Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

jak dobrze że wróciłaś Karolinko:) faktycznie pustki tu niesamowite a ja stwierdziłam że prowdzenie monologu nie jest w moim stylu wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja śniadanie: musli z mlekiem II snieadnie: jogurt light a w miedzyczasie kawa z mlekiem Tez nie dam umrzeć temu topikowi:) a jak było w Krakowie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_ciller
Cześć, dzień dobry :) Od dziś postanowiłam zacząć dietę 1000 kcal, a ponieważ nie od dziś wiadomo, że w towarzystwie dietuje się łatwiej i przyjemniej chciałam nieśmiało zapytać... Czy mogę tu do Was zaglądać? ;) Kilka słów o mnie... Mam 21 lat, 165 cm wzrostu i 85 kg żywej wagi. Wiem, wiem... Strasznie się zapuściłam. Przez ostatni rok walczyłam z depresją, zajadałam smutki i samotność i nawet nie zauważyłam kiedy z ładnej, zgrabnej dziewczyny zmieniłam się w grubą babę, która nawet w rozmiar 42 wciska się na wdechu... Potem był etap głodówek, diet cud i ciągłych efektów jojo, o którym nie ma co mówić, bo chyba każda z nas zna to z autopsji. To jest chyba jak ospa- po prostu raz w życiu trzeba to przejść ;) Aż wreszcie stwierdziłam, że czas podejść do tego rozsądnie, przestać się spieszyć i zrzucić nadprogramowe kilogramy powoli, ale zdrowo i na stałe. I w ten właśnie sposób trafiłam do Was :) Pierwszy dzień diety na razie ok. Za sobą mam... śniadanie: serek wiejski lekki, 3 łyżki płatków owsianych, brzoskwinia (290 kcal) II śniadanie: kromka chleba pełnoziarnistego, sałata, plaster szynki drobiowej, 2 plasterki pomidora, szczypiorek (100 kcal) Obiad: 100g tofu, 0,5 paczki Warzyw na patelnię (170 kcal) ...i 1,5 godzinki na rowerze stacjonarnym :) Jestem pełna entuzjazmu i wierzę... powiem więcej- WIEM... że teraz mi się uda :) Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy_ciller ---> witam Cie serdecznie :) nasz topik jest jak na razie w fazie lekkiego uśpienia ale liczymy że rozkręci sie na nowo:) tak wieć jesli zechcesz właśnie tu dzielić się swoimi smutkami i radościami to będzie nam naprawde miło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bigosu... to nie wiem jaki to bigos wprawdzie ale podobno taki domowy ma ok 95 kcal w 100 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliaaaaa
to i ja. Ważę 73kg, wzrost 172cm Cel do września - 65 kg. II cel- 62 Ostatni cel 59. Do września będę na diecie. Poźniej zrobię jakis czas przerwy i postaram się jeść normalnie i utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tu czesto zagladałam .. ale tak jak lady stwierdzilam ze monologu nie bede pisac :D jeszcze gdybym miałam sie czyms pochwalic...ale kompletna klapa u mnie ... te wakacje chyba tak na mnie dzialaja i niewiem jak sie do tego zabrac ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie: 165cm aktualnie-59 kg w niedalekiej przyszlosci-55kg:) a potem-53 i tyle niech zostanie:D oczywiscie dieta 1000 kcal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_ciller
Dziękuję za miłe przywitanie :) Spokojnie, dziewczynki- jestem pewna, że rozkręcimy ten wątek :) Mi pierwszy dzień dietki poszedł super, ale zdaję sobie sprawę, że początki zawsze są łatwe, lekkie i przyjemne, więc staram się nie obiecywać sobie po tym zbyt wiele ;) Jeśli po miesiącu dietki dalej będzie tak bezgrzesznie to wtedy będę miała powód do dumy :) Dziś diety dzień drugi. Właśnie wcinam śniadanko- serek wiejski lekki z warzywami i 2 kromki wasy-orientacyjnie daje temu zestawowi 250 kcal :) Do tego zielona herbata. Mniami :) Zaraz zmykam zrealizować mój ambitny plan ćwiczeniowy: - 1 godzina roweru stacjonarnego - 0,5 godziny stepera - 0,5 godziny ćwiczeń na mięśnie brzucha, ud, ramion i pośladków (z wykorzystaniem m.in. hantli, piłki do fitballu itp.) - 15 minut twistera. A potem zrobię sobie peeling kawowy i zaaplikuję balsam ujędrniający. Będę nie tylko szczupła, ale też wysportowana, jędrna, piękna i powabna- to tylko kwestia czasu :) :) :) Miłego dnia, laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trejs-> witam :D:D Candy_ciller-> bardzo podoba mi się Twój plan diety, ćwiczeń, jadłospis i samo nastawienie :):) ehh.. troche tego zazdroszcze, tego Twojego zapału bo u mnie jest gorzej niz lepiej.... prztyłam dwa kilo.... i teraz jest znów 61 kg :O nie wygladam źle bo 2 kg raczej nie odbija sie na wygladzie ale nie mogę dopuścić żeby to sie pogłębiało bo juz np 5 kg byloby az zbyt wyraźnie widoczne.... heh, ale podobno z tymi dwoma dodatkowymi kilogramami wygladam nawet lepiej ;) ciało sie w ogóle nie zmieniło za to nie jestem podobno juz taka szara i zmęczona na twarzy... Ale musze sie wziąść za siebie!!! a póki co likwiduje stopke :P:P a dla zainteresowanych: wzrost:174, waga obecna:61 kg, waga docelowa: 58kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj przygotowuje sie do jutrzejszej glodowki przeczyszczajacej:P tak dla zdrowia oczywiscie a nie dla kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_ciller
Poprostu karolina -------> Dopiero teraz zerknęłam na Twoją stopkę i mnie zatkało. Przecież Ty zrzuciłaś prawie 20 kg w 4 miesiące! Jak Ci się to udało?! Tylko dieta 1000 kcal? Dużo ćwiczyłaś? Ja też tak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_ciller
Drugi dzień diety mogę już chyba odhaczyć ;) Co prawda burczy mi strasznie w brzuszku, ale nie dam się- oszukuję głód hektolitrami wody i czerwonej herbaty. Dobranoc, dziewczyny! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz tydzien zlecial:D ale powiem szczerze ze nie jestem z siebie zadowolona na 100% bo byly male grzeszki... no ale coz przez to na pewno diety nie przerwe i sie nie zalamie jak to kiedys bywalo. spadam pocwiczyc. pa laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh gdzie sie podział mój zapał z przed paru miesiacy ? musze sie wziasc ostro w garsc bo mi tes sie przytyło do 68,7 kooszmar :((( dzis zjadłam jogurt z odrobina płatków -200 kcal brzoskiwnki i sliwki :D ok 200 kcal piers z kurczaka ryz ogórki kiszone ok 300 kcal bułke ciemna ? nie wiem ile to moze miec 200 kcal ? zostaje miejsce na wieczur jakis mały jogurcik i tyle wtedy bede w pełni zadowolona z mojego dnia 9 sierpnia mam wesele i do tego czasu chce dojsc do wagi 65 kg mysle ze to realne bo to prawie 3 tygodnie niecałe wiec jak dołącze cwiczenia bedzie ok Dzis chciałam isc na rower ale pogoda mi jak zwykle pokrzyzowa plany grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie szykuje na wesele w sierpniu i do tego czasu chcialabym sie pzbyc 3 kg :) miejmy nadzieje sie sie uda:) dzis zjadlam: musli z mlekiem a na obiad: kotlety sojowe (tylko ugotowane) i warzywa na patelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprostu Karolina
pieknie schudlas ,co jadalas i jak ,ze tyle udalo Ci sie zgubic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_ciller
Jakiś wysyp wesel w sierpniu :) Ja też mam- na szczęście pod koniec miesiąca, więc liczę, że do tego czasu będzie mnie przynajmniej 5 kg mniej :) Tym bardziej,że w sobotę jadę na 2 tygodniowe wczasy odchudzające, gdzie czeka mnie dietka 1000 kcal i 5 godzin ruchu dziennie, więc wydaje mi się, że po samym tym pobycie będzie najmarniej 3 kg mniej. U mnie dzisiaj grzecznie :) śniadanie: placuszki z płatków owsianych (3 łyżki płatków owsianych, jajko, starte jabłko, kilka łyżek mleka 0,5%, słodzik, cynamon)~ 280 kcal Mówię Wam, pyszności :) II śniadanie: wieśniak lekki ze szczypiorkiem (120 kcal) Obiad: sałatka z kurczakiem (pierś z kurczaka, pomarańcza, kapusta pekińska, 2 łyżki rodzynek, cynamon)~ 220 kcal Podwieczorek: 10 migdałów (100 kcal) Kolacja: rybka gotowana na parze+surówka (300 kcal) Kalorie liczone na oko, nie chcę wpaść w paranoję ich dokładnego podliczania. Jeśli przekroczę wyznaczony limit o 100 kcal to też dziury w niebie nie będzie- bilans wciąż będzie ujemny- a mi będzie łatwiej. Znam siebie na tyle, żeby wiedzieć,że im bardziej skupiam się na diecie tym bardziej mi z nią źle i tym szybciej ją rzucam. Teraz już do końca wieczoru tylko woda, rowerek stacjonarny i brzuszki :) :) :) Pozdrawiam, dziewczynki! Odzywajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikulinka234
a ja mam takie pytanie.... Zawsze wydawało mi się, że taka zwykła \'biała\' bułka to ma jakieś 200 kcal...czy coś koło tego. Jednak dziś obejrzałam prgoram na TVN style i tam podawali, ze trzy bulki z serem mają około 400 kcal... (W prog. występuje taka starsza długowłosa blondi, mowią na nią \'agentka\' czy coś ;p) To jak to w końcu jest z tymi bułkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikulinka234
A ja dziś pochłonęłam : 14.00 Jogobellę + dwie bulki ;p nie mogłam sie powstrzymywac. to był moj pierwszy posiłek 16.00 zaparzłam sobie łyżeczkę lnu 18.00- buła z serem ;p owoce i warzywa się skończyły, a nie chciało mi sie na zakupy wyjsc..i taki oto efekt ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski sluchajcie jak to jest z tym nielaczeniem weglowodanow z bialkiem? to znaczy ze nie moge zjesc ciemnego pieczywa z serem czy jak? ps tez mam wesele w sierpniu:D ale raczej na nie nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_ciller
czikulinka234 --------------> Różne źródła pewnie różnie podają, tak jest ze wszystkimi produktami. Ale ja bym jednak bardziej skłaniała się do opcji, że ma ok 200 kcal jedna :) Poza tym przepraszam, że się wtrącę, ale... Pomyśl nad zmianą jadłospisu. Nie chodzi o to, że jest zbyt kalorycznie, ale jeśli chodzi o składniki odżywcze to marniutko. 0 białka, 0 zdrowych tłuszczy, 0 zdrowych węglowodanów. O tym, że brak warzyw i owoców to wiesz :) No i lepiej, żeby było 5 małych posiłków niż 3 większe. Pamiętaj, żeby przez odchudzanie nie zrobić sobie krzywdy, bo o to niestety łatwo, gdy dieta jest nieodpowiednia... Trejs -----------> Są różne szkoły. Ja ostatnio wyczytałam, że niełączenie białek i węgli nie ma żadnego naukowego uzasadnienia, za to nie powinno się łączyć węgli i tłuszczy. I bądź tu człowieku mądry :) Wydaje mi się jednak, że nie ważne co z czym łączysz, najważniejsze, żeby więcej spalać niż jeść, ale od razu mówię, że tak sobie tylko gdybam! :) Wypiłam właśnie ostatni łyk czerwonej herbaty, teraz zmykam wziąć prysznic, zaaplikować balsam na to koszmarne coś co zaatakowało moje uda (może ty wygrałeś bitwę cellulicie, ale to ja wygram wojnę :P ) i zmykam do łóżeczka z książką, którą pożyczyłam od koleżanki. Jak znam siebie znów będę czytać pół nocy i jutro wstanę pół przytomna, no ale... ;) Dobranoc, laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie tu obecne odchudzające się piękne kobietki :P Mam 175cm wzrostu jakos :P noi eh... 72kg ;(((( od jutra zaczynam 1000kcal :D:D:D Tym Razem mam nadzieje ze uda mi sie razem z wami :**** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy_ciller-> to racja lepiej wiecej spalac niz jesc ale tyle sie czyta na temat tego laczenia czy nielaczenia, dobra tam zostane przy swojej diecie, wole schudnac ale na dlugo i skutecznie:D i wlasnie dzis zakonczylam dzien oczyszczenia poszlo mi calkiem niezle :P Gwiazdeczka7775->witaj:D bedziesz stosowala diete 1000 kcal z internetu czy sama bedziesz komponowala tak zeby posliki nie przekraczaly 1000 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) dziś nasnaidanie jak zwykle musli z mlekiem czyli jakies 250 kcal :) co bedzie potem to jeszcze nie wiem ale byle nie przekroczyło 1000 kcal :) wczoraj zjadłam mało bo oprócz tego co napisalam czyli musi na sniadanie i kotletow sojowych z warzywami na patelne na obiad, to potemj eszcze tylko 10 winogron... troche mało ale jakos nie mialam nastroju do jedzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×