Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynówka

30kg do stracenia kto ze mna?

Polecane posty

Gość duza waga
głownie na uda, posladki, biodra i brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięn dobry :) Ja mam leg magic ale dopiero kilka dni, wydaje mi sie ze to jest podobne urzadzenie do leg master, nogi bardzo na nim bolą, ja jeszcze nie potrafie wiecej ćwiczyc niz 30-40 sekund, mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej. Wazyłam sie dzisiaj, waze 84,7 kg, jutro mam duzo załatwien i nie wiem czy bede mogła wejsc na kafe, dlatego dzisiaj uzupełniam tabelke :D NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............84,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...80,3kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 Duza waga dopisz sie do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej to sie boje świąt, wiem ze widząc te pyszne ciasta, napewno cos zjem, aby sie ie załamywać, po świętach nie bede sie ważyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tabelce nic nie zmieniam - nic się nie ruszyło.... tłumaczę sobie to tak że mięsnie ważą wiecej niż tłuszcz... ciało staje się smuklejsze.... brzuszek jakis tak ciut mniejszy... powoli a będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też - tak mi się zdaje :-) spodnie jakies takie lużniejsze się wydają - ale w spodnie z przed roku jeszcze się nie mieszczę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza waga
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............84,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...80,3kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 duza waga ........170........24...........89.................85,5......... ?:) dopisałam się, mam problem z celem:) kazde 5kg to dla mnie duzy sukces... a kazdy kg to radosc :) w przyszłosci chciałabym wazyc koło 60 kg ale jak zejde do siodemki z przodu to się ucieszę... a do szóstki z przodu chciałabym do wakacji dobić:) waga to jedno, a jędrność ciała, zarys mięsni to drugie jak bede wazyc ok. 70 kg z wysportowana sylwetka to tez sie spełnią moje marzenia :) ubrania nosze 42-44 w porywach 46 na dole:) jak bede mogła sobie kupic co zechce w 40 to tez sie ucieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wlasnie tez sie zastanawiam gdzie cytrynka???? wiecie ostantio wam pisalam ze zamowilam sobie orbitreka.. i wasnie przed godziną kurier go przywiozl :D jest d zlozenia ale i tak sie bardzo ciesze bo moze dzisaj juz bede wieczorkiem cwiczyc :) tzn mam nadieje bo zle sie czuje :( drugiu raz przyszla do mnie @ i straszeni boli.... a zaraz wpisze swoją wage do tableki :)jest juz z przodu 7 ale to tak wiecie ;p jak cena w sklepie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .............wzrost....wiek.......waga st.........teraz jest.....cel cytrynówka.....168.........19.........90kg......... 88.5kg.........70kg 95kilo170.........170........25..........95kg........... ...95kg........75kg nowka............158.........37..........88kg........... ................68kg dziabong ........175.........25..........91kg..............86,2...... ..70kg lemonka7.........176.........23..........90.6........... ...90.6........60kg renata2902......161.........40.........97.0............. ..92.0 .......75kg power of love....170.........26.........87kg.............84,7kg...... .60kg Marcyś25........163..........25.........90kg............ ...79,8kg.....70k grubaska77.....165..........30...........95,5 kg..........95,5 kg.....62 ***wieloryb****...170.........31...........94........... .....90............60 karuzelka24....166..........24...........93........... .....92,6.........75. Okrąglinka.......174.........35...........92............ ......85...........69 duza waga ........170........24...........89.................85,5..... .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabongu ja wiem czy tak szybko??? kurcze w tydzien ok 1 kg schudlam a z 90 kg to zlecialo w ciągu 2,5 mies , czyli tak chyba normalnie :) a co jem?? jem diwe kromki chleba na sniadanie ale bez miesa, tylko albo z serkiem albo z warzywami :) obiad to kotlecik z surówką , czasem rybka z surówką a czasem cale opakowanie mrozonego kalafiorka z maselkiem i bułką tartą :) kolacji nie jem :) ale za to jak pije kawe to zjadam wafelka, czasem dwa ale bez czekolady :) powiedzcie mi co to jest leg magic???? ajk to wygląda i jak sie cwiczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie zrucasz :-) leg magic to taki przyrząd do ćwiczenia nóg. stoisz trzymasz się raczki a nogi ci się rozjezdzają na boki i je zsuwasz... ww tv market to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciagle z Wami ale czasem nie mam kiedy pisac.Co do wagi to sie niewazylam,brzuszek jak by coraz mniejszy. Dzis przyszla sukienka ktora pokazywalam Wam (ta z allegro)wyglada swietnie do tego dokupilam czerwone dodatki i jest calkiem dobrze.W tej sukience chyba pojde tylko na jedno wesele juz teraz ta sukienka jest troszke luzna a co dopiero bedzie za miesiac alle to nic wystawie ja na allegro. Dzis wraca moj maz z delegacji oj stesknilam sie za nim.Wieczorkiem jedziemy na basen a tak poznym wieczorkiem bedziemy sie czule \" witac\" Dziewczyny jaka u Was pogoda?mnie juz trafia ani to z synkiem na spacer wyjsc bo albo pada albo wieje.Tak juz ladnie bylo. Trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nijak - trochę wieje niebo szarobłękitne :-) jaką sukienkę? niekojarzę :-( u mnie waga stoi... lepiej jak stoi niż jak idzie do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna :-) pewnie w niej slicznie wyglądasz:-) pozdrawiam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! długo się nie odzywałam bo miałam ooooogrom pracy ale już trochę lepiej jest no i piątek więc... uprzejmie donoszę że tabelki nie zmieniam , znaczy to że nie schudłam NIC jedynie co w tym jest dobre to to że również nie przytyłam, mój organizm jest zaplanowany na 90 kg. ale od jutra przechodzę na dietę montignaca a raczej podobną do tej diety bo ścisłe zasady są dla mnie tak trudne że nie wiem co z czym ile i kiedy a tak ogólniej to mi łatwiej, już raz stosowałam tę metodę gdzieś ok miesiąca i przyznam że wówczas były widoczne efekty ale zaczęłam się łamać no i wszystko powróciło mam nadzieję że za tydzień będę mogła podać wam wagę choćby ciut mniejszą, czego i wam wszystkim również życzę aha pogoda pod psem, a sukienka super ale ja ze swoją tuszą bym się nie odważyła, tzn odważyłabym się jeśli miałabym chudsze łydki, niestety moje są ogromne więc w grę wchodziłaby dłuższa wersja pozdrawiam wszystkich serdecznie, pa pa i miłego weekandu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cisza tu jak makiem zasial.... martwi mnie to ze cyttrynówka sie nie odzywa...hmmmm dizsiaj pierwszy raz jezdzilam na moich orbitreku :) rewelacja 30 min pojezdzilam i spocilam sie jak nei wiem co !! ale przyjemne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza waga
w tym tygodniu tylko 1kg mi uciekł... poranna waga 84,5 kg... eh jak sie jutro potwierdzi to dopisze do tabelki... za porzadki swiateczne miałam sie zabrac, ale chyba nie dzis... zjadłam dzis sałatke: ppomidorek, sałata lodowa, oliwki, kilka rzodkiewek, poł zielonego ogórka 4 plasterki poledwicy sobockiej, szczypiorek. teraz czas na kawke.... w planach mam jeszcze banana, a popołudniu gotowana piers z kurczaka z marchewka z jabłkiem... tak mnie naszło... ide po kawkę, bo Zosia zasnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza waga
hej Marcys gdzie kupiłas orbiterek i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja juz jestem po obadku, musze sie przyznac, zjadłam frytki-moja wina :( za chwile ide ćwiczyc. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam :) po wczoraszym cwiczeniu na orbitreku i brzusszkach wieczorem zasnelam jak dziecko ach jak fajnie mi sie spalo i waga dzisiaj byla dla mnie b. mila :D orbitreka kupilam na allegro, kierowalam sie wylącznie ceną bo nie stac mne na takie powyzej 500 zl (ato i tak malo bo porzadne sa po ponad 1000 zl) za swojego zaplacilam 295 zl z przesylką , jest piękny i fajnie sie na nim cwiczy , zajmuje troche miejsca ale to nic :) CYTRYNÓWKO ODEZWIJ SIE DO NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O gdzie wy jestescie??????? hmmmm robilam dzisiaj golonkę w piwie 2 wielkie sztuki :) ale zjadlam tylko parę kęsków, reszte zjadl moj mąz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×