Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

hehe jestem i ja :D wczoraj nic nie jadłam, dziś też nie :D jeszcze 12 dni i będę mogła zjeść jabłuszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym :D hehe :D nie już nie, na poczatku było zle bo organizm chyba był do słodyczy przezwyczajony :D a teraz juz jest ok :D i mam więcej siły niż jak jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do firanki
możesz wpisac tą dietę 1000 kcal od dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudne 30kg...tez ci polecam isc do lekarza po meridie czy zelix......podobno jest rewelacyjna.....i jak bedziesz prowadzic diete i cwiczyc tak jak teraz to szybciej schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zle przeczytalam mialam ja wpisac a tu szok...:P lekarz nie dal mi takiej wiesz konkretniej kazal duzo warzyw jest i ruchu minimum 30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przybliżeniu tak powinien wyglądać "rozpis" kaloryczny posiłków: I śniadanie - 250 kcal, II śniadanie - 100 kcal, Obiad - 350 kcal, Podwieczorek - 100 kcal, Kolacja - 200 kcal Przykład: I śniadanie - 250 kcal: Do wyboru 1. Bułeczkę pełnoziarnistą posmarować łyżeczką masła lub margaryny, obłożyć 2 cienkimi plasterkami gotowanej szynki oraz kilkoma plasterkami ogórka. 2. 3 dag płatków czekoladowych zalać połową opakowania jogurtu waniliowego, wkroić mandarynkę. 3. 10 dag twarożku wymieszać z łyżeczką śmietany, skropić sokiem z cytryny i posłodzić słodzikiem. Dodać pokrojone pół pomarańczy i pół jabłka oraz 10 dag malin. 4. Kromkę ciemnego tostu posmarować łyżeczką margaryny, obłożyć liściem sałaty, plasterkiem sera żółtego lub łyżeczką serka topionego. Zjeść z kiwi i marchewką lub pomidorem, papryką. 5. Kromkę chleba z pełnego przemiału posmarować łyżeczką masła i 5 dag twarożku, położyć pomidora na kanapkę. 6. Jajko roztrzepać z łyżką wody, dodać pół pęczka posiekanego koperku lub szczypiorku, doprawić solą i pieprzem. Usmażyć na łyżeczce masła. Zjeść z kromką chleba z pełnego przemiału. 7. Małą bułeczkę przekroić i posmarować łyżeczką masła oraz 2 łyżeczkami dżemu. II śniadanie i Podwieczorek - 100 kcal: Do wyboru 1. Kromka chleba z masłem i pomidorem. 2. Kromka chrupkiego chleba z 2 łyżeczkami twarożku i pomidorem. 3. Kromka pumpernikla z masłem i pół ogórka. 4. Filiżanka zupy pomidorowej z ryżem. 5. 100ml wywaru warzywnego z roztrzepanym jajkiem. 6. Marchewka z jabłkiem i sokiem cytrynowym. 7. 2 pomidory, 2 cebulki ze szczypiorkiem. 8. 6 cieniutkich plasterków polędwicy wieprzowej. 9. 4 cienkie plasterki mortadeli. 10. Plasterek szynki gotowanej. 11. 6 plasterków polędwicy drobiowej. 12. 10 dag serka homogenizowanego z 10 dag truskawek. 13. 10 dag sera chudego ze szczypiorkiem. 14. Szklanka maślanki z kromką chrupkiego pieczywa. 15. Mały banan. 16. Grejpfrut. 17. 2 brzoskwinie. 18. 2 jabłka. 19. 2 delicje. 20. 5 kostek czekolady. 21. 3 kulki lodów owocowych. Obiad - 350 kcal: Do wyboru 1. Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami. 2. 10-15 dag piersi z kurczaka obsypać przyprawami (Prymat Kucharek, papryka, pieprz, itp.), usmażyć na łyżeczce oliwy. Ugotować 15-20 dag warzyw (kalafiora, brokuła, fasolki szparagowej, marchewki). Zjeść z 1 ziemniakiem. 3. 15 dag piersi indyka oraz 20 dag pieczarek opłukać i pokroić. Obsmażyć na łyżce oleju. Dodać 5 dag groszku oraz łyżkę chudej śmietany. Doprawić ziołami, solą i pieprzem. 4. 10 dag mielonego mięsa wyrobić z łyżką twarożku, solą i pieprzem. Uformować małe frykadelki. Oczyścić 2 strąki papryki, obrać cebulę. Warzywa drobno pokroić. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju. Frykadelki smażyć z warzywami. 5. Szklankę ugotowanego makaronu zmieszać z sałatką z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżkami twarożku. 6. Szklankę kaszy gryczanej zjeść z jajkiem sadzonym na łyżeczce oleju. Wypić do tego szklankę maślanki lub kefiru. 7. Jednego sporego ziemniaka ugotować w mundurku i pokroić. Mały kawałek czerwonej papryki pokroić w kostkę. Wymieszać 1 łyżkę octu winnego, 1 łyżeczkę oliwy, sól i pieprz. Marynatą polać warzywa. 100g fileta z morszczuka, dorsza, flądry, pstrąga lub soli usmażyć na maśle lub margarynie. Kolacja - 200 kcal: Do wyboru 1. Sałatka z 100g chudej wędliny, 1 cykorii, 1 ogórka kiszonego, 1 kwaśnego jabłka, 100ml jogurtu naturalnego. 2. Pierogi leniwe z chudego twarogu (150g). 3. 2 kromki pieczywa chrupkiego żytniego z masłem lub margaryną i białym serem oraz surówka z cykorii, rzodkiewek i pomidora. 4. Kromka ciemnego pieczywa z 50g chudej wędliny i sałatką z papryki, cebuli i pomidora. 5. Kromka pieczywa i sałatka z pora, ogórka kiszonego, 3 łyżek groszku konserwowego. 6. Sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta, plastra ananasa 7. Sałatka z tuńczykiem (120g tuńczyka w sosie własnym, 2 łyżki kukurydzy, 2 łyżki ugotowanego ryżu, 2 liście kapusty pekińskiej) dieta 1000 kalorii - największy katalog diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi kurwa mac- czy Ciebie do chuja pogielo do konca? Uwazasz ze nie jedzac iles tygodni coś to pomoze na twoja wage? Ja pierdole dziewczyno-ty masz zaburzania odzywiania i to konkretne- do tego problemy z wlasna psychika- zacznij jesc dziewczyno bo skonczysz wazac 30 kg i bedziesz siebie nienawidziec. Jezooo dlaczego wy tak robicie? Po co? Dla kogo? Niszczycie swoj organizm a jestescie takie mlode.... A Ty maddie zamiast ja zjebac porzadnie to sie pytasz jeszcze jak to jest...i sama jesz coraz mniej... to nie na tym polega do chuja. TRzeba jesc i cwiczyc-tylko wtedy organizm bedzie sprawny i optymalnie funkcjonowal. Metabolizm będzie dobshe działał. A tak głodówką rozjebiecie sobie hormony, kości, wszystko. Tego chcecie? Być wrakiem cżłowieka? Czy do was w ogóle dociera co ludzie do was mówią? Czy wy wiecie jak funkcjonuje organizm i czego potrzebuje w waszym wieku? Jak nie wiecie to poczytajcie...bo to co robicie jest chore najzwyczajniej! Wkurzylam sie-sorry za taki ton- ale nie mogę czytać wywodów typu "nie jem x dzien i super- już za dwa tygodnie bede mogla zjeść jabłko" To jest chore chore choreeeeeeeeee do chuja!!!!! Roxi- zastanów się nad sobą- a jeżeli jush masz anoreksje to jej kurwa nie propaguj- bo wpędzisz niepotrzebnie kolejne dziewczyny w bagno z którego praktycznie nie ma wyjścia. Za tą krytykę sorry bardzo- ale to moje obiektywne zdanie- nie pochwalam głodówek, forsownych ćwiczeń i wymyślonych problemów z tuszą. Szczególnie dziewczynom które mają naście lat. Bo to krok w kierunku choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voodica sorry ale możesz po mnie nie wrzeszczeć? Nie jesteś moją matką ani ja nie jestem matką roxi żeby się po niej drzeć\' już jej mówiłam,że źle robi ale co mam jeszcze stanąć na głowie? Coś Ci się kochana pomyliła i nie takim tonem do mnie!!! Bo sobie tego nie życzę, nie przesadzaj już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voodica, nie mam anoreksji i jej mieć nie chcę, nawet jeżeli bym miała to jeżeli bym pisała to co pisze to na pewno nie dlatego żeby to propagować, tylko tak po prostu. Czuję, że tu znajduję zrozumienie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Ja żadnej konkretnej .. ale w sumie to Mż :P małooo żreee :P heheheh ok 800 kcal dziennie i troszkę ćwiczę ale nie za dużo.. i to mi pasuje bo nie chodzę głodna ;) itp ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :D ja już zrobiłam 200 brzuszków, 25 przysiadów i serie a6w :D a najlepsze jest to, że od babci mojego chłopaka dostałam na święta paczkę ze słodyczami xd wszyscy mi teraz kupują słodycze, już mam suzfladę specjalnią i wszystko tam odkładam :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Widzę, że u was raczej w porządku, u mnie chyba też :D Teraz mam mniej czasu, żeby tutaj zaglądać, bo pracuję, a poza tym trochę spraw do załatwienia :) Ale cały czas dbam o siebie :D Firank_a fajny jadłospis, na pewno kilku z nas się coś z tego przyda :) Roxi - mam nadzieję, że mimo wszystko trzymasz rękę na pulsie :) (Voodica miała trochę racji) Madeleina - mamy podobną \"dietę\" MŻ hehe i powiem Ci, że też nie chodzę głodna (aż dziwne, bo kiedyś zjadałam pewnie 6xtyle co teraz:P) Także kochane trzymajcie się ciepło, postaram się jutro wieczorkiem też zajrzeć tutaj. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bps , taka Mż wydaje mi się,że jest najlepsza bo chyba nigdy nie skuszę się na jakąs norweską itp :) to nie dla mnie, kiedyś to żarłam chyba z 4 tys;/ pfff jak nie więcej !!! Roxi , ja dostałam od mojego też pełno słodyczy na święta, takiego duuużego królika :) mmmmm ... jest pyszny ... CHYBA ;D bo się nawet nie skusiłam :P a od teściowej ..babke, zrobiła specjalnie dla mnie i nawet nie spróbowałam, a po co trzymasz te słodycze?:P zjesz je kiedyś w ogóle chudzielcu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja je trzymam na czarną godzinę :D czyli na styczeń przyszłego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu na styczeń przyszłego roku ?:P to jakaś konkretna data? :P Ja właśnie patrze na zająca i on ma 700 kcal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wtedy chcę przestać się odchudzać xd no chyba że wcześniej już będę ważyć tyle ile chce :D ja tu mam tak : orzechy laskowe w czekoladzie :o 800 kalorii, żelki 200 kalorii, czekolada taka duża 1066 kalorii, żelki jeszcze jedne 500 kalorii i marcepan 500 kalorii :O a no i króliczek to z 200 bo on taki mniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wszystkim guarane w czystej postaci! suuuper daje niezłego kopa jesli wiecie co mam na mysli ;) najgorsze dla mnie podczas kazdej diety było uczucie zmeczenia i frustracji a to cudo sprawiło ze nie jeste zmeczoa ani spaica chce sie zyc ;) CHCE SIE CHUDAC ;) polecam !!! dziewzyny nie łamcie sie ;) damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w sumie nie ciągnie do słodkości typu wafelki żelki itp ale taka czekoladka z orzechami mleczna to mmmmm ale jak sobie pomyślę,ile kcal ma ten królik to ble:p jak schudnę do 70 to pozwole sobie na uszko tego królika :P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D no u mnie to leży w szufladzie w komodzie :D razem z paskami do spodni xd ale te orzechy w czekoladzie ja je uwielbiam jezu :DDD ale kij im w oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam przed świętami na Stillmanie, a dziś od południa pełna gotowość do głodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×