Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

bry!!!! w szoku jestem jakie wasze maluchy duże szczególnie baderki i joannaz. szok!!! nasz szkrabucha malutka, waży 14 kg, ale ona niemal nic nie je!!!!!jeszcze jak ja jestem to trochę, ale jak już ktoś inny się nią zajmuję to powietrzem żyje! zaraz idę do 2 przedszkoli publicznych, zapytać czy nie przyjęliby mai. przedwczoraj skończyła dwa i pół latka. jakby co po znajomości mam załatwione prywatne, ale trochę nie po drodze i 500 zł kosmos czy nie? a tym wyżyw, i wszelkie zaj dodatkowe jak teatr, rytmika, tańce, 4 razy ang w tyg ... napiszcie ile u was kosztują przedszkola publiczne i prywatne i trzymajcie dziś kciuki!!!! zajrzyjcie na nasze bobasy na skecze - nasza maja już taka rezolutna cwaniara że szok! wagę nadrabia jęzorem!! cwana jakby miała z 4 lata. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publiczne ok 250 zl z wyzywieniem,angielskimi,rytmikami i innymi, prywatnych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko u mnie 500 zł to państwowe kosztuje z wszystkimi zajęciami dodatkowymi.... a prywatne 800 - 1100 zł... :O ja w stersei bo mam dziś 32 dzień cyklu :O robiłam test tydzień temuu i nic... mam nadzieję że nie.... zaciążyłam.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko - 500 zł za przedzkole prywatne to niedużo, u nas ceny podobnie jak u Magdy r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - "mamo Ty jesteś jakaś dziwna" mnie rozwaliło:) spryciula z tej naszej Majeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przedszkole okolo 300 zł czyli nie jest jeszcze tak źle magda no i jak tam?? cos juz wiesz my dzisiaj wybieramy sie do drugich dziadkow z prezentami i zostaniemy u nich przez weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal czekam.... wczoraj zaspałam do gina :O jak się nic nie pojawi ide za tydzień... a na razie nie myślę ;) :P brzuch mnie pobolewa wieczorami.. i cycki :O ale to taki jakby palący ból... jakby mnie piekły nie bolały., może rosną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie ostatnio do Wojtka ze latem dostanie loda jak bedzie cieplo itp a On sie gapi na mnie i mowi: "mama,nie czaruj" myslalam ze zdechne :D:D:D To tak a'propo wrzut dzieci;) -20 na dworze,cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Joasiu - to u Was też niezłe skecze :D u nas mróz - dla mnie masakra jakaś, ja chcę żeby było już lato, upały!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie,nieporownywalnie wole mrozy i zime niz przeklete upaly, dzis zaledwie....-11 st... Szczescie ze lata coraz krotsze i chlodniejsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapraszam do zajrzenia na bobasy ;) mam niespodziankę sama się jeszcze oswajam ;) :P w czwartek idę potwierdzić, albo dziś.. jeszcze nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu wiedzialam ze....II krechy,gratulacje i...zbieraj sily:) A ja mam klopoty z Marcinkiem, tzn jego zasrana alergia. Z Pepti przerzucony na Isomil,jeszcze gorzej, caly w plamach, az podchodzi przykapieli plynem surowiczym, dostal dzis Nutramigen ale...nie chcial tego scierwa, wzial 3 lyki i zwymiotowal:sprobowalam,to samo... Pedem po recepte na cos inne: humana SL,nigdzie nie ma, w hurtowniach tez...Wyryczalam sie na parkingu, pojechalam do ostatniej apteki:na jutro ma byc...Poki co na wodzie z kaszka ryzowa...jak nie bedzie chcial tego to juz nie ma innych mlek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda gratuluje !!!!! bedziemy miec nastpene dziecko na forum joannaz szkoda tego twojego Marcinka, moze w koncu do jakiegos sie przekona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - biedny ten Twój Marcinek, co On będzie pił...dobrze, że już jakieś stałe pokarmy może dostawać....bo jakies obaidki i owoce Mu już dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz a ile maly ma? szkoda, ze nie karmisz piersia... no ale mozesz zrobic tak - rob mu to mleko co zawsze, tylko np 8 miarek staregi i 1 nuytramigenu, np za 3 dni 2 miarki Nutramigenu i tak az dojdziesz do 9. chyba nie ma innego sposobu na to, zeby je polubil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda___________współczuję. musisz być bardzo zawiedziona:(:(:( na przyszłość radzę się nie nakręcać, czekać z 1,5 miesiąca od ost @ albo dłużej zaoszczędzisz sobie smutków:( trzymam za was kciuki!!!!!! ja teraz sobie nie wyobrażam być znów w ciąży. od 12 stycznia pracuję, depresja mi się cofa, wróciłam do ludzi. w pon idę do przedszkola, będę wiedziała czy przyjmą Maję. miałam iść w pt, ale w czw dowiedziałam się,że w pt będą mieli kontrolę w min oświaty - no i wciąż nie wiem... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwała za to ze nie karmie,dla mnie to najgorsza rzecz pod sloncem po doswiadczeniach z I dzieckiem, NIGDY W ZYCIU!!!!!!!!! ma tyle ile w suwaku: prawie 5,5 mca;) magda,dziwne test + a beta -, owszem zdarza ze testy czaruja ale.....powtorzylabym bete!!!! marcin na humanie dla alergikow,zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. listka,wierze, ja odzylam w robocie,zreszta caly czas Wam o tym pisalam i...zdolowalam sie na maxa...jak sie okazalo ze jestem w ciazy...No ale juz blizej jak dalej do roboty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy po zimowym spacerze, Misiu wybiegany śpi, a ja dodałam fotki na bobasy, chętnych zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie rekodzielo
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz a co to za doswiadczenia? :( dla dziecka nie ma nic lepszego :) kiedys mleka modyfikowanego nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg ....ciebie nie ma:) Teraz sa...inne czasy.... I te teorie babciowe dawno sa obalone;) A doswiadczenia masakryczne... Wczoraj niespodziewanie byla znajoma meza z mezem: w szpitalu byla 3tyg z 3mczna corka: mala ma mega alergie, przez karmienie piersia ten szpital(wprost jej powiedzial ordynator dzieciecego w szczecinie),natychmiast dziecko odstawione i na Nutramigenie jedzie: II dziecko-butla od razu: takie wnioski;) Zreszta wielokrotnie byl(jest i bedzie) ten temat poruszany, az...nie ma co pisac :classic_cool: Aniu___fotki widzialam,super:) Dzis sprobuje z Pudzianami isc na dwor bo przekopac sie z II przez te zaspy sniegu to niewesoło... Listkaaa_____Jak tak zycie..."nowym zyciem" ? ;) Misiowa____a Cie gdzie wywiało? Milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.kiedys...bylo tez modyfikowane :classic_cool: A ja...wychowana TYLKO na wodzie,od noworodka, zadnego mleka, zero chorob i niczego do dzis , u lekarza w karcie bilanse i szczepienia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj Patrycja miala wystep w złobku z okazji dnia babci i dziadka troszeczke byla oszlomiona taka ilością osob ale dala sobie rade moja kochana dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_____________nowe życie..? cudne, choć czasu na dupie usiąść niemal nie mam :classic_cool: nie mam chwili by się przygotować na zjazd! nie myślę nawet o egzaminach, rozważam przerwanie studiów na rok. Maja ostatnio bardziej do m. lgnie. nawet w nocy jak się przebudzi, czy rano, to woła jego, nie mnie. to trochę jak policzek, ale druga strona medalu - mogę się wyspać:) z m. bez zmian - mieszkamy obok siebie. wściekła jestem, bo przedszkole nam nie wypaliło dyr po kontroli z min. zmieniła zdanie, nie wiedzieć czemu i była w złym humorze - może się czegoś tam czepili. jak pech to pech pozdr wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka,,to ze cudne wiadomo, ale nie przerywaj studiow: nie wrocisz potem,zaczelas,skonczysz---dasz rade!!!!!! A Maja moze lgnie do Ciebie,bo ma Cie mniej, a zwyczajna wiecznie z Toba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow cudnie zasypalo cale miasto, kocham zime,tego roku jest wyjatkowa:) Milego dnia !!! ps. marcinek...caly czysty!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×