Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Iwonko - gratuluję dorodnego synalka! Emiczka - koniec z pesymizmem. Ja objawów też nie miałam,. A to że po 8 dniach od transferu urósł mi brzuch jak balon i bolał, to było wyniki przestymulownia i \"nadgorliwości\" lekarza w podaniu zarodków - bo wszystie trzy się przyjęły..nie wiem jak Cię wspomóc Emiczko, chciałabym bardzo żeby teraz Ci się udało , już tyle wyczekałaś, już wykazałaś się ogromną cierpliwością, więc mam nadzieję, że teraz los Ci wynagrodzi! - życzę Ci pięknej ciąży i nadal mocno trzymam kciuki! Powiem Wam, że chyba instynkt znów sie we mnie rozbudził, może wraz z wiosną :-) mimo wszystko chce już ciąży, ale chyba poczekam z invitro do końca roku...najfajniej byłoby jakby los spłatał figla :-) ale na to za bardzo nie mogę liczyć... Ciekawe co u Sabry, jak bliźniaczki się rozwijają, jak jej siły ...i Andzia coś zamilkła :-( Ana, a co u Ciebie, jak badania? pozdrawiam Was wszystkie bardzo seredcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz wróciłam napewno trochę odpoczełam szczególnie psychicznie.Wiem ze jak sie ma konflikt serologiczny to powinno sie po zabiegu podac immunoglobine.Ja co prawda zabiegu nie miałam bo było poronienie samoistne ale nie dostałam zastrzyku czy to ma jakies znaczenie?pozdrawiam wszyskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja dzisiaj niestety nie do życia wczoraj spałam tylko 4 godziny a dzisiaj Tomek obudził się o 5:30 więc odespać sobie nie mogłam :( Ale słoneczko świeci to więc może się humorek poprawi :) Pierwsze co to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM MAMOM W DNIU MAMY A PRZYSZŁYM MAMOM PRĘDKIEGO OBCHODZENIA TEGO ŚWIĘTA :) Emiczka - kciuki zaciśnięte, nie wiem czemu ale jak tylko sobie o Tobie pomyślę to wydaje mi się że Ty jesteś w ciąży, jakoś to dla mnie takie oczywiste, mam nadzieję że tak też będzie, daj znać po becie :) ❤️ Estellko - wiesz co myślę że lepiej że już CI wróciła chęć, także jak już się zdecydujecie na transferek to wierzę że tym razem wszystko się uda a kto wie czy transfer będzie potrzebny :P No a skoro Iwonka już ma swoje maleństwo to czas na nowe dzieci forumkowe, dziewczyny do dzieła :) Lara ❤️ Enigmaa ❤️ Kait ❤️ Zabajona ❤️ Foli ❤️ Asieńka ❤️ Aga ❤️ Paula ❤️ Maklady ❤️ Iwonka ❤️ Andzia ❤️ Ana ❤️ Ja uciekam zajrzę wieczorkiem Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Wszystkiego najlepszego dla Wspaniałych Mamuś!!! ja cos od wczoraj łapię doła :-( muszę wziąć się w garść! ale jak sobie pomyślę, że mniej więcej w tym czasie rodziłabym (może) moje maluszki to...brrrr...płakać mi się chce...ale cóż robić, nie da się tego odwrócić :-( ups, ale \"optymistycznym\" akcenetem Was powitałam :-o Paula, jak się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Iwonko i męzu Iwonki - gratuluje dorodnego synka! Emiczko - nie trać nadziei, nie ty! Musi się udać, to oczywiste! Estelka - tulam mysia, wiem, ze to trudny czas będzie dla ciebie teraz, ale mam nadzieję, ze dasz radę dzielnie go przetrwać i za wiele nie męczyć główki smutkami. Ana - pokaz się kobietko, bo zniknęłaś jak kamień w wodzie. enigma - zapewne jak zwykle same 5 i 4 na zaliczeniach :) Paula - masz już coś nowego na oku? Jak sobie radzisz ? sysia - :) i wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja składam Iwonce i jej mężowi ogromne gratulacje :-) Dzisiaj Wasze pierwsze święto z okazji Dnia Matki :-) Sysia - a co Ty po nocach spać nie możesz ? Mój Paweł budzi się ostatnio 7.30 - 8 i jakoś się wysypiam. W nocy już coraz rzadziej do nas przyłazi - czasami widziałam jak do nas się gramoli - on to robił z zamkniętymi oczami, kładł się między nami i w tej samej sekundzie spał :-D W przyszłym tygodniu idziemy na zdjęcie gipsu -moja nieobecność tutaj była spowodowana m.in. tym, że mały niecałe 2 tygodnie temu złamał sobie obie kości przedramienia przy nadgarstku( prawa łapka) - tańczył sobie, potknął się i upadł na rękę. Nie było nic widać - żadnej opuchlizny itp. Pojechaliśmy jednak na pogotowie ( ja byłam przekonana, że Pawełek płacze bo go boli ręka po upadku i bardziej pojechałam dla uspokojenia sumienia) i okazało się, że jest złamanie. Potem długo sobie wyrzucałam, ze mogłam dziecko niepotrzebnie męczyć gdybyśmy nie pojechali jednak na to pogotowie. Teraz już wiem jednak, że lepiej nie lekceważyć żadnych objawów a zwłaszcza jak dziecko płacze. No i przez parę dni musiałam go jakoś przyzwyczajać do gipsu a teraz śmiga lewą ręką, że mąż się śmieje, że będzie chyba leworęczny :-D Tyle u mnie. Emika - ja sobie mówię, że brak objawów to czasami najlepszy objaw i z ogromną nadzieją czekam na info od Ciebie :-) Lara - a jak się w końcu skończyła historia z suknią? Z tego co pamiętam to babka miała ją chyba oddać do czyszczenia lub coś w tym stylu. Estelka - miło czytać, że tak podchodzisz do ciąży. Już nie mogę się doczekać jak zaczniecie z Emiką pisać ( bo mam nadzieję, że nie zwiejecie stąd :-D ) o swoje ciąży. I pewnie nie będę oryginalna pisząc, że cholernie Ci zazdroszczę tego rejsu :-D Teraz muzę już znikać i posprzątać pokój który wygląda jak po huraganie - a to tylko mały Pawełek rano się bawił - klockami, ludzikami, kolorowankami, ciastoliną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :):):):):) z góry przepraszam za tak długą nieobecność, ale jestem w trakcie sesji, do tego dochodzą zmiany personalne w firmie co wszystko wywraca do góry nogami :(:(:( już czasem nie wiem w co ręce włożyć z góry też przepraszam jeśli czegoś nie doczytałam, postaram sie na spokojnie nadrobić :):):):) Emigmuś, muszę to napisać :):):) widziałam Cę wczoraj w szkole i muszę Ci powiedzieć, że wogóle nie widać po Tobie że całkiem nie dawno rodziłaś kobieto, niezła z Ciebie laseczka :):):):) buziaki dla Marysi i trzymam kciuki za egzaminy :):):):):) Kait witam Cię na pokładzie :):):):):) Lara Ty kolejna córka marnotrawna, dobrze że już jesteś :):):):) Sysiu to CI Tomciu dał popalć w dniu Twojego swięta, grunt że humorek dopisuje :):):) Foli ja też poproszę fotki :):):) Emiczko ja też zaciskam mocno kciuki !!!!!!!!!!! napewno się uda, życzę Wam tego z całego serca :):):):) Estelko kochana, dzięki za pamięć i nie smuć się, będziesz jeszcze cudowną mamusią :):):):):) kochana nosek do góry, nastęonym razem napweno wszystko pójdzie dobrze :):):):) Zabajonku Ty zawsze mnie wywołasz, chyba jakoś mnie wyczuwasz na odległość ;);););) co słychać u ślicznej Oleńki?:):):):) Pauluś kurcze przykro mi że straciłaś pracę :(:(:( ale moze uda znaleźć Ci sie coś lepszego, wiesz jak to mówią nie ma tego złego.....życzę Ci tego i daj znać co słychać?:):):):) Iwonko GRATULUJĘ WAM !!!!!!!!!!!!!!!!! ucałuj synusia od forumowych ciotek mamusiu :):):):) Aga dzięki za kolejne fotki Twojego przystojniaka :):):):) no powiem Ci że niezły artsta z Pawełk :):):):):) ale lepiej żeby mamusi nie obdarowywał takimi emocjami :):):):):) Aśku hop hop co u Was?:):):) Andziu jak Nadia?:):):) Maklady też dawno nie zaglądała :):):) że nie wspomnę już o Beti, odezwij się jak możesz :):):):) a co u nas więc tak....mój m ma liczebność plemników 12mln/ml , więc nie za dobrze :(:(:(:(:( ja skolei mampodwyższoną prolaktyne dostałam bromergon:(:(:(:( echhhhh jakoś te wiosenne nowiny nie są zbyt dobre:(:(:(: dobra nie smęce więcej w takim wspaniałym dniu WSZYSTKIM NASZYM WSPANIAŁYM MAMUSIOM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!! nie tylko dziś każdego dnia :):):):):):) pozdrawiam wszyskie laseczki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ana jaki fajnie długi post :D Aga bardzo dziękuję za zdjęcia, cuuudowny gips :D sprawa zakończona tym, zę suknię wzięłąm, kobieta ma zwrócić mi ok. 300 zł za nią, suknia nie jest czysta neistety ale na szczęście nie widać tego na zewnątrz.... ślub za 4 dni...e h zmęczona już jestem :) pozdrawiam wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kobietki!!!! Iwonka - gratulacje dorodnego synka. No i uściski dla tatusia. Moc buziaków od ciotki. Emiczko - bardzo bardzo mocno zaciskam kciuki za waszą wysoką betę. Ja tak bardzo mocno wierzę, że tym razem wam się uda i spełni się wasze marzenie. Jak tylko będziesz znała wyniki odezwij się do nas, bo ja w pracy nie będę mogła pracować. A co do objawów ja mam je za ciebie a nie sądzę bym była w ciąży a @ ma być dopiero w poniedziałek. Chyba ja za Ciebie odczuwam. Buziaki Kochana dla Ciebie i mężusia. Uciekam do pracy Kochane. Przepraszam, że nic nie pisze i mało się odzywam, ale stołek zobowiązuje a po pracy jestem tak zmęczona że na kompa patrzec nie mogę. Jedynie przy śniadaniu czytam co u was. Mam nadzieję, że już niedługo się to unormuje i będę częściej zaglądać do Was. Całuję was mocno i wasze dzieciaczki. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Iwonka serdeczne gratulacje :) zawsze mam łzy w oczach jak na forum rodzi się dzidziuś :) Emika, do ciebie mam nadzieję za 9 miesięcy też to napiszę. Trzymam kciuki bardzo mocno. Ja pamiętam, że dzień przed betą martwiłam się, że nie mam objawów a nawet czułam się jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko-gratulacje :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Emiczko-trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lara-juz sobie radzisz z soczewkami??? Czekamy na zdjatka ze slubu i relacje, jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która z was robiła tsh,t3,t4?to sie robi tez w określonych dniach cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do Was ale niestety Tomek skasował mi cały wpis bo cholera musi oczywiście grzebać i klikać na klawiaturze, nerwy mnie wzięły, napiszę później Emiczka czekam na wieści z niecierpliwością Muszę ochłonąć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Emiczko- trzymam mocno kciuki za wysoką betę. Wierzę, że tym razem się udało- tego Ci z całego serducha życze. 👄❤️ Iwonko i Męzu Iwonki OGROMNE GRATULACJE!! 🌻👄 Ale duzy chłopczyk. :) 👄❤️ Estelko - mam nadzieję, że po rejsie nabierzesz już do końca sił i optymizmu i kolejne podejście zakończy się po 9 mcach szczęsliwym porodem. 👄❤️ Anuś, dziękuję za pamięc.👄 Wiesz Kochana, ja z perspektywy czasu twierdzę, że złe wyniki to też dobre wiadomości. Bo już wiadomo co jest przyczyną i co z tym fantem robić.;) Tak wiec głowa do góry, łykaj lekarstwa , a co do męza to jeśli budowa jest ok , to też nie jest tak źle. Wazne, że nie stoicie w miejscu- to teraz już będzie z górki. :)👄❤️ Paulus - odpocznij sobie jeszcze chwilkę z Patrykiem i wtedy bez problemu znajdziesz LEEEPSZĄ pracę. :) ja w Ciebie wierzę!! :) 👄❤️ Foli - a czy ja mogę sie uśmiechnąc o fotki Nadii? ;) Aguś - superowy gips. :) Pawełek jest chyba z niego dumny? Wspólczuję Ci tego stresu, dobrze, że mamina intuicja nie zawiodła. :) 👄 A ja sie czuje dobrze. Pracuję narazie cały czas na najwyższych obrotach, w przyszłym tygodniu robię kolejne badania krwi i umawiam się z ginem, bo 5.06.2008 zaczyna się 12tc- czas zrobić szczsególowe usg. :) W pracy szefowe już wiedzą, szukają kogoś na pełen etat na moje miejsce, na chwilę obecną mało realne jest bym wrócila do pracy , bo z dwójką dzieci nie zamierzam nigdzie dojezdzać, ale jesli tylko będę chciała to miejsce dla mnie zawsze się tu znajdzie.:) To miłe jak się wie, że szefowe doceniają to co się robi. Za parę dni podeslę fotki z Sandrą - 1 Jej wizyta w zoo. :) Buziaczki dla Wszystkich. A Kait- ja często badam te hormony - dzień cyklu nie ma tu znaczenia. Wspólczuję przeżycia, ja przez to przechodziłam prawie 10 lat temu, ale teraz się cieszę prawie 2 letnią córeczką i ponownie rosnącym brzuchem, tak więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu - nie irytuj się. 👄 Całuski dla małego informatyka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHOY Babolki,, Melduję się po rejsie mazurskim,komary pocięły mi tył :) ale i tak było fajowo, co prawda pogoda była tylko przez 1 dzień ale w porie też są atrakcje;) Wróciłam do rzeczywistości a tu cios za ciosem,wspólnota mieszkaniowa budynku gdzie znajduje się lokal który wynajęłam to same starowinki i ciągle mają ze wszystkim problem,utrudniają mi życie a ja przecież taka miła jestem:(:(:(....chyba.... Ale nadal sie nie poddaje i walczę z wiatrakami jak jakiś Don Chichot :):):):) Emiczko,czekamy na wspaniałe wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iwonko❤️ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Buźka dla Miłoszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Niech nam jeszcze większy rośnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi maleńkie ale u mnie to raczej nici z tego hcg < 2 a progesteron 65,4 , mam nie odstawiać jeszcze leków do soboty tak powiedziała dr przez ten wysokie progesteron, ale szansy raczej nie ma ....nie wiem co znaczy ten progesteron ale nie martwcie się, ja się nie poddam nawet już płakać nie mogę, po prostu to nie mój czas. Teraz uzbieram troszkę kaski na badania immunologiczne i genetyczne i myślę że we wrzesniu pojadę po moje maluszki ponownie ..... a póki co zadbam o siebie i będę z Wami kibicować innym co dziwne od dwóch czy trzech dni boli mnie czasem brzusio tak @-powo, po czym przechodzi, a od wczoraj mam pełne piersi, sama już nie wiem co o tym myśleć :O zajrzę wieczorkiem, ale przepraszam że dziś nie mam dobrych wieści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, przykro mi. Miałam nadzieję, ze tym razem się uda, ale ja wiem, że ty się nie poddasz, szkoda, że musisz przez to znowu przechodzić :( Trzymaj się, chyba jedyne lekarstwo to porządnie się wypłakać i pogadać z mężem, innego nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko, Skarbie do soboty odpoczywaj, nózie w górę, bo być może u Ciebie się dopiero zagnieżdza i wszystko może się jeszcze zdarzyć. Ja w każdym bądź razie na to liczę. Całuski dla Ciebie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliczku👄 tak się do tego przygotowywałam że nawet już płakać mi się nie chce, tłumaczę sobie że tak po prostu musi być.... Asiulku👄, jasne że może być taka sytuacja, dlatego tez do soboty dla świętego spokoju mam zostawić wszystkie leki, ale wiem że przyjdzie mój dzień.... Aboajonku👄 całusiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ostatnie miało być do Zabajonka ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko :-( pocieszenie, że masz Mrozaczki...jedź do tej Grecji czy Egiptu (chyba mialaś takie plany?) i wracaj z pełnym brzuchem! A może spotkamy się w Warszawie, co? Czasem rozmowa z osobą, która wiem co mniej więcej czujesz potrafi przyniesc ulgę! Chętnie posłużę jako \"plasterek\" na Twoją rankę w sercu! Zobaczysz doczekamy się dzieci - jak nie biologicznych to adoptowanych i jeszcze będziemy płakać, że za mocno dają nam w kość :-) trzymaj się Mała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - a mam do Ciebie pytanie - czy Ty bierzesz jakiś progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulku, tylko luteinę, gdyby coś to dr by mi powiedziała, że ten progesteron wysoki jest przed ten lek a tak i ona się nad tym zaczęła zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esteluś👄 bardzo chętnie ale jeśli możesz to w sobotę się spotkajmy, jesli masz czas, daj znać gdzie i o której....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś kiedyś wyczytałam, że ten lek nie wpływa na wynik ale pewności nie mam bo to dawno było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×