Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

witam z rana :-) przeżyłam dzisiaj w nocy szok. Tomek usnął o 20 i bez żdnej pobudki przebudził się o 1:30. mężuś poszedł do niego i dał mu herbatkę i spał dalej do 5:30 wtedy Tomek został przetransportowany do mojego łóżka, nakarmiony i spał do 7. mam nadzieję, że to nie jednorazowy wyczyn. na noc dostał panadol na ząbki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas noc ok maly dostal wczoraj dawke nurofenu i spal calusienka noc do 7 wiec chyba to te zeby a wczoraj do 19.30 na dworzu siedzielismy jak wrocilismy wykapalam malego i nawet mleka nie zjadl taki zmeczony:P a dzis tez sie ladnie zapowiada znowu sie nalatam za nim bo my na piechotke chodzimy:D albo rowerkiem czy autkiem a nic sie nie slucha biega tam gdzie on chce a za zwierzetami to glupieje aniaaa_________niedlugo tez sie nabiegasz za michasiem tobie____listka____tez juz duzo nie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_,Agunia______gratuluje nocek:) listkaaa___ja tez kupilam w sklepie,taniej jak na allegro, to byla fota zeby Wam pokazac:) A sprawdzilo sie super:dalabym glowe uciac ze W bedzie to sciagac,ale nawet nie byl zainteresowany:P:P:P:P Cieszyl sie tylko ze.....nie musial lezec,bo wie na czym polega mycie wlosow:P:P:P:P:P:P:P:P Pogoda super,tzn slonce,bo napewno zimno..... Noc bez zmian, meza wygonilam w nocy tylko bo chrapal jak durny i co 5 minut mi dziecko budzil :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia, katharsis_________________to fajnie, ze nocki miałyście lepsze niż zazwyczaj:) Śmiesznie się was dziś czyta - jedna i druga naszprycowała dziecko na noc:):):):) Jeszcze trochę, a przespane noce będą normalnością!!! U nas noc też - jak zwykle ok - podałam jej o 12 przez sen jak sama szłam spać mleczko. Potem ok 5 się zaczęła kręcić, więc wzięłam ją do łóżka i spałyśmy do 7.15:) U nas też dziś słonecznie:) Może sie uda dłużej być na dworku! (maja nie zawsze chętnie siedzi długo w wózku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________ja tam czekam na zdjęcie w w nowym kapeluszu!!!!:):)):): misiowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa______bynajmniej u nas noce takie nie sa i nie bede normalnoscia,bo nic tego nie zapowiada :P:P:P:P Aparat mamy padniety, robie zdjecia jak dziad zadziala na chwile, na nowy nie mamy narazie:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nadrobiłam zaległości i przeczytałam wszysciutko co naskrobałyście. Miki już też zaczyna odkrywać co to zęby, jęczy przez sen, zobaczymy co będzie dalej. Mojemu dziecku nie przeszkadza mokra twarz w wannie, specjalnie musi być opryskana bo inaczej jest kąpiel uznana za nieważną , więc woda z głowy może lecieć po oczach:) Młody teraz bawi się w łóżeczku, krzycząc co jakiś czas na zabawaki a ja zmykam bo już nie mogę patrzeć na bałagan panujący w domu. Ja nie wiem jak to robicie, że macie czyściutko, ugotowane i jeszcze dzieciątko na spacerze było sporo czasu. Oj chyba brak mi organizacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zekana ja przygotowuję obiad i sprzątam dół jak mały śpi. Jak sprzątam górę to daję go do łóżeczka albo do krzesełka i co chwilę zagaduję żeby nie marudził i jakoś leci. a co do spacerków ... jak tylko jest pogoda to nawet ja z przyjemnością wychodzę. dzisiaj u nas jest brzydko, zimno i deszczowo. Umówiłam się dzisiaj z koleżanką i jej dzieckiem że pojedziemy na zakupy do tesco więc jak tylko mały się obudzi to wybywamy. Wstał o 7 a o 8:30 już poszedł spać i śpi 1h20min :-( zawsze jak coś mam zaplanowane to on ma takie spanie, że hej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej i ja sie witam... :D w stopce mam filmik z wczoraj z placu zabaw :D :D a co do porządku to u mnie długi sie nei utzrymuje... :O super ze nocku udane :D :D :D joasia - fajnie ze W sie spodobał pomysł z rondem :D 🌻 ki dla wszystkich my niedługo idziemy na spacer bo umowione jestesmy z koleznakami i ch dziecmi... jedno ma 3 a drugie 4 miesiące... ;) :) wiec Ola sie raczej ni epobawi.. ale ja sie napatrze na maluszki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! U nas też nocka spokojna, tylko rano o 5,30 jakby jakiś diabeł w mojego synka wstąpił, zawsze pił mleko, wrzucałam Mu zabawki i bawił się przynajmniej 15 min, a dziś po mleku ryk, nie wiedziałam o co chodzi, wyglądało jakby był śpiący i nie mógł usnąć, wzięliśmy Go do łóżka, mąż Go głaskał, pomęczył się chyba z pół godz i jakoś zasnął - obudził się po 7:) my dziś u rodziców, bo po południu jedziemy z mężem do dentysty (brrr!!!), pogoda super, szkoda tylko, że nie mam wózka, wyjdę pewnie tylko na chwilę żeby Michaś na nóżkach pomaszerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, trochę mnie tu nie było, ale ostatnio nie mam zbyt wiele czasu-praca, budowa i wykańczanie domku itd. a Wy tu widzę szalejecie:) u mojego szczęscia właśnie wychodzą górne jedynki, ale o dziwo w nocy spi ładnie, tylko budzi się rześka i wyspana o 5 rano... a chodzi spać 21-22:) dziewczyny, napiszcie proszę ile piją Wasze maluszki? chodzi mi o wodę/herbatkę/soczki...bo moja Dominika w ciągu doby potrafi wypić nawet 1,5 litra i tak się zastanawiam czy to oby nie za dużo i czy nie wybrać sie w tej sprawie do lekarza...jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka - z pieciem to u nas jest tak: rano i wieczorem mleko(180 i 210), a w ciągu dnia to tak do trzech butelek (260) herbatki/soczku, wody omawia, jak był młodszy czasem pił, teraz woli coś słodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ania, tylko moje oprócz tego pije jeszcze mleko:) a dziewczyny pewnie ze słoneczka korzystają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa a najlepiej pracują jak jej zmieniam pieluchę, za każdym razem jak jest na wolności robi siusiu... po prostu musi, no i ma przy tym straszny ubaw:) ale na nocnik jak na razie za żadne skarby nie chce usiąść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, a myslalam, że tylko chłopcy tak robią:) a z nocniekiem jeszcze jest czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu witaj :P:P:P baderka___to ze duzo pije tylko sie cieszyc,nerki pracuja i cwicza filtrowanie:P:P:P WOjtek bardzo duzo pije w ciagu dnia :classic_cool: Spadam na 12:00 do dentysty,na szczescie ostatni raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr dentysta koszmar... w ciązy byłam raz bez znieczulenia i wspominam to o wiele gorzej niż poród;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam z 10 razy,koszmar!! Teraz wyc mi sie chce:szklliwo mi odpryskuje po ciazy, 3 zeby mi robilam bak fosforu,wapna,etc mam specjalny zel na zeby:( I nastepne sie szykuja,WOjtek wszystko wyciagnal ode mnie w ciazy:( Nastepna wizyta we wrzesniu,chyba ze...cos sie zdarzy... Zaraz karmie,idziemy na dwor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my już po spacerze:) niestety krótko, bo Maja już śpiąca była, a na dworze coś nie chce ostatnio spać:(:(:( baderka___________Majka pije dość mało, tak na oko jakieś 200 ml w dzieć i na noc 150 ml (herbatka albo sok). Ale jak Dominika pije tak dużo to chyba nic nie szkodzi!!!:) Ja muszę się pochwalić z nocnikiem żadnych problemów. A odkąd go używamy kupka w pieluchę zdarza się sporadycznie:):):) Baderka__________może na początek sadzaj ją na nocnik w ubranku tak dla zabawy albo np. do karmienia zamiast krzesełka (czy co tam używasz). Niech się oswoi:) a potem na gołą pupę np co dzień z rana:) potem częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy mi zrzarlo ale mam nerwa qrwa no!!!!!!!!!! my o 9 na spacerek poszlismy 1.5 godz i od 11 K spi ja referat pisalam 2 godz i niedlugo sesja sie zacznie a dzis jest moja mama ze mam luz obiad mi zrobila i wogoe:D zekanna______ja sprzatam z samego rana ogarniam odkurzam maly to uwielbia tylko podlogi myje jak spi bo on kocha wode a na kapiele na parkiecie nie moge sobie pozwolic:D a obiad robie po sniadanku malemu marcheke dam i sobie tam je i biega a ja pichce ale jak byl maly to robilem jak aguniaaa w krzeselko i dawaj:P baderka______mi K wypija 4-5 kubkow po 260 mln smieje sie ze jak beda upaly to na herbatke i soczki zbankrutuje magda_______widze ze Olcia bierze sie za chodzenie cala para zuch dziewczyna:D a mi dentysta tez by sie przydal bo ostatni raz bylam w 7 mies ciazy na kontroli ze juz dosc czasu minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) strasznie dawno do was nie zaglądałam, a to niestety przez nadmiar obowiazków:( ale juz wszystko czytam aby nadrobić zaległości:) czy u was też jest taaaaka paskudna pogoda? brrrr zimno i pada?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda straszna, spać mi się chce okropnie ... tesco zaliczone. jak któraś używa pampersów to jest promocja i kosztują 42,99 zł . 7 zł taniej ale zawsze coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny która chce kawkę? bo ja muszę wypić bo też normalnie zasypiam:( moja malutka śpi a ja muszę troszkę popracować na kompie więc mała czarna powinna pomóc:):) agucha ja używam pampersów a tesco mam dośc blisko więc wpadnę po pieluszki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×