Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rzeczywiście

Do zrzucenia 6-7 kilo. Jak się zmotywować?

Polecane posty

ja chcialam zrzucic 5 kg. 1,5 miesiaca bylam na diecie 1000kcl...katowlam sie strasznie ta dieta i.... NIC nie schudłam..ani grama...dalam sobie spokój... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiver wcale nas nie wspierasz!! ja nie mam wagi ale troche widze ze mi ubylo. troszke!! a odchudzam sie od 3 tyg (z malymi wyjatkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka ale jak jesz mało tych musli to przecież możesz jeść. Na opakowaniu jest ile maja kalorii. Ponad 400 w 100 gr. Ja jak sie dorwałam do musli albo Nestle Fitness to pół torby na raz zjadałam a czzasem prawie całą w ciągu dnia więc kalorii wiecej nic tort :( Ale jak potrafisz zjeść garstkę do jogurtu lub mleka to jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśna Wróżko potwierdzam, skakanka jest bardzo dobra... kiedyś skakałam bardzo dużo, może do tego wrócę... chyba spróbuję też ten hula hop i Weidera. no i rolki/rower jak pogoda się uspokoi. mam nadzieję, że się uda:) a jeśli chodzi o efekty to też nie sądzę, aby zobaczyła je tak szybko - trochę tego tłuszczu w końcu jest... ale dla mnie bardziej liczy się zmiana trybu życia i brak efektu jo-jo w przyszłości... nie muszę schudnąć w tydzień, chcę schudnąć w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśna, dziękuje Ci kochana, nie kłopotaj się, kupiłam dziś Olivię i tam jest załączona płytka z ćwiczniami tak będzie prościej. Ciekawe jakie tam są ćwiczenia. W weekend mam zamiar dużo chodzic, bo ja mało chodzę ciągle chodzę. Pamiętam wakacje nad morzem, pogoda była marna jak to nad naszym morzem, a my waliliśmy ciężkie kilometry po plaży, to był cudowny urlop. Oczywiści apetyt miałam koński, ale wszystko spalałam. hiver - no to może powinnś więcej robić, jeśli to nie działa np. jeszcze się ograniczyć. Albo... zakochać się wiosną to dopiero działa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po lewej stronie na tej stronce sa fajne kalkulatory dla kobiet.No i jeden mi pokazal, ze powinnam wazyc 60 kg, ahhhhh czyli 7kg w dol:( trzeba brac sie ostro do roboty bo lato idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość printempss
czesc:) oprocz owsianki 300kcal zjadlam jeszcze jogurt 100kcal teraz ide na zakupy bo nie mam nic na obiad. jak na razie 400 wiec jestem zadowolona :)) jak u Was? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! w koncu mogę zasiąść do kompabo mój mały cały dzien mi marudzi i nie odstępuje na krok. Kaczka25 dla mnie te kalkulatory są jakieś dziwne-przecież każda z nas ma inna budowę-jedne mają grube kości inne są bardziej filigranowe(oj dlaczego nie jaaaa?)a on tego nie bierze pod uwagę. ja mam wzrost 173 i waże 68 kg a wg tego kalkul.powinnam 65kg i co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka 25
kasiulak ale tam jest napisane...(Pamiętaj, że niewielkie odchylenia Twojej wagi od wyniku jaki poda kalkulator są naturalne i tworzą się z faktu, iż idealna waga uzależniona jest od indywidualnej budowy ciała człowieka). Ja dzisiaj lepiej nic nie pisze( wstyd) na obiad zjadlam porcje frytek z piekarnika i 2 placuszki z piersi kurczaka i do tego surowka z pora i marchewki.Ale jestem najedzona:)juz dzisiaj nic nie rusze tylko woda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mało co zjadałam,praktycznie rano wypilam tylko kawę, nawet nie robiłam kanapki-jestem przeziebiona i wogóle dziś to ciśnienie...Jedyne konkretne co zjadłam to przed chwilką trochę rosołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyłam na dziś jedzenie a było: śniadanie - pisalam herbata z mlekiem + kromeczka z makrelą. II śniadanie - jogurt obiad ok 15 - pół porcji ziemniaki, schabowy + gotowana fasolka szpragowa, ale wszystkiego pół porcji. podwieczorek - pół rogalika drożdżowego (nie żałuję) I na dziś koniec może jeszcze kawę później. Czy to za dużo? Nie chcę się głodzić. Poradźcie co ugotować w weekend - dla siebie i męża, który też chce się włączyć w odchudzanie, ale dla niego to chyba dieta 1500 kalorii, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby mnie nie dopadło bo ja dzisiaj naprawde głoduję. Zjadłam jogurt, jabłko i zupkę knorr + 2 kawy - 400-430 kal. W domu miałam zamiar zjeść tylko kapusniak ale chyba dorzucę kawałek piersi kurczaka, białko jest potrzebne i nie chcę się aż tak wygłodzić bo jutro najdzie mnie apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki-myslę że to przez to moje przeziębienie a poza tym cały dzień z dzieckiem-i nie mam kiedy zjesc.Kiedys stosowałam jakies diety,a raczej glodówki i nie wyszło mi to na dobre(omdlenia)ale to było kiedys jak bylam nastolatką, dziś mam 26 l. i nie robię takich głupstw-napewno nie świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj obiad: smazona piers + keczup warzywa gotowane + mini deserek ;P (musialam ehh) do jutra juz nic! 3majcie sie!! (lepiej ode mnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśna Ty też super, jeszcze zależy co to był mini desesrek. Ale jest ok. Wyobrażacie sobie jakie będziemy komplementy słyszeć juz niebawem? \"Ale schudłaś, super wyglądasz, wyszczuplałaś, jesteś zgrabna\" a od złośliwych \"jesteś ZA CHUDA, zmizerniałaś, chyba za dużo pracujesz\" :-)) A my z dumą wciśniemy się w dawno nie zakładane obcisle spodnie do tego też obcisła bluzeczka i świat będzie należał do nas...... :-) Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe. podbudowalas mnie!! zaraz robie brzuszki. mini deserek spali sie w hm... kurde ze 3 h :/ buahe, ale i tak mieszcze sie w normie 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj widze dziewczyny ze nie tylko ja dzisiaj zgrzeszylam;) aaaa niech bedzie przyznam sie i do tego, ze zjadlam dzisiaj kawalek ciasta kokosowego!!! jutro nie jem obiadu;)zaraz lece robic brzuszki:) Trzymajcie sie kobitki i macie tutaj cos ciekawego na zakonczenie dnia.Ja uwielbiam gotowac, wiec wezme to pod uwage. http://www.dieta.pl/ArticlesRecipe.asp?BMISEX=0&BMIAGE=25&BMIHEIGHT=168&BMIWEIGHT=68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wlasnie jem jogurcik, potem jablko (na uczelni) i kolo 12 obiad (dzis jem na stolowce, niestety jest tak wczesnie... ) pozdrawiam!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim :-) Na czczo wypiłam szklanke wody, a śniadanko będzie za pół godzinki - znowu herbata z mlekiem i kromeczka z makrela. Rano nawet robiłam \"gimnastykę\" - ale to chyba przypominało ruchy tego Jozina z bazin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwicz przed deserem Zanim otworzysz pudełko lodów lub ciastek, zrób 10 przysiadów lub pompek. Ćwiczenia przypomną Ci, że postanowiłaś dbać o sylwetkę;) to na mily poczatek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczytuję się w Wasz topik od wczoraj i chętnie bym się do Was przyłączyła. Mam 174 cm wzrostu i ważę ok 62 kg. Z miłą checią pozbyłabym się z 3-4 kg. Jest jednak problem, bo mimo iż nie jadam kolacji, 2 razy w tygodniu chodzę na fitness, nie jadam słodyczy to waga i tak stoi w miejscu... Mam nadzieję, że w towarzystwie może pódzie mi lepiej,dajecie tu dużo fajnych rad... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposoby na płaski brzuch Chcesz mieć szczuplejszą talię? Musisz działać na wielu frontach! Jedynie w ten sposób krągłości szybko znikną. Wypukły brzuszek to nie tylko efekt miłości do słodyczy i fast foodów. Pojawia się również wówczas, kiedy siedzisz całymi dniami bez ruchu, masz problemy hormonalne lub po prostu unikasz warzyw i pełnoziarnistych produktów. W walce o szczupłą talię powinnaś zatem połączyć kilka metod. Unikaj zaparć Są one główną przyczyną dużego brzucha u większości kobiet. Nieregularne jedzenie, słodycze i morze wypijanej kawy powodują, że brzuch płaski rano, po południu nabiera rubensowskich kształtów. Także pośpiech, stres, brak aktywności fizycznej, świadome tłumienie odruchu wypróżnienia, zbyt szybkie jedzenie i korzystanie z żywności wygodnej do przygotowania, sprzyjają zaleganiu pokarmu w jelitach i powstawaniu wzdęć i zaparć. Do listy niekorzystnych czynników należy jeszcze dorzucić białą mąkę, tłuszcze, jaja, tłuste mięsa, spożywane przy małej ilości warzyw (brak błonnika!) Pokochaj ruch Siedzący tryb życia oraz korzystanie z komunikacji miejskiej czy samochodu prowadzą do wiotczenia mięśni tłoczni brzusznej i zwiększenia tej przestrzeni brzucha, w której znajdują się jelita. Powoduje to, że przestają one reagować na bodźce i znacznie wolniej przechodzi przez nie treść pokarmowa. Problem ten nie istniałby, gdybyśmy codziennie przespacerowali pięć kilometrów albo pół godziny pobiegali. Kiedy przyjmujemy postawę wyprostowaną albo wykonujemy wysiłek fizyczny, treść pokarmowa, zgodnie z prawem ciążenia, szybciej przesuwa się w dół. Perystaltyka jelit pobudzana jest przez silne mięśnie przepony, które oddzielają jamę brzuszną od płuc. Efekt w kilka minut Gimnastykuj przeponę. Są to mięśnie podtrzymujące narządy wewnętrzne oraz jelita. Najlepiej wzmocnić je ćwiczeniami izometrycznymi, polegającymi na napinaniu zwieraczy i mięśni brzucha. Należy je wykonywać przynajmniej dwa razy dziennie przez pół godziny, najlepiej w sześciu powtórzeniach, w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi, wzmacniającymi przeponę (licząc do trzech, wykonuje się wdech przy wypiętym brzuchu, licząc dalej do czterech, pięciu i sześciu - wydech). Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia przedstawione w ramce, możesz ograniczyć się do napinania przy każdej okazji mięśni krocza i „przyklejania" pępka do kręgosłupa. „Babcine" sposoby Nie są polecane przez lekarzy, chociaż wielu z nich wie, że bywają pomocne. Przynosiły ulgę w czasach, kiedy na rynku nie było jeszcze tylu cudownych specyfików ułatwiających wypróżnianie. Po 2-3 dniach stosowania przyniosą efekt w postaci płaskiego brzucha przez cały dzień, nie tylko rano. • Zjedz na czczo 6-8 suszonych śliwek, moczonych przez noc w szklance wody, albo 1-2 jabłka. • Pół godziny przed śniadaniem wypij szklankę soku z kwaszonej kapusty, ogórków lub buraków. • Wypijaj na czczo i przed każdym posiłkiem 1/2 szklanki soku ze świeżo wyciskanych ziemniaków albo łyżeczkę oleju rycynowego. • Zjedz przed każdym posiłkiem 100-150 g winogron ze skórką (dziennie ok. 0,5kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwicz przed deserem Zanim otworzysz pudełko lodów lub ciastek, zrób 10 przysiadów lub pompek. Ćwiczenia przypomną Ci, że postanowiłaś dbać o sylwetkę;) to na mily poczatek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka25 fajne jest to co tu napisałaś, z większością się zgadzam, ale np olejek rycynowy ma własciwości przeczyszczajace i po dłuższym stosowaniu takich specyfików ( herbatki, tabletki itp) powodują one rozleniwienie jelit. Ja tak już miałam, piłam prawie rok coś podobnego do "figury" i po tym czasie miałam ogromne problemy w wypróżnianiem. Tzn przez kilka dni nawet nie korzystałam z toalety a brzuch miałam jak balon i do tego okropnie mnie bolał...zanim jelita zaczęły normalnie pracować minęło pare miesięcy...ale co do tych śłiwek to zgoda, moja mama to stosowała i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×