Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

nie wiedzialam czym sie zajmuje ta firma, rzeczywiscie ceny paliwa ida w gore jak szalone :(:( wspolczuje. Moze juz teraz powinnas sie zaczac rozgladac za czyms innym, wiesz zeby iec cos na wszelki wypadek 🌼 wyslalam ci zaproszenia na nk, sliczna z ciebie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dupcia, Twoj nick jest adekwatny do twojej urody . Bardzo lubie taki typ urody Od kilu dni szlifuje swoje resume i nie mam wyboru, zaczynam szukac czegos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi homerkowa. Pewnie dlugo tam pracowalas, ale przynajmniej mozesz liczyc na dobre referencje od szefa. W Chicago tyle polskich firm- bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sobie cos teraz znalezc, bo jak szef oglosi bankructwo z dnia na dzien, to kiepsko :( bede pozniej, moj maly zrobil k..e w pieluche, ale smrod :P milego dnia, 3mam kciuki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinowaaa, kompletnie inaczej Ciebie wyobrazalam. Ty tu gadasz o nadprogramowych kg a z Ciebie laska jak sie patrzy. Piekny usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! piekny dzien, co raz bardziej lubie moje zycie singla :) homerkowa no jeszcze 10 funtow i bedzie swietnie :) ty to dopiero niezla laska jestes :) nie przejmuj sie ta praca, na pewno znajdziesz cos innego , moze nawet blizej domu.... musisz tylo dobrze resume napisac i sie zareklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Ja dzisiaj tez zmeczona. Nie umialam sobie znalezc pozycji wygodnej do 4tej nad ranem. Krecilam i sie wiercilam, a moj Bombel razem ze mna. Mam nadzieje, ze bedzie wiecej spal jak juz sie urodzi. Homerkowa, no pieknie, no to nieciekawa informacja w pracy. Oby nie bylo az tak zle jak szef mowi, a nawet jesli tak to mam nadzieje, ze inna prace szybko zlapiesz. A ja w malym dolku, bo dzis nastepne spotkanie z realtorem. Chcemy od wrzesnia mieszkanie nowe wynajac (bo teraz mieszkay z dwoma wspollokatorami), ale ceny astronomiczne, i kondycja mieszkan w wiekszosci fatalna. Ach, a tak juz bym chciala sie przeprowadzic i moc sie urzadzac. Obysmy w koncu na cos w miare trafili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorkerka
cze,dzisiaj dolaczam do was ,ale tylko na 2 tyg,no ale w takim towarzystwie byc 2 tygodnie to tez prestiz :) swinkowaaa wiesz jak sie ciesze ,ze jest coraz lepiej,a bedzie jesszcze leiej:) dziewczyny mozecie mi polecic jakies fajne sklepy z ubraniami w n.y ,gdzie mode kupic ladne tanie jedwabne krawaty widzialam w men's world za 14 $ to chyba niezle,a sa jakis inne opcje na podobna cene? jeszcze Ci powiem cos swinkowaaa na temat Twojego ex tak naprawde to Ty nie chcials tego zwiazku niue bylas pewna-przeczytaj sobie pierwsze strony,tyle tylko,ze on podjal decyzje za Ciebie-wroc do lektury jak dojdziesz do jakis nieprawdziwych wnoiskow,np ze lepiej Ci bylo z nim caly czas trzymam za ciebie kciuki chociaz wideze,ze chyba juz nie sa Ci potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie ja bym sie na zakupy wybrac mogla....niestety w praktyce moze byc problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie znowu wkurzylam....."call me when you can, love you" a pozniej " sorry za love you, z przyzwyczajenia" sie chujowi numery pomylily.....:( co za imbecyl cholerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Swinkowaaa, co Ty z nim robilas? No dobra, wiem co, bo do rozmowy to on sie chyba nie nadaje :O ale on pomylil numery czy z przyzwyczajenia napisala love you? co i tak niezmienia faktu ze jest imbecylem :O Homerkowa - powodzenia w szukaniu pracy. bede trzymac kciuki Dupcia marzenie - przesle Ci namiary na nk na siebie jorkerowa - ja bym mogla z Toba pojsc na zakupy ale musialabys znosic nie tylko mnie ale i mojego syna :D sam jeszcze nie zostaje niestety. tylko ze ja z krawatami to nie bardzo bo maz sobie sam kupuje :) teraz jestem zabiegana bo w niedziele mam chrzciny synka. a potem niewiadomo czy sie nie bede przeprowadzala :O ale nawet jak nie na zakupy to chociaz na kawe moze udaloby sie nam kiedys umowic lina80 - nie doczytalam wczesniejszych stron, na kiedy masz termin? gratuluje serdecznie gdzie Kwoka sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nim nic nie robilam i on mi nigdy nie pisal \"love you\" w sms-ach wiec na bank sie zagalopowal i napisal jak do niej ..... i jak sie zorientowal, to juz za pozno bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzien... bylam dzis na \"oficjalnym\" lunchu businessowym ;) z baaardzo milym i przystojnym mezczyzna ... 4 drinki w godzine - nie polecam :) a po pracy wybralam sie z kolezanka na karaoke :) i wlasnie wrocilam do domu i umieram ze zmeczenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa- czyli jednym slowem udany dzien MNie moj M doprowadzil wczoraj do szalu. Rany, on jest czasem nienormalny. Sama nie wiem dlaczego toleruje jego zachowanie. On nie moze zrozumiec ze ktos moze miec inne zdanie, nie dopuszcza do siebie mysli ze moze nie miec racji. Popaprany egoista. MAM GO DOSC. Powiedzialam mu, ze ja do niego teraz nie zadzwonie. Mam dosc upokarzania sie przed nim, proszenia o chwilke uwagi. Pieprze to, najwyzej zostane les bo mam wrazenie, ze normalnych facetow juz nie ma, a jak sa to juz zajeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny :) homerkowa - co ten twoj znow wywinal? swinkowa - milo slyszec, ze szalejesz :) potrzebujsz tego teraz, ale ten ex sie popisal tym sms\'m :O i jakas metamorfoze chyba przeszedl, bo do ciebie nigdy nie pisal love u.. aero - co z toba? kluska - wyslalam ci zaproszenia na nk lasezko :) u mnie bez zadnych rewelacji, zaraz jade na zakupy, a potem basen, gorace slonce i blogie lenistwo :D:D Chcemy kupic psa jak sie przeprowadzimy, myslimy o yorkie poo, nasz maly kocha zwierzaki. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia- ja tez chce miec psa, ja tez. Moj szef mi powiedzial, ze moze mi zalatwic szczeniaka shih-zu na moje urodziny tylko ja nic nie wiem o tej rasie. Wiem tylko ze sa cudne te psiaczki. Swinkowaaa- sobie nawet nie wyobrazasz ile mialam odp. na moje ogloszenie. Jednz dziewczyna zdecydowala sie od razu po zobaczeniu fotek. Jutro powinnam dostac deposit, ma mi wyslac overnight mail. Zobaczymy, zobaczymy. Mam nadzieje, ze laska nie leci w balona bo lokatorka by mi sie przydala a $500 miesiecznie piechota nie chodzi. Moj M jest osoba chora psychicznie. WKurza mnie taki zwiazek, przez kilka dni jest super a potem cos sie chrzani i on twierdzi, ze to przez mnie. Tak, ja wiem ze nie jestem idealna tylko dlaczego on nie widzi swoich wad. Aneta zawsze zla, a M to chlopak ze mucha nie siada. Poweidzialam mu, ze mam dosc i ze jak ma ochote na rozmowe na poziomi to prosze a jak nie to niech sie wali na ryj, O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. ci faceci, myslisz ze on do ciebie zadzwoni jak ty sie pierwsza nie odezwiesz? Bo ile razy mozna 1-szemu wyciagac reke :O Ogladalam shitzu, sa slodkie. Byly po szczepieniach, mialy chipy. Ale my dopiero mozemy kupic po przeprowadzce, za duzo byloby teraz problemu z wyslaniem psa. homerkowa - pilas juz kawke? nie ma to jak dobra goraca kawa rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije kawke, to pierwsza rzecz ja robie po przyjscu do biura. Wlaczam kompa i parze kawusie. Co do M, to juz nie pierwszy wybryk z jego strony wiec wiem czego moge sie spodziewac. Tyle tylko, ze mam juz prawie 26 lat i takie zachowanie z jego strony troche smieszy. Glupie fochy jak u nastolatkow. ALe jak to mowia: kto sie czubi ten sie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta....do 2 w nocy rozmawialam z takim chlopakiem.... i padam ze zmeczenia. wlasnie jestem w trakcie kawy - z tym, ze ja to zimna ze smietanka.... pieski sa super! homerkowa - gdzies na bank sa fajnie faceci, doszlam do wniosku, ze nie warto sie meczyc z kims, kto cie nie docenia i nie szanuje ciebie, bo wiem juz, ze najpierw trzeba kochac siebie, pozniej dopiero kogos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa oby sie wszystko ulozylo. Tylko ze wy juz jestescie po zareczynach, chociaz pierscionka nie nosisz i nawet razem mieszkaliscie.. i niestety bylo duzo problemow :( No i facet lubi sobie wypic troche wiecej niz normalnie :( jak ty to wszystko dalej widzisz?? homerkowa musze leciec, bede pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×