Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

hej dawno sie nie odzywalam ale wrocilam do pracy i tak malo czasu na wszystko... ale mam nadzieje ze sobie wszystko uporzadkuje o zorganizuje z czasem :) wage wpisze jutro jak to u nas bywa :) cwicze sobie codziennie min 30 minut i staram sie trzymac dziety nadal nei jem po 18 .00 :) wiec mam nadzieje ze kg bedą leciec w dól nadal :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja tez dawno sie nieodzywalam ale nie mialm kiedy, na swieta przyjechali rodzice wiec nawet nie mialam czasu kompa wlaczyc,pojechali dopiero wczoraj.U mnie po swietach pewnie tez kilogram zostal,jutro sie okaze i moja nowa wage wpisze do tabelki. W ten weekedn mam szkole wiec tez duzo niezjem bo nie mam czasu na jedzenie. A Wy jak po swietach?cos nasze grono maleje:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............83,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...79kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....89.8.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 mama zosi ........170........24...........89.................81,5..... .... ? stefcia28..........170.........28..........85........... .......85...........70 hej:)ja juz po wazeniu,powoli mnie ubywa. Dzisiaj mam dentyste juz teraz sie boje,chce wyleczyc wszystkie zeby bo bede zakladac aparat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............83,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...78,6kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....89.8.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 mama zosi ........170........24...........89.................81,5..... .... ? stefcia28..........170.........28..........85........... .......85...........70 spada ale powoli :) najwazniejsze ze wogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............83,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...78,6kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....89.8.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 mama zosi ........170........24...........89.................81,5..... .... ? stefcia28..........170.........28..........85........... ......84,5.........70 Apeluje do mojej silnej woli: GDZIEKOLWIEK JESTES WROC DO MNIE!!!! Bardzo bym chciala zobaczyc 7 na poczatek maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagląda tu ktos jeszcze ?? Dziewczyny co sie dzieje,przestalyscie sie odchudzac? Mnie powoli ubywa i niepoddam sie tak latwo!!!W piatek znowu wazenie a w sobote wesele:)naszczescie nie jem na takich uroczystoaciach jakos mi sie niechce wole sie pobawic:) Odezwijcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dothii
witam was serdecznie :) pierwszy raz tu zajrzałam. Też mam zamiar ''trochę'' zrzucić..... ważę 80kg przy wzroście 177cm a chciałabym dojść do 60. Marzenie moje......... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana probuje sie wpisac i nie wiem co sie dzieje ze nie moge. Ja troche pojezdzilam na rowerze stacjonarnym i staralam sie nie jesc zbyt wiele. Zobaczymy w piatek czy zmieni sie cos w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzelka24 napisz co jesz w ciagu dnia. Mi cholernie ciezko powstrzymac sie od jedzenia. Kurcze to jest okropne. W lutym sie odchudzalam to spoko wytrzymywalam a teraz nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stefcia:) Ja staram sie jesc 5 posilkow dzienne ale najczesciej wychodzi 4.Na sniadanie jem serek wiejski z pomidorem i szczypiorkiem na 2 sniadanie jem jablko na obiad piers z kurczaka z warzywami albo rybe na parze z kapusta kiszona i zostaje kolacja to jogurt albo grahamka z tunczykiem. Mnie to glod lapie jeszcze wieczorami ale staram sie z tym radzic i ostatnio duzo sie ruszam,duzo spacerow z synkiem i raz w tygodniu basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowilam ze bede chodzic wczesniej spac bo tez ciezko mi poradzic sobie z glodem. Moj maz po pracy zajada sie slodyczmi i ciagle wymysla cos do jedzenia. Dlatego chyba bedzie spedzal wieczory sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z wami dziewczyny. Nie ma z kim popisac. Gdzie jestescie. Jeszcze calkiem niedawno bylo tak tloczno a teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas jestem. Od Swiat jestemy tu same a szkoda bo tak nas sporo bylo,ale co tam moze ktos sie do Nas dolaczy a jak nie to bedziemy sie razem wspierac:)Mam nadzije ze Ty nie uciekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem caly czas. Powiedz mi cwiczysz codziennie? Ja nie moge sie zmobilizowac. Zla jestem na siebie. Nie mam na nic sily bo moja corcia do 3 w nocy ryczy co 15 min. od kilku nocy spie po 4 godz a to dla mnie za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatkiem maja mam wesele i zupelnie nie mam co na siebie wlozyc, nie wiem co sobie kupic bo we wszystkim wygladam jak baleron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chciałabym do was dołączyc... Mam 164 waga 81kg cel 21kg mniej ale pierw choc 10:) pozdrawiam dziś sie ważyłam 81kg:( dodam że mam 22 lata mam córeczke ma juz 3 latka a ja wciąż zle sie czuje... w tamtym roku miałam 75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelka
Hej Anno pewnie ze mozesz do nas dolaczyc:)bardzo sie cieszymy:)Jestes z pruszkowa?ja jestem z piastowa:) Stefciu ja wesele mam w sobote ale nie martwie sie tym bo bede calkiem dobrze wygladac,zamaskuje swoje niedoskonalosci,kupilam sukienke na allegro podawalam link na poczatku do tego czerwone dodatki,buty i torebka czarna i bialy zakiet i calkiem fajnie to wyglada,(jesli bedziesz chciala to po weselu moge wyslac Ci fotke na prywatnego meila)pod koniec kwietnia mam kolejne wesele mam nadzije ze juz bede mniejsza wiec poszukam sobie mniejsza sukienke ta obecna juz zaczela robic sie luzna bo kupilam ja 3 tygodnie temu.Bedzie dobrze do maja jeszcze sporo czasu. Co do cwiczen to raz w tygodniu chodze na basen i co dziennie chodze na spacerki z synkiem na tym konczy sie moja gimnastyka;)niebardzo lubie cwiczyc,czasem brzuszki robie. Widze ze wszystkie jestesmy mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela a gdzie dokladnie mieszkasz w piastowie? gdzies kolo tesco? moze razem bedziemy chodzily na spacerek z dziecmi? co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
czesc chetnie sie do was dolacze ,tez mam zamiar schudnac 30 kg.Jestem na diecie juz od 2 miesiecy i starcilam 12 kg,chcialabym do lipca sie wyrobic z całoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
czesc,ogolnie jestem na niskokalorycznej,dla odmiany od poniedzialku przeszkam na kapusciana ale tylko przez tygdzien jesli efekty bede zadawalajace to ja ponowie ale za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
strach sie przyznac ale az 103kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
a ty z jakiej wagi startujesz i jak ci idzie dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×