Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Gość fit26
jak starczy Ci pól... to rob pół dlaczego nie mozesz jajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit26 może napisałbys pare jakis przykładowych menu? bysmy sie tego trzymały i napewno by kg poleciały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, zawsze jadłam i to ze smakiem, a odkąd jestem na diecie( 2 msc prawie ) i wieczorem np chciałam zjeść jajko.. to dostawałam bóli żołądka;/ zgagi i takie kwasy mi podchodziły do gardła ( sorry za opis :P ) no i tak było 3,4 x.. także nie próbuje jeść znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bo ja jakos juz ost nie mam pomysłu...i coraz gorzej mi idzie :D dobrze ze chociaz ruch jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała coraz gorzej ?:P przeciez waga w dół leci. ale powiem Ci ,że u mnie też,im bliżej celu, tym ciężej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Mogę napisac menu, ale pisanie jadlospisu tak na oko - to jest zabawa w chowanego. jestem przeciwnikiem diet z szufady, diet - uniformow. Dieta jest jak ubranie, ktore musi byc dopasowane do ciala. Sukienka ktorej dobrze jednej dzieczynie inną moze oszpecic Jak ukladam komus dietę to poprzedzone to jest wywiadem: wiek, wymiary, typ budowy ciala, aktwnosc fizyczna, i najwazniejsze - dotychczasowy jadlospis. Im wiecej wiem o osobie ktorej mam ukladac jadlospis - tym lepszy ten jadlospis bedzie. Ja np moge zaczynac dzien od 4 jajek nawet gdy sie odchudzam (co robie nieczesto, raczej z ciekwosci testujac rozne preparty czy diety), wiem jednak, ze nie kazdy moze sobie na takie sniadanie pozwolic... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no szkoda... bo ost nie mam pomysłów i jem prawie normalnie tylko mało;/ Madeleina1990 strasznie wolno mi kg leca przez mies schuddłam 1 kg ostatnimi czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała mi jak na początku leciało ok 1-2 kg na tydzień to kręciłam nosem;/ a teraz to modlę się chociaż o ten kg. ;/ jak waga spadnie poniżej 65 to już będzie fajnie, zresztą jakbym miała płaski brzuch to bym wychodziła pomału z diety no ale niestety;/ oponka jest;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz coraz mniej mam siły.. nigdy nie wyjde z tej diety bd sie zdrowo odzywiac tak jak teraz i dobrze mi z tym ale wiem ze musze sie zebrac ostro zeby dalej spadac z wagi...bo narazie kiepsko to widze jak tak dalej pojdzie... hmm moze jakas glodowka?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
W gruncie rzeczy w odchudzaniu nie ma zadnych tajemnic. Jest kilka zasad i aspektow na ktore nalezy zwracac uwagę. Zamiast szukac wyszukanych bananowych, holywoodzkich, ksiezycowych czy jakich kolwiek innych magicznych diet - nalezy w moim przekonaniu po prostu zastosowac sie do kilku banalnych zalecen. ludziom sie czasem wierzyc nie chce ze klucz tkwi w prostocie. - eliminowac z jadlospisu smieci. slodycze, produkty wysoko przetworzone itp - jesc regularnie, o mniej wiecej stalych porach, 4 - 6 razy dziennie - nie objadac sie do sta i nie glodzic się - ruszac się - miec podstawową wiedzę z zakresu komponowania posilkow - jesc powoli - pic wodę, zielone/czerwone/biale/ziolowe herbaty bardzo wazne jest tez podejscie. ludziom czesto sie wydaje ze jak juz dzis sie zlamali i zjedli sobi pączka w pracy, to wszystko przepadlo i zaczna od nowa jutro, czy w poniedzialek... nie. odchudzanie to wojna pozycyjna z samym sobą. trudno, mozna czasem poswiecic mala bitewke by w efekcie wygrac calą batalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też pasuje jak zdrowo się odżywiam itp, ale wiesz, chciałabym czasem zjeść coś 'niezdrowego' bez wyrzutów sumienia itp.. a będę spokojna dopiero jak osiągnę swoją wymarzoną wagę i będę pilnować by nie przytyć a teraz chce schudnąć. Ja robiłam głodówkę 4 dni, i schudłam 4 kg w sumie.. ale źle się czułam na niej .. LECZ..;/ jeżeli nie schudnę do czerwca przynajmniej do 63 to zrobie taką 3dniową nie dłużej, ja razie sama próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
dajcie dziewczyny swoje meile to wam program do liczenia kalorii wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maddie90_18@tlen.pl :) proszę :) fit a jakie polecasz jeszcze herbatki oprócz zielonej i czerwonej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
glodowki spowalniaja metabolizm osobiscie najlepiej mi sie odchudzalo na low-carb. czyli niskoweglowodanowej diecie. cos "niezdrowego" mozna zjesc np po treningu. mowiac o treningu mam na mysli intwnsywny trening, a nie 10min z hulahopem... ja jadlem czasem po silowni sobie big-milka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynkaaaa@tlen.pl najgorsze jest to ze czesto cos jem bo widze ze mało cal a potem okazuje sie ze to wcale nie takie zdrowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o diecie lodowej? 3 razy po 100 g lodów? tak na pare dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam za sobą 11 kg, powinnam być happy niestety czuje się coraz gorzej w swoim ciele. Mam więcej kompleksów niż 2 msc temu :/ jutro się zważę z ciekawości , niech będzie chociaż 65,9 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w sumie juz 12 zeszło.. ale od listopada juz sie mecze..co prawda mialam dwie dluzsze przerwy podczas swiat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit bardzo dziękuje Ci, super ten program ! :) wytrwała nie słyszałam o takiej :> ale w sumie mnie nie kusi do słodyczy bardziej do pieczywka, zapiekaneczki jakiejś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Sam na nim nieraz pracuje ukladajac klientom jadlospis. Wy sie dziewczny odchudzacie, a ostatnio zglosil sie do mnie chlopak ktory koniecznie chcial przytyc. Jadl tyle ze az mu nie wierzylem ze mozna tyle zjesc... a byl chudy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka to je za dwóch, ha! za trzech, a chudzinka taka z niej jest,że szok :( i gdzie tu sprawiedliwość ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luelle22@gmail.com ja również poproszę ten programik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
wytrwala - wyslalem. jak nie doszedl to wysle jeszcze ra a co do przmieny materii to moze byc ona rozna. ja sam mam dosc szybką, ale nie tak szybka jak wtedy gdy mialem 16 lat... mycha - juz wyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
poszlo. Tez zmykam Dorgie Panie Jaby ktoras szukala pomocy specjalisty - polecam swoją osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×