Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Cześc dziewczyny :) Widzę, że wszystkie wchodzą na wagę to i ja wlazłam. Nie jest źle, choć i tak mi wstyd przy Was. 80,8. Ale cieszę się, bo to już nie 82 :) kasiulak, piękna ta Twoja waga, cudna... Ja za tydzień jak ujrzę 7 z przodu, to będę taka szczęśliwa, jak Ty teraz :) Galileoo, Twoja waga też mi sie podoba, nawet bardzo. Gratuluję wam spadku :) Joasia, trzymaj się dzielnie. Zrób coś z tym teraz, dopuki masz jeszcze siłę, potem będzie tylko gorzej. To straszne co Twój mąż robi. Paro80, AsiaSz witajcie 🌼 A ja wczoraj miałam jakiś gorszy dzień. Ale na szczęście nie w sensie dietowania. A popołudniu w ramach odchudzania wybrałam się z mężem i dzieći na plac zabaw, ale... ja wzięłam rolki :) Może dużo nie jeździłam, ale troszkę pouczyłam córkę znajomych też na rolkach jeździć, bo mam tez takie małe, dziecięce. Ona szczęśliwa, ściągać rolek nie chciała, ja też zadowolona, bo jeździłam. Dziś odpoczywam, ale jutro pewnie znowu rolki :) Piękny dzień dziś, wieć po 10 sacerek. Może w końcu ruszy ta ... waga ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
czesć dziewczyneczki rżeczywiście dzis śliczna pogoda a wieć kto tylko może z maluszkami na spacer...ja niestety do 15 jestem w pracy ale póżniej napewno wyskoczymy na dworek.(dziewczynki a jak wy ubieracie maluchy w taki dzień jak dzisiaj?) Co do dietki to wczoraj napewno zmieściłam sie w 1000 kcal///(owocki warzywka ,jogurcki i serki)mam nadzieje ze dzis też będzie dobrze(po ubranka już czuje coś luzniej )hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! U nas znowu pada... A tak sie ladnie zrobilo w sobote :-( Mnie zoladek tak sie skurczyl ze wcale nie chce mi sie jesc :-) Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze juz 6 na przodzie :-) Oby tylko sie waga utrzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulanka, nie stresuj sie waga powoli napewno ci spadnie. Jezdzij duzo na rolkach i figurka znowu wroci do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas dzien zapowiadal sie slicznie ale cos zahmurzylo sie :) Czekam dzis na @ ( a ja zastanawialam sie co taka glodna jestem :P ale niejadlam duzo ;) ). Jak narazie jestem po kawce i zjadlam banana. Bigbabon jak tam twoja kopenchadzka?? Bo chce ja zaczac :) A czekam na relacje :) Dziewczyny widze ze wagi leca w dol , moja owszem tez poleci , ale przez okno :P bo nic nie chudne. Stoi w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynz dawno mnie nie bylo ale jestem w polsce i nie mam czasu do kompa usiasc ale juz po weselu no i spokuj. fajnie ze wam waga spada ja teraz w polsce to mi nie idzie nawet sie nie waze ale jak wroce to wracam do diety i na forum nie moge sie juz doczekac no i spada bo brat wrocil i bedzie sie smiac co pisze. papa trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala zasnela, nareszcie. Strasznie dzis marudzi :-( Ja na drugie sniadanko zjadlam jabluszko i pije sobie kawke. Na obiadek bedzie salatka z kawalkiem gotowanej piersi z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabw - ja teraz ubieram mała tak jak siebie, a jestem zmarzluchem :-), dziś byłyśmy w dresiku na spacerku, pod dresikiem tylko cienkie body z długim rękawkiem, u nas jest wysoka temperatura, ale mocno wieje wiatr. Moja mała ma 6 m-cy :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! ja dopiero odzyskalam podlaczenie do internetu :) booooze ten remont mnie wykonczy zaraz nadrobie czytanie waszych postow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia nie zaczelam stosowac kopenhaskiej bo zaczal mi sie remont kuchni i nie mialam jak wszystko gotowac ale jak tylko skonczy mi sie remont wracam do diety kopenhaskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bigbabon! Juz sie zaczelam zastanawiac czy nas tu zostawilas :-) Jak Twoja waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas w miejscu nic sie nie zmienilo :) ja nie zostawilabym was co ty fajnie mi tutaj:P to wszystko przez te remonty wczoraj mi odlaczyli internet a dzisiaj juz mam bo walczylam jak lwica ze nie mam kontaktu z wami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super bigbabon! Ja najbardziej sie boje ze waga mi podskoczy. Narazie staram sie jesc malo, tak do 1000 kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo ja jem teraz duzo bialka a weglowodanow znikome ilosci i dziala ze nie przybieram na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam pic ok 5-6 litrow wody dziennie, dzieki temu nie chce mi sie az tak jesc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo, ja też zaglądam ;) Nie jadlam kolacji tylko woda. Rany, jak dobrze, że ja wodę lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dietowniczki, ja niestety po sobotnim ważeniu gdy waga spadła poniżej 54 zaczęłam sobie za dużo pozwalać i nie przestrzegać diety (w następną sobotę będe pewnie ryczeć) ale w tej chwili obiecuję sobie że od jutra wracam do dietkowania bo szkoda bym mi było stracić to o co tak wytrwale walczę. Ja cały czas jestem na diecie wodnej chociaż w ostatnich dniach wypijam mniej a niestety więcej jadam - od jutra to zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJOŁ !!!!jak tam wasze dietowanie ??? ja tesknie za dietka kurde ale nie mam jak sie dietkowac biedna jestem :(z tym remontem :( piszcie co u was ??? joasia i jak polecisz do polski do mamy odpoczniesz sobie przemyslisz wszystkie za i przeciw ...to jak ? ruda widze ze dietka wodna ci służy ja musze ja zastosowac bo innej teraz nie mam jak kurde!!! galileoo fajnie ze masz juz 6 na przodzie kurde ja marze o 5 ty pewnie tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tehalasy w moim domku to nawet nie mam weny tworczej zeby cos fajnego napisac do was tylko bym narzekala:( widze nowe duszyczki super fajnie ze nasze grono sie powieksza :) moja mala juz wstala i buszuje miedzy zabawkami ...swoja droga wrocila na swoje tory hehe tzn. chodzi mi spac o 18 i wstaje o 6.30 albo o 7.00 super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm z ranca, zdradzę wam moją metodę, niestety mam chwilę załamki i sięgam po słodyczę. Postanowiłam sobie, że po tym grzeszki muszę wypić zieloną herbatę. Tak więc zawsze jak zgrzeszę ( wczoraj pół paczki ciastek wciągłam) to pozniej herbatka. No i rano weszłam na wagę i na szczęście waga nie podskoczyła. Hurra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
a ja tam cały czas pije zielona herbatę i na mnie chyba nie działa:( kiedyś przed ciążą piłąm mnóstwo czerwonej i ona napewno był bardziej ok na te nasze kg. Ach dziewczynki jeszcze troche i zacznie się długi majowy wekkend....kurde na nieszczęście zacznie się i sezon grilowy a co za tym idzie wieczorne jedzonko ....:( holender trzeb umiec się opanowac aby kg znów nie poszły w góre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc-u mnie dziś sloneczko nie świeci,ale mimo to wysłałam męża na rundkę po osiedlu z wózeczkiem...a ja w tym czasie gotuję obiadek,robie pranie,sprzątam...także nawet teraz nie ma odpoczynku...taki nasz biedny los;-( założyłam moje stare spodnie,które leżały b. długi czas głęboko w szafie bo opinały mi uda i tyłek, a teraz wiszą...super uczucie...dopniemy swego celu dziewczyny,tylko trezba sie zawziąc i nie grzeszyc zbytnio...a rezultaty szybko będą widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Paro80 mamy ten sam problem.... slodycze. Ja bede karmila jeszcze miesiac (potem tylko nocami :P ) i jak przestalabym do 0 zjadac je to moze i moze to waga by cos spadala. Bigbabon chce leciec do polski przemylec wszystko ale moj mezulek powiedzial ze mi nawet centa nieda. Niewiem. Mam tez kilka zalatwien , wymienic paszport , w koncu zaczac antykoncepcje :P Swoja droga czy ktoras z was miala robiony zastrzyk antykoncepcyjny na 3 m-ace?? Kurcze nie chce brac tabletek :P Od jutra zaczynam kopenchadzka. W sam raz skoncze jak przyjada goscie na komunie. Ale niewiem czy to dobry pomysl bo czekam na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U nas dzis znowu leje :-( Takze nici ze spacerku. Ja na sniadanko dzis zjadlam 2 jajka i grejfruta, chyba weszlo mi to w nawyk ;-) Paro ja tez uwielbiam slodycze, ale od jakiegos czasu raczej ich unikam, wole suszone owoce ;-) Joasia, sama zastrzykow nie bralam ale znajoma tak i troche po nich dostala na glowe ;-) wplywaja bardzo na zachowanie i jestes po nich strasznie nerwowa. Kasiulak super ze wciskasz sie w swoje stare ciuszki. agabw, ja zielona herbate pije codziennie przed sniadaniem i wieczorem. Bigbabon no faktycznie przez te remonty mozna szalu dostac, mnie czeka w przyszlym miesiacu, ale tylko malowanie domu, jakos przezyje bo uwielbiam malowac :-) U nas w domu to ja sie tym zajmuje bo moj mezulek nie ma o tym zielonego pojecia :p Ruda, przeciez kazdej z nas zdarzaja sie wpadki z jedzeniem. Ty akurat nie musiesz sie o to martwic, masz super wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jesteśmy tylko ludźmi i nieraz zdarzy nam się zaszalec ze słodyczami...widocznie organizm sam domaga się cukru... Joasia-ja nie brałam zastrzyków, ale też słyszalam nie za dobre opinie...nerwowość,złe samopoczucie a co najważniejsze szybkie nabieranie na wadze...widzisz,jak bieżesz tabletki i zauważysz takie uboczne skutki to po m-cu możesz przerwać, a z zastrzykami tak nie jest...organizm dostanie full hormonów i nic nie zrobisz jak zaczniesz tyć...przemysl to...@ ci się spóźnia?bo piszesz że czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wiecie ja cały czas mam problem z tym okresem, bo pomimo tego że testy wyszły negatywnie to i tak nie dostałam okresu. Nie mam pojęcia co o tym myśleć, czy któraś z was też kiedyś tak miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak no spoznia sie ale dopiero 2 dni (dzis 3) ale wiem ze dostane bo bola mnie plecy i brzuch :P wczoraj plakalam na chirurgach i CIA... moje hormony powinny juz dac mi spokuj. Acha. Co do zastrzykow to rzeczywiscie dam sobie spokoj... Moze wezme te tabletrki. Zobacze, narazie niewiem czy lece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja tez tak kiedys mialam ze test wyszedl 2 razy negatywnie, a za 2 tyg juz pozytywnie i ....... czekalam 9 mies na Zuze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×