Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Kasia a nie robiłaś predzej testu ciążowego?? Zrób test z krwi, lub przyśpiesz wizyte u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia495
Zrobiłam test ciążowy...płytkowy i paskowy... Ale wyszły negatywnie. Obawiam się że to może być ciąża pozamaciczna, w której często jest tak że testy jej nie wykrywają. A naprawdę ta miesiączka którą niby dostałam jest inna niz zawsze ( mniej obfita i bardzo ciemny kolor, gęsty śluz) jeżeli ktos coś wie na temat pozamacicznej piszcie . Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu skontaktuj się ze swoim ginem. Ja nic nie wiem na temat ciąży pozamacicznej, nie potrafie Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka dzięki :) Kasia, zrób test z krwi - wykaże pozamaciczną ale wg mnie brzuch by cię bardzo bolał. Czasem tak @ wyglada przychodzi później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Nie oddzywałam się jakiś czas bo we wtorek i w środę przeżyłam najgorszy czas od kiedy jestem w ciąży. We wtirek byłam na wizycie u mojego gina, od samego początku wizyta mi się nie podobała, szybko, po łebkach byleby zarobić kase (chodze prywatnie) poślizg półtorej godzinny, poekalnia pełna kobiet. Zrobił mi badanie orzezierności karkowej i poinformował jest że jest za dużo, wydrukował mi dwa ujęcia jedno z wartością NT 2,8, drugie 3,4 (niem uszę Wam pisać co czułam :() a najgorsze jest to ze zostawił mnie z tym bez wyjaśnienia bez pomocy z komentrze,: \"no musi pani sobie zrobić badania, gdzieś w katowicach, moze tu..... albo tu......choć o termin tam ciężko nawet prywatnie....\" i nic więcej, zero jakiegoś pocieszenia czegokolwiek :(:(:(: byłam zdruzgotana, wyszłam i się poryczałam przy mężu i przepłakałam cały wieczór. Wieczorem zadzwoniłam do koleżanki której mąż jest dobrym ginekologiem w innym mieście i udało mi się umówić na badanie przezierności u niego na środę. Na szczęście sie okazało ze wyszło wszystko dobrze, i wnormie a mój gin nawet nie ma sprzętu i uprawnień do robienia tego badania, zrobił to na zwykłym usg i mnie wystraszył DEBIL !!!!! już do niego nie pójde uffffffffffffffffff Dziewczyny dopiero w srode przespałam noc i popłakalismy się z mężem ze szczęścia - i tak się skończyły te najgorsze dwa dni, prawdziwe badanie wykazało ze jest dobrze, miałam robioną jeszcze biochemie wynik której bede miała za 2 tyg, (choć nie było juz wskazań) Estelko i Szczęsciaro trzymam za Was kciku cały czas i życzę powodzonka !!!!!!!!!!!!!!!! kończe laseczki - buziaki dla Was :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ, Ana, współczuję przeżyć, ale dobrze że z dzidzią wszystko ok Chyba bym poszła na miejscu Twojego męża do tego lekarza i najzwyczajniej, po chamsku, przywaliłabym mu w mordę! co za tempak i idiota. Przecież przez ten stres mogłaś dostac skurczy albo bóg wie czego... Dobrze że z dzidziulkiem jest wszystko ok...ale temu lekarzowi bym nie darowała! Ptzynajmniej wiesz, że pora szulać nowego specjalisty do porwadzenia ciąży! Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA współczuję. A ten lekarz to jakiś IDIOTA, jak on mógł, skoro nie ma sprzętu i uprawnień??? Szkoda słów. A gdzie Ty mieszkasz, że do Katowic masz najbliżej na takie badania? Pytam, bo też jestem ze śląska i jeżdżę do Rudy śląskiej na te usg genetyczne. Teraz pojadę w 20tc tj. 03.12. Kurcze martwię się, bo już 4 dni wieczorkami czułam ruchy, a wczoraj nie czułam i dziś jak na razie też nie czuję. Odchodzę od zmysłów, ale sama też prubuję się uspokajać i sobie to tłumaczyć dopiero 18tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pytałas mnie o papmersa u Mateusza. Z pampersem pożegnaliśmy sie w ferie zimowe, jak byłam 2 tyg. w domu i miałam na to czas. Więc w ciągu dnia sikał na nocnik a na noc pampek i tak do wakacji to trwało, ale on rano budził się z suchym pampem, a w nocy wołas, że chce siku, albo przychodził po mnie do łóżka i szliśmy na nocniczek. I tak jakoś samo wyszło w zasadzie już od tych ferii, ale ja mu na noc dawałam asekuracyjnie pampersa. Teraz czasem zdarzają sie nocne wpadki, ale np. jak jest chory, albo jak coś mu sie śni. Jak jest chory i ma temp. to zakładam mu asekuracyjnie pampersa, ale to są naprawdę bardzo rzadkie przypadki kiedy coś sie przytrafi. Więc z tymi nockami to samo tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko, Estelko :):):) od razu zdecydowałam o zmianie lekarza, nie zamierzam się znowu stresować Suzinko ja jestem z Jaworzna, a jak chcesz to polecę Ci specjalistę z Żor (on mnie będzie teraz prowadził) jeśli chcesz to napisz atena333@wp.pl, jeżeli chodzi o ruchy to może maluszek troszkę się rozleniwił kochana :):):):) i jutro znowu poczujesz ruchy wogóle to specjalistyczne badanie robiłam w Centrum Medycznym prof Sodowskiego (robił mi ten lekarz z Żor) i jestem zadowolona :):):):):) Estelko mój mąż się właśnie tak wkurzył że nie duzo mu brakowało zeby iść do tego nieodpowiedzialnego lekarza, ale stwierdził ze nie ma sensu, bo nic dobrego z tego nie będzie, ale napewno każdemu będę go odradzała. pozdrawiam Was laseczki :):):):) jak tam nieobecne? Estelka i Szczęściara nie puszczam kciukasów !!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja jestem z Tarnowskich Gór i z gina jestem zadowolona swojego, prowadzi mi już 2 ciążę. A on wysyła na usg genetyczne do Rudy śląskiej do GENOMU do dr Małgorzaty Milejskiej - Lewandowskiej. W pierwszej ciąży też u niej byłam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy któraś może mi dokładnie krok po kroku wyjaśnić jak zrobic suwaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zima pełną parą. Sypie, że aż hej i to takie płaty, że hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie 🌻 Troszkę mnie nie było, ale cieszę się że już do Was mogłam zajrzeć ;-) Foliczku👄wierzę że doczekasz się kolejnego dzieciątka a wiosna jest bardzo dobrym pomysłem, odpocznij sobie troszkę a zobaczysz jak czas szybciutko minie 👄 co do mojego M-4 to mam nadzieję, że tak jak mówisz szybko też czas zleci i będę mogła się stąd wyprowadzić - to już za długo trwa i czasem zastanawiam się na co liczyłam od tych ludzi, zmarnowałam tyle czasu, siły, energii i kasy na nich.... ale szkoda o tym pisać..... co do wielkości brzusia, koleżanka mnie uspokoiła mówiąc że wcale aż takiego ogromnego nie mam brzusia wiec liczę na niezłą laseczkę w moim brzusiu, a daje mi czadu czasem że hej :-D ....odnośnie naturalnego starania to trzymam kciuki jesli to możliwe to nie skupiaj się zbytnio na tym a czerp z tego przyjemność a nóż się uda - ja bym skakała z radości mówiąc szczerze :-) Estelko👄 cieszę się że w końcu piórko dotarło no i nie ma innego wyjścia jak wspaniałe wieści, czego życzę Ci z całego serduszka❤️ Piękny wynik z jajobraniem miałaś ... ja czytałam że przy menopurze w ogóle lepszej jakości są zarodki i ładnej kobiety się stymulują bo łagodniejsze są te środki... zaciskam kciuki :-) Anus👄 no to na niezłego konowała trafiłaś, ja pi.....ole chyba bym umarła współczuję co przeżyliście, dobrze że to za Wami i że wszystko jest w porządeczku👄 też chyba nie podarowałabym takiemu idiocie.... a w którym Ty jesteś tygodniu? - bo nie pamiętam? spokojnie kochana niedługo brzusio Ci takie wyskoczy że hej :-) Szczęściara👄 kciuki, kciuki, kciuki 👄 trzymam i nie puszczam kochana :-) gosiaczku👄 ale fajnie miałaś, aquapark - hmm super dzieci lubią takie sporta co? :-D gdybanie gdybaniem, ale czy chciałabyś naprawdę? planujesz jeszcze dzidzię? Iwonko👄 ciebie to mi szkoda kochaniutka, bo nie to że do pracy wracasz to jeszcze takie przejścia masz, kurcze, mam nadzieję że synek da Ci troszkę luzu i jakoś się wpasujecie w ten nowy harmonogram... i Ty jeszcze taka nie wypoczęta, oj.... dobrze że weekend już, a mężuś pewnie więcej pracuje dlatego maluszek do Ciebie bardziej przyzwyczajony... może warto zasięgnąć rady u specjalisty? Pauluś👄 Ty kochana kuruj się, kurcze ciekawe co Ci dolega, mam nadzieję, że to nic poważnego, jak tam byłaś już u gina? coś wiadomo odnośnie płci? Asiulku👄 bardzo się cieszę że do nas zajrzałaś :-) oj kochana masz rację odnośnie tego naturalsa nawet mi się to nie śniło że mnie takie szczęście - które właśnie mnie kopie pod żebrami- spotka, Pamiętam jak mówiłam do męża że prędzej w lotto wygram niżsię uda naturalnie, na co on zawsze powtarzał że wierzy w naturalsa no i patrz miał rację, a tak na marginesie w lotto też by się przydało wygrać :-Phihihihihihih tak by przypieczętować to szczęście :-)hihihihi tak patrzę na to ile Ci zostało do porodu no i jestem w szoku jak ten czas zleciał rozumiem że do porodu wszystko przygotowane? ja jestem jeszcze w lesie, ale pocieszam się że mam jeszcze troszkę czasu ;-) Suzinko👄 myślę że nie masz się co przejmować brakiem ruhów u maluszka, ja czytałam że przy kolejnych ciążach tak intensywniej można czuć ruchy od 20 tygodnia, ale nie wiem czy u wszystkich tak jest....a Twój Mateuszek to już spory chłopiec co? bo tak patrzę na zdjęcia to tylko jako maluszka go tu jeszcze widać.... ja suwaczka nigdy nie robiłam więc nie bardzo pomogę :-o .... ja poczułam pierwsze solidne ruchy(pewnie już o tym pisałam) od 17 tygodnia i 5 dnia, raz chyba było tak że przez cały dzień ich nie czułam a teraz to już solidne kopniaki dostaję, moja maleńka istotka już domaga się rozmów i uwagi dla siebie, jak nie reaguję bo np. pracuję lub jestem czymś innym zajęta to potrafi tak mnie kopać do momentu aż z nią pogadam, taka mała cwaniara mi rośnie, ale to jest wspaniałe uczucie jak tak tłucze mnie po pępku, nie myślałam że tak fajnie będzie i że tak dobrze będę ciążę przechodzić - za co Bogu jestem jeszcze bardziej wdzięczna. Teraz są dnie kiedy śpi mało, często całe noce a tak to rozrabia mi w brzuszku :-) na szczęście omija jeszcze pęcherz :-) i nie latam z tego powodu zbytnio często do wc :-) w piątek idę do gina - jakiegoś cykorka mam lekkiego ale mam nadzieję, że wszystko jest w porządeczku i że ujrzę moją śliczną i zdrową córcię która nam pomacha ładnie rączkami :-) mam też nadzieję że dowiem się czegoś odnośnie szpitala, szkoły rodzenia itp. bo już czas by o tym pomyśleć poważniej.... no to się chyba rozpisałam, jak znajdę dziś troszkę czasu to porobię zdjęcia, oczywiście czekam i na Wasze i Waszych maleństw :-) całuski dla wszystkich, mam nadzieję, że odezwą się również niedługo te dziewczyny których dawno nie było.... PS: wyobrażacie sobie że za miesiąc święta? jejku jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę - odnośnie prezentów :-Dhahhahahha poszukam tabelek jak nie macie nic przeciwko i wkleję je dla odświeżenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Sabra.............trójmiasto.........03.06.07....Amelka i maciuś Gosiaczek76.....Morąg..............18.02.08...urodziła synusia Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... będzie Marysia Iwona 77...Zambrów.............13.05.2008............ będzie Miłoszek maklady......zach-pomorskie......??????????????????????? ?? Kamcia1985....Warszawa........24.09.2008................ ??............. Emika.......Warszawa.........9.03.2009.......raczej córcia........ 🌻🌻🌻 TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto AnA 30............28.01.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów Judyta73......04.12......28........?..........Szczecin 🌻🌻🌻 TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....30.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......27........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć widzę, że wszystkie jeszcze odpoczywają weekendowo, a ja mam takie pytanie... Pamiętacie jak kiedyś pytałam co z tym ZUS-em i zasiłkami macierzyńskimi dla osób prowadzących działalność gospodarczą, otóż koleżanka przesłała mi stronkę na której jest napisane ile miesięcznie teraz przysługuje osobom zasiłek i szczerze mówiąc jestem już w kropce sama już nie wiem jak sobie mam liczyć itp. na tej stronce jak doczytanie jest kwota niby ponad 1700zł co to za kwoty? :-o, bo sama już nie wiem jak mam sobie go liczyć i ile go dostanę, przesyłam link, i proszę o Wasze uwagi, jak coś jeszcze znajdę to Wam prześlę.... to tymczasem buziolki.... http://64.233.183.132/search?q=cache:3yf6qArxZGUJ:www.smyk.com/index.php%3Foption%3Dcom_dlarodzicow%26task%3Dartykul%26id%3D315%26Itemid%3D48%26sectionid%3D4+ile+wynosi+zasi%C5%82ek+macierzy%C5%84ski+dzia%C5%82ano%C5%9B%C4%87+gospodarcza&hl=pl&ct=clnk&cd=10&gl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś wie dokładnie ile od 2009 r będzie trwał urlop macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :):):):) Estelka jak się czujesz? :):):):) Szczęściara co tam? :):):):) Suzinko, rozumiem Cię (odnosnie lekarza) ja mogę polecić tego specjalistę z Żor któy wykonuje badania prenatalne ale do Katowic chyba masz blizej :):):) u mnie też zima na całego, i bardzo pięknie to wygląda zwłaszcza zza okna z ciepłego domku :):):):): Emiczka ja już nie mam słów na opisanie tego konowała i już nie myślę o nim :):):) a Twoja córcia to rzeczywiście mała cwaniarka, i jaka rozmowna, no i widać ze lubi być w centrum uwagi :):):):) myślę ze w piątek czekają Cię same dobre wieści i piękny widok maleńkiej perełki w brzuszku :):):):):) ciekawe kiedy ja poczuje kopniaczki, a zaczyman 15 tydzień :):):):) buziaki dla Was babeczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się czuję? chyba ok, pobolewa mnie tylko brzuch, to wtedy łykam nospę, a tak poza tym nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szybciocha:) w przerwie pisania pracy:) Estellko :) szczęściaro :) trzymam kciuki:):):):):) Ana :) no jasna cholera do jakiego Ty konowała chodziłas!!!!!:( Ja tak jak Suzinka robiłam przezierność w Rudzie w Genomie. Kurcze do Żor będziesz dojezdzała???? Duzo dobrych lekazy jest w Katowickach i Rudzie Śląskiej , nie mowiąc juz o Gliwicach:) No ale Twoj wybór:) Iwona:) Faktycznie masz przewalone ,ale musisz znalesc przyczynę tego wstawania!!!! Moze w dzien spi za duzo? a moze wstaje bo chce pic lub mu gorąco???? Moja Misiakowa czasem wstanie ale ja wiem ze che pic ,daję piciu ,odbicie i po 5 minutach Misiakowa spajku:) emika ,Paula ,Asik:) Zabajonek:) zyczę szczęsliwego rozwiązania:):):):):):):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Suzinka:) Tobie spokojnej ciązy:) bo jeszcze duzo czasu masz na rozwiązanie:) Foli :) teraz tura estelki ,szczęsciary i Any:) a potem moze i nasza bedzie:) Wiecie co ostatnio jak pusciłam totka lotka , bardzo rzadko to robię bo zawsze mysle sobie ze mnie szczęscie takie z nienacka nigdy nie spotka takie \"szczęście cud\" ale potem zaraz myslę i myslę i wiem ze misiakowa jest takim moim szczęścien :) bo wkońcu z pierwszego podejscia z isci to chyba wielki cud:) no więc jak jest jakas kumulacja to teraz gram:) hihihihihihhiihhi:) Ja piszę pracę bo mam obronę w lutym a potem zostaję chyba albo na mojej uczelni bo tutaj mogłabym odrazu w semestrzse zmiowym zacząć mgr albo pojdę od pazdziernika na Uniwersytet bo otrzymalam propozycję bez egzaminu przejsc na 4 rok prawa:) Jeszcze nie wiem czy sie na to zdecyduję ..wciąz myślę:) Teraz wiem ze moj czas nalezy do Misiakowej więc nie chcę nakładać na łeb dodatkowych obowiązkow. Poza tym no coz moj Misiak jest grzeczny:) je,spi i gada:):):) Wczoraj skonczyła 8!!!!!! MIESIĘCY!!!!!! i gada juz: mama ,lub meme tata ta ta ba ba ble bla anja :):):):):):):):) a ja znam wszystkich naszych wieszczy począwszy od brzechwy ,tuwima ,po konopnicka i innych , wiersze, opowiesci i inne:) no i oczywiscie ostatnio jestem wokalistką a raczej solistką kazdego gatunku muzyki:) ba i nawet sama \"pisze teksty\" dla Miski i potem jej spiewam ..na poczekaniu:) Fajnie mieć dzidziołka:) po prostu cudownie:) No ale mam nadzieję ze wszystkie juz wkrotce poczujecie ten błogi stan i tą radość jaką daje taki mały człowieczek:):):):):) i przede wszystkim tą siłę:):):):)!!!!!!!! Gosiaczek :) moja mama jezdzi z nami do aquaparku i uwielbia pływac ,mąz puszcza ją a ona nurkuje:) fakt faktem ja przezywam wtedy katusze bo boje sie o nią ale wszystko jest pod kontrolą i małej sprawia to ogromną radość:) Buziaki dla wszystkich kobietek:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, kope lat!! Fajnie, że sie odezwałaś! i Wielki buziak dla Misi :-) Dziewczyny po invitro, powiedzcie mi, jak wyglądały Wasze brzuchypo transferze? bo mój balon, jak w 4 miesiącu ciąży, boli jakbym miała @ dostac i teraz zaczęło mnie kłuc z lewej strony :-( nie pamiętam jak było poprzednim razem, tzn.kiedy konkretnie zaczęły mi sie objawy hiperstymulacji (na pewno ich kumulacje miałam tydzień po transferze i wtedy tez okazało się, że mam ciążę mnogą), ale kurka wodna boję się, że znów mnie hiperstymulacja dopada :-( jak się będzie pogłębiało to muszę lecieć do gina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mnie też bolał brzuch, myślałam że to przestymulowanie, zostało mi trochę plynu w brzuchu ale potem się wchłonąl, ale stresu się najdałam pamiętam. Dużo wody pij. Enigma, no jA mam nadzieję, że po estelce i szczęściarze przyjdzie kolej na nas :) 2 poprzednie wpisy mi żdżarło, cholera mnie bierze Emika dzięki za zdjęcia jeszcze raz. ładnie ci z brzuszkiem :) Pamiętasz miałaś się przy misiu sfotografować :) Ana, brak słó jeśli chodzi o twojego byłego lekarza :( ale masz rację nie ma co już o tym myśleć i się schizować, najważniejszy jest spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Foli, a co ta woda daje? Emika, dzięki za fotki! alez masz brzuszek :-) i włosy ścięłaś, a teraz na buzi wyglądasz jakbyś miała z 18 lat :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrówko, o samopoczucie pytam :-) u mnie samopoczucie takie sobie, znowu jakieś niejasności z teściami były ale szkoda o tym pisać.... Estelko👄 ależ mnie rozbawiłaś tą 18-tką ;-) hihiihi:-Dhahhahahhah a włoski ścięłam bo pomyślałam że zmiana dobrze mi zrobi a i przy porodzie nie będą długie włosy się plątać... co do Twoich objawów to wyglądają mi troszkę na hiperstymulację i troszkę na ciążę, bo jak pamiętasz hiperstymulacja może się nasilić po kilku dniach jak zarodek się przyjmie. Uważaj na siebie i może zadzwoń do gina, który to Twój dzień po transferze? pij dużo wody niegazowanej i staraj się nie przemęczać....trzymam kciuki dziękuję Wszystkim za opinie odnośnie mojego brzusia :-) muszę przyznać że zaczynam miec kłopoty ze snem, nie wiem czym jeszcze to tak naprawdę się spowodowane, ale mała bryka mi prawie całymi dniami a już nocami to bardzo chętnie, przez co spać nie mogę, ale zawsze mnie rozbraja mój falujący brzuszek :-D Suzinko👄 z tego co wiem to od 2009 roku przy drugim dziecku przysługuje 20 tygodni urlopu.... a przy pierwszym z tego co wiem 18 tygodni.... Anuś👄 hmm czyli my o jakieś 11 tygodni mamy między sobą różnicę w ciążach... jestem bardzo ciekawa co u Ciebie za istotka rośnie pod serduszkiem :-) macie jakieś imiona przygotowane? foliczku👄 te zdjęcia były robione tak na szybcika i w dodatku w przeróżnych miejscach więc niektóre śmiesznie wyglądają moim zdaniem... hmm no tak muszę tego misia poszukać albo jakąś nakładkę zrobię w razie czegoś :-) hihihihihihi enigmuś👄 nareszcie się odezwałaś - a Ty jak zwykle zapracowana, imponujesz mi kochana tymi studiami, ja też myślę o studiach podyplomowych na SGH lub UW bo raczej czasu mi zbraknie na drugie 5-letnia :-o ale pomyślę o nich za rok....trzymam kciuki za obronę no i pokaż się wreszcie z Misią na zdjęciach, poetka z Ciebie widzę :-) ciekawa jestem co u pozostałych naszych dziewczyn, dawno tu dawno nie było.... całusiam wszystkie 👄 i miłego dzionka życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko, oby, oby ta lekka hiperstymulacja była obajwem ciąży :-) ale nie chce się nakręcać, chociaż, nie powiem, jest we mnie raczej dużo optymizmu :-) mam nadzieję, że czarodziejskie piórko mi pomogło :-) ja ciekawa jestm co u Zabajonki, nie odzywa się :-( a o Nadwiślance nie wspomnę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Szczęściarko , właśnie co tam u Ciebie? ja robię betę w ponidziałek...zaczynam panikować :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×