Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Przejrzałam cale forum, znalazłam tylko pytanie jeśli chodzi o lokal u kaczyny. Nie znalazłam żadnej odpowiedzi. Dlatego też jeszcze raz gdybym mogła prosić, żeby ktoś się wypowiedział na temat tego lokalu. Mamy rezerwacje terminu jeszcze tylko przez dwa dni więc po zarezerwowaniu nie chciałabym się dowiedzieć że coś było jednak nie tak.... Proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta1987
Hej, Witam wszystkich, mam pytanie co do sali. Czy znacie sale godne polecenia do 50 gości nie więcej. Planujemy małe wesele, skromne i 1- dniowe. Jeśli ktoś wiedziałby coś na temat małych sal weselnych, z dobrą kuchnią, bardzo proszę o nazwy i krótki opis. Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam jest naprawdę dożo fajnych Sal. Jedna z nich napewno jest Contra sala jest śliczna, pięknie przystrojona, słyszałam od kuzynki że właścicielka jest wporządku. Ostatnio również na weselu byłam w Cyprianówce w okolicach żor. Leśniczówka jest elegancką salą . Wrzosy też śliczna sala w środku. Nawet Arka w Jankowicach sala jest śliczna tylko minusem jak dla mnie były ubikacje, wiem dla kogoś to może być dziwne ale zwróciłam na to uwagę (ale to taki mały drobiazg:)). Ja sama szukam informacji na temat Kaczyny ponieważ rezerwacje mamy przez dwa tylko, a chciałabym wiedzieć jak najwięcej bym później nie była zaskoczona. Mam nadzieje że coś pomogłam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub_w_2010
Akasha, byłam tam na weselu, ale prawie 4 lata temu, więc nie za bardzo mogę się wypowiedzieć, bo już po prostu nie pamiętam szczegółów, w każdym razie wesele wspominam jako udane. A którą salę macie zarezerwowaną? Tą mniejszą czy dużą balową? Ja byłam wtedy na tej mniejszej, zrobionej chyba w drewnie o ile się nie mylę. Tylko, że obejście (mini ZOO) jest tak duże, że jeżeli jest ładna pogoda to sporo ludzi wybiera się tam na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub_w_2010
A, mam jedną uwagę. Jeżeli to ta mała sala to wg mnie było trochę mało miejsca do tańczenia, jeżeli jest dużo gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Kaczynie w 2008 r. na weselu na dużej sali. Miejsce bardzo ładne, jedzenie super, obsługa też. A mini-zoo - rewelacja :) i ogólnie dużo miejsca na spacery - dzieci mają raj ;) Ogólnie moim zdaniem bardzo dobre miejsce. A ja szukam jakiegoś zespołu - wiem, że kilka nazw tu padło - ale prosiłabym cierpliwych i życzliwych ;) o kolejne namiary - w miarę nie za drogie - nie chcę 5000 zł za zespół dać, ani nie chcę 5-7-10 muzyków - wystarczy mi 2 ale dobrych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
polecam zespół sweetsong oto ich stronka www.sweetsong.pl Są z Wodzisławia ale wg mnie to zespół na poziomie, sama ich będę miała na swoim weselu. Możliwość też u nich ułożenia choreografii na pierwszy taniec, oprawy muzycznej w kościele i wiele innych. Ciekawy repertuar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc są dwie sale ta większa i ta mniejsza w lokalu u kaczyny. My będziemy mieli tą większą:):):). Jest przeogromna, obejście w koło sali jest prześliczne. Co do jedzenia to cieszę się że okazuje się być dobre, przerażają mnie tylko ceny za napoje ponieważ nie można mieć własnych. a Wesele odbędzie się w czerwcu więc pewnie goście napewno dużo tego wypiją. Jeśli chodzi o zespół dowiedziałam się o jednym fajnym ponoć zespole nie wiem ponieważ osobiście nie byłam na żadnym weselu gdzie oni grali. Ale znajoma od mamy odprawiała córce wesele i miała ich i bardzo chwaliła. Strona internetowa tego zespołu to : www.yata.pl Mam nadzieje że ta informacja pomoże coś:) A jeśli ktoś jeszcze był na weselu u kaczyny to chętnie posłucham innych opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy poda mi ktos strone internetowa sali weselnej ,, u kaczyny,,? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeśli chodzi o sale u kaczyny nie maja strony internetowej. Pytałam właścicieli ale odpowiedź była jedna ze po co im skoro maja i tak wielu chętnych założą dopiero jak klientów nie będzie. Wiec niestety ale nie ma możliwości zobaczenia tej sali na zdjęciach :( Ale sala jest przeogromna i przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy_i_ona
napiszcie cos na temat fotografow i kamerzystow w jakiej cenie sa i czy sa godni polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ktoś z Was miał do czynienia z zespołem "Ares" (nie wiem skąd dokładnie są, ale chyba z okolic Jastrzębie). Niestety w poście trudno o posłuchanie zespołu, który nie ma strony www, a czekanie do kwietnia to trochę ryzykowne, bo terminy topnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka22
Dlaczego nikt nie pisze zadnych opinii o Hotelu Amadeus w Wodzislawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Ja słyszałam, że Amadeus jeśli chodzi o organizację wesel nie wypada zbyt dobrze na tle konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Mam prośbę, jak ktoś zna dobrego kamerzystę i fotografa proszę o jakieś linki i namiary. Będę wdzięczna za wszelkie info. Szukam a nic ciekawego nie znalazłam, nie interesują mnie jakieś zdjęcia w sztucznych ramkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Witam, jeżeli chodzi o fotografów, to jest tego naprawdę sporo. My jak szukaliśmy wybieraliśmy pomiędzy tymi: www.fotonata.com www.patrykwolanski.pl www.mojestudio.pl www.faberphotography.pl www.malekmarcin.com.pl www.foto.dobryslub.pl Miłego oglądania, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoooo miał lub był na weselu w zameczku w zebrzydowicach i zameczku w konczycach małych. bardzo proszee o opinie :). Wesele na ok 100 osób dwu dniowe? Z góry bardzo dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beety
Powiem tak... W "Pradziadzie" Rogów ogród jest ładny i duży. Dodatkowym plusem jest to, że można tam sobie od razu zrobić zdjęcia. Ale w sali mi osobiście nie podoba się to że jedni goście muszą siedzieć za ścianą. I sala taka na wesele 70 osobowe. "Prima" Gołkowice- super jedzienie i super duża sala. Ogród wprawdzie mały i mało ławek, ale jest. I ustronna okolica. Moja siostra tam miała i było super. Bar Skrzyszów- Sala ładna, jedzenie bardzo dobre, ale co z tego jak tych sal jest kilka, potem jeszcze Ci się goście pomieszają a dzieci od razu mogą wyjść na ulice i trafić pod auto. Z tyłu ogrodu zbytnio nie ma. Wiktoria Skrzyszów sala trochę mała i w dodatku na poddaszu więc robi się starsznie duszno. Zajazd Astoria Wodzisław- jedzenie bardzo dobre. Tylko ogród trochę mały i denerwowało by mnei to, że za zasuwanymi drzwiami jest bar. Złota Iglica- od Wodzisławia to strasznie daleko. Jedzeinie dobre, tylko np. jak dla rodziny która lubi się pobawić i pojeśc to trochę za mało U Kusia w Świerklanach mają dobre domowe jedzenie. Miałam okazje być tylko na jednej sali i jak na wesele to dla mnie trochę za mała. Zajazd Świerklany juć tam chyba nie jest tak fantastycznie jak kiedyś Monika w Turzy Śl nie byłam tam na weseleu ale imprezie okolicznościowej. Nie za drogo i dobre jedzenie. Contra Wodzisław wszystko fajnie ale kto chce w dzien ślubu wyjśc przed sale wprost na cmentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAT2142
Witam wszystkich. Chciałbym poznać opinie na temat Domu przyjęć okolicznościowych "Gostyniec" w miejscowości Gostyń. Chciałbym się dowiedzieć na temat czy jedzenie jest dobre, czy obsługa jest miła i rzetelna, czy właściciel jest słowny itp. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana25
poszukuje zespołu lub dj-a na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deik
Ja również borykam się ze znalezieniem sali na wesele w okolicach Żor, Jastrzębia lub Rybnika. Dodatkowym kryterium, które zawęża w moim przypadku wybór lokalu są miejsca noclegowe (dla ok 40 osób). Ostatnio słyszałam, że jest jeszcze Gościniec Wodzisławski, niestety przez telefon nie udzielają konkretnych informacji. Jakby ktoś był i miał większe informacje na ten temat będę bardzo wdzięczna gdyż ja na chwilę obecną nie mam możliwości przyjechania na śląsk. Natomiast mogę podzielić się swoimi opiniami na temat lokali które już odwiedziłam: Dworek Zielone Wzgorze - z zewnątrz piękny, w środku też ładnie, ale brak miejsc noclegowych. Jakby ktoś chciał zobaczyć salę najelpiej zadzownić do właściela i umówić się na konkretną godzinę bo tak normlanie na codzień tam nikogo nie ma. Leśniczówka -podobnio o gustach się nie dyskutuje... co prawda ładne obejście duży plus za "werandę" i grill ale lokal w środku stanowczo dla mnie za ciemny. Odniosłam wrażenie ze to takie "straszne zamczysko", a byliśmy tam w środku dnia ok godz 14 i nawet słońce się nie przebijało do środka, aż strach pomyśleć co jest wieczorem:) Dworek nad stawem - brak miejsc noclegowych, sala duża zdecydowanie większa niżwidać na fotkach na stronie na ok 200 os, całkiem ładnie, chociąz nie do końca podobało nam się obejście (to zależy kto co lubi) Timberland - trochę dalej, styl bardziej świecki i swodobny, ładnie ale niestety nie zastaliśmy właściciela więc nie znam żadnych konkretów Biały Dom w Rybniku - to nasz typ ale boję się tylko że menu jakieś takie mocno okrojone, poza tym opinie różne zastanwiam się jeszcze nad tym Gościńcem Wodzisławskim i pomimo braku konkretnych informacji również nad Timberlandem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o miejsca noclegowe by ich było więcej proponuję restauracje u Kaczyny. Wystarczy zadzwonić i zapytać niestety nie maja swojej strony internetowej ale np sala jest widoczna na zdjęciach zespołu www.yata.pl jest to zdjęcie jak wejdzie sie na galerie na samym dole w prawym rogu. Z tego co pamiętam to maja miejsc noclegowych dużo ale nie chcę skłamać, więc proponuje zadzwonić. Mieści się ta sala w miejscowości rogów. Naprawdę obejście sali jest cudne są zwierzątka takie mini zoo. Naprawdę fajnie więc może tam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Witam, przyszłe panny młode :) Czy któraś z Was orientuje się może kiedy ma zakończyć się remont w Domu Przyjęć "Wiktoria" w Skrzyszowie? W okresie wakacyjnym mamy tam wesele, a ostatnio przejeżdżając tamtędy zobaczyłam, że budynek cały w remoncie, przyznam, że z zewnątrz niezbyt to wygląda, choć mam nadzieję, że do tego czasu już się z tym remontem uporają... Może ma któraś z Was tam wesele w najbliższym czasie? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastzębie
Witam serdecznie Bardzo polecam "Dom Retro" lokal z klasą, miała ślub w sierpniu, gdzi pogoda bardzo dopasowała, obejście lokalu przepiękne. Obsługa bardzo miła oraz bardzo fachowa !!! Cena adekwatna co do obiektu. Powiem, że warto było. Jedzenie pyszce . Goście bardzo zadowolenie a to przecie o to chodziło by podobało sie gością. Z menagerem lokalu można naprawdę sie dogadac jak i co do ceny tak i wystroju, pokoju itp... Polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastzębie
Witam serdecznie Bardzo polecam "Dom Retro" lokal z klasą, miała ślub w sierpniu, gdzi pogoda bardzo dopasowała, obejście lokalu przepiękne. Obsługa bardzo miła oraz bardzo fachowa !!! Cena adekwatna co do obiektu. Powiem, że warto było. Jedzenie pyszce . Goście bardzo zadowolenie a to przecie o to chodziło by podobało sie gością. Z menagerem lokalu można naprawdę sie dogadac jak i co do ceny tak i wystroju, pokoju itp... Polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oka30
Fajnie że trafiłam na temat który bardzo mnie interesuje:) jak mogę polecić fotografa kamerzystę to bardzo dobrzy choć nie tanio www.knapek.com.pl z Radziejowa mój brat ma płytkę i foto album bardzo piękne wszystko!!!! sama się skusiłam będę ich mieć w październiku na własnym weselisku aha co do Wiktorii w Skrzyszowie prace idą im bardzo szybko wiem bo mieszkam na tej samej ulicy więc raczej szybko skończą:) piszę bo ktoś się martwi czy zdążą na czas??? więc odpisuje. Jakby co to mogę za jakiś czas napisać jak stoją z pracami jak zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jastrzebia
Jeśli chodzi o Dom Retro, to ja bym nie polecała !! Lokal strasznie drogi. Goście pewnie wyjdą głodni, to samo w przypadku Dąbrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Do Oka30- Dziękuję za informację na temat Wiktorii, jak można to proszę informować co jakiś czas jak sprawa wygląda :D nie ukrywam, że wolałabym żeby to wszystko do mojego wesela było już ogarnięte :P Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oka30
Służę pomocą:) za jakiś czasik znów napisze jak tam to wszytko wygląda w Wiktorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×