Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

Pwrfekto ciesze sie ze tak jest bo juz myslalam ze w mojej ksiązce są jakies blędy :) ja jem normalny chleb tylko ze tylko rano i tylko maks dwie kromki (czasem ciezko mi zjesc te dwie kromki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfekta31 dzieki za wsparcie. Jak na razie sie trzymam, ale to dopiero pierwszy dzien :-) Jestem po sniadanku ok 150 kal, teraz wrzuce jakas sliwke na przekoaske i moze do obiadu dotrzymam . Trzymam kciuki za Was wszystkie, ja mam nadzieje nie poddac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabongu tak bez makaronu i bez ziemniaków, bo rosól z mięsa to białko, ja oijam ziemniaki a rosól w niedziele jem bez makaronu :) Neptune pij duzo wody miedzy posilkami, to pomoze ci oszukac głód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po kawce kromce chleba z nutella:( (niestety) i teraz zjadlam jablko. Narazie nie cwicze bo okres mam taki ze szkoda gadac. Pisalyscie o kremach wyszczuplajacych: Ja stosowalam serum wyszczuplajace Eveline, Niestety juz mi sie skonczylo a ze mieszkam poza granicami naszego kraju to nie moge sobie kupic . Ale ogolnie jestem z niego zadowolona. Takze polecam do wyprobowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem w podobnej sytuacji trzymam mocno kciuki za powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzisiaj sie zważyłam, przez tydzien schudłam 1 kg :) NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............83,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...79,8kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 duza waga ........170........24...........89.................83,5..... .... ? stefcia28..........170.........28..........85........... .......85...........70 Śniadanko juz zjadłam a za chwile bede ćwiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie jeszcze przed sniadankiem. Ograniczam sie z jedzonkiem , ale tak na serio to zaczne po swietach. Wczoraj pojezdzilam troche na rowerku. Przez caly dzien bylo spoko ale wieczor moj maz je dopiero obiad wiec sie skusilam na szaszlyki z watrobki z surowka. A Jak tam u was z porzadkami przedswiatecznymi, bo u mnie sa dopiero w planie. Ja swieta spedzam z dala od rodziny, ale znajomi maja nas odwiedzic. Znacie jakis przepis na dobre ale szybkie do zrobienia ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczyny :) dzsiaj nei wyspana, mój snek od 2 w nocy budzil sie co godzine i krzyczal i nie wiem czemu .... moze to zeby hmm co do odchudzania to na sniadanko zjadlam sobie dzisiaj 1 jajko na twardo, plasterek szynki wedzonej swojskiej (doslownie bo moj mąz ją wedzil :) ) dwa plasterki pomidora i do tego łyzka majonezu :) hmm dobre dawno jajjek nei jadlam ale w siweta nadrobie :D co do ciasta to szybko sie robi sernik :) ale nie wiem czy lubisz , ja go robie tak: miksuje zóltka z 12 jaj z niecalymi dwiema szklankami cukru i 1 lub 2 cukarmi waniliowymi (ilosc cukru zalezy czy ser który kupisz jej juz slodzony ) następnie kiedy ladnie cukier z zótkami sie utrze, dodaje dalej miksując ser (ale trzeba zmiejszyc obroty) ja kupuje ser w wiadereczku np mlekowity (takie bialo niebieskie wiaderko tam jest 1 kg i on nie jest slodzony wiec cukru tyle co napisalam) ser dodaje powoli :) dalej miksując daje wczesniej przygotowane rozpuszczone 1,5 kostki masla i schlodozne (ale nie tak zeby zaczelo twardniec) dalej miskuje daje dwa opakwoania budyniu waniliowego lub smietankowego, a na koniec daje bialka ubite na pianę z tych 12 jaj :) jak sie lubi mozna wsypac troche ptakó migdalowych i/lub spazonych rodzynek :) musisz to wszystko miksowac w jakims duzym pojemniku czy garnku bo jest tego duzo i ciasto wylac na duzą blachę nie taką malą! ja mam blache ok 27 na 37 cm piec go w temp maks 180 stopni przez okolo 50 min ( jak góra juz łądnie sie zarumieni bedzie mialam takiladny brązowy jansy kolor to mozna wyjąc ) weirzch moesz polac albo polewa czekoladowa i posypac wiorkami kokos albo lukrem ja go robie tak: bialko 1 jedengo jajak delikatnei miksuje na najmnijeszych obrotach i gdy bialko to juz prxestanei byc takie \"ciagnące\" dalej mksując dodaje cukru pudru okolo 4 lyzek lub wiecej zobaczysz jaka bedzie gestosc i wciskam sok z polowy cyutryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spodu to w przepiesie z ktorego korzystalam bylo napisane zeby wysmarowab olejem i posypac cala blaszkę bulką tartą, mozna tez wylozyc np herbatnikami a ja robie ciasto kruche na spod i daje tak: pol margrayny ucieram recznie z 3 lyzkami curu, dwoma zóltkami a mąkę podsypuje do momentu kiedy ciasto prestanie sie kleic do stolnicy i wykladam na balche i wtedy abieram sie dopiero do robienia sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcys25 nie jestes sama - moja corcia juz druga noc budzi sie i placze a nigdy nie mialam z nia takich problemow. Co do sernika to uwielbiam tylko nie wiem czy uda mi sie kupic dobry ser w polskim sklepie. Mieszkam w Anglii i ciezko ubolewam nad tym ze nie ma tu takich dobrych rzeczy jakie mialam w domu. No ale co zrobic. Ja dopiero jutro robie zakupy i cala reszte na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza waga
hej, witam.... moja córka od 2 dni ma takie jazdy... dzis nie spałam wcale... co godzina się budziła od 23 do 6 teraz spi... w dzien tez była marudna i miała tylko jedna drzemkę 30 min a zawsze ma dwie... wracajac do dietki... chce na 2. 04 miec 79.9 kg... dzis jest 82,8kg... jak sie utrzyma to do tabelki wpisze... przedwczoraj byłam 25 min na steperze... do dzis mnie łytki bola, wczoraj basen, dzis gimnastyka i sprzatanko... musze troche ruchem nadrabiac jedzonko... aha, byłam na zakupach... jak miło kupic bluzeczki w rozmiarze L i nie wstydzic sie brzucha... zaszalałam, trzy bluzeczki, bluza, sweter z koszulą (tu XL) i kiecka na bal... 44 juz jest luzne:) tyle ze jak Zosia bedzie tak spala to z balu nici... zjadłam juz banana i kawke popijam... na sniadanie wielkanocne zrobie jajka faszerowane bo proste smaczne i mozna zjesc mała porcje i sałate z warzywkami... jaja z pieczarkami a drugie z szynka... zaniose do tesciowej to bede miał aco zjesc bo u nich tylko miecho, kiełbasa, ciasto... moj maz schudł 6 kg bez diety i cwiczen w niecałe 3 tyg. ale on bierze meridie, a ja mu dorównuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) mam tyle roboty i niestety dzieci mi cosik choruja ze tylko od czasu do czasu looknę i przeczytam ale dzis wchodze i cos skrobne ...:) chciałam zyczyc Wam udanych Świąt Wielkanocnych....spędzonych w spokojnej rodzinnej atmosferze....l.dietetycznego\"jajeczka\":)....i odrobiny szalenstwa w te cudowne swięta:) ja niestety jak było do przewidzenia nie schudłam, ale to moja wina bo i nie odchudzała się ....jednak od wtorku gonię was kochane dziewczyny i jak wy ostro biore sie do roboty:) mama Zosi...gratuluje spadku wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfect , DZIęKUJE... Ty też ładnie lecisz - 3 mam kciuki za dalsze sukcesy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam dziewcyny z rana wpisuje sie do tableki i znikam piec ciasta, których za duzo nie pojem hehheh ale upiec trzeba bo sama nei jestem :D NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............83,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...79kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 duza waga ........170........24...........89.................83,5..... .... ? stefcia28..........170.........28..........85........... .......85...........70 moja waga spada tak sobie ale najwazniejsze ze spada, co do zakupów tez wczoraj bylam i b. spodobaly mi sie spodnie rozmair 42 ale mysle nei wiejde pewno w nie ale poszlam przymirzyc jejku byly w sam raz :D rewelacja :D pozdr i zmykam odezwe sie potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... ja mam na dole rozmiar wiecej niz na górze :) taka budowa... chociaz teraz cycki przy karmieniu trochę nadrabiają... na tyłku 44 za duże 42 za ciasne... nie mam w czym chodzic... góra spokojnie 42 nawet 40... ale rozmiar rozmiarowi nie równy... zajadam sałatke owocową 1/2 małego banana 1/2 kiwi 5 kulek czerwonych winogron 5 kulek zielonych winogron 1/4 jabłka 1/4 gruszki 1/4 mango w kostke do lodówki i za godzinkę zajadać... pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobietki chciala bym Wam zyczyc wesolych Siat Wielkanocnych,aby wasze cele dietkowe zostaly spelnione. Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, Miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej Świąt w szczęście owocnych Życzy kurczaczek wielkanocny. Ja dopiero odezwe sie po swietach,zaraz po nich nastapi wielkie wazenie,widze ze cos mnie ubylo ale nie wiem ile. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Milo poczytac o Waszych postepach. Ja bardzo sie staram ale to dopiero 4 dzien, wiec jeszcze sie nie waze. W kazdym razie bylo 78 i chyba nadal jest. Staram sie trzynamc 1200 kal. (udaje sie- jakos :-) )Jak na razie nie cwicze,po swietach zapisuje sie na basen. Jesli chodzi o swiateczna wyzerke,mam zaiar odpuscic sobie troszke tylko w niedziele. Wesolych Swiat, rodzinnej atmosferki, duzo przyjemnosci i obfitego Dyngusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadlam zeby zlozyc zyczenia :) Pogody słońca, radości, w niedziele dużo gości, w poniedziałek dużo wody- to dla zdrowia i urody, dużo jajek kolorowych , ŚWIĄT WESOŁYCH NO I ZDROWYCH :) z tą wodą w poniedzialek to w tym roku ostroznie bo pogoda okropna!!! buziaki dla was kolezanki 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) Stefcia...u mnie tez kg do przodu....to moim zdaniem normalne jesli sie odchudzasz a chwilke pofolgujesz to szybciutko nabierasz wagi ale coż ...mamy jakby to powiedziec...nowy tydzien...tylko do wtorku:)...tak wiec nowa batalia i nowe cele....moj to do nastepnego tyg schudnac ten nadrobiony kg...a na kwiecien przewiduje ...tak rozszadnie 5 kg....bedzie wiecej bedzie super ale cel to 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie bez zmian, tzn. niby 1 kg do przodu ale przed samymi swietami było juz 82,1-81,9kg a teraz dalej 82,8 -83kg a przez swieta nie zaszalałam... zjadłam troche pieczonego mieska i owoców... tyle... mam beznadziejny nastroj, zaliczyłam basen... ale humor do d... i wczoraj tez cwiczyłam 20 min steper, Leg Magig 4X20 powtórzen i 100 brzuszków... mam problem natury relacji rodzinnych i chyba tak zostanie do czasu jakiejs rewolucji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja po swietach na plusie mam 700 gram.. niby nie duzo ale zawsze cos :) jednak dzisiaj juz wracam do dchudzania zrobilam juz 270 brzuszkow bez zadnej przerwy :) i pojezdzilam 30 min na orbitreku :) a jutro zobacze czy cos zaczyna sie ruszac w dól :) aha dzisiaj pierwszy raz w pracy :( ciezko zostawic mojego skarba ale jakos przezylam , trzeba sie przyzwyczajac... poozdrówka dla was kolezanki i wiecej sie odzywac juz przeciez po swietach, wiec czas nadal sie odchuzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mama zosi, trzymam kciuki za relacje rodzinne, cos o tym wiem takze nie zazdroszcze. Dziewczyny nie wiem co sie ze mna dzieje ( chyba silna wola mnie opuscila). Wogole jestem przygnebiona i rozdrazniona. Mnostwo powaznych problemow spadlo na mnie i jakos nie moge dojsc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jup jup... waga ruszyła poswietach:) 81,5 kg jak sie utrzyma to wpisze do tabeli:) humor ciut lepszy... stefcia rozumiem, najgorsze jest takie rozdraznoenoie i brak sił... mnie trzyma od wczoraj... musiałam wyjasnic kilka spraw tesciowej, bo sytuacja zaczęła nabierać nieciekawych kształtów a wiecie, ze takie rozmowy chociaz w najlepszej wierze bywają trudne i nie zawsze zrozumiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zosi to calkiem niezle ze mozesz wyprostowac swoje sprawy z tesciowa bo mojej to nie mozna nic powiedziec bo pieklo na ziemi. ona zawsze ma racje. ale skonczmy ten przykry temat. Co do diety to dzisiaj narazie zjadlam jablko i jedna kromke ryzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uj, chyba nie bardzo mogę coś wyprostowac... u nas jest dobrze jak ona chxce i zle jak jej cos nie pasi ale to juz winna innych nie jej... zmienia jej sie co pół roku... teraz zgrywa męczennice, bo jej za mało dajemy wnuczkę... oj tam, mamy nowy dzień, witam wszystkich :) waga cigle 81,5 kg... jeszcze półtora do konca miesiaca chyba nie spadnie ale łudzic sie mozna... NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............83,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...79kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 mama zosi ........170........24...........89.................81,5..... .... ? stefcia28..........170.........28..........85........... .......85...........70 dzis basn i fryzjer... miłego dzionku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×