Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Witaski! Ana - Super, ze zaczynacie w końcu na powaznie badanka, oby szybko przyniosły rezultat. A Ola ma się nieźle:) gada dużo i naprawdę coraz wyraźniej wymawia słowa, które wczesniej sprawiały jej kłopot. Jest tak pocieszna w swoich zachowaniach, ze chwilami tak się śmiejemy, choć powinniśmy zachować powagę (owszem, staramy się nie pokazywać, ze to co niedobre jest zabawne, dlatego wychodzimy do łazienki wyśmiac się :p). Ale niektóre fajne zachowania nagradzamy smiechem, a mała ma radość :) Ostatnio M puszczał jej z kompa Józina z Bazin i podśpiewywał refren : Józin z Bazin ... a mała wtórowała :p raz : \"\"bazi bazi\" :-D:-D a raz dodawała \"la la la la\", komicznie wychodziło naprawdę :p bo te \"la la la la\" to jakby od niechcenia dodawała :p Takich perełek jest całe mnóstwo :) Emiczko - hehe, a jak nazwać to inaczej, jak nie wywołanie do tablicy ?:p Normalnie jak w szkole :p Pytasz co powoduje rozleniwienie ... nie wiem, chyba głównie pogoda, bo nie mogę powiedzieć, ze brak zajęć - to byłoby łgarstwo, bo na bark zajęć, a raczej ruchu nie narzekam :-D Ale jestem szczęsliwa, lubię ten typ zmęczenia, bo każdy uśmiech mojej córci uświadamia mi, jak bezcenne jest to zmęczenie, no i nie ukrywam - podobnie jak enigma - czuję że z dnia na dzień kofam to moje szczęscie coraz mocniej, a nie wiem, czy jest gdzieś granica maksymalnej miłości do dziecka ... chyba nie. Czasami żal mi męża, bo mała mimo, ze 8-9 godzin jest z dziadkami (zbyt dużo, ale nie ma wyjścia narazie :(), to jak M idzie po nią, to mała mówi, że \"adziemy mami\". I on ma taki żal, że mała za mną bardziej, niż za nim ... W domku mała od razu kieruje się do kuchni (tam zwykle mnie zastaje), a jak mnie nie ma, to lata po mieszkaniu i mówi \"nie ma\" i jest wyraźnie niepocieszona. Nie ukrywam, jestem z nią silnie związana emocjonalnie. Ale owszem, mała ma fazy na tatę i to ja głównie je prowokuję, żeby z nią spędzał chwile, rozmawiał, czytał bajki, bawił się itp. Ja wtedy sprzatam zwykle, gotuję obiad na następny dzień. Staram się, by mała i za tatą była mocno, ale widzę, ze mimo wszystko najwięcej rzeczy jestem w stanie ja dokonać, a nie M :-o No i co mnie cieszy na ten moment, że gdy jestem ja, to babcia owszem \"fajna\", ale mała wcale się do niej nie rwie, a ostatnio to mi tesciowa powiedziała , ze mała przyniosła jej czapeczkę, zaczeła ją zakładać, wiec ta jej pomogła, myslała, ze to tak tylko, a ona (Ola) mówi do niej : \"OĆ\" i \"MAMY\", musiała jej wytłumaczyć, ze mama w pracy. Wierzycie, ze mała nic nie zjadła od sniadania?? Tylko kaszkę, danonka, no i jajeczko chyba, a zupki juz nie chciała. Jak ja przyszłam i M ją przyniósł, dopiero zjadła mały obiadek. enigma - potwierdzam to, ze laktatorem nei wyciągniesz wszystkiego, na pewno co co bliżej ujścia, ale pokarm jest w kanalikach też i głębiej. Sama to miałam, ze nie uciągnęłam za wiele, a mała wysysała, czułam po \"miękkości\" po odciąganiu i karmieniu. Po odciąganiu byly twardawe, a jak mała wyssała, były miekkie. Ale laktatorem ćwiczysz je i pobudzasz dodatkowo. Może Marysia ma \"skok\" już, skoro tak je, to widocznie zaczyna szybciej rosnąć. Nie przejmuj się, dokarmiaj, wazne zeby mała byla najedzona, a ty wyluzowana. gosiaczek - no jak nie urok, to przemarsz wojska ... jakiś wirus się przypałętał . Kurujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. :) Wpadam na chwilkę, bo do końca kwietnia jestem zaorana , ale musze się z Wami podzielić jedną wiadomością. A więc zrobiłam dzisiaj test i jestem w ciązy. Jest to dla mnie narazie szok , bo nie planowaliśmy tego, a biorąc pod uwagę moje wześniejsze problemy wydawało to się wogle nierealne by mogło się zdarzyć. Jutro idę do endokrynologa a w środę do gina. Postaram się odezwać później. Przepraszam, że wpadam tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale szumi mi do tej pory w głowie i z kimś sie musiałam tym podzielić. Buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :):):):):)):):):):):) ale news !!!! GRATULUJ !!!!!!! i strasznie się cieszę :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka!!!!!!!! Ale super!!!!!!! To wspaniale!!!! Sandrunia będzie miała rodzeństwo!!!!! Bardzo się cieszę!!!!!! Choć wyobrażam sobie w jakim szoku jesteś, hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję! ale cudna wiosenna wiadomość!!! Wszystkiego dobrego Szczęściaro :-) :-) :-) ... i ile nadziei dla tych co potraciły nadzieję na naturals, czytaj: dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwiatuszki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zabajonku👄cenię szczerość:-) fajniutka ta Twoja córcia i wcale mnie nie dziwi że taka do Ciebie przywiązana, a do kogo ma być jak nie do mamusi.Myślę, że z czasem jak będzie większa będzie kochać równie mocno tatusia (o ile nie bardziej :-P ) nigdy nie wiadomo.....więc nie masz co mieć poczucia jakiejkolwiek winy bo według mnie jest wszystko w porządku.... Olinku👄 słoneczko👄cieszę się że choróbsko przechodzi, a co do ciąż, kochana też mam wrażenie że jakby mnie mamuśki i ciężarne obtoczyły :-P ale cóż mamy zrobić? cieszę się że coś postanawiacie i trzymam Cię za słowo..... Asiulka👄 aż wstrzymałam oddech :-DHURRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAA👄 cuda sie zdarzają i trzeba w nie wierzyć, cieszę się strasznie przeogromnie, jesteś pierwszą zafasolkowaną w tym roku (o ile się nie mylę ) :-D tak sie cieszę że nie mogę sie uspokoić :-Dhip hip huraaa:-D aż idę i ciasto upiekę :-Dhahahahha na Twoją cześć :-) Ana👄 Andzia👄 jak miło że wszystkie wylazły jak rosóweczki po deszczu :-D serdecznie ucałowania dla wszystkich ja zmykam......na dzis kończe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKO JEDYNA WCHODZĘ NA FORUM A TU TAKA NOWINA, OCZOM NIE WIERZĘ I SZCZĘKA MI OPADŁA :) ALE JAJA :) ASIEŃKO MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE, NIE MOGĘ UWIERZYĆ NORMALNIE :) NO TO TERAZ WIESZ JUŻ ŻE ROZBUDOWA DOMKU JEST JAK NAJBARDZIEJ KONIECZNA, ALE SIĘ CIESZĘ HAHAHA SUPER NORMALNIE :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Emiczko - z tego co przeczytałam wcześniej to bardzo się cieszę że wynik wyszedł poprawnie i że nie stroi to na przeszkodzie, także cieszę się niezmiernie że badanka ruszają pełną parą i że gonal się przyda :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASka-ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!! Wczoraj dziewczyna z mojego drugiego forum po 4 latach starn, po uslyszeniu od gina: nie ma Pani zsans na naturalna ciaze, tylko in. v. jest w ciazy i oglosila to. Jakis miesiac temu, inna, z mojego 3 forum, po 1 probie nieudanej in v., kiedy rozpaczala i ocierala lzy: zobaczyla II (naturals). dzioewczyny-to sa wspaniale wiesci i nadzieja dla nas. ja nie przestalam wierzyc, ze sie uda. kazdej z nas. Asienka-zdroweczka.!!!!! Wiem, wiem, pewnie przecierasz ze zdumienia oczy do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaaa!! Wow!!!!!! Gratulacje najszczeresze, po prostu super !!! I jak tu nie wierzyć w cuda?! No jak!!! Jak widać zdarzają się wtedy, kiedy wcale na nie nie czekamy, a to czekani enajgorsze!! Asiula - gratuluję i życzę bezproblemowej ciązy i zdrowego niuniusia !! Aż mnie zatkało, ale jestem przeszczęsliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, gratulacje :):):) to widzę, że druga tura rozpoczęta :) dbaj o siebie i napisz do nas jak ochłoniesz :) takie wieści dodawają otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) A wieć juz trochę ochłonęłam. No w zasadzie w najbliższym czasie nie planowaliśmy rodzeństwa dla Sandry, a nawet żeśmy sie zastanawiali czy będzie drugie. Ja miałam nieregularne cykle , do tego ani nie sprawdzałam prolaktyny, ani tarczycy , o wrogości śluzu już nie wspomnę. Doskonale pamiętam kiedy do tego doszło - bo jesteśmy tak padnięci, że dużo tego nie ma. ;) 17 marca miałam ostatnią @ , 27 marca jak wracałam do domu to bociek przefrunął mi nisko przed samochodem, 28-stego żesmy sie kochali, a 29-stego to jak szłam do sklepu z Sandrą to bociek 2 razy przede mną zrobił kółko , do tego jeszcze cholernie bolały mnie jajniki ( owulacja jak ta lala) i jak wróciłam do domu to jeszcze mówię do P - \"no kochanie, żeby ten wczorajszy raz nie był strzałem w dziesiątkę\" No bocki jescze parę razy \"stanęly\" mi na drodze. 14- kwietnia miałam wrażenie, że zaraz dostanę @ , tak mnie brzuch bolał, później przeszło i tak jeszcze było w późniejsze dni , poza tym piersi duże bolące i to wsio z objawów. No a wczoraj test rozwiał moje wątpliwosi. I jak tu nie wierzyć w bociany? :D No troche za późno się zdecydowałam na kurs , bo się kończy w kwietniu następnego roku a później jeszczse egzamin w w-wie i jak wszystko pójdzie ok - to ruszam z biurem rachunkowym u siebie w domku. No teraz trzeba będzie trochę pokombinować by wszystko pogodzić i poprzestawiać plany- ale jestem dobrej myśli. To tak po krótce naszej niespodzianki. A tak przy okazji - w niedzielę na bobasach umiesciłam nowe fotki i filmiki Sandry. :) Odezwę się jutro jak wrócę od gina . Dzięki za gratulacje , choć jeszcze nie do końca to do mnie dociera. :) Buziaczki dla Wszystkich i niech mój \"przypadek\" będzie dla Wszystkich nadzieją. :) Sysiu - ja przez cały wczorajszy wieczór siedziałam i gadałam \"ale jaja\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - ano niech będzie nadzieją dla oczekujących od dawna i od niedawna !!! Ale z tymi boćkami to ty mnie nie strasz :p całkiem niedawno znowu mi przefrunął jeden taki łazęga przed oknem kuchennym :p (jakieś 4 tygodnie temu), tak bylo przed tym, zanim zaszłam z Olą w ciążę ... a że nie uważamy z M kompletnie ... nie staramy się, ani nie uważamy, a objawy owulacji też mam mega wyraźne i ksiązkowe ... he he he, także Asia - ty mnie \"nie strasz\", bo jak tak, to mogę się spodziewać wszystkiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulku - G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę !❤️!❤️!❤️! Bardzo sie cieszę. Sandra będzie miała rodzenstwo i nie będzie między nimi dużej róznicy wieku. Superowa sprawa. Teraz tylko dbaj o was. Zobaczysz jak ten czas szybko zleci i już niedługo bedziesz pisac że jedziesz na pordówkę. A kursem sie nie martw. Jestes dzielna dziewczynka i doskonale sobie ze wszystkim poradzisz :) A to dla ciebie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziewczyny cuda się zdarzaja i Asia jest ewidentnym przykładem tego, dlatego nie można tracić nadziei! Emika bardzo się ciesze że wyniki sa ok i zaczynacie przygotowania. Wierze że tym razem sie uda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce :):):) my też wcale nie uważamy, jedyny problem to to, że w klinice czekają na nas zarodki no i wolę, żeby jednak przez in vitro z tego względu a z drugiej strony jakby miało się nie udać (z mrozaczków 10% szansy tylko)i Nadia byłaby jedynaczką :( to byłoby szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - z tym to jak widać nie ma nigdy 100 % pewności, ze się na pewno nie uda, bo cos tam ... Asia jest świetnym przykładem, że nawet naturalne przeszkody nimi mogą nie być . Ja też wolałabym żeby Ola nie była jedynaczką, ale moment kiedy miałoby się pojawić drugie dziecko cięzko jest sobie \"wymyślić\", może dlatego lepiej jak tu los i natura zadecydują. Wówczas stajemy przed faktem dokonanym i chyba to jest najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) miło do Was zajrzeć :) i takie wiadomości przeczytać :) Asienko - gratuluje z całego serducha :) ❤️ Kochane ja jak zwykle zabiegana tzn pisze prace mgr, troszke musze po bibliotekach pojezdzic - i dzis sie zorientowałam ze PIT-a nie oddałam jeszcze :o najwyzsza pora :) Mnie sie marzy ciąża z zaskoczenia :) to takie romantyczne :) Emiczka jestes siuperrr, nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wyniki ok :) Paulka zdrowka dla syneczka 🌼 Zabajonka Ty sie nie boj tych bocianków :) tylko je wypatruj :) Pozdrowionka dla Was i buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki❤️ http://vik.strefa.pl/emoty/ico/rollbaby.gif ciekawe czy wejdzie ta emotikonka :-D sysiaczku👄 no nieśmiało przyznam Ci rację, choć nie chcę zbytnio się na tym skupiać i poczekajmy aż się to wszystko bardziej rozkręci..... nadwislanko👄 dziś również z innego forum dowiedziałam się że koleżanka która miała dwa nieudane podejścia do protokołu ICSI zaszła naturalnie w ciążę - cuda sie naprawdę zdarzają i ja nie mam wątpliwości w nie wierzyć :-D a jak u Ciebie? bo myślałam dziś o Tobie..... Asiulku👄 no to Cię boćki obskoczyły w tym roku :-Dhahhahahah nie miałąś wyjścia :-Dhahhahaha jeszcze raz gratuluję 👄 tym razem stawiam na synusia🌻 Zabajonku👄 co ma być to będzie, Olcia pewnie chce mieć rodzeństwo :-) a ja jak siedzę tu w stolicy to żadengo boćka nie widzę :-( może prześlecie mi choć zdjęcie jednego by na mnie popatrzył :-P albo szepnijcie mu słówko o mnie - sierocie ze stolicy :-Dhahhahahah Paula👄 całuski dla Ciebie, serdeczniutkie❤️ foliczku👄 to działajcie, nigdy nie wiadomo czy naturalsik nie uda się..... :-) A_psik👄 wieki temu.....dawno Cię tu nie było👄 mówisz masz - jak ma być z zaskoczenia - trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja normalnie szczena mi opadła:D:D:D Asiku:) ❤️ gratuluję:):):):):):):):) Tobie pewno szczena tyż opadła:D Ja tez postanowiłam po połogu sie nie zabezpieczać :P bo i po co ;););) co ma byc to będzie a po moje mroziaczki i tak pojadę za rok:):):):) buziaki dla wszystkich ,padam na ryj:P ide spac :) poki mała spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Asiulku - moje najserdeczniejsze gratulacje !!!!!!!! Jejku nie mogę uwierzyć!!!! MOC Buziaków!!!! Jak pamietam jak miałaś mieć Sandrunię to też przed samochodem stanął Ci bociek i się udało i teraz znowu boćki do Ciebie przyleciały. Kurcze jeszcze nie mogę ochłonąć. Jesteś dla nas wielką nadzieją. No właśnie byłam wczoraj u gina i mam lekki stan zapalny i niewielki stan grzybiczny, więc dostałam globulki a mąż krem do smarowania. Chciał przepisać mi jeszcze tabletki doustne, ale jak powiedziałam, że staramy się o dziecko to z nich zrezygnował, bo nigdy nic nie wiadomo. Nie zrobił mi usg, bo byłam w przychodni i pracował do 18 więc umówiłam się z nim na następny cykl. Ale jak powiedziałam, że coś czułam to powiedział, że mam się nie martwić. Dodał, że mimo pewnych niedoskonałości u mnie czy u męża nie można powiedzieć, że w 100% jesteśmy niepłodni. Bo tak naprawdę medycyna jeszcze nie poznała natury człowieka i nic nie jest pewne. Dodał, że wystarczy, że mój mąż się nie wyśpi, jest zmęczony lub dużo pracuje i jakość nasienia jest gorsza. Więc skoro jeden wynik był dobry a drugi zły to nie można powiedzieć, że jest źle. I rzeczywiści podchodząc do inseminacji był niewyspany, jechaliśmy kilka godzin i organizm się nie zregenerował i mogło to się przyczynić. Dał mi nadzieję i kazał nic nie robić na siłę. Dodał, że mamy współżyć raczej przed jajeczkowaniem gdyż jajeczko żyje 18 godzin a plemnik kilka dni i nawet jak jest mało ruchliwy to i tak trafi i może się udać. W ogóle jestem zadowolona, bo jest tam super pielęgniarka i świetnie się z nią gadało. Powiedziała tylko bym dała sobie na luz, gdzieś wyjechała i zmieniła kilmat a za kilka miesięcy przyjdę do niej potwierdzić ciążę. Więc postaram się na razie nie myśleć o dziecku tylko skupić się na wykończeniu naszego domku, a potem to wszystko samo się ułoży. I tak powoli spełniają się nasze marzenia więc i to się spełni. Tylko musi być na nie pora. Pozdrawiam Was gorąco. Miłego dnia. Buziaki dla wszystkich. Uściskajcie maluszki ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka!!! ale wieści !!! no tak się cieszę ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ rzeczywiście, dziewczyny mają rację, cięzko zaplanować drugie dziecko, czasem fajnie, jak decyduje za nas los, a w Twoim przypadku i z wczesniejszymi trudnościami to już w ogóle zrobił Ci super niespodziankę:):):) ale się cieszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko :) lekarz ma rację, mój mąż robił badania przez 5 miesięcy z rzędu (co miesiąc prawie) i wyniki poprawiły mu się z 5 mln na bodajże 20 mln - szok nie? przez zmianę stylu życia, odpoczynek zero alkoholu, witaminy no niestety ruchliwość była mała ale wyniki się poprawiały z miesiąca na miesiąc, myślę, że wyluzowanie też na to wpłynęło bo i tak założyliśmy że robimy in vitro więc się tak już nie schizowaliśmy wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ja na króciutko , bo szefostwo za ścianą. ;) A wiec byłam u lekrzy , od endokrynologa dostałam leki na tarczyce i co mc mam robić badania, u ginekologa wszystko ok , zarodeczek jest 2,5 mm :) , mam zlecone badania, ktore mam zrobić i jak będzie wszystko w porządku to na kolejną wizytę idę za mc. Może wieczorkiem napiszę wiecej, ale nie obiecuje , bo Sandrze wychodzą 2 górne trójeczki i mam przesrane z nocami od ponad tygodnia i po prostu już padam jak Ona zaśnie. Buziaczki. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - super, ze wszystko w porządku. A o rwanych nocach wiem coś, niby Ola śpi,ale mniej wiecej o 4 rano chce koniecznie do mamy ... i weź wytłumacz płaczącej , zaspanej niuni, ze powinna zasnąć, bo ciągle noc jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, no to jeszcze raz gratuluje :) wierzę, że padasz, przy dziecku małym ciąża musi być trudniejsza, nie można położyć się kiedy ma się ochotę no i te nocki :( ale dasz radę My jeszcze trójki mamy przed sobą :) aczkolwiek ząbkowanie dotychczas nie przysparzało nam jakiś kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko - cieszę się bardzo że maleństwo ładnie rośnie :) no i że masz już odpykanego endo bo już wiesz co robić :) bardzo się cieszę ale normalnie nie mogę w to uwierzyć, byłaś ostatnią osobą o której bym pomyślała że może zajść teraz w ciążę ze względu na to że nawet nic nie mówiłaś na ten temat a tu proszę :) ale myślę że taka ciąża to najlepsza ciąża bo jest i trzeba się cieszyć :) co lepsze to widać że widocznie wszystko się odblokowało po urodzeniu Sanderki no i najlepsza wiadomość to ta że Sanderka będzie miała rodzeństwo, kto wie czy nie braciszka :P a Ty co byś tak wolała?? no bo że zdrowe maleństwo to wiadomo ale jakiej płci?? Acha no i pochwal się jak mężuś zareagował :P:) co do ząbkowania to niestety trzeba to przeżyć, ale jak już wyjdą to będzie spokój, buziak ogromny dla tej słodkiej i dzielnej panienki 👄 Zabajonku - Tomek też zaczął się budzić w nocy z płaczem i na dodatek płacze tak jakby go ze skóry obdzierali, ale myślę że to za sprawą jakichs koszmarów bo potem jak już się uspokoi to boi się usnąć przez chwilkę. Wiecie co!!! w telewizji pokazują że w Malborku aresztowali pedofila - konkubenta, ale za chuja nie mogę się kapnąć co to za blok pokazują no i ulicę, normalnie takich skurwysynów bym zajebała i przyznam że bardzo bym chciała wiedzieć kto to zrobił. Jednak jestem zaskoczona bo widzę że takie rzeczy nie dzieją się tylko w większych miastach ale kto wie czy przypadkiem nie za ścianą, także trzeba mocno uważać nawet u nas! Emiczka - a Ty gdzie?? Estellka - ? Aga - ? PAula - to pewnie zapracowana :P Dziewczyny odezwijcie się :) Foli - buziaczek dla Naduńki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×