Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

Gość karuzelka
spokojnie mamo zosi napewno waga ruszy:)zebys tylko teraz dietki niezaprzestala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
a ja wlasnie zaczelam na sniadanko tylko kanapka z pomidorem i ogorkiem bez masla i koniec teraz musze sie czyms zajac zeby nie myslec o glodzie jak mnie zlapie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie. Karuzelka jak tam po weselisku , dobrze sie bawilas? czekam na zdjecia ejasiur@wp.pl. Ja dzisiaj spalam do 10 chyba za dlugo bo mnie boli glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
ja juz jestem dzis drugi dzien wczoraj poszlo niezle mam nadzieje ze dzis tez chociaz od czasu do czasu ssie w zoladku najbardziej wieczorem bo po 18 juz nie jem pozdrawiam wszystkich odchudzajacych sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrzucam tez kg
ja chce jeszcze 20kg zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh... karuzelka miałas racje... po 2 tyg. drgneło ... jest dobrze... jeszcze dyszka i potem druga... wazne ze juz 9 kilosów za mna... ludzie załwazaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
mamo zosi co ty za diete stosujesz bo 9kg w takim czasie to swietny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... jem warzywa i owoce mieso gotowane, chuda wedline iczasem ser zołty raz w tygodniu pieczywo ciemne... a czasem czesciej ale troszke np. kromke chleba... nie jem po 18 czasem juz od 16 bo mi sie nie chce a dzis zjadłam o 19 bo mnie naszło, i nie załuje bo jak mam zachcianke to wole zgrzeszyc zaraz niz pozniej podwojnie.... ale grzeszenie nie dotyczy słodyczy... tego nie tykam wcale bo to gubi bez reszty jak zgrzesze słodyczami raz to potem juz grzesze systematycznie... no obawiam sie ze teraz juz nie bedzie tak szybko szło... dzis zjadłam 4 plasterki zóltego sera kawałek piersi z kurczaka z rozna, surówke z kapusty i 4 ziemniaczki pieczone 2 łyzki sałatki włoskiej z makaronem pomidorem rzodkiewka ogorkiem koperkiem itp. banana gruszke kromkei chleba z jakiem sałata majonezem i keczupem -grzech... no pojadłam dzis niezle... moje dziecko jest nieznosne dzisiaj... marudzi jak cholera :( nie mam juz siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zjadlam moj pierwszy posilek 2 krazki ryzowe z salata ogorkiem i serkiem. pycha:). A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
witam gdzie sa wszyscy odchudzajacy sie za mna pierwszy tydzien waga pokazuje 92,2 tydzien temu 95 jest ok ale na poczatku zawsze tak fajnie a teraz pewnie bedzie trudniej zobaczymy co bedzie za tydzien pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggaby
moja waga wskazywała kiedyś 83 kg.. obecnie 65 kg :) ach jak dobrze bylo zwalczyć nadwagę.. cizko majac 22 lata byc takim grubasem :((( pakałam wciaz, nie wychodziłam :( a teraz... ach szkoda gadac... zostało jesczze 7 i wtedy.. bede sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
cos nikt tu juz nie zaglada ggaby gratulacje ile czasu ci to zajelo no i na jakiej bylas diecie bo wynik jest super poradz cos tym ktorym zostalo jeszcze ze 20kg do zrzucenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggaby
hjk33 ach ja brałam adipex... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
hej co to ten adipex i jak dziala dlugo sie juz odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przyjmijcie i mnie do grona :) Mam do stracenia 30 kg, walcze z tym od kilku lat i nici ( po rzuceniu palenia w ciagu 10 miesiecy przytyłm 20 kg :( ) Jestem niska 160 cm a waga pokazala dzis 84,5 kg :( Masakra przez duze M. Mieszkam w Warszawie mam 33 lata i daje słowo ze po raz ostatni sie odchudzam - Przyjmijcie mnie - bede grzeczna i nie porzuce diety majac takie fajne przyjaciółki w niedoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
witaj malaft jestesmy w tym samym wieku ja przytylam po ciazy i jeszcze pozniej kilka lat zrobilo swoje teraz postanowilam ze musze schudnac bo nie moge juz na siebie patrzec narazie jakos leci mam nadzieje ze dam rade ja startowalam z 95kg przy 165cm wiec duzo mam do zrzucenia jaka diete sobie narzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar ograniczyc jedzenie ( moze zdecyduje sie na meridie aby było łatwiej ) oprócz tego chce wejść w ketoze, utrzymywać ją i do tego codziennie basen ( no może w weekendy tylko nie - czas dla rodziny :) ) Ech.... dużo pracy i wyrzeczeń ale cóż zrobić trzeba zacząć gubić te kg :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
a no trzeba je zgubic razem bedzie razniej tylko cos ostatnio malo kto tu zaglada czy wszyscy juz zakonczyli odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie cisza tu jakaś a widziałam że Was tu wcześniej dość dużo było :( Ja póki co ograniczam jedzenie a na ścisłą diete i basen pójde dopiero od poniedziału bo teraz chora jestem i bez sił witalnych :) Mam teżobote gości ale bęe się pilnować z jedzeniem ( do picia cola light + wóeczka :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle stoje na wadze ... straciłam 9 kg i nic....ile mozna.... dzis stłukłam wage... przypadkim...moze i dobrze... nie bede sie wazyc... ale diety nie porzuce.... do konca m-ca chciałam stracic 5 kg a jeszcze nic nie spadło... waga stoi od 8go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mama Zosi nie załamuj się, przez miesiąc uzyskałaś rewelacyjny wynik - 9 kg !! Rewelacja :) W tej chwili waga może stać w miejscu ale za to może Ci i tak ubywać ciałka i cm w obwodach, więc spróbuj może się pomierzyć skoro waga nie zniża się :) Ja narazie na wodzie ale zara ide zrobie sobie chyba jajecznice - oczywiscie pieczywka 0 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
hej witam dzis kolejny dzien walki z kilogramami ale najgorsze sa weekendy wiecej pokus mamo zosi trzymaj sie bo wynik i tak masz juz swietny bedzie dobrze.malaft udanej imprezy bo od poniedzialku czeka ciezka praca w drodze do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wiem, ze od poniedzialku rygor ale mysle ze z Wami mi sie uda. tak jak pisalam mam zamiar ograniczyc kalorie, wyeliminowac weglowodany do tego codziennie basen i jakies cwiczenia w domu :) ufff nie bedzie latwo ale mam silna motywacje bo 31 maja mam wesele kolegi i chcialabym jednak pokazac się w jakies sukience w ktorej nie bede wygladala jak maly slon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
ja tez mam cel jade latem nad morze i nie chce znowu wygladac jak hipcio dwa lata temu bylam na podobnej diecie atcinsa schudlam 10kg ale nie moglam juz dluzej wytrzymac niz 2 miesiace ciagle jedzenie miesa kielbas itp. a prawie zero weglowodanow to dlugo sie nie da teraz postanowilam jesc malo i do tego staram sie nie laczyc weglowodanow z bialkiem w jednym posilku zobaczymy co z tego bedzie po ostatniej diecie wrocilo mi 15kg i to jest najgorsze bo jak znowu wracasz do normalnosci to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wiem.... tez mialam ladne osiągnięcia a potem wszystko wracało z nawiązką... :* W zeszłe wakacje wyglądałam jak w zaawansowanej ciązy bo u mnie całe sadło jest na brzuchu :( a nogi mam szczupłe, wiec się turlam niemalże :)) a co powiecie o orbiterku lub steperze - mam zamiar sobie kupic i cwiczyc w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk33
ja wlasnie tez mam niezly brzuch orbitka mam w domu ale jakos ciezko mi sie zmusic do cwiczen robie tylko brzuszkiale chyba odkurze od poniedzialku orbitka bo dzis wchodze rano na wage a tam od wczoraj nic mniej czyzby sie zaczynal zastuj w odchudzaniu?zobaczymy ile bedzie w poniedzilek po 2 tygodniach diety pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 a cwiczyłs na tym orbiterku? Miałaś jakieś efekty?? Ja przygotowania w kuchni robie i co tu dużo gadać ślinka mi leci na widok tych sałatek i pieczeni :))) Ale jak mówiłam bede twarda i nie pozwole sobie na żadne obżarstwo ;) Nie powiem ze w ogóe nie będe jadła ale ogranicze to do minimum :))) Trzymajcie kciuki za moją silną wole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×