Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vegito

Dziewczyna mnie zostawiła, strasznie ją kocham i chce odzyskać

Polecane posty

Gość DrK9
No wiem co to bedzie oznaczać :P ale mówiła że ją wkurzam i w ogóle ze nie jestem taki jak na poczatku ;/ zostawiła mnie w ciezkiej dla mnie sytuacji wiec nie wiem czy jej wybaczę takie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
ja mam 21 ona 18 i bylismy mało bo niecałe 10 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, to już taki normalniejszy wiek, ale nie przejmuj się kobiety to w sprawach uczuciowych strasznie zamotane, daj jej czas i będzie wiadomo o co chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
Ale utrzymywać z nią kontakt czy olać ją totalnie ??jak radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj jej odpocząć od ciebie, czyli niech ma ten względny spokój, napisz tam co parę dni jakiegoś esa co u niej, ale nic więcej, nie bądź nachalny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
Spoko dzieki bardzo postaram się tak robić mam nadzieje ze wróci :) chociaż cieżko tak sie do niej nie odzywac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciężko, ale jak się zaprzesz to dasz radę ;] Grunt to wytrzymać w postanowieniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
A mam jeszcze jedno pytanie :) czy wybaczylibyście dziewczynie gdy powiedziałaby że potrzebuje czasu i nie chce mieć na razie chłopaka a po pewnym czasie znalazła by kogoś innego i pochodziłaby trochę z nim a później by chciała wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpowiem NIGDY W ZYCIU ... a to dla tego że nie miał bym w ten sposób szacunku dla siebie i musiał bym niestety unikać lustra bo nie mógł bym sobie spojrzec prosto w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
To tak jak ja właśnie tak mam ;p cały casz bym miał twarz tego kolesia przed oczami jak bym patrzył na nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
a jak by dała czasu i pisała tylko z innymi a pozniej chciałaby wrócić zgodzilibyście się być z nimi ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniony
Sory ale dla mnie o by bylo strasznie glupie jak moze dac czas a flirtowac z innymi o albo ona nie ma szacunku do siebie albo do swojego chlopaka albo kocha jednego albo flirtuje z kazdym w okolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
no jak własnie mnie zostawiła to powiedziała mi tyle przykrych słow ze podejrzewam ją o najgorsze teraz :/ chociaż nadal coś do niej czuje ale chce żeby ją teraz to bolało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem krótko, jeśli kobieta robi tak jak piszecie, czyli prosi o czas a lata za innymi to nie ma co się ją interesować, tylko pognać w 4 wiatry !!! ja rozumie, jak laska podczas rozstania mówi wprost, że chce innego, spróbować czegoś nowego, bo wtedy jest wobec was OK, a jej zdanie trzeba uszanować !!! Kobiety to wyrodne s*ki, ale i faceci to też suk*****ny, wszystko zależy od danego osobnika, bo nikt nie jest taki sam ;] I uwaga na przyszłość, nie można mierzyć każdego człowieka jedną miarą, bo akurat mnie laska pognała w 4 wiatry, a ja ją kochałem i teraz każda laska to najgorszy element, w ten sposób blokujemy się na kolejne związki, wybaczyć i żyć dalej, po co tracić nerwy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
No a mi na początku mówiła że jestem zajebisty i że zaden nie może się ze mna równać a poźniej zauwazyłem smsa od innego wkurzyłem sie a ona powiedziała ze jestem zazdrosnik i ze jej nie ufam pozniej pomiatała mną i mowiła ze mysle tylko o jednym ze jej nie kocham i mam ta miłosc gdzies a tak naprawde wypruwałem sobie flaki żeby tylko była szczęsliwa a teraz przez miałem 3 tygonie problemy o ktorych jej nie powiedziałem probowałem ale ona zaraz mnie gasiła jakims przykrym słowem nie chciała mnie zrozumiec , zerwała i powiedziała zebysmy sobie dali trochę czasu przez kilka dni nie potrafiłem sie z tym pogodzic ale dałem jej w koncu spokój ale cały czas mam w sercu te przykre słowa które mówiła mi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
Moja nawet nie miała odwagi sie spotkac a co juz powiedziec powód rozstania :P o byłego jej mogę byc spokojny bo to moj były kolega ktorego ona nienawidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
moja powiedziała ze nie chce miec na razie nikogo powiedziała zebym poczekał moze to moje głupie domysły że jak zerwała ze mna to dla kogos i ze z kims pisze ;/nie rozumiem juz tego wszyskiego:/ nie wiem czy mam czekać czy wykasować wszystko co mi ją przypomina ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a moja ex po nieudanym związku, po 7 miesiącach ciszy (byłem z nią 6 lat), chce wrócić!!! tylko ze ja: 1. mieszkam juz 12000 km od niej 2. mam ją w duuupie! jak chcecie to wstrętne coś odzyskać (mówię o ex) to nie róbcie nic. sama wróci. I to wy będziecie decydować czy chcecie ją jeszcze czy nie.... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"syntethic human" Dzięki za potwierdzenie, jedne z kolejnych, że należy byłym dać spokój a sami zapukają do naszych drzwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"syntethic human" Z tego co pamiętam to Ona odeszła jakieś dwa lata temu ?? Czyli przez tak długi okres to się tobie nie dziwię, że masz ją gdzieś ;] hehe... Ja sądzę, że po dwóch latach to będę taką samą zasadę wyznawać do ty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi wlasnie byla mowila ze podczas zerwania ze potrzebuje czasu i ze moze wroci do mnie ale nie koniecznie " o rany :D Jak bym usłyszał takie coś od panny to nie dość że bym usunął jej wszystkie kontakty i zerwał z nia znajomosc to na dodatek zdrowo bym jej jeszcze nawtykał :D a może i kopa zasadził na dowidzenia :P ( ale to w skrajnym przypadku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
Ja to juz po dwóch tygodniach czekania mam ochotę kopnąć ją bo takie zachowanie kobiety jest niedojrzałe :) jakieś dziecinne zabawy :) i szukanie księcia na białym koniu :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, "księcia na białym koniu :P Taaaaa, niby szukają a co do czego to całe życie spędzą z jakimś frajerem co narobi im dzieci i będzie miał ich serdecznie w d*pie ;] ile to takich przypadków już było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrK9
no tak mowią szukam chłopaka który bedzie mnie kochał nad życie i będę dla niego całym swiatem a jak juz tak jest to siedzą w domu zamiast sie z nami spotykac i mysla o pierdołach i pozniej jest niepewnosc w związku trzeba zrozumieć tą drugą osobę a nie myślec tylko o sobie :) tak jak teraz popularny tekst to jestes dla mnie za dobry :P nie no Boże... jak mozna być za dobrym dla kogos kto chce byc dla Ciebie całym swiatem :p moim zdaniem to każda dziewczyna powinna mieć instrukcje obslugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to każda dziewczyna powinna mieć instrukcje obslugi" i co by ci przyszło z takiej instrukcji obsługi ? Kobiety jak wiadomo jedno myślą , drugie mówią a trzecie robią ... Ich zachowań nie da sie objąć rozumem i logiką , więc żadna instrukcja w tym wypadku nie zda egzaminu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, instrukcja obsługi, ciekawe kto by ją w ogóle stworzył, bo One same by nie wiedziały co tam zawrzeć, jak One same nie wiedzą jak funkcjonują ;p To jest powalone !!! Z kobietą źle, bez niej jeszcze gorzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinny mieć tabliczke znamionową, która jaka jest:p jak się nie sprawdzi oddać je na przegląd i tyle...;) wysttarczająco dużo przez taką jedno przeszedłem i nadal to przeżywam, nie chce by przez jakąś kobiete odmieniło się cale moje życie...Już się odmieniło, ale mam nadzieje, że ktoregoś dnia wyjde z tego stanu i pokaże kto tu rządzi:Dnie no zartuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym skutecznym środkiem był by wyświetlacz na czole o funkcjach 'co teraz myślę'. Żadne tabliczki, ulotki, instrukcje nie dają rady, bo to się wszystko zmienia ;p Jak to się mówi 'kobieta zmienną jest'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×