznie wyglądasz, a brzusio masz już wielgaśny :) Ja mam połowę z twojego hihihihihi Sorki że się nie odzywam, ale poprostu mam młyn w związku z kredytem. Co chwile coś wyskakuje do załatwienia. Mam już serdecznie dosyć tej całej biurokracji. Chciałam z zusu głupie zaświadczenie o niezaleganiu, no więc nagl oni sobie uświadomili że jest jakiś błąd no i wczoraj robiłam korekty deklaracji od 2006 roku!!!!!!!! Ciekawe co wyskoczy w US. Masakra i tak co chwile coś wyskakuje!!!! Mam już dość biegania po tych wszystkich urzędach i bankach... JUż bym chciała mieć to za sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki tu ostatnio :( mnie dopadło przeziębienie, mam dosyć kaszlu ale najważniejsze wykurować się do poniedziałku bo jadę do Łodzi na usg przed transferem. Paula współczuję tego latania i walki z biurokracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) fakt pustki są tu ostatnio, niestety :(:(:( Foli współczuje przeziębienie i mam nadzieję, że szybciutko wyzdrowiejesz :):):) Pauluś wrrrrrrrrr jak ja nie lubie takich biurokracyjnych spraw, obyś szybko się z tym uporała :):):) Ja wczoraj byłam z mężem u lekarza, zrobił mi usg dopochwowe i stwierdzi ciąże 5 miesiąc, mam zdjęcie mojej siedmiomilimetrowej kuleczki :):):):):) powiedział że póki co jest wszystko dobrze, zlecił mi do zrobienia kilka badań i następna wizyta za 4 tygodnie. Nie muszę chyba zaznaczyć że jesteśmy z mężem przeszczęśliwi:):):):):) Kurcze z takiej małej kropeczki będzie dziecko.....nasz dziecko.....nie mogę uwierzyć :):):):):) jak zeskanuje fotkę to Wam pośle buziaki dla wszystkich babeczek :):):): hop hop hop śpioszki oddzywać się :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca bccn
Zapraszamy na www.przyjaciolki.phorum.pl ,mila atmosfera ,mamy tez dziewczyny starajace sie o dzidzie ,dobre rady ,fajna atmosfera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) ja też nie zaglądam bo nic się ciekawego nie dzieje a po za tym ciągle pracusiam i nie wiem - może uda się wydruk zrobić w piątek, to w poniedzialek-środę pojadę wreszcie na urlop - niezły poślizg z tym wyjazdem, ale mój architekt coś nawalił i na razie wstrzymał drukowanie jednego projektu i czekam kkkasia👄 trzymam ogromne kciuki za wizytę, może i Ty w tym roku ogłosisz nam wspaniałe wieści ;-) byłoby cudownie :-) te czyszczenie jajników brzmi troszkę groźnie, co to za zabieg? foliczku👄 to teraz zaciskamy kciuki i startujemy razem z Tobą :-)👄 kuruj się tylko by móc podejść do transferu👄 Anus👄 jak się czujesz? a zdjęcie teściku super, tez mam swoje i test też ;-) maklady👄trzymam kciuki za Madziulkę, współczuję, pewnie nerwów masz dość, mam nadzieję, że niedługo będzie tylko lepiej... ❤️ Zabajonku👄no to widze, że uroki ciąży też Cię dopadają i tym razem, nawet sobie nie wyobrażam co to ta rwa kulszowa jest - tzn co to za ból, bo rozumiem o co chodzi...widzę, że Ola ma niezłe towarzystwo, tylko patrzeć jak bedzie rosnąć i do domu te wszystkie dzieciaki sprowadzać :-D a jak tam brzusio? kiedy zdjęcia jakieś dostaniemy? czujesz juz jakieś ruchy? bo ja czasem coś jakby się przewracało w brzuszku, ale rzadko raz na dzień raz na dwa dni... A_psik👄kochana, nie przejmuj się cudzik i Tobie się trafi, troszkę się odstresuj pójdź na jogę a zobaczysz jak po niedługim czasie Cię malutki cudzik zaskoczy - polecam akupunkturę - ale naprawdę u dobrego specjalisty.... trzymam kciuki bo wiem co przeżywasz, chyba każda z nas wie 👄 fajnie się czyta o Tych Waszych maluszkach, teraz o ich zasypianiu ;-) jakbym książeczkę poradnikową czytała ;-) super zawsze buzia mi się podczas tego śmieje :-) enigmuś👄 to nieźle malutka zasuwa z tą wagą :-) i jak ten czas leci, kurczę niedawno rodziłaś....współczuję teściowej, ja też mam ze swoimi tesciami co niemiara do przejścia, więc wiem jak to jest...chociaż dziwi mnie postępowanie Twojej teściowej skoro Cię lubi i mówiłaś że ty ją też, troszkę taka dwulicowa się zrobila skoro nie może chociaż przyznać Ci racji... po takich ludziach wszystkiego się można spodziewać, ty dla nich wszystko a oni nie docenią i jeszcze masz nerwy przez nich... Paulus👄 tylko między naszymi ciążami troszke różnicy jest a ja mam wrażenie że mi przestał rosnąć brzuch :-( nie wiem czasem mnie dziwne myśli nachodzą, czy wszystko jest ok, czy nie powinien byc większy itp itd nie wiem wydaje mi się mały może za dużo oczekuję, nie wiem, też mnie zdziwiło , bo moja ginka nie zleciła mi badania- test potrójny - robi się go w 16 tygodniu ciąży więc powinna go teraz robić, a ona jakoś mnie olewa, robiłyście to dziewczyny?...czasem czuję się tak zupełnie normalnie jakbym nie była w ciąży....a czasem coś zakłuje, pociągnie na dole i zatrzymuje się w pracy...wczoraj mnie tak głowa bolała że myślałam że nie wytrzymam, dziś na szczeście juz lepiej, a Tobie mały akrobata rośnie widze :-) cieszę się że wszystko ok i trzymać tak dalej... no i współczuję urzedasów.... :-D Iwonka👄 wiem, że obiecałam zwolnic tempo, nie pracować :-o i sama wierz mi że chciałabym troszkę przystopować, ale mam zaczęte projekty które musze pokończyć bo nikt za mnie tego nie zrobi - nie umie, nie wie itp a i kasę trzeba by było troszkę zbierać, bo przyda się... a Ty widze masz urodzonego spiewaka i teraz głosik cwiczy :-) dziewczyny, ja zamierzam używać tylko pampersów od samego początku czy też używałyście? powiedzcie mi co trzeba kupić przyszłemu dziecku - wyprawkę i tak na miesiąc po urodzeniu - by to wszystko użyć- ubranka itp . bo pamiętam że moja mama nie zdążyła wszystkich ubranek użyć bo za dużo kupiła a potem braciszek wyrósł, jak było u Was? ile pampersów średnio schodzi w ciągu doby? tzn ile razy przewijacie maluszki, rozumiem że im starsze tym rzadziej... tak się zastanawiam....mam nadzieję, że już o to nie pytałam, bo zakręcona ostatnio jestem i wszystko z rąk mi leci :-P gosiaczku👄 co u Ciebie , jak sobie radzisz? sysiu👄 Aga👄 odezwijcie się.... Larusia👄 jak tam u Ciebie? Estelka👄 mam nadzieję, że przed wyjazdem dam Ci piórko, liczę że to będzie jeszcze w tym tygodniu lub w poniedziałek więc oczekuj telefonu, chyba że chcesz bym wysłała Ci pocztą to na adres e-mail podaj adres domowy... juz niedługo będziesz mogła sobie pojęczeć że w nic się nie mieścisz, jestem tego pewna ;-) słoneczko👄 nareszcie, bo już myślałam że o nas zapomniałas :-o zazdroszczę Wam tego królestwa, bardzo bardzo bardzo ;-) teraz tylko patrzeć jak mnóstwo dzieciaczków będzie się w nim chować, a wierzę, że już nieługo i przyjdzie na Ciebie pora, wiesz przecież, prawda? i masz przestać tak myśleć że tu nie pasujesz, zaraz wybije Ci te głupoty z głowy... a może dostaniemy od ciebie jakieś zdjęcia Waszego królestwa? jestem pewna że jest cudne.... trzymam kciuki i odzywaj się jak najczęściej, pozdrów mężusia👄 Suzinka👄 współczuję mdłości, ale jeszcze troszkę i miną:-) a potem to już sama malina i miód :-D i obyś nie zachorowała jak mężuś i synus.... całusiam wszystkie i do usłyszonka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś👄 5 miesiąc i 7 milimetrowa kuleczka? :-Dhahahhaha rozumiem że chodziło o 5 tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście 5 tydzień ciąży a nie miesiąc hihihihihi ale gapa ze mnie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko obyś szybciutko mogła pojechać na urlopik i wypoczć Ty i dzidziuś :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę sie obawiałam ze karte załozy mi dopiero za 4 tygodnie, ale mówił ze ob wystawia po 8 tygodniu, więc chyba wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, super, że już widziałaś kruszynkę :) i że jest wszystko ok :) to są takie fajne chwile :) Emika, ja używałam pampersów, prbowałam raz huggies, bo w szpitalu je dawali ale wydawały mi się strasznie sztywne w porównaniu z pampersami. Najlepiej nie kupować za dużo ubranek na 56 cm, lepiej od razu na 62, no chyba, że dzidzuś malutki bedzie. mOja Nadia w 56 zazwyczaj nie wchodziła ale ona miał 60 cm. ja kupowałam śpiochy, body i pajacyki (do spania) na początek, kaftaników miałam malo bo za bardzo nie lubiłam, podwijały się itd, ale to sprawa gustu. rożek mi się przydał, z kosmetyków używałam mustelę na początek, potem przeszłam na oilatum i bardzo sobie chwalę do teraz, zresztą wybór jest duży i każdy chyba musi wybrać odpowiednie, pewnie każdy doradzałby inne.to tak w skrócie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ilości pieluszek to nie pamietam, ale ja raczej często przewijałam. kup też butelki i smoczki bo nigdy nie wiadomo jak z karmieniem, miałam też podgrzewacz, który niby nie jest koniecznie potrzebny ale mi ułatwił życie no i mozna zawsze zabrać na wakacje, służy mi do teraz.Laktator też napewno sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy Matim od początku do końca uzywałam pampersów, próbowałam też innych, ale nestety nie spełniały moich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam was emilko fajnie ze znow napisalas co u ciebie i jak twoja dzidzia ..u mnie to czyszczenie jajnikow ,to bedzie ze mi zdejma te pecherzyki .i potem latwo bedzi mi zajsc:) ..ale nie wiem czy w tym roku jeszcze ..zobaczymy ..narazie to cisnienie mam za wysokie i musze poczekac..pozdrawiam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, Foli, Kkkkasia :):):):):):) Suzinko rodzinka już wie (najbliższa oczywiście) nasi rodzice, mój brat i siostra męża wszyscy się cieszą w końcu długooooo czekali na tą Kropeczkę :):):):):) Zabajonku, Aśku, Andziu, Maklady, Enigmuś i inne babeczki co u Was ? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×