Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

otyła

dlugoterminowe odchudzanie tylko dla wytrwalych i zdeterminowanych

Polecane posty

Tak jak w tytule . nie chodzi o to by zaczac od poniedziałku pierwszego czy innego tam dnia, lecz by rozmawiać i sie wspierać raczej w stałym gronie , takie założenie, jakkolwiek różne mamy postanowienia dietowe i ćwiczeniowe i różne zapewne cele kilogramowe :) zapraszamy:) otyła & dilly dalier :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Witam Madeleina, juz sie troszke znamy z topiku kumci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no właśnie:) jasne, że jest sporo podobnych tematów ale lepiej zaczynać od początku;) ja mam 170cm wzrostu i ok. 67 kg. moim celem jest 60kg. zawsze wazylam ok 60 az do roku temu kiedy utylam do 73. to bylo starszne! dopiero w sumie teraz zaczełam to zbijac ale idzie powoli. pod koniec kwietnia naprawdę chciałabym mieć ok. 64 kg, gdyby bylo mniej to jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też będe czasem wspadać. Mój stary topik chyba pomału umiera i chciałabym sie podłaczyć pod jakiś inny. Ten wydaje się być rozsądny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz:) tak . ale tego mam nadzieje będziemy strzec jak ognia:P :) Moje założenia w stopce. Dieta od świąt czyli juz kilka dni trwa pełną parą:) założenie moje to 5 kg miesiecznie . ale jak bedzie mniej to świat mi sie nie posypie:) lece porobić brzuszki , coby sie na pisaniu nie skończyło o tych aspiracjach:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ferdydurka, to wychłodziliśmy z podobnej wagi i mamy podobna:) jak sie czujesz ze swoja? ja nie czuje sie bardzo wielka ale nie czuje sie komfortowo ani troche;/ wieczorem wejde i napsize wiecej bo teraz na rower ide:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę, ja już tak się wkręciłam w dietkę,że nie ma bata nie przerwę jej i nawet słodkie nie kusi, ani zapach ciasta w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dilly dalier czuje sie o wiele lepiej niż przy wadze 73 ale planuje jeszcze zjeść do 59, zeby nie przejmowac się ze gdzieś mi coś wystaje ;) Szczególnie chciałabym wyszczuplić nogi. Bo brzuch juz zaczyna być fajny. Hula-hop zrobił swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij! Najlepiej codziennie przez około 15 minut w obie strony na goły brzuch. Wyrzeźbisz talie i zlikwidujesz boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo te boczki ! to najgorsze co mnie spotkało :| a więc kupię hula hop ;P tylko muszę poczekać aż mój wróci z uczelni bo nie cchę iść przez osiedle z hula hopem ;P heh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ( 80 cm srednicy) ale nie potrafie nim kręcić. ale od czasu do czasu jeszcze walcze :P :) Moze kiedys będę potrafiła nim kręcić:P:) Zastanawiam sie.. moze u zbyt grubej osoby to jest niemożliwe po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy będę miała miejsce w pokoju na kręcenie takie bo mam troche pozawalane i mało wolnej przestrzeni .;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła mnie sie wydaje, ze u każdego jest mozliwe... najłatwiej kręcić na gołe ciało. Nie poddawaj się bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziueki Ferdydurka za wsparcie. walcze walcze, w koncu schylanie się co 5 sekund po hula to też jakieś cwiczenie:D , ale puki co pozyczylam na pare dni koleżance kółko:) ale mam orbitreka i brzuszki wiec moze nie bedzie zle:) a Tobie tez pierw nie szło? Przy okazji pisania zamkne juz swój dzisiejszy jadłospis:) Aha . kalorie licze \'na oko\' . by mieć jakies orientacyjne pojecie ile jem jogurt naturalny 160 kcal 4 wafle ryżowe 130 kcal szklanka jogurtu pitnego 150 kcal 1/2 piersi z kurczaka gotowana na parze 150 kcal surówki 150 kcal kisiel 120 kcal kawa z mlekiem gorzka 60 kcal pomarańcza i mandarynka 90 =1010 kcal Zachecam Was tez dziewczyny do prowadzenia dziennika(chociazby tez liczenia jak nie lubicie) zawsze to jakas forma samokontroli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie umiem hula hopem;/ :D ale robie brzuszki, teraz dojdzie zapewne rower bo landa pogoda, a tak pozatym to duzo spaceruje:) moaj dieta to aktualnie koktajl herbalife 2 razy dziennie z jogurtem, obiad w granicy 600kcl i jakis owoc. bede zagladala na topik tylko w weekendy, tzn juz w piatek. mam nadzieje ze podczas tyg o mnie nie zapomnicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, 1000kcal przy minimalnym zapotrzebowaniu 2200kcal to naprawde dieta cud. Dostarczasz 45% potrzebnego pozywienia, czesc w postaci kisielu, czy tez wafli ryzowych :o Oj, jojo bedzie niemilosiernie ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się już podsumuje: grahamka z jajkiem i serem żółtym, trochę suszonych moreli, jabłko, 4 (!!!) gołąbki z sosem, pomarańcza i pewnie jeszcze bedzie szklanka maślanki wieczorem. Do tego rower (ok 45 minut) i hula-hop (15 minut). W jaki dzień tygodnia się ważycie? Bo ja kiedyś zawsze w środe, ale ostatnio tego nie przestrzegam i waże się co chwile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to wazne ile wazysz, czy wazne jak wygladasz? Przeciez mozesz wazyc 62kg i miec mniej tkanki tluszczowej niz wazac 60kg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr szpec, jem leki hormonalne stad musze zanizyc wartosci kcal , z konsultacją lekarską. wiem ze te rzeczy nie sa zbyt zdrowe ale specjalnie dla Ciebie wkleje jadłospisy z kilku dni . Uważam ze procz tych 2 produktów ktore wymieniłeś reszta jest zdrowa. mimo wszystko chetnie wysłucham Twojej opinii:) 26 .03 2 jogurty naturalne 270 kcal 1 activia 120 kcal 2 kisiele instant 200 kcal 7 wafli ryżowych 210 kcal warzywa na parze 250 kcal = 1050 kcal 27.03 2 jogurty naturalne 300 kcal activia 110 kcal kawa 60 kcal 5 wafli ryżowych 150 kcal warzywa na parze 400 kcal = 1020 kcal 28.03 2 jogurty naturalne ze zbożami 340 kcal 2 waffle ryżowe 60 kcal kawa z mlekiem gorzka 60 kcal warzywa na parze 140 kcal Kisiel 100 kcal =700 kcal 29.03 puszka kukurydzy 200 kcal pomarańcza 50 kcal placki ziemniaczane 400 kcal 1+0,5 jogurt naturalny 250 kcal =900 kcal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr szpec. poprosze o Twój jadłospis z wczoraj. można? waga tez jest wskaznikiem tego jak sie wyglada. mimo wszystko z tego co czytam wszystkie tu uprawiamy sport , wiec.. nierozumiem o co Ci chodzi . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła czy ten jadlospis otrzymalas od jakiegos Twojego wroga? Takie menu to jedno z gorszych na diecie :( Praktycznie same weglowodany, bez ktorych organizm moze funkcjonowac!!! Minimalne ilosci bialka i praktycznie zero tluszczy, ktore odpowiadaja za gospodarke hormonalna!!! Jesli sama je ukladalas to najlepiej poczytaj troche o racjonlanych dietach i zmien te menu ... jesli je ukladal lekarz, to jak najszybciej go zmien!!! Wafle ryzowe - produkt przetworzony, bez zadnych wartosci odzywczych, ktory podnosi szybko cukier we krwii - totalny bezsens na tak ubogiej diecie, bo nic do niej nie wnoszacy, co gorsza, czyni ja jeszcze gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lęk przed wagą, nienawidze się ważyc;/ dr. szpec. nie musisz tak jechać po wszystkich, serio:P a wracajac do wagi chyba powinnam sobie kupic nowa elektroniczna bo moja chyba nawala....ale mam z tym problem, potrafie sie nieważyc przez pol roku bo sie tak boje tego co pokaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak dilly, mysle ze waga to dobry pomysl .moze sie przemożesz w swoim stałym lęku :) diete układałam sama. Jogurt naturalny jednak zawiera troche białka. warzywa są codziennie w mojej diecie. wiem ze wafle ryżowe są niezdrowe ale.. coś jednak jesc trzeba.:) a białko choćby dziś dodatkowo w kurczaku. :P pojawi sie pewnie też Twój ukochany biały ser (zawierajacy nadmiar?) na temat który z Tobą dyskutowałam na innym topiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×